Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Лелехівка

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Лелехівка

» 13.09.2010 11:59 pm

Доброї ночі рибакам!
Якщо тема Лелехівки почала жваво обговорюватись - напишу і я, бо знаю про ці озера все (або майже все). База відпочинку, яка включала в себе зелену хатинку і три невеличкі озерця належала (як і всі найгарніші місця Львівщини загалом і Яворівщини зокрема) військовим, а саме тодішньому Штабу ПрикВО (зараз ЗОК - Західне оперативне командування). Років 15 тому попасти на територію на машині, а саме "під шлагбаум" було не можливо ні за які гроші! Оскільки мій батько (не рибак взагалі, але шашлики любить) мав певне відношення до ПрикВО - частенько літом ми виїздили туди всією сімєю на відпочинок. Заїзд по "записці зі Штабу". Що таке блесна чи живець я тоді поняття ще не мав - ловив на третьому озерці карасика (4-5 см :D ) на хліб. Якщо на вудці було 2 поводки - то 2 карасика одночасно і т.д. З настанням незалежності нашої держави і поступового ... Збройних Сил - заїзд на базу почався за гроші. Формально база далі належала військовим, керував нею п. Мирон, який живе в Івано-Франковому, а впускав на базу п. Зеник - остання хата перед шлагбаумом. У вихідні дні я один раз нарахував біля 40 машин - як вони помістились там досі не розумію. Гулянки, музика, купання - про рибалку влітку можна було забути - та й не було що особливо ловити. А от осінню, в прохолодну дощову погоду - було супер :f1: . Пан Зеник майже завжди в неділю о 5 ранку дивився бокс (страшний фанат), я стукав до нього - 5 хв розмов, шлагбаум відкритий і вперед! На живця (напівдохлу привозну синявку :) ) - такі горбалі, що аж дух захватувало. Глибина біля самого берега - 1,5 метра - враження від витягання окунища на поплавцеву вудку - кайф!. Краса неймовірна, ніхто не заважає, пів-відерка грибів завжди можна назбирати "в обідню перерву", ще й рибка покльовує.
Але вся ця ідилія закінчилась - напевно так і мало статись. П. Зеник пішов на пенсію, Мирона майже не видно і ключі від шлагбаума вручили, дійсно як OsTTap написав "жіночці" - ми повинні знати своїх героїв. Сім'я запойних алкоголіків, тільки сина шкода, бо підростає гарний господарський хлопець. Моє з ними спілкування закінчилось тоді, коли мене запустили на машині під шлагбаум, і "трошки" про мене забули - думав буду там жити :lol: . Після того більше не їжджу туди.
Дійсно, зимою років два, три тому майже вся риба пропала під льодом. Остання інформація - квитки на заїзд на базу продаються на вул. Луганській у Львові - якесь управління ЛьвівЛісу. А моя порада - лишіть машину біля шлагбаума і прогуляйтесь - зайти туди пішки не може заборонити ніхто. І 20 хвилин пішки і мішаному лісі Франковими стежками ще нікому шкоди не зробили.

Romanych

Повідомлення: 12

» 18.02.2013 09:12 pm

Після безуспішного блукання по Яворівському району у пошуках бодай десь покльовки вирішили прогулятись до рідних Лелехівських озер. Прогулялись, краще би не йшли...
Озера спущені, води 50см, берези повалились і похилились в озеро. Вірніше в те, що від нього залишилось.
За інформацією місцевого:
Прийшов СОБІ пан лісничий (той що "свою жінку поставив і вигнав п. Мирона"), спустив СОБІ державне озеро, до кінця спустити не зміг - приніс насос і викачав воду до останньої краплі. Вибрав СОБІ всю рибу і на наступний рік буде запускати СОБІ коропа.
В "улові" були десяток трофейних крокодилів, окуні до 1 кг, плотва. Вибрав СОБІ все.
Прощавай, Лелехівка.
СЛАВА ВІЛЬНІЙ І НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ!!!

Romanych

» 19.02.2013 01:12 pm

Це про яке озерце мова йде? можете на карті показати?

Fedia

Повідомлення: 738

» 19.02.2013 07:59 pm

Мова про ті, що на фотографіях Osttapа. І Ви про них пишете - вільхові, або чорні озера. Були...

Romanych

» 12.06.2016 11:07 pm

Нарешті я вибрався в Лелехівку перший раз. З другої спроби мені навіть вдалось доїхати до самих озер(шлагбаум був незакритий). Самі озера, ліс тай сама місцевість дуже гарна. Берег прибраний, сміття не бачив взагалі. Багато стоїть чистих беседок. На озері було пару компаній :booze: з музикою, співом і криками. В результаті з 15.00 до 18,30 було зловлено 8 окунів один з них був 24 см- горбатий. Дуже багато сходів. В мене працював свінг імпакт і ізі шайнер від кейтеч. Пробував різні воблерки повний нуль, тільки на один з них і був зловлений горбатий. Воблер плаваючий білого кольору форми мінов (назви не знаю). Обовязково треба туди восени зїздити.
П.С. Гроші за рибалку ніхто не збирав. Я стільки вужів як там, ще ніколи не бачив :wow

EVG

Повідомлення: 21

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей