Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ловля хижака

Водойма Львівського Карпового Клубу

Re: Ловля хижака

» 02.04.2016 01:08 am

Підтримую попереднього дописувача. Судака в Прилбичах небагато і його треба берегти. Бо в Дністрі вже майже нема, а більш і ніде... (

Натомість відвідали Прилбичі в останній день перед забороною. Погоду обіцяли добру, на рибалку хотілось аж :wall , а на каньон Дністра поїхати не змогли. (напевно й добре, бо по останній інформації там знову не клює)

Озеро зустріло сонними охоронцями, які нас швиденько обілетили і шаленим гвалтом чайок. У них мабуть був якийсь з"їзд )
Напомпувались, виплили. Вода +8. Штиль. Крім нас ще кілька човнів, але вони весь день провели в дальній від дамби частині озера. На березі кілька компаній фідеристів\карпятників (сумували весь день, хтось вже в обід поїхав додому)

Десь з годину-півтори полоскали акваторію, навіть ентузіазму поменшало, адже місяць тому відкривали тут сезон з "нулями". Але десь перед 10ю ранку у брата удар, коротке виважування і судачок до кілограма на борту ) Потішились, сфоткали, відпустили ) В черговий раз свій судачий хист проявив S-Shad Tail від Лакі Джон. Хто їзить на судака - прикупіть обов"язково. Перевірено і Прилбичами, і Дністром.
Я ж впирався в самі різні інші приманки безрезультатно. Аж поки не згадав, як якось "відірвався" на Бакоті по судаку з раком від Bait Breathe. SL-Remix
Головка 10грам, досить повільні "сходинки", кілька проводок і тут таке делікатне "тюк" в руку. Підсічка! Є! Тягну щось важкеньке і воно дедалі важчає ) Підняв з глибини - трохи задрижали руки. Здоровий ) Кажу брату - бери ліп-гріп! (підсака не возимо принципово, тільки ліп-гріп для крокодилів, яких страшно брати руками). Але брат в мене суровий, погладив судака по гриві і акуратно руками під жабри. І в човен.
Коротше кажучи - мій рекорд ) Кілограми 3, може й більше...
І я правда не розумію, як таку рибу можна вбити. І вас прошу таких відпускати - це генофонд.

Далі за півгодини брат відмітився судаком поза кілограм.
А далі погода вирішила подумати бути дощу чи ні. Знявся вітер, набігли хмари. Дощу так і не сталось, але кльов як відрізало. Ловили до години третьої. Біля нас хлопці взяли гарного судачка десь по обіді, але ми покльовок більш не бачили. Зібрались, поїхали на Майдан до друзів їсти шурпу. )
P. S. подяка охороні Прилбич, що сьогодні пошукали і знайшли забуту нами заглушку до човна. Приїдем на карася, заберем )

Зображення
Зображення
https://youtu.be/wE71iP2tOq8

Strange_R

Повідомлення: 117

» 09.04.2016 08:53 pm

Прилбичі 31.03.16
(Відкриття сезону перед його закриттям)

....Думка про рибалку ніколи не виходить з голови, впевнений, мене зрозуміє більшість, якщо і не всі риболови. На жаль, останні два місяці лише вона мене і гріла, хоча снасті були під руками весь час, а от змоги «законно» порибали не було зовсім, хоча перспективи малювались в голові захмарні. Вся справа в тому, що Словаччина, країна в якій я ,на даний момент, вивчаю мову, є неймовірно шикарною, в плані риболовлі. Розмову про саму країну, красу її природи, переповненість, бо по-іншому і не скажеш, річок та озер рибою, неймовірний характер самих словаків та про все інше можна було б затягнути не на одну годину, хоча зараз не про те.
....Ай! Ну хочеться мені дати короткий приклад того, що всі і так знають, але все-таки: знайшовши на карті непогану водойму, на окраїні містечка, довго не вагався і одразу ж вирішив перевірити що там і як, правда, погода внесла свої корективи і попав я туди на третій день, та це не так суттєво, а може і на краще. Річка, що протікає містечком, дуже красиво переплітається з міськими вулицями, утворюючи таким чином в моїй душі просто неймовірний затишок та спокій. Йдучи повз неї, вдалині, побачив згусток дерев, серце почалось калататись все більше, хоча я вперто не розумів чому, я ж просто йшов дивитись на міську калабаню, але душа знає краще… Ааа, ледь не забув, задивившись на води річки Грон -місцева, побачив достойну форельку 30+см, яка відстоювалась собі в затишку. «Достойна» вона лише в моїй скудній уяві про форель, впевнений, тут такий розмір- сміхота.
....Дійшов. Нічого особливого, звичайна баюра, правда, в порівнянні з львівськими - достойного розміру, як два ,,Алтайських,,- разом. Не глибока, до 1.5м, заросла. Навколо чисто, стоп’ятсот смітників і лавочок + «правильна» ментальність користувачів, словом, страшно траву топтати.=) Став, потягнувся, розглянув все навкруги, усмішка не сходила з мого обличчя. Озер і рибацюг давно вже не бачив, красота. Доводячи погляд до іншого кінця озера помітив якусь метушню: підсак, в подальшому крики і словацька нецензурщина, дикий рев вікінга, усмішка на всі 34 і достойний карп на березі, маршкидок в сторону товариша з карпом і підсаком, фотосесія, зважування, і звичайно ж, ВІДПУСКАННЯ РИБИНИ, знову трошки нецензурщини (щасливого рибака карп віддячив достойним ударом хвоста об воду, в стилі Мобі Діка, в результаті чого, той був гідно окроплений водою, ніби маленький хлопчик в церкві, на Пасху, від щедрого священника (з власних спогадів). Саме в такому порядку все відбувалось на протилежному березі. Згодом виявилось, що красень потягнув на 6300 з копієчкою. Дізнався трохи про правила риболовлі, потрібні телефонні номери і т.д, розвернувся і побачив що старенький дідок вже теж з чимось бореться. Виявилось що то був карпик на 2кг +-, в той момент треба було бачити його розчароване лице. Розраховував він явно на щось більше, враховуючи як довго він його виважував і як той чинив опір. Діставання риби на берег не відбулося взагалі, він просто легенько посмикав за гачок, який слабо засів в губу риби і дуже ніжно попхав, точніше розвернув, його ногою до води, розвів руками в сторону товариша який стояв біля нього і наново почав підготовку снасті до закиду. Треба зауважити, що нічого надзвичайного в нього не було: телескопічний китаєць, простенька катушечка, товста лєска та поплавок. Що ще потрібно дідку? Відійшовши від побаченої картини, повернувся до рибалки в якого розпитував інформацію і запитався чи це в них норма, на що він відповів мені, що це цілком нормально, невже в нас не так? Я усміхнувся, ще раз подякував за інформацію і почалапав додому, повний позитивних вражень та трохи збудуражений побаченим, 20 хвилин, саме стільки я провів на озері, саме за стільки часу були виловлені ці два красені.
....Підсумок: неймовірно чисто, купа риби, толкові люди, словом, все радує око.

Дякую тим хто прочитав таку довгу прелюдію.=)

....Все розпочалось досить спонтанно та неочікувано. Зустрівшись з моїм товаришем Ігорем, випивши кавусі, порозмовлявши про життєйське, було вирішено кудись з’їздити на рибалку, але так щоб і рибу зловити, і багато, і крупну, словом, з’їздити в казку і швиденько вернутись назад. Часу було дуже мало, тому рибалка повинна була вийти суперовою, інакше ніяк, права на помилку в нас не було. Перелопативши всі озера та річки, що були в наших головах, кращого місця як Прилбичі ми не знайшли. Скажу відверто, враховуючи останні Ігореві рибалки на Прилбичах надія якщо і була, то не така вже і велика. Рибу він ловив, і розмір нормальний був, правда точки були хаотично вибрані, точніше випадкові. Але то таке, що придумали, туди і їдемо. Подивились погоду, в той день погода мала бути просто неперевершеною: гроза + вітер 4-5м, ненайтепліший день передавали синоптики, так цілий день. Це нас не могло зупинити, все-таки останній день перед закриттям сезону+ якщо не зараз, то на рибалку я б ще довго не потрапив. Передзвонивши до охорони на озері я дізнався що зовсім недавно була одна лодка, яка взяла трьох судаків. Це мене порадувало і одночасно розчарувало, коли почув хто ловив. Три судаки для них, це явно не результат! Очікування стали ще меншими, дійшло все до того, що я просто хотів потримати спінінг в руках, трохи повеслувати і змокнути під дощем, але все-таки це був би виїзд на таку омріяну рибалку.
.... Виїжджати запланували ми відносно пізно, Ігор переконав мене, що риба активізовується після 10-ї, перевірено останніми двома рибалками на цій водоймі. Причин не вірити йому в мене не було, тому так і зробили, виїхали о 8-й зі Львова. Враховуючи погоду, вдягнувся я більше ніж пристойно, навіть трошки занадто, це я зрозумів коли вийшов на вулицю і ледь не зомлів, але на Прилбичах холодніше, думав я, відкриті простори, вітер, дощ, та й кому ж як не синоптикам довіряти. По дорозі заїхали на вже звичну «передрибалкову» каву, обговорили деталі, трохи помріяли про шалений кльов, нові трофеї… Скажу наперед, власні рекорди ми побили!!!
.... На озері були перед 9-ю. Обілетились, почали розкладати лодку та готувати снасті. Озеро нас зустріло неймовірно: тепленько, сонечко красиво встає, вітер 0.0000001м/с, на поверхні- дзеркало, зрештою, як і обіцяли синопники. Кляті синоптики. Хоча цього разу вони помилились в кращу, для нас, сторону. Почали розкладати снасті, в Ігоря було сьогодні два комплекти:
.
Окуневий:
 Graphiteleader Finezza Corto Spinning Model GOFCS-682UL-S
 Daiwa 04 ignis 2506C
 Sunline Super PE 6lb
 Поводок з монки 0.14

.
Судачий:
 Половина китайця(10-40гр) +верхнє коліно від китайця (5-25гр)
 Ryobi Ecusima 2000
 Китайський канатик
 Поводок з монки 0.14

Ігорко хотів впіймати окуня, достойного окуня, але навіщо було брати фінку на лодку в Прилбичі було для мене загадкою, хоча в кінцевому результаті це було просто щось.
.
Я ж підготував свій перший і єдиний комплект:
 Norstream Areal 66L
 Daiwa Certate '04 2500
 Sunline Super PE 8lb
 поводок з монки 0.25

....На воду ми вийшли о 9:15, радості моїй не було меж. Обрибились ми неочікувано швидко, о 9:30 перший судачок вже був в лодці. Спрацював
Jackall Ammonite Shad 3"
в Watermelon Pepper на голові 7гр. від Gamakatsu.
ЗображенняЗображення
....Передати мої емоції, на той момент, було неможливо. Перша риба в цьому лодочному сезоні, в перші 15 хвилин, з першої ж точки, згадуючи що їхав я туди зневірений. Початок більше ніж вдався! На цій точці це була єдина клювака. Ставши на нову точку почали її обловлювати. Ігор взяв фінку, на якій були заряджені 2 грами і AZURA Longer 2" в Motor oil. Два ривки, неймовірно затяжна пауза, груз 2 гр, а глибина то достойна під нами, процес повторюється знову і знову… Тюк! Єєє… Напевно, то суперовий окунь- думає, вголос, Ігор. Неймовірно тихий звук фрикціону на іґнісі заставив мене ненароком подумати, що він закрутив його «в усмерть» і просто палкою тягне ту нещасну рибу до лодки. Справа в тім, що ще зовсім недавно він просто тягнув якусь-там силіконову блісну-рибку на тому кінці лєски, не розуміючи що таке паузи і підриви=)=)=) Та не тут то було, вміло, вже як досвідчений рибацюга, викачуючи та даючи рибі подуріти, він потрохи приближався до грандіозного фіналу- фото з трофейним окунем. Ну, то ми так думали… Насправді ж, то виявився невеличкий, як для «СудакМена» Ігоря, риб.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
....Останнім часом наловився він вже того судака вдосталь, проте емоцій доставив він більше ніж достатньо. Кожна зміна точки давала результат- одну результативну клюваку, ні більше, ні менше. На одній з наступних точок я побив свій рекорд по судаку!!! 3кг чи 4кг, може 5кг, думаєте Ви? Ні! Більше ніж дуже, дуже, ну дуже вже скромні 1.2кг. Соромно, знаю. Рекорд є рекорд, що я можу з тим зробити!?
Ігор змінював, час від часу, комплекти якими ловив, але все-таки віддавав перевагу першому:
 Graphiteleader Finezza Corto Spinning Model GOFCS-682UL-S
 Daiwa 04 ignis 2506C
 Sunline Super PE 6lb
 Поводок з монки 0.14
 2гр. + щось 2’’

....Після мого супер-неймовірного трофею, Ігор взяв і свій- 2.230кг (важили, тому цифра така точна, наскільки позволяють китайські ваги). Цього разу судак з’їв вже привичний «судаковий груз»
ЗображенняЗображення
.... 2гр. + LUCKY JOHN Ballist 2.5" в Маслі.

....Змінювали точки, Ігор ловив рибу, я насолоджувався зміною точок.
ЗображенняЗображення
.... Клювало в першій половині дня, потім як відрізало, але ми старались, плавали, пробували… Потім декілька нерезультативних покльовок в Ігоря, як наслідок обгрижені хвости приманок, в мене одна… Діло йшло до вечора… Згадували синоптиків ми досить часто, погода була настільки ідеальною, що і важко собі уявити + непоганий кльов. Нагадаю що вітер 98% риболовлі був відсутній, а якщо якийсь і був, то явно не перевищував 1м/с і тривав максимум 20-30 хвилин. По дорозі до машини заскочили на корчі, звідти Ігор підняв ще одного, неймовірного, для мого ока, окрасу.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
....А всього 30 секунд перед тим я якраз доробив проводку сантиметр в сантиметр на тому місці. Може з вагою щось не так… В мене тоді стояла голова
7гр. і LUCKY JOHN Ballist 3.3"
, а Ігор обловив це місце 2 грамами + LUCKY JOHN Ballist 2.5" в Маслі з нездорововеликими, для мого розуміння, при ловлі судака, паузами. Результат на лице =) Але то таке… Радів і я разом з ним!
.
....Ловлячи вже напроти машини, нас, таки, дістала буря: блискало, гриміло, лило як з відра, але це все продовжувалось не довше як 15 хвилин. Вирішено було плисти до машини та збирати манатки. Приплили, посиділи, дощ вщух.
ЗображенняЗображення
....Попили тепленького чайочку і почали збиратись. Ага, аж бігом! Подивились один на одного, посміхнулись і швиденько побігли назад, до лодки. Протерли мокрі лодочні сидіння, ну, трохи протерли, бо спішили, дупи і так були мокрі=) 100 метрів від берега заякорились, на другому ж закиді я отримав дуже вже легеньку клюваку, доробив проводку і побачив, що 90% моєї приманки судак відгриз. Думаю собі, ну невже не міг ще той сантиметр з’їсти!? Плавали ми ще близько години, поки остаточно не стемніло. Клювак більше ми так і не побачили. Остаточно вирішивши їхати додому, збирали лодку ми вже вночі, під світлом фар від автомобіля. Важко, не зручно, та нічого не зробиш. Воно було того варте!
.
Приманки, на які була зловлена риба:
.
 AZURA Swinger 3.8" Shartres
 LUCKY JOHN Mr.Greedy 2.8" Green pumpkin
 LUCKY JOHN Ballist 2.5" в Маслі
 LUCKY JOHN Ballist 3.3" в Маслі
 Jackall Ammonite Shad 3" в Watermelon Pepper
 AZURA Longer 2" в Motor oil.

.
Феєрив баліст, хоча перепробували ми багато різного, як дуже японського, так і звичайну резину.
.
Ваги:
.
 Від 2 гр до 9 гр
.
З вагами все дуже незрозуміло. Загалом на 2 грами було спіймано 5 хвостів, на ваги від 5 гр до 9гр- 4 хвости.
.
....Дорогою з Прилбич ми успішно застрягли, трохи пововтузились в болоті, але не залишились ночувати на озері. Вже коло сторожової буди нас зустріли нічні охоронці, запитались про результати риболовлі, скільки судаків взяли «на катлєти» - від автора))) та попросили показати вміст машини і т.д. Обуренню нашому не було меж! Показати машину!? Насправді, нашого обурення просто не було, ми прекрасно розуміли, що вони це зроблять, бо так мало бути! В цей момент під’їхав Андрій Кравцов, завелась розмова, про те і се… Розказав що насправді робиться на озерах… :roll: :?
....Просто хочеться подякувати всім, хто приклав руку до цього озера! Якби це дико не звучало, але це одне з небагатьох, якщо і не єдине, озеро в нашій області, в якому є хороша риба, яку регулярно ловлять.
Дякую!
P.S: жодної, жодної реклами озера!!! Там просто класно і туди хочеться приїхати знову.
.
Найстійкішим дякую за увагу!

З повагою doc. :hi
Востаннє редагувалось doc в 22.04.2016 11:38 pm, всього редагувалось 1 раз.

doc
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 194

» 09.04.2016 09:00 pm

Одна неточність,Андрію) друге коліно від китайського ультралайту 0,3-6 грам зі зломаною вершинкою)
Да,таке буває))

igor-yashchyshyn

Повідомлення: 30

» 11.09.2016 11:16 pm

Поки ще п,яний :wink: , накидаю кілька слів про візит на Прилбичі десятиденної давності.
(раніше не міг,було стидно :oops: )
20160831_113503.jpg

Отак могло би все виглядати, але насправді було значно гірше...
Один човен, одні приманки, одна проводка, одна, бль... запальничка і ті самі сигарети :shock:
Рахунок по судаках - 4 : 14, рахунок по окунях 3 : 6 або 7
відео :?
Риба стояла на ракушці, на різних глибинах і брала на любі приманки, але тільки з Олегової подачі))), я ковтав слюнки і працював ліп-гріпом...
Коротше, це неопісуємо :wall
далі просто фотки...
20160831_083116_HDR.jpg
20160831_191046.jpg
20160831_082802.jpg
20160831_094940.jpg
20160831_112829.jpg
20160831_082026.jpg
20160831_113512.jpg
20160831_201616.jpg
20160831_195708.jpg

Шо тут скажеш...
...контрольний в голову -
20160831_195714.jpg

з скреготом зубів, тішуся за товариша...

такі діла :cry:

ЗІ. Ціна рибалки на двох з човна - 200 грв.
рибу брати не можна.
Приєднані файли
20160831_195725.jpg
Востаннє редагувалось @doc в 11.09.2016 11:56 pm, всього редагувалось 1 раз.

@doc

Повідомлення: 733

» 11.09.2016 11:26 pm

Через три дня, а саме позаминулої суботи був там знову, вже в компанії з Домарадзьким старшим, в надії на матч-реванш...
Хрєн там був...
По два окунці на грудь :?
Фігня ваші Прилбичі, ващє там риби нема... :roll:
...тре було на жереха ( як і планувалося, ) їхати.
:)

@doc

Повідомлення: 733

» 12.09.2016 10:31 am

Відвідав вчора дану водойму 15:00 до 18:00.
З півтори години з батьком підбирали ключик до окуня, за решту пів години було виловлено 28 штук 9 зних 200гр.+
Вилазкою задоволені !!!Риб у водоймі є тре підібрати ключик :wink: !!!.
Всім удачі.

Vasyamel

Повідомлення: 95

» 15.06.2017 10:27 pm

Якi цього сезону цiни на ловлю з берега i з лодки?

Tadek
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 215

» 21.08.2017 05:33 pm

Які ціни і яка риба зараз ловиться?

Сурамі

Повідомлення: 36

Поперед.

Повернутись в Прилбичі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість