Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спінінгові катушки

Прути, катушки, шнури, джигові приманки, воблери, оберталки, коливалки,

» 30.07.2007 10:38 pm

надякуєшся,надякуєшся :D :D :D

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 31.07.2007 10:04 pm

2 Romko
якщо катуха була в воді не довго, нічого робити не потрібно. В мене не один раз падала катуха(ексія) в воду, звичайно вдома розбирав щоб просушити в нутрощах слідів води не було.
P.S. не думаю що моя ексія краща за заубер в плані водозахищеності :)

tosi

Повідомлення: 1418

» 31.07.2007 11:04 pm

НЕДАВНО КУПИВ СОБИ ШИМАНО КАТАНА 2500RA 5.2:1.ВРОДИБИ РОБЕ НЕПОГАНО.А ТИ МОЖЕШ ЩОСЬ ПРО НЕИ СКАЗАТИ.

(admin: дуже підмиває видалити це повідомлення .... будь ласка, перечитайте правила форуму)

KOSTJA(FISHER)

Повідомлення: 2

» 01.08.2007 12:02 am

2 Kostja(Fisher)
моя ІМХА - бюджетні шими і Дайви не заслуговують уваги, краще в ті гроші купити середній клас катух менш відомих виробників.
P.S. згоден з admin - поважай мову на якій пишеш, ми й так суржиком говорим, плюс в рибаків і свій сленг є, ну а в тебе взагалі :cry:

tosi

» 02.08.2007 09:55 am

Хочу взять катуху под спин тестом 10-23. Конечно хочется райоби ексиму или заубер, но в данный момент финансы не позволяют. Предлагают екусиму, склоняюсь к ней. Форумчане, посоветуйте брать ее или нет, может у кого есть опыть использования такой катухи.
Ага, еще подскажите насчет размера есть 1000 и 3000, какую лучше выбрать. На крайний случай хотелось бы услышать альтернативные варрианты бюджетных моделей.

Юра

Повідомлення: 311

» 02.08.2007 01:23 pm

2 Юра
альтернативних в таку ціну немає :wink: бери екузіму, а розмір підбирай під спін :)

tosi

» 02.08.2007 01:31 pm

За такі гроші катуха супер сам юзаю 2 роки, проблема тільки буває з підшипником ролика (починае шуміти) купив 5 штук по 3грн. і все ок. вже 1 раз міняв.

Paull

Повідомлення: 14

» 02.08.2007 01:35 pm

Пасибо ребята за совет, наверное останавливаюсь пока в этом сезоне на екузиме.

Юра

Повідомлення: 311

катушка RYOBI (збережемо плетінь)

» 12.09.2007 09:15 pm

Вирішив написати цю статтю для цього,щоб народ зберіг собі плетінь. Стосується це катушок Ріобі. На даний час випускають катушки Ріобі з невеличким дефектом(на перший "візуальний" погляд). Але коли цей дефект дасть про себе знати, тоді появится великий шанс обірвати плетінь (що в моєму випадку і сталося).

1.JPG
Фото1
Якщо придивитись на фото1 ,то зауважите,що бортик на гвинті який закручує шпулю не є захований в неї (в оригіналі такого не повинно бути. Порівнював із старішими моделями).

2.JPG
Фото2
Ось що трапляється.Виконали заброс,закриваємо дужку,починаємо намотку. Часто після першого обороту,плетінь не зразу починає намотуватись на шпулю. Перший виток може проскочити з переду неї(напевно зауважували). В принципі так може бути,і це нормально. Але в нашому випадку це страшно :twisted: . Так ось що часто відбувалось у моїй ситуації (фото2).

Спочатку подумав ,що єрунда.Закину зараз хоча б на метр дальше,паразитні витки просто злетять з гвинта,і все,почну намотку по новій.Частенко в мене так траплялось. Але на одному з таких "частенько", при забросі я одразу ж обірвав собі плетінь. При забросі плетінь яка вилітає зі шпулі, обриває плетінь як раз на краю бортика. Перемотав плетінь з іншої сторони, і після декількох забросів знов обрив :(
Ну вихід тут простий. Потрібно просто втопити бортики гвинта в шпулю.Як саме?Розбираємо шпулю,бачимо в ній войлочні шайби(3 штуки).Так от тепер потрібно їх замінити на більш тонші. Де взяти? Незнаю. :D . На даний момент я зробив так: замість тієї шайби,що є на дні шпулі (побачите), вирізав шайбу з тоненької тканини. Цього хватило щоб втопити гвинт. Було б краще знайти тоненький войлок, але навіть незнаю де такий шукати......

5.JPG
До заміни шайби.
6.JPG
Після заміни шайби на тоншу

Romchuk

Повідомлення: 32

Re: катушка RYOBI (збережемо плетінь)

» 12.09.2007 11:02 pm

Як я зрозумів, розбирався фрикцион в шпулі і одна з шайб замінена на тоншу. Тут можуть бути повторні граблі - поміняєш шпулю на запасну і знову прижимний гвинт буде високо.
Якщо є запасна шпуля - перевір. І питання - шпуля рідна?

Pavel K

Повідомлення: 2646

» 12.09.2007 11:53 pm

Шпуля рідна.І запасна була.В запасній шпулі така ж сама ситуація.Звичайно що таку операцію прийдеться робити в кожній шпулі. :D
Розбирав щоб подивитись на катушку мого напарника(катушці 4 роки),так там все нормально.Товщина шайб тонша :)
На інших катушках теперішнього випуску така ж сама проблема.Чомусь почали штампувати товстіші шайби :?

Romchuk

» 13.09.2007 08:52 am

Це все добре,але в тебе можуть виникнути проблеми з намоткою. Так як ти посадив шпулю відносно жилковкладача, то в тебе може бути - недомот до задинього краю шпулі,а що найгірше - перемот з переді.
Я б на твому місці споцатку попробував регулювати не заміною фрикціонних шайб ,а спеціалино даними в комплекті тефлоновими шаубами які ставляться під шпулю.

Max
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 280

» 13.09.2007 08:57 am

е все добре,але в тебе можуть виникнути проблеми з намоткою. Так як ти посадив шпулю відносно жилковкладача, то в тебе може бути - недомот до задинього краю шпулі,а що найгірше - перемот з переді.
Я б на твому місці споцатку попробував регулювати не заміною фрикціонних шайб ,а спеціалино даними в комплекті тефлоновими шаубами які ставляться під шпулю.

Макс, положення шпулі можна змінити за допомогою опорних шайб на штоку, але не в тому була проблема, читай уважно. Шайби фрикциона, які знаходяться в середині самої шпулі на положення шпулі аж ніяк не впливають і положення шпулі по відношенню до роліка ніяк не змінилось :)

Pavel K

Повідомлення: 2646

Re: Спінігові катушки

» 13.09.2007 02:02 pm

дуже толково .дуже...Яка товщина войлока має бути і чим замінив?? Бо я вже думав на фрезерному зрізати цю лишню висоту :oops:

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

Re: Спінігові катушки

» 13.09.2007 04:53 pm

уже толково .дуже...Яка товщина войлока має бути і чим замінив?? Бо я вже думав на фрезерному зрізати цю лишню висоту :oops:

Утоншити потрібно на стільки на скільки виступає бортик прижимного гвинта.Я просто вирізав шайбу з тоненького куска матерії.Естетично не дуже гарно,але працює все добре.Думав що при оборотах шпулі ,шайба почне згортатись в гармошку.Але таке не трапляється.Головне щоб всі шайби були гарно промазані :)
Пробував ще й по іншому робити,але результату хорошого не принесло.3 шайби разом між дві металеві пластини,і в тиски.Думав,що вони плоскіші стануть.Чучуть утоншились,але не на стільки :?
Востаннє редагувалось Romchuk в 14.09.2007 04:20 pm, всього редагувалось 1 раз.

Romchuk

Поперед.Далі

Повернутись в Спінінг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей