Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прути

Прути, катушки, шнури, джигові приманки, воблери, оберталки, коливалки,

Re: Прути

» 22.10.2015 11:22 pm

Для першого разу навіть дуже нормально...Я свою спінінгову епопею починав з телескопа 3 метрового з тестом 40-80грам... якщо добре розкусиш спінінг, будуть позволяти фінанси, зрозумієш що більше подобається: твіч, джиг, мікроджиг, і т.д. Зрозумієш якого розміру приманки подобаються,тоді і появляться снасті на порядок вищі...

scorpion2106

Повідомлення: 214

» 27.10.2015 12:09 pm

Привіт усім! Хочу купити кастинговий коплкект спінінг Tailwalk Gekiha KR 6.6" 198 см тест 5-21 та катушку ABU GARCIA REVO PREMIER LP LEFT( вага комплекту 107+169 гр) в основному під воблера мінноу від 80 до 110 см, вагою від 8 до 18 грам, невеликі джерки та джиг 12-20 грам.
Шановні Форумчани підкажіть, чи користувався хтось палками цього виробника, та чи понягне палка з таким тестом з швидким строєм різкий твічінг 110 воблери мінноу кастинговими палками ніколи не ловив.

mdemyshyn

Повідомлення: 14

» 27.10.2015 12:31 pm

mdemyshyn написав:Привіт усім! Хочу купити кастинговий коплкект спінінг Tailwalk Gekiha KR 6.6" 198 см тест 5-21 та катушку ABU GARCIA REVO PREMIER LP LEFT( вага комплекту 107+169 гр) в основному під воблера мінноу від 80 до 110 см, вагою від 8 до 18 грам, невеликі джерки та джиг 12-20 грам.
Шановні Форумчани підкажіть, чи користувався хтось палками цього виробника, та чи понягне палка з таким тестом з швидким строєм різкий твічінг 110 воблери мінноу кастинговими палками ніколи не ловив.

Вам сюди /topic-t2324-300.html

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 714

» 06.11.2015 11:49 pm

Народ,сталася халепа... Почав лахматитись рватися ужасно шнур, і ніяк не міг зрозуміти причини.Передивився кільця на прутах, оскільки катушку іноді перекидаю, сколів не побачив, на катушці теж все гуд. Аж сьогодні добре придивився і побачив на кільцях наліт схожий на наждачку"0"...Підкажіть як його вивести???Була думка протерти спиртом...Можливо хтось стикався з таким...

scorpion2106

» 07.11.2015 12:12 am

От спиртом і протерти. :yes:
Тільки обмоток кілець не чіпати, бо можуть стати липкими.

@doc

Повідомлення: 737

» 07.11.2015 12:53 am

В жінки візьміть тюбік від туші для брів вимийте його. Залийти горілки, або миючу рідину розведену на дистиляті( кипячена вода). Прийшовши зрибалки, відкручуєм, і змоченою щіткою протираєм кільця.

https://yandex.ua/images/search?text=туш%20для%20брів%20ціна&redircnt=1446847028.2

ростик

Повідомлення: 148

» 08.11.2015 12:51 am

Пруту десь років три,ніколи такого не було...((( Взяв сьогодні горілку,спирту вдома не знайшлось, шматину і протер кільця... Наліт як рукою зняло...Шмата брудна, зато кільця як нові))) Найбільше нальоту було на тюльпані і наступних двох кільцях...На майбутнє прийдеться слідкувати за кільцями...Дякую за поради...

scorpion2106

» 17.08.2016 11:23 am

Всім доброго дня. Є бажання придбати flagman firefly spin 2.23м 2-9г. Чи є тут власники прутика? Хочеться почути реальні +/- його. Або можливо хтось продає чи може запропонувати щось для ул. Наперед вдячний...

VW

Повідомлення: 6

» 17.08.2016 04:29 pm

VW написав:Всім доброго дня. Є бажання придбати flagman firefly spin 2.23м 2-9г. Чи є тут власники прутика? Хочеться почути реальні +/- його. Або можливо хтось продає чи може запропонувати щось для ул. Наперед вдячний...

Особисто я не раджу. Саме тою моделлю не ловив, але на початках мав два флагмана... :( Ну тупо тички. :oops: Візміть краще фаворита блю бірда, або бюджетнішого вайс бірда - є достаній вибір в рості і тесті. Блю бірд перевірений роками. Ну і напишіть, що і на що плануєте ловити.
Р. S. 2-9 грамама не зовсім ультралайт.

Гал

Повідомлення: 165

» 17.08.2016 10:28 pm

Я теж не ловив, тому і питаю думку власників... Переважно ловля окуня, на озерцях не великих, на джиг або вертушки.

VW

» 18.08.2016 12:14 am

VW написав:Я теж не ловив, тому і питаю думку власників... Переважно ловля окуня, на озерцях не великих, на джиг або вертушки.

Ну тоді точно блю бірд 0.5-5 гр. ріст вроді 2.04, або його дешевший "брат" вайс бірд в тих самих параметрах. Ловив двома, різниці в принципі не відчув, можливо вайс трохи жорсткіший...

Гал

» 18.08.2016 09:34 am

Гал написав:Саме тою моделлю не ловив, але на початках мав два флагмана... :( Ну тупо тички. :oops: Візміть краще фаворита блю бірда

Не в образу, але ваш коментар нагадав мені один випадок з власної практики... Стою якось на березі озера, ловлю дрібну щучку на мікроджиг своїм АйсКубом... Тут підходить компанія з трьох хлопців, озброєних "тичками" типу Флагман Гарпун Комбо. Подивились на мене так скептичненько... Ну і один з них, напевно самий досвідчений, каже та в мене така сама палка мовляв є... А я візьми та й спитай його, а яка то така сама... Відповідь додала настрою на весь день - "Фаворіт Баланс"! :)
Так до чого це я... А до того, що Ви хоч озвучте ті "тички", а то палкою не ловили, порівнюєте невідомо з чим, але висновок - "Воно таке саме г..."
Все змінюється, виробники розвиваються... Сам не ловив, але тримав в руках лінійку FireFly... Нормальні палочки за свою ціну, особливо для МДЖ і вертушок. Якщо розглядати модель до 4гр, то чи не єдиний варіант в такому бюджеті, який хоча б по кінчику мав би відпрацьовувати від 1гр...
БлюБьорд за 1920грн(ціна Ібіса) - ну ви мені вибачте... Просто розпіарена модель, за яку заломили явно непомірну ціну... Вона вартує не більше половини суми, яку за неї просять... На секундочку, MajorCraft Solpara і її правонаступниця First Cast коштують дешевше :!: Хтось заперечить, що вони на голову, а то й на дві вище БлюБьорда?
Але питання не в тому... Людина питає про спін в бюджеті 700-800грн... Я б власне і порекомендував звернути увагу на FireFly, якщо для мдж і вертушок... Яку саме модель - вирішувати Вам, залежить під які умови... Підіть в магазин ще потрусіть всі три, вони таки відрізняються... :)
ВайтБьорд - не ризикнув би... Одразу після появи цієї моделі було багато негативу стосовно якості зборки... Знаючи з власного досвіду, що Фаворіт грішить цим навіть в дорогих лінійках, абсолютно не був здивований...

П.С. Усе вищенаписане - моя власна ІМХА. До компаній Флагман і Фаворіт не маю жодного відношення, просто ловив (і навіть зараз ловлю) не однією палочкою обох виробників, тому викладаю свій досвід і думки. Одна і друга компанія має свої переваги і промахи. Але обидві викликають повагу, бо наразі є лідерами нашого ринку саме в бюджетному сегменті, який в наш час стає чи не найбільш затребуваним...

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 714

» 18.08.2016 09:44 am

Маю БлюБірд 1-7. Вже двічі ламав верхнє коліно при досить незначному навантаженні. В одному й тому ж місці (біля стику з нижнім).
Совпадєніє? Нє думаю. (с)

Strange_R

Повідомлення: 117

» 18.08.2016 02:56 pm

Дякую за поради, не сваріться, всім добра і ні хвоста ні луски)))

VW

» 18.08.2016 04:39 pm

Добрий день. Відповідаю двом дописувачам Fishkeen та Strange_R. Сам зломав блю бірда 0.5-5 на третій рибалці тоньше коліно біля стику. :o Здуру можна і болт зламати. Винен сам, наглухо затянутий фрикціон (ловив в корягах) зацеп - смик і облом. Ще раз дякую Петровичу за якісний ремонт синьої пташки. З того часу десь років 3 - жодної проблеми. Рибалю 1-2 рази на тиждень. Кидаю максимум 10 гр. обережно, але без страху зламати. Колега має вайта 1-7гр. Весною бачив, як тричі тримав на гачку щось явно величеньке. Але тричі втікало в коряги і обрив. Спін відпрацьовував, як на мене, досить добре. На рахунок цін. Блю бірд 1100 -1200 Краківський, Південний, вайт - 700-750 грн. магазин біля АС 2. ( Два тижні тому.) Про FireFly, як писав вище нічого сказати не можу, бо нею не ловив. Буду в Флагмані- попробую на зуб, тоді скажу свою думку. Але в будь-якому випадку "трусити" палку в магазині і половити нею на воді - дві великі різниці. Про спіни Фаворита написав тому, що сам ними ловлю і співвідношення цїна - якість мене цілком влаштовує.
Ще трохи лірики. В мене є колега, який ніколи не заморочується ростом, тестом спіна, строєм, діаметром шнура, балансом з катушкою- він того не знає,він просто ловить щуку і окуня. Деколи краще ніж всі ми. Щаслива лодина. :D

Гал

Поперед.Далі

Повернутись в Спінінг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей