Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Жидачівський р-н Чорний Острів

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Re: Жидачівський р-н Чорний Острів

» 17.08.2008 01:10 pm

Хочу трошки написати про нашу поїздку в суботу на качечку!!!!! Так як планований виїзд з штатними мисливцями на Ч.Острів наламався ми з Орестом(ORKO) скоренько знайшли майбутнього мисливця в якого є дозвіл а зі зброєю напряг( відразу хочу вас попросити ,якщо в когось є можливість чи знайомства , допоможіть знайти двухстволку до 400$ розлянуться любі пропозиції) виїхали в 03:00 зі Львова на точку дислокації :no: :yes: За Львовом ми мали дочикатися інших мисливців, але вони трошки затримувалися :evil: і було прийняте рішення вирушати самим а вони нас дожинуть, в Бібриці ми зупинилися їх почекати зайшли на заправку купили пива і ... :booze: чекаємо через 20хв. на горизонті нікого не було і ми рванули далі( а дорогу я практично не знав)!! В ходорові поворот я ще памятаю, а потім біля кожного повороту приторможували і я згадував сюда чи ні!!! :oops: , але в с.Дуліби в зеркалі показались фари які скоренько нас догна, свої я заспокоївся!!!!! :whistle: !!!! Ще пару хвилин і ми зїжджаемо з дороги в поле з бурячком по при нього польовою дорогою до каналу, добре що дожчу не було, і тут біля першої машини зайчик попри фари в буряк і сів, всі повискакували і навіть один кинувся його зловити руками, але він налякавшись великими стрибками побіг далі їсти бурячок!!! :o :o Величезний , жовтий, красота , шкода що темно було бо вийшла б хороша фотографія :oops: :cry: Але ми приїхали на качечку!!! доїхавши до каналу ми виявилися першими,може в суботу не можна полювати - проскакувала у кожного в голові, тишина мисливців немає! :? :o але в полі одні фари, і ще одні все заспокоїлись, давай скоренько одіватися в ОЗК, патронташ, зброю!! В той час підїхали Боси цих угіддь(лісник Михайлович), радість 50грм. установки і вперед !!!!! Комарі жеруть, Оф не помагає, болота по я..я , наш водій в забродах не пройде ... :evil: :twisted: Орест залишається на суші, почали стріляти ще було темно, над нами низенько пройшли три крижні, навіть хтось встигнув вистрілити, блін темно ніфіга не видно а мудаки вже стріляють!!!! :evil: Дойшли до плеса, роставились і почали руками ганняти комарів, і тут качечка то зліва то з права, і на висоту народ валить і розтроюється нічого не падає!!! І тут поперло зі стайок почали вибивати по одному а хто і подва крижні!!! А над нами з Юрою все високо бах, бах, :hunt :hunt і нічого, дивлюсь в право а над нашими машинами два табунчика низенько, от де траба було стояти, що зробив Михайлович і відзначився двома зачьотними крижнями!!! :cry: Я вже хотів сходити з болота і йти в сторону машини, бо там від часу пролітали низько хороші крижні!!! І тут з ліва крижачок метрів 100, виходить на хлопців бах, бах, і він прямо на мене постріл і він гарно падає, але хлопці ще вправлялись на ній бах,бах,бах і всі мимо вона і так мертва( дістала патроном РІО 5-ка в стакані, прямо в груди і відповідно в серце) , але халепа впала передімною метрі з 10-13 в троснік, в голові думка- не знайду :cry: :cry: , але вперед на пролом!!!! :evil: :twisted: :twisted: зайшов в троснік і бачу перед собою плесо вода по пояс, (качку знайти буде легше- подумав собі FEDIA) дивлюсь на право на ліво Юра підсказує, в заді мене куди іти, і тут прямо передімною на початку наступного камушу лижить доволі жирненький крижень!!! Радість викрик Є!Є!Є! усі відразу привітали в пів голоса!!!! Я вийшов весь мокрий дуже душно було, а ще в камиші в ОЗК, і комарі дастали :evil: :evil: !!! Ще хвилин 15, качки не має, покидаю Юру і вирушаю до ОРКА, знов канал, глубина в пояс, камиш+ болото, вийшов взагалі в ах...Ї, відразу привітаня ,розповідь як вона падала дивлячись зі сторони, і фото на память( надіюсь ОРКО її добавить)!!! :D
003.jpg
Ось цей трофей

Так як воду чомусь не взяли я вирушив до машини, відав зброю починаючому і він пристрасно почав вдивлятися в небо!!! В той час підійшов один з компанії лісника, правда без трофея підранок впав в буряк і ще пройшов напевно, а Михайловича з михайлівною не було( це його НІКУ так кликали після :booze: ) тому пропав не знайшли!!! :cry: :? І ми почали душевну розмову :booze: про полювання і ще один старенький почесний мисливець приєднався, трофеїв мало :( причина - стрільба в темноті, хтось скоріше зайшов і качка пішла їсти пшиничку на поле, доречі уся добута качка була не те що наїджена пшиницею, а набита нею :o :shock: І тут мисливці почали підтягуватися, І у всіх 0! Тільки Михайлович 2- крижні, Андрій 1-крижень, Фєдя :D - 1 крижень і дві лисухи не помятаю хто!!! Ну і понислась пянка серйозна :booze: годину дві і ми змушенні їхати, збор поки ще не жарко, і в путь!!!! По дорозі мали надію назбирати бонусів( Це ми так дикого голуба називаємо сидячого на проводах) був тільки один і то втік поки підійшли!!! Ну і все зачехляємо зброю і на трасу і додому!!!! Вибачайте за офтопи !!! Знов чекаємо наступних вихідних!!!! :victory: :hoop: :hoop: :wink: :wink: :exercise: :yahoo: :hunt тренуємося!!
002.jpg
От і він жирненький
003.jpg
не погані трофеї
004.jpg
Підказали де є голуби

Fedia

Повідомлення: 738

» 17.08.2008 04:03 pm

Да Ігорко звід докладний просто супер навіть не маю що добавити :!: :!: :!: Молодець :!: :!: :!:
Але постараюсь і так що здивувало,це те що дійсно було дуже багато води :shock: вода висока і наші хлопці не змогли вийти на свої улюблені місця навіть в ОЗК це було зробити проблематично. :( Також комарів було просто тьма, якби не засоби від них то вони б нас там зїли разом з кістками :D :!:Льот зранку був непоганий єдине що все портили якісь варяти :evil: на протилежному березі які стріляли по качці на максимальні відстані не даючи їй нормально підлетіти на постріл і тому качка вся йшла високо, також було пару стайок бекасів які пролітали над нами як кулі майже не можливо було зреагувати.Також був досить високий шувар через який деколи не помічав качку яка пролітала наді мною :wink:
004.jpg
Невеличкий канал
005.jpg
По рясці видно що качка є
006.jpg
Поверненя з розливів
007.jpg
Ігорко з трофеєм і Нікою

Потім був приготований обід і розпочалися розмови на тему сьогоднішнього полювання
008.jpg
Приготування гарячих ковбасок

А під кінець наш початківець трохи повправлявся в стрільбі по мішені яку поставили в полі і ми почали збиратись до дому поки не розпочалась спека :wink:
000.jpg
Наш початківець

ORKO

Повідомлення: 1189

» 26.10.2008 03:45 pm

Були 25 числа в цих краях на ранковій зорці.Ранок і погода були чудові також був льот качки але ми безбожно всі мазали :oops: крім нашого нового мисливця Діми який зробивши свій перший постріл по дичині взяв качку :!:
DSC01961.jpg
Ранок
DSC01962.jpg
В очікуванні
DSC01963.jpg
Улюблене заняття Феді бродіння вздовж каналу

На одному з канальчиків нас як молодих розвела качка яка мужньо просиділа під берегом поки ми стояли над нею і відійшовши вона гонорово взлетіла якраз навпроти сонця і Федя не зміг нормально прицілитись :( Одним словом в угіддях качка є і досить багато перелітки яка вже великими табунами йде на захід :!: Потім в нас був обід з дотриманняв всіх мисливських традицій і цілуванням першого трофею :!: :!: Далі ми повправлялись в стрільбі по мішені ще і почали збиратись до дому :!: Так що виїзд вдався наславу :wink:
DSC01999.jpg
DSC02002.jpg
DSC02013.jpg
DSC02014.jpg
DSC02019.jpg
Ось ця качка

ORKO

Повідомлення: 1189

» 24.01.2009 02:58 pm

008.jpg
007.jpg

Застарілий звіт . Їздили на копито - взяли зайчика. Дві кози я помазав( ліпше б не стріляв) Нажаль тільки ці фото можу викласти!

Fedia

Повідомлення: 738

» 17.11.2009 10:54 am

15.11.09р Відвідали угіддя Жидачівського району .Ранок видався не поганий і тому скоренько пішли по полях....Початок поклав Фєдя взявши лиса .Походивши ще блисько 3 годин Фєдя вполював зайчика. Потім почався дощік і нам довелось потрохи шагати до машин.Дивує дуже мала кількість зайчіка в угіддях ,невідомо куди їхати і де його шукати.
DSCF3169.jpg
Гарненький лис
DSCF3173.jpg
Зайчік
DSCF3180.jpg
обідаєм і шлях до дому

Дімон

Повідомлення: 258

» 21.08.2013 04:10 pm

Відкривав тут своє перше полювання) Народу море, качки теж не мало... Стрілянину почав хтось о 17:50, і понеслось) Літ був десь біля години.Результат 4 качки і куча промахів! Як для першого разу мені достатньо, відпочили суперово!!!

Stepan

Повідомлення: 56

» 25.08.2013 10:06 pm

Всім вітання, не скромне запитання хто має карту угідь Ходорівського "Лісівника"

74андрій

Повідомлення: 8

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей