Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спінінговий напрямок

Re: Спінінговий напрямок

» 15.12.2012 01:32 am

Підсумовуючи 2012 рік вважаю що спінінг розвинувся круто.І це заслуга Пономаренко Костянтина (ідеї,виконання) і ЗОЛОТОГО КАРАСЯ (фінанси).Мені дуже приємно що керівництво Москанелли і Золотого Карася пройнялось нашими потребами і чітко дало зрозуміти щоб ми на них розраховували і в 2013 році.Я прекрасно розумію що ці гроші не повертаються в гроші.це сугубо іміджова справа.І дуже приємно що в нас є такі компанії які турбуються не тільки про фінанси.Серйозні компанії мають структуру близьку до людського організму.А людина мусить розвиватись як фізично,так і духовно.Компанія -як фінанси так і імідж (лице).Ще раз величезне дякую .Ми зробимо світ гарнішим :)

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 08.07.2013 02:17 pm

Всім спінінгістам, доброго дня! Повідомляю, що я припинив керувати спінінговим напрямком ЛОФРС, прошу це врахувати та внести зміни на інформаційних сайтах ФРСУ. Причин декілька, це і зміна режиму роботи (працюю на 2-х роботах), відповідно стало значно менше вільного часу, фінансові та сімейні питання (маю двох неповнолітніх дітей), та і спортивної мотивації стало для мене вже значно менше. Я щиро вдячний керівництву ЛОФРС, АКТІВУ, ЛКК, ФРСУ всім нашим спонсорам, спортсменам, суддям, організаторам, кухарям, водіям і всім - всім хто допомагав нам разом будувати спортивний спінінг в нашій області.
Також, звітуюсь, що станом на 5.07.2013 року жодних матеріальних засобів та фінансів (спінінгового напрямку або ЛОФС) за мною не рахується та передані мною керівникам інших напрямків та Президенту ЛОФРС.
В цілому, спінінговий напрямок ЛОФРС залишаю в нормальному стані (маємо генерального спонсора, стабільно їздимо на КУ та ЧУ як берег так і човен, складено графікі - змагання проводояться, рейтинги ведуться, маємо достатню матеріальну базу, кваліфікованих спортсменів та суддів і т.і.).
Це моє рішення не означає, що я ухожу із нашого спорту, я є членом ЛОФРС і буду приймати участь у спінінгових змаганнях та надавати (по мірі часу та можливостей) допомогу нашій ЛОФРС і надалі.

З повагою, Костянтин Пономаренко

кочевник

Повідомлення: 453

» 08.07.2013 06:20 pm

Ну піпець підкрався незамітно...а кого ти пропонуєш на своє місце?

ryvak
Львівський карповий клуб

» 11.07.2013 12:56 am

Как бы там ни было, хочу выразить Косте огромную признательность за тот труд который он вложил в развитие в области спиннингового направления. За глубокую ответственность и переживание по отношению к каждому мероприятию.
Для нас всех это большая утрата, но раз так случилось.... большое спасибо, Костя!

Вова

Повідомлення: 3637

» 24.09.2013 01:36 pm

Хто зараз є керівником спінінгового напрямку? Чому перестали вести рейтинг? Чому у всіх областях по 2 берега, а у нас 1? :?: :?: :?:

Chupa

Повідомлення: 61

» 24.09.2013 03:03 pm

рейтинг скоро виставимо.До кінця року берег не проведемо,весною зробимо.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 24.09.2013 03:45 pm

Шкода що берегу більше не буде. Щож будемо чекати весни. :f1: :f1:

Chupa

Повідомлення: 61

» 20.01.2014 02:51 am

На сьогоднішній день спінінговий напрямок безголовий...Повішати (піти проти волі) всі обов*язки на людину ,яка відчуває що не зможе цього робити на 100 а тупо вимушена -бо нікому,не є шляхом і принципами нашої спільноти.Тому прошу зголоситись тих,хто відчуває що зможе з задоволенням себе зреалізувати на цьому місці.Ще раз нагадую осн.критерії:
мобільність(авто,комп)
комунікативність(вміння виразити свою думку і донести її на осн.мовах(діловій,людській,емоційній)
Просто подумайте і вирішіть чи це про вас.Ніхто не перекине на вас відразу всі обов*язки.Спочатку практика (від підготовки до проведення змагань),а потім тільки керівництво.Стидливих і невпевнених прошу не турбувати-тут не курси *як вбити час *.Хто спроможний-пишіть в лічку .Тут не треба.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 13.04.2014 09:20 pm

:!: В зв"язку з:
1.Нестабільною с-цією на сході України (а саме нак місці проведення ЧУ по берег.спіну)
2.З нечуттям мого звернення що до перенесення ЧУ на спокійніші землі
3.Та й не хочу брати жодної відповідальності за несвідомі рухи москалів,які чомусь перебувають на наших теренах,серед нашого населення.
Я не підпишу заявку на поїздку нашої збірної на ЧУ в Донецьку обл.,і взагалі прийму всі кроки щоб вони туди не поїхали(не дам грошей ,не проб"ю заявку,позвоню в облспорт щоб також не били печатки).За ці дії я несу відповідальність.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 26.05.2015 05:13 pm

Сформовано збірні на ЧУ по берегу 30-31.05 і КУ по човну -5-7.06.Оплачую 2500 і 4500-відповідно.В касі залишається -100 грн.Прохання до членів поздававти внески :!:

ryvak
Львівський карповий клуб

» 14.11.2015 01:35 am

Хто в змозі очолити спінінговий напрямок?Можна очолити берег або човен.Бажано човен.Вимоги-комунікабельність(машина,вільний час),творчі підходи(пошук спонсорів,додавання новшества в сухий регламент змагань),принциповість (відстоювання принципу впіймав-відпусти пох.. де і при будь яких обставинах).Допомогу гарантую.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 04.10.2016 12:04 pm

Вибираємо з трьох озер Гамаліївка,Мендель,Барвінок якесь для ЧО 2016.Вирішуємо.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 22.11.2016 12:59 pm

На конференції було обрано головою спінінгового напрямку Крава Олександра.Одноголосно.Також було піднято питання про збільшення проведення Наших турнірів з двох до 3-4.Єдина проблема яку треба вирішити це точну к1сть-3 чи 4,їхній статус (обов'язок чи ні) та як рахувати рейтинг.
Змагання мають на мету не тільки спорт,досягнення і кваліфікаційний ріст,але й фінансову сторону.Ми збираємо фінанси які втрачаємо сугубо на поїздки,відбори.Тому статус обов'язково точно дасть кількість,але є момент форс мажору (графік залежить від погоди,є сімейні причини або стан здоров'я ).
Нам потрібно визнати с-му яка точно видасть нам кращих і забезпечить їх грошима на поїздки.Є система кубків.Проводимо 2 етапи кубку а потім чемпіонат.
Вносити їх в рейтинг,плюс два виїздні.
Це 1 пропозиція :3 наших+2виїзда=5 в рейтинг
2 п:3 наших+2виїзда=4 в рейтинг (чемпіонат+1 з етапів)
Які ще будуть пропозиції?
Постарайтесь вносити чіткі,обгрунтовані,НЕемоційні пропозиції.Маємо на це 2 тижня.Потім голосуємо.

ryvak
Львівський карповий клуб

Поперед.

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей