Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прути

Прути, катушки, шнури, джигові приманки, воблери, оберталки, коливалки,

Re: Прути

» 19.10.2007 12:24 pm

ученик
а от 7гр - могем :wink: :D

Куме, та чого ви ото... Ну любить чоловік відпочити поки приманка летить... Тож кожному своє. Я думаю не коректно буде порівнювати прути з такими різними параметрами, хоча не спорю що ГЛ - це вже спін :wink: Я то реально знаю що він може :lol: Прикидаю куди може полетіти 7гр. кастмастер :D . Ну фізичні вправи з навантаженнями декому довподоби. :wink:

To ученик.
А Вам шановний добродію не треба було під такий нік ховатися, бачите як буває... от пан Ривак і прирівняв Вас до новачка :?

to All
Як би там не було, а кожен ловить так як йому подобається, ну і звичайно на це не тільки наші бажання впливають, але і наші фінансові можливості. Тому закликаю всіх рибацюг: "Давайтє жить дружно" (с) (Кіт Леопольд).

Kostaj

Повідомлення: 169

» 19.10.2007 01:46 pm

2 tosi
Я вірю що на УЛ можна ловити достойну рибу, але вага приманки і клас снасті вцілому, це загальновідомо визначається частіше за все способом ловлі, умовами, і вже в другу чергу розмірами потенційних трофеїв, і жерех тут наглядна ілюстрація: один з класичних методів - ловля далекобійною снастю відносно важкими приманками включає в себе ловлю і середніх і дрібних (350-400гр) риб, просто я не обмежую себе у дальності закиду 7гр кастом, якщо і на 14грамовий вони реагують. Щодо головня, то в його ловлі якраз були б виправдані кастмастери і коливалки полегше ( з точки зору пропорційності, і більшої реалізації покльовок, все ж на велику блешню дуже багато пустих ударів).На рахунок: "...навчиш?" - то я ще поки не на тій стадії спіннінгового розвитку щоб вчити :), але деякими спостереженнями можу поділитися. От наприклад наведу ситуацію в якій каст був випрпавданішим ніж традиційно( і в певній мірі обєктивно) більш головневі приманки - воблери: післяперекатна труба, течія ще досить швидка і нерівномірна, але повільніша ніж на самому перекаті. Ближче до протилежного берега під водою тягнеться повздовжна течії піщана коса з наносами різних по розміру коряг (це все я дізнався залізаючи у воду щоб відчіпляти блешню від одної з них :D ) і всілякого сміття. З обох боків від коси галечне дно. Воблер LM-44 не долітав до границі коси метрів 3-5, на нього покльовки теж були, але рідші ніж на каст що з величезним запасом перелітав косу і при проводці перетинав її в різних напрямках. Найбільше покльвок було коли блешня проходила косу по діагоналі вниз по течії, швидкість проводки при цьому доводилося збільшувати майже до швидкої :!: , але головнів видно це не лякало: дуже багато потужних ударів ( риба стоїть головою проти течії і атакує на протиході приманку що несеться їй назустріч), але майже всі пусті, оскільки при атаці в лоб приманки, головень не дістає до гачків... от на поперечних проводках і по діагоналі вверх по течії сідав на гачки часто, деколи видно було як по декілька раз доганяє ззаду "кусає" і на одній з таких спроб засікається... Перепрошую за оффтоп :oops: !

ученик.

Повідомлення: 178

» 19.10.2007 03:36 pm

.JPG
2 tosi
Ще невеличкий оффтоп на рахунок жерехових хвостів - якщо такий як дві долоні то риба могла бути і за пять кілограм. Ось цей наприклад важив 4.800 при 77см довжини...

ученик.

» 19.10.2007 07:06 pm

2 ученик
на фотці просто "красавець", але точно знаю що люди як раз в тому місці ловили 8кільових тушок. Чесно кажучи не дуже б мені хотілося потримати таку торпеду на моєму патичку, а фіг з ним може і сплеск адреналіну вартує пошкодженої снасті. Хоча ж знову при грамотно настроєній снасті і при холодному розумі і не таких монстрів можна приговорювати :) . Хоч каст і поверхнева приманка, але чесно кажучи не дуже уявляю з якою швидкістю потрібно крутити ручку катухи, щоб не засадити її ... ну не знаю я глибин на Дністрі, як мені здається при літньому рівні середня глибина 1,7м, ну 2м максимум, повторюю середня глибина і 14гр каст дуже швидко почне чіплятись за всякий хлам на дні.

tosi

Повідомлення: 1418

» 21.10.2007 02:54 pm

2 tosi
На проводках поперек і вверх можна його провести і на дуже мілких місцях. Труднощі виникають при проводці вниз по течії(вона чи ненайефективніша), особливо коли ця течія потужна і глибина невелика, тут вже допомагають підвищенні( і іноді дуже) швидкості, і положення спіна ближче до вертикального. Це ще один аргумент на користь довжини. Тут більше справа у звичці: якшо людина різко переходить(хоча б уявно :D ) від ловлі легкими невеликими приманками, особливо такими тихохідними як воблери, до навіть середніх по масі( а 14гр - це середня), які ще й потребують в деяких випадках швидкої проводки, то дійсно виникає відчуття дискомфорту. Так було і зі мною. 10.5-гамовий каст здавався великим...тепер здається маленьким :) . І Дністровських глибин, у більшості випадках, з запасом вистачає для здавалося б монстроподібних 14 і 21.
P.S. Я б багато чим пожертвував, заради боротьби з восьмикілограммовою торпедою :D

ученик.

» 21.10.2007 09:22 pm

2 ученик
"вниз по течії" це проти течії?

tosi

» 22.10.2007 12:06 pm

2tosi
Вниз - це за течією. В яку сторону рухається вода - в ту ж і приманка.

ученик.

» 22.10.2007 01:17 pm

2 ученик
:D якби відразу сказав "проводка проти течії" чи "проводка за течіїю", я б не перепитував. І що в тебе виходить при проводці "за течією" провести 21гр каст? :shock: чесно кажучи в мене воби не завжди виходить, вірніше не всі воби :oops:

tosi

» 22.10.2007 05:25 pm

Виходить.Не у всіх місцях звичайно...деколи лише висока швидкість допомагає. Зміщений назад центр тяжесті, широка поверхня - все це сприяє підйомній силі, маса звичайно її в певнній мірі нейтралізує, але все одно не так суттєво, як здається. Спробуй і побачиш. :wink:

ученик.

» 29.10.2007 09:40 pm

Привіт усім! Збираюсь придбати собі спінінг.
Умови рибалки такі:
-ловля з берега
-приманки воблери(вага до 7-9 гр.)
-бюджет до 1000грн.
Буду вдячен за допомогу і поради.

Руслан_М

Повідомлення: 3

» 29.10.2007 10:39 pm

Вашему вниманию предлагаются след. спиннинги: :D
Banax Mega - 100% универсал. Может все! Абсолютный Хит последних 4 лет! Продано уже более 3000 экземпляров в Украине. За последние 4 года - 11 поломок (это те о которых было заявлено)! Из них 8 по вине самих рыбаков (сами сознались). 3 поменяли по гарантии.
Banax Tin Fash - жесткая и очень быстрая палка. Отличная для тяжелых вертух, пилькеров и силикона. Идеальна для твиченга! Классно бросает приманки практически с любой геометрией тела. Палка №1 для судачатников (в своей ценовой категории). Есть одно НО. Т.к. удилище очень жёсткое - не любит заводов за голову при подсечке, т.е острых углов.
Ну, а если готов расстаться с 1500 грн - то Lamiglas X90MPX или X90MXS - тест 7 - 25 грам, реально можно бросать и меньше и больше. Идеален для воблеров, вертушек, легкого джига. Вообще, я считаю, что это лучшее что делали американцы и статистика их продаж тому подтверждение. Да, чуть не забыл... такой пустячёк как пожизненная гарантия на заводские дефекты :idea:

Moscanella-Kiev

Повідомлення: 143

» 29.10.2007 11:27 pm

у, а если готов расстаться с 1500 грн - то Lamiglas X90MPX или X90MXS - тест 7 - 25 грам, реально можно бросать и меньше и больше. Идеален для воблеров, вертушек, легкого джига. Вообще, я считаю, что это лучшее что делали американцы и статистика их продаж тому подтверждение. Да, чуть не забыл... такой пустячёк как пожизненная гарантия на заводские дефекты :idea:

Чи будуть ці спіни досить чутливі для легких воблерів ( міноу 33, ММ38)

Руслан_М

» 29.10.2007 11:42 pm

УГУ! Дас ист фантастиш! Мне очень нравится.
Перед тем как идти на рыбалку, идеш в магазин оставляешь там залоговую стоимость удилища - и на рыбалку. Если чё не так - приходи "взад", отдавай палку - забирай деньги. Без проблем, если чё пиши, подсаблю... :D Или падаеш кому-то из наших продавцов на хвост и берете ахапку из 3-5 палок - и тестим, тестим, тестим.
Вообще былоб сдорово устроить тест, собрать толпу народу, взять с штук 20 палок и тестить в течении дня... :f1:

Moscanella-Kiev

Повідомлення: 143

» 30.10.2007 12:50 am

Проблема-на перших кільцях всіх спінів етикетка з штрих кодом :( -не кинеш....

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 30.10.2007 12:57 am

роблема-на перших кільцях всіх спінів етикетка з штрих кодом :( -не кинеш....

А що ти порадиш?

Руслан_М

Поперед.Далі

Повернутись в Спінінг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей