Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ловля хижака

Водойма Львівського Карпового Клубу

Re: Прилбичі

» 22.12.2010 10:17 pm

Небольшой отчет о первой зимней рыбалке в Прилбычах.

В связи с предстоящими соревнованиями по мормышке,было решено протестировать Прилбычи на предмет реагирования местной рыбы на эту самую мормышку. :D
Подъем в 6,легкий завтрак,чашка кофе, в 7 утра я забираю Сергея "К-2" и мы неспеша(дорога не позволяла спешить) взяли курс на Яворов.К 8-ми были уже на месте.Подошли на охрану,объяснили для чего мы приехали :rupor ...пришлось звонить Тарасу Сендеге.Вопрос был оперативно решен :regulation: и вот мы на льду,бурим первые лунки на нетронутой целине.Первая лунка приносит матроса :fish "гамалиевского" размера,вторая-чуть меньшего.В общем с 15 лунок наковырял десяток окуньков.Поинтересовался у Сергея успехами,а у него грустновато:всего два хвоста на десяток лунок :( .Пробурил еще серию лунок,такая-же история.Рыбка трудовая и не крупная.Зато Майдановских "анчоусов" не было :lol: .А в это время Серега присел на одну лунку и давит полосатых как из пулемета.Размер спортивный - 20 - 50 гр.,но много...Вскоре и я нашел такую же "щедрую" на окуня лунку :wink: ...В общем, тестовая рыбалка удалась на славу. За 2 часа довольный участник команды "UPSTREAM" наковырял чуть более килограмма окуньков :ponty .Ни плотвы,ни красноперки не было,впрочем и лунки на нее не закармливали.
Выод: для проведения соревнования по мормышке водоем подходит :super1 .Думаю, с рыбой будут все и всем будет интересно!!! :super
Фото делал мобильным,завтра выложу. Толщина льда 12 - 15 см,монолитный!
С ув.

Jigmen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 608

» 23.12.2010 10:07 pm

Несколько фото...Сори за качество,фоткал мобильным.

DSC00001.jpg
DSC00003.jpg
DSC00004.jpg
DSC00005.jpg
Востаннє редагувалось Jigmen в 25.12.2010 05:34 pm, всього редагувалось 1 раз.

Jigmen

» 26.12.2010 10:06 pm

DSC02832.jpg

Отже, в зв'язку з наступаючими змаганнями, команда "Полосатики" (в неповному складі) та двоє суддей (nazaruch та SAS) вирішили потренуватись на даній водоймі. Прилбичі зустріли нас сильним морозним вітром та щедрими уловами...
Перші результативні покльовки не заставили себе чекати, і вже через декілька хвилин після початку рибалки, полосаті риби почали прикрашати холодні та сірі лунки. Виявилось не одні ми вирішили протестувати дане озеро, а також учасники таких команд як "Золотий Карась" та "Upstream".
Загалом рибалка вдалась, мій улов склав півтори кілограми окуня, враховуючи те, що це буквально одна з перших моїх зимових рибалок.
DSC02843.jpg
DSC02849.jpg
DSC02844.jpg
DSC02840.jpg
DSC02839.jpg
DSC02838.jpg
DSC02836.jpg
DSC02845.jpg

Сподіваюсь цей коротенький звіт та фото, додадуть інтриги та хорошого азарту учасникам змагань.
До зустрічі в спортивній атмосфері. :wink:
Востаннє редагувалось nazaruch в 27.12.2010 01:01 pm, всього редагувалось 1 раз.

nazaruch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 260

» 27.12.2010 11:29 am

Сьогодні (вся команда "Золотого карасю" + 1 "Upstream" + Війтик Богдан + мотиль :D ) протестили на навність риби Прилбичи. Результатом розвідки задоволені всі учасники, окуня на Прилбичах багато (переважно спортивного розміру 30-40 гр,
0173-1.jpg

26.12.2010але були і декілька анчоусів, йоршів та декілька окунів - бонусів до 200 гр), нажаль плотвичку на Прилбичах ми таки не побачили. Зате побачили "підвищення спортивної майстерності" та вивчення водойми нашим суддівським корпусом (Назарич та SAS + колегі), поспілкувались - ось де професійний підхід наших суддів -їх девиз "щоб судити мормишку треба вміти ловити самому"!!! Доїзд до Прилбичей та льод на озері нормальний, рибалок (крім нас) не було - нормальна робота охорони (відчуваеться порядок), кльов активний (кожний зловив близько 40-60 окунців) в різних зонах водойми (ми переважно ловили вдоль дамби) всю рибу по закінченню розвідки здали на охорону. По враженням - для проведення наших 1-х змагань по мормишці - перевага Прилбичам (активніший окунь+відсутність сторонніх рибалок+ зручніше суддям та організаторам +ближче до охорони). Від спортсменів окрема подяка Тарасу Сендегі, особисто приїхав та проконтролював, щоб виконувались домовленості щодо безкоштовного тренування учасників змагань на Прилбичах.

кочевник

Повідомлення: 453

» 03.01.2011 06:48 pm

Всім добрий день і з Новим Роком. Сьогодні разом з Юрою ,напарником по команді відкривали рибалку в Прилбичах. Ловили в районі острова . Глубини від метра до 2,5 .Клювало цілий день, давно так не ловив на мормишку , аж мотиля не хватило. Звичайно хотілось щоб покрупніше був , але і так отримали масу позитиву. Я думаю на змаганнях 16.01 буде дуже цікаво.Кількість не рахували , по вазі десь кг 3-4 приблизно . Весь день ловився тільки окунь , ще був один ершик і як не дивно ні одної плотви чи краснопірки.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1474

» 03.01.2011 07:03 pm

Були вчора з Максом і Юрою там же. Приїхали біля 9 ранку, то сніг, то небо голубіє, постійний вітер. Дуло так, що відкриті лунки за 10-15 хв замітало повністю. Але поки був вітер - був прекрасний кльов. Малий окунь взагалі брав як з кулемета. Якщо вдавалося опустити мормиху без покльовки "анчоуса" - був шанс піймати окунця більшого розміру. Порадувала наявність ду-уже гарних 250 гр окунців. Таких проскочило 5 шт, всі з одної лунки. У Макса і Юри було по пару обривів. Ближче до обіду вітер стих, кльов теж. За ради цікавості прикормив окремо дві лунки, поставив поплавочки з тістом - ну хоч би підійшла і дзьобнула. Ні плотви, ні краснопірки... так і простояли до самого кінця рибалки.
Відпочинок вдався :D

IMG_5632.jpg
IMG_5639.jpg
IMG_5645.jpg

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 09.01.2011 03:51 pm

Вчора з'їздили на озеро потренуватись. Погода прекрасна, вітру майже не було. Попадалось багато дрібного окуня (з мізинець ), в перемішку з середнім, (5-малих, 2-середніх). З 8.30 до 11.00 я встиг наловити біля 2-х кілограм окуньців :D.

Також попадались і крупніші окуні, що не могло не радувати :D

Загалом, за весь день 4,5 кг :) Думаю змагання мають бути цікавими, в залежності від того де будуть розмічені зони.
Приєднані файли
111.jpg
109.jpg
за 2,5 год.

Avtor

Повідомлення: 255

» 10.01.2011 05:01 pm

1147.jpg
1152.jpg
1156.jpg

Cпільно зі Стрийською командою "Nemo" і ми непогано потренувались в неділю. Відмінна погода та дружня атмосфера сприяли хорошому кльову :)
ОКСИГЕН написав: мені здається що змагання можуть і не відбутись в звязку з погодними умовами води багато і лід рихліє , а біля берега вже проталини

Блище до центру водойми лід надійний, а ось при березі місцевий хлопчина замочився до колін :!:

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 409

» 23.01.2011 09:53 pm

Був сьогодні на Прилбичах. Прибув на водойму близько 9.00, на льду ще жодного рибака. Охорона мене попередила, що вже було дві машини з рибалками але перевірівши лід вони поїхали на іншу водойму. Ну я не з таких - два тиждні не був на рибалці, раз приїхав - буду ловити (е лід чи ні - не важливо :D ). Виїшов на лід через місток біля секюрити- хаус (будки охорони :D ) для страховки підклав на перші пару метрів дошку, але якщо мої майже 100 кг лід витримав біля берегу, то далі буде нормально, так і є -лід по озеру не менше ніж 10 см. Кльов почався майже відразу але кулеметних лунок спочатку не знайшов , за перші пів-години в мене всього 5 шт. окунців. Майже одночасно прибувають ще 3-4 машини, рибалки - побачивши мене на льоді сміливо ступають на лід та ідуть в бік острова, але трое вирушають в мій бік - чую хтось з VIP їде - точно сам Президент (Олег Ривак з оточенням :D ). "Актівісти" забурились поруч та також почали витягувати окунців -Зарума взагалі шаман - пробурив вього 2-і лунки та вже нікуди не відходив - шмаляв переважно анчоусів але маже з кожної проводки. За годину - півтора (20 -25 пробурів) пошуків нарешті і я знаходжу пару кулеметних лунок та отримую задоволення від старшеньких (близько 30 гр.) окунців. Так за розмовами та достатньо активним кльовом час минав швидко і близько 13.00 команда Президента зібралась по більш важливих справах та покинула водойму. Я потрохи половив ще до 14.30 та після зважування (2,1 кг) з обовязковою фотосесією улову, 143 окуня повернулись (неушкодженними -тому що весь час зберігались у відрі з водою) у воду а вирушив до дому. В цілому рибалкою задоволений, хиба що трофеї -вони, нажаль скромніше ніж попереднього разу :(, дорога також не стала кращою але погода + природа + улюблена справа все це компенсували - вихідні не пройшли даремно!!!
P.S. пару фоток виставлю вже завтра.

кочевник

» 30.01.2011 07:01 pm

А вот улов только с первого этапа прошедших сегодня соревнований по лову со льда. Подробности будут позже, но уже в специальном разделе.
DSCN0930.JPG

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 06.02.2011 07:08 pm

Сьогодні, не дивлячись на вітер та дощ я та два "золотих карася" :D повболівали за збірну України на Прилбичах з вудками в руках. Ще на підїзді до водойми побачили купу автівок (більше 10 !!!!), я навіть згадав що це напевно з "суботнику" залишились карпятники, але ні - ВСІ приїхали на риболовлю. Дощь + вітер + 3 градуси тепла, що ще треба щоб гарно провести вільний час :D Лід ще класний (до 15 см) але водичка вже зверху на пару санітметрів. Ловили переважно в центральній частині озера, окунь був майже повсюди але всеж треба було знайти правильні :D лунки. В улові переважно окунь (20- 40 гр) Юра Хітров спокусив ще пару йоршів, всі мали пару сходів "бонусів", мені підфартило та на жилку 0,06 отримав окуня
.jpg
на 490 гр, який після зважування та фотосесії
.jpg
повернувся у водойму (з обовязковою умовою зустрітись за тиждень на Кубку :D )
.jpg
. Після декількагодинної розвідки боєм, втрьох провели міні змагання (одна година в новій зоні по всіх правилах), час пролетів щвидко (знов пару бонусів обірвали мормишки) та на зважуванні зафіксували улови у 640 гр, 750 гр та 840 гр. Як на 1 годину - то може бути! Ну коли вже той Кубок :f1:
Востаннє редагувалось кочевник в 07.02.2011 09:38 am, всього редагувалось 2 разів.

кочевник

Re: Водойма Прилбичі. Звіти про рибалку.

» 24.04.2011 10:07 am

23.04.2011 року був на Прилбичах - вперше з спіном на окуня. Гарна погода, гарна водойма!!! Результат з 9.30 до 12.30 близько 30 окунів (середній розмір, УВАГА :huge близько 150 грм), всі окуні знову «вдало утоплені» :fish . З початку, з машини взяв лайтовий та ультралайтовий спіни, але «Фінезку» навіть не було бажання заряджати на «ковиряння окуня в ногах», тому згодом відніс ії знову в машину. На водоймі багато місцевих фідеристів (більше 30 чоловіків, майже вся дамба), на обох (від дамби) берегах охорона забороняла рибалити – там на повну потужність їде нерест плотви. Всі рибалки з рибою, в уловах переважно плотва, краснопірка, бачив також окунів та йоржів. Зустрів представника команди «Яворів Інтернешнл» (він власне і зробив фото) Араіка, він також ловив фідером і був з непоганим уловом.
Прилбичами (по окуню) задоволений (особливо після змагальних спортивних «піпісонів»), відчути покльову «віддай спінінг», достойний супротив гарних «мордатих» :huge окунів це супер!

.jpg
.jpg

кочевник

» 28.04.2011 04:29 pm

Тест по ловле окуня

Сегодня посетили водоём с целью изучения на предмет поимки окуня. :)
Год назад мы в течении двух дней его пытались поймать и если кто помнит, то на фестивале :arrow: вот эти экземпляры были единственными и заняли почётное место. :D

На сегодняшний день водоём как подменили, он словно ожил и все наслаждались рыбалкой, ловился крупный карась, окунь, краснопёрка....все рыбаки получали адреналин за которым приехали.

Сколько мы поймали сказать тяжело - очень много. Тест проходил с целью разметки секторов и во всех предстоящих зонах были пойманы хорошие экземпляры :huge

IMG_0422.JPG
IMG_0423.JPG
IMG_0418.JPG
IMG_0420.JPG

Но на дамбе был просто жор :arrow: Онлайн-трансляция :)
В сражении между сбирулино и джигом - победила дружба :D

IMG_0439.JPG

Вова

Повідомлення: 3635

» 28.06.2011 07:42 pm

Вдоволь наловившись Шепельских окуней-монстров :huge решили сегодня с Олегом выбраться на пару часов на Прилбычи,погонять "мордатых" окуней :f1: .Погодка не баловала,проливной дождь и ветерок не способствовали рыбалке :wall ,но...охота-пуще неволи,как говорят.Начали с дамбы около будки сторожей.С первых забросов окунь себя проявил,но размер был не трофейный :whistle: .Пошли по правому берегу и сразу стал попадаться окунь покрупнее :super .Отдельные экземпляры на вид имели 300-400гр.За пару часов поймали вдвоем около сотни окуней разного размера.Окунь предпочитал съедобную резину,но и от простых твистеров не отказывался.Рыбалкой остались довольны,несмотря на проливной дождь.Фото Олег выложит попозже.
Всем НХНЧ!!!

Jigmen

» 28.06.2011 08:01 pm

ol:ko

Повідомлення: 36

Далі

Повернутись в Прилбичі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість