Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Янів Лелехівка

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Re: Янів Лелехівка

» 17.10.2012 10:32 am

Їздив в Золочів,зроблю тему подивишся

Хмілоьвський Любомир

Повідомлення: 32

Re: Янів Лелехівка

» 12.11.2012 03:31 pm

Привіт усім ! В неділю вирішив трошки пополювати, приїхав на стави ще затемна , з надією що полетить велика кількість крижння. Летіло багато але високо,стріляти немає смислу. Розвиднілось зрозумів що качку треба шукати і піднімати. Пославши колегу на одне секретне озерце ( сам розмістився на протележній дамбі в камишах) підняв крижння який вилетів на мене і від пострілу приземлився коло мене. Ще потоптали камиш підняли 2 крижння які виявились хитрішими і ні накого не налетіли. Трошки обсудили трофей і пішли далі. На іншому озері вроді почули крякання, потехенько підходимо, але з протилежної сторони вистріл і .... качечка тю-тю ( горе мисливці на банках тренувались замість полювання). Подумавши що полювання закінчелось,взяв телефон позвонити,розмовляю і тут понеслось. По дві, три качки метрів пятнадця, починають взлітати. В паніці :hunter :hunter не прицільні вистріли і промахи, а колега (стоявший в метрах 20 від мене,гарно вибрав місце) збиває одного. Я злий починаю шукати телефон у траві, бо впав, нахиляюсь і тут іще чотири(блін а рушниця не перезаряжена) встигаю один патрон вставити, жму :shock: вистрілу немає,блін не той курок :oops: , вистріл :notknow навіщо вона вже ж далеко. А вцей час ще два крижака махають мені загнутими хвостиками. Короче поводив я себе як початківець, аж самому стидно за цю паніку. Після цього пішли ловити рибку, на спущеному озері в калюжці 15см. глубини, ловився карасик, більше лодоні. Погода супер, сонечко, напевно остані вихідні такі!
Усіх полювавших з полем! усім НПНП!!!!
11112012178.jpg
Гарний трофей

Fedia

Повідомлення: 738

Re: Угіддя Динамо

» 26.12.2013 03:50 pm

Доброго дня колеги, хочу розповісти про прекрасне полювання на зайця. Відкриття полювання пройшло не дуже вдало з трьох піднятих зайчиків добувся всього один і подальші полювання також були невдалими.Складалось таке враження що в угідях зайця взагалі немає. Тому 22.12 на полювання і їхати не було нівкого бажання, але батько і хороша погода всеж таки переконали прогулятися по угіддям! Піднявши на ноги ще одного колегу вирушили в трьох спробувати витоптати вухатого. Коло 8 години ми на місці, ах яка ж була в цей день погода, тільки через погоду настрій був бойовим. Так як місця ніхто не знав я складаю маршрут. Вибрали в цей день прочесувати траву, спочатку полоси по городам а потім великі зарослі і закинуті пасовиська. Перший зайчик вискочив позаду мене, хоча пройшовся як виявилось поруч з ним. Ах як відразу піднявся адреналін в крові почувши шелест в траві, а в думках це він! Розворот на половину приціл, а зайчик хитріший на поле не вибіг, стрибає в глибоку межу і тільки вуха видно, навіть незнаю навіщо стріляв – мимо. Зайчик звісно не ушкоджений побіг шукати нове місце для дрімання, так хотілось зайчатини на новірчний стіл. Згадаючи минулі виходи він міг бути останім в цей день, але чи то Діана ,чи Св. Анна мені в цей день допомагала... по порядку.
Наступна година топтання трави не дала нічого жодного підйому,вирішуємо брати велику траву в перемішкою з малими березами і кущами. Хоча батько каже – що йому зробиш в цій великій траві, він мав рацію два підйома з під мене і по зайчиках навіть не стріляв(по не видимій цілі не стріляю).Колеги мої відалились від мене, а я в цей час виходжу на частину трави без дерев і значно меншою. Свищу, кличу деж хлопаки, роблю крок і тут красень спина жовта і починає відалятися градусів 45 від мене. В мене знов викид адреналіну,вскидка і промах(важко зачекати чомусь),залишається один патрон проводка,перекидую зайчика мушкую і вистріл.Зайчик робить декілька сальт і скривається в траві. Підхожу до місця, пух є, а де сам зайчик невже підранок собачки то немає. Ще пару кроків і ось він гарнюння. Попадання в голову,шию і грудну клітку (добутий патроном Ріо Game 00 чорна гільзя) радості моїй немає меж,ще з пів години руки тряслись. А колеги звісно привітали, але гівна в дитинстві напевно поїв – кажуть,всі зайці з підтебе як так!
.jpg
Перший красень

Зайчика на шнурок і вирішуємо ще трошки пройтися по траві і на обід на 100 грм. Пів години, результату немає,все йдемо обідати. І тут знов вухатий, і знову з під мене і трава велика. Намагаюсь вибрати ділянку з проміжком меншої трави вистріл, і зайчик пропадає за кущом.В колеги питаюсь : бачив його , та в роді не втікав.Я впевнений на 100% що зайчик добутий, ні зайчик через горбок втік у хащі, як розповів батько. Ладно обід і дискусії що за фігня , чому все з під мене( а я якось росповідав про свій секрет) і вперед ,день то коротки. А знайомий так хотів зайчика,що каже поділишся тиж вже добув цього сезона одного? Добре поділимось, хоча самого жабка давить такого відавати.
Вирішуємо брати долинку з перспективною травичкою і до машини.Розходимось по траві,я знайомого ставлю йти по березі(межа трави і ріллі)мов зараз буде.Ну алеж куда мене слухати, пару метрів і знову підйом,чесно кажучи я його спеціально мажу, мленький був, а в знайомого аж зубки скриплять.Ну що ж поробиш йдемо до машини розробляти зайця , але за пару метрів до закінчення травички вискакує ще один жовтий зайчисько і біжить прямо від мене.Ну тут я вже не промажу(як вчив старий мисливець, якщо зайчик йде від тебе стріляєш по вухам чи кінчику вух залежно від відстані) трошки відпускаю і зайчик гарно робить сальто. «Єс, єс» полунало долиною, а батько каже : ну в тебе дійсно дітько сьогодні вселився.
.jpg
Другий красень
Цього зайчика поділив колега з батьком пополам, знову патрончик Ріо 00. Ось і все гарний день полювання закінчився і всі задоволенні поїхали додому.За якість фото вибачайте, фотоапарат чомусь не взяли. Ні пуха, ні пера всім.

Fedia

Повідомлення: 738

Поперед.

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей