Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

с. Кобаки

Озера та ставки Івано Франківської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

с. Кобаки

» 29.08.2011 12:30 pm

Був у Ів. Франківській області в с. Старий Косів. Запросили знайомі на "о...нну рибалку", погодився недовго думаючи :D . Дорогу точно вказати не можу, бо сам не місцевий, от знайшов щось на супутнику - Кобаки самі відмічені синьою фігньою, а озера обвів :) .

Зображення

Отже, коштує рибалка 100 гривень.
Ловля вночі заборонена, тобто ловили до 22:00 (поки стемніло), потім пдмотали кормушки до кінців вудки і полягали спати. Зранку дозволяють ловити з 3 години. Встав в 3:00, закинув вудки і сидів до 4:00. Покльовок не було, ловив на кулешу (5 ст. ложок кукурудзяної крупи на 1 ст. ложку борошна на 200 грам води). Вирішив лягти покімарити... В 5 ранку жінка будить з гвалтом "ПИЩИТЬ!!!", підбігаю, підсік - тягну. Результат - нижче :wink:

Зображення

Але казали місцеві, що то ще маленька для того озера, бо плавають переважно трофейчики на 6-8-12 кг, цей же заважив 3,700 кг.

Потім ще був зеркалка десь біля 1,500 кг, а загалом мав за добу 4 покльовки, тобто 50% результативності :) Перший раз фрикціон тріщав як скажений, але протягнув 3 метри і він зійшов, другий раз відійшов від вудки - і тут мене рибка підстерегла - запищало, 5 секунд я підбіг - спінінг зярвало з стойок, але потягнув - нічого :?

Мала кількість покльовок може тому, що набирали сусідні 2 стави і рівень води за ніч опустився на 6-8 см. Буду ще в тих краях - обов"язково поїду, рибалка тих грошей коштує, як на мою думку.

Фотографії що грубо суперечать правилам форуму видалено!
Автор отримує попередження!
модератор
Востаннє редагувалось Михайло С. в 04.10.2011 08:31 am, всього редагувалось 2 разів.

Михайло С.

Повідомлення: 4

Re: с. Кобаки

» 04.10.2011 08:25 am

Знов був на цьому озері з суботи на неділю (2.10 - 3.10). Що здивувало - жодної покльовки за добу :? Хлюпалися слоники по метру, з води вискакували, а от брати не хотіли. Мужику одному на спінінг з мепсом 3 окуня зловилися і 2 щуки вкрали блесну і поводки. Мирна риба їсти не хотіла, хоча погода була карпова (хмарно, вітер, не холодно), рівень води стабільний, рибу там не кормлять... Враження так собі, сподівався на краще, знайомий там минулого тижня амура взяв на 5.600. Буду чекати вже наступного сезону.

Зображення
Зображення

Михайло С.

Повідомлення: 4

Повернутись в Озера та ставки Ів. Франківської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей