Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Півче

Озера та ставки Рівненщини де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Півче

» 17.08.2011 02:54 pm

Доброго дня, шановні рибаки!
До Вашої уваги звіт про риболовлю на невеликому, проте дуже мальовничому ставі в с. Півче Рівненської обл.
Спочатку коротенька інформація про сам став. Ставок знаходиться десь за 150-200 м справа від в'їзду в с.Півче. Став є клубним, проте в липні цього року дозволили ловити :D . Ставок чистий, незарозший, з твердим дном. Риболовля коштує 50 грн. з особи, про обмеження по кількості снастей і виловленої риби нічого не вказується (для любителів закинути "багацько вудок" :lol: ). В ставу є ДУЖЕ багато різнокаліберного карася та окуня, а також карп, білий амур, щука, товстолобик, раки та багато великої тюльки :D
Спробував зробити панорамне фото ставу, проте оскільки лише вчуся, тому вийшло ось що (насправді став не заокруглений, а прямий :D ):
Зображення

А тепер детальніше про саму риболовлю. На вихідних (13-14 серпня) побував знову з ночівлею на ставу в селі Півче.

Отже, зразу зазначу, що риболовля на цьому ставі кожного разу дивує якимись несподіванками - то клюють одні коропці, то одні карасі. А на вихідних потроху прокльовувалася різна рибка. Розпочну з початку. Приїхали ми (я і троє друзів) десь пів на шосту вечора в суботу - трохи пізно, проте, як кажуть місцеві, вечірнього кльову тут майже не буває :-( . Вже вкотре їхні слова підтвердилися. Розклалися, просиділи годинку над вудками і непорушними поплавками, й пішли вечеряти. Сиділи десь за метрів 20-25 від місця, де я ловив, так, щоб я міг бачити поплавки. Собі мирно вечеряємо смаженою на вогні курятиною - і тут моя поплавочна вудка (ГЕРОЙ цієї риболовлі) як торпеда мчить на середину ставу :shock: :shock: :shock: Я зриваюся з місця, на ходу скидаю одяг і у воду за нею - я підпливу, а "вона" втікає :-) :-) Пару хвилин доганяв, але РИБ встиг доплисти з вудкою до корчів під водою. Доганяю вудку, підсічка, декілька хвильок риб "катає нас" (мене з вудкою) і бздинь :-( - немає повідка 0,15 мм... Додам, що весь став дивився на це дійство і як завжди ці всіх сторін лунали поради - туди пливи, сюди тягни і т.д. :D :D :D

Замінивши повідок, закидаю і до настання темряви витягую два карасика на ту ж вудку і все. Фідери мовчать... :-( Двоє моїх товаришів на ніч пішли спати, а я з ще одним вирішити рибалити вночі, оскільки знаю, що кльов вночі присутній. Отже, ставлю світлячки на свої 3 поплавчанки, а фідери місяць підсвічує і дзвоники допомагають :D :D :D Близько десятої вечора поплавок на все тій же вудці різко "випригує" вгору і зразу ж веде в сторону. Підсічка і відчуваю на іншому кінці сильний спротив чогось могутнього. Але не треба забувати - линва 0,18мм, повідок 0,15 мм і 5 м всього, оскільки на поплавчанках в основному використовую глуху оснастку. Мій товариш Петрович вже тут як тут з підсаком, а я намагаюся виважити РИБА :) . Проте не так то й легко такою вудкою... Хвилин десять я боровся з ним, підтягнув до берега і катався вліво-вправо. Проте РИБ мабуть вирішив, що вистачить і впевнено поплив від берега - знову бздинь :-( і вся оснастка поплила((((. Десять хвилин боровся і навіть не зміг підняти... Але історія на тому не закінчується - на оснастці стояв поплавок 1 г Venturieri за 45 грн. :) з світлячком. І тут під зоряним небом то тут, то там РИБ показує, де він плаває. Тричі я плавав за тим поплавком, проте підпливеш - і він ниряє :-( . Знову весь став дивиться, як Bulick плаває за своїми карпами)))) :-) Але не тут то було, впав туман і все - ніц не видно.

Вночі час від часу покльовували карасики різного розміру і все на одну й ту саму вудку. :shock: Фідери мовчать... Влітали ось такі карасики вночі:
http://radikal.ua/data/upload/ba193/04012/a1a1285fcb.jpg

В основному клювали з 11-30 до 02-00 і вже з 4-00 почався в'ялий ранковий кльов. Варто зауважити, що вночі обірвав ще одного коропа десь за кілограм - але вже немає слів. Все на ту ж вудку...

Декілька пейзажів... На першому фото посередині ГЕРОЙ рибалки - махова вудка Flagman Senatra Mesh 5 m, на яку зловлено 90% всієї риби.
Зображення
Зображення

Десь о 7-30 знову схід коропа... просто невезуха... знову та ж вудка...
Близько дев'ятої години розпочався більш-менш стабільний кльов карася. Тоді вже насолоджувався класикою - викладанням поплавка і виважуванням 200-300 грамових красенів. Поки я з Петровичем рибалю, товариші починають варити гуляш, обідаємо і знову під час обіду покльовка, біжу - карасик :-( Перенаживив, закинув. Думаю хвильку гляну і далі обідати. І тут впевнена покльовка в дно, підсічка і знову приємна важкість. Петрович летить з підсаком, хвилинка боротьби і карпик на 850 гр. в підсаку :D НАРЕШТІ!!!! Після чотирьох сходів, хоч одного взяв!!! :) :) :)
http://radikal.ua/data/upload/ba193/69fda/b178f1f07e.jpg

Варто зазначити, що практично вся риба і в тому числі всі коропові клювання - на опариша. Кукурузка в повному ігнорі, лише декілька карасів і окунців на черв'яка. Загальний улов склав 25 карасів і 1 короп, загальна вага 6,34 кг.
Зображення

Ось така видалася рибалочка! :f1: Тут ще можна глянути відео улову - http://www.youtube.com/watch?v=1bfqIcLm6Ow

Всім НХНЛ!!! Успіхів!!! :D
Востаннє редагувалось Bulick в 27.04.2012 03:15 pm, всього редагувалось 2 разів.

Bulick

Повідомлення: 44

Re: Півче

» 09.03.2013 12:38 pm

на минулому тижні я розмовляв з власником — в 2013 році рибалка там буде заборонена

stal1n

Повідомлення: 155

Повернутись в Озера та ставки Рівненської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей