Компаньйони: Слава Воронцов.
Погода: вітер змінних напрямів. Температура десь так від 14 до 18. Ввечері першого дня сильний раптовий дощ з громом і блискавками. Другий день хмарний з проясненнями. Третій день перманентний дощ.
Рівень води: вищий норми.
Місце: сектор номер тридцять дев'ять. Я праворуч, Слава ліворуч.
Вартість рибалки: 500 гривень за добу.
Зловлено: карасі й коропи-тузи. Десь їх порівну було приблизно, найбільша риба під 4 кілограми. Тобто без трофеїв.
Наживка: поп-апи Haldorado.
Прикормка: Haldorado Brutal Liver у Слави працювала найкраще. Я на одній вудці замішами Haldorado Red Fruit і на інший Dynamite sweet stim. Окремо годував точку білий пелетс + конопля + тигровий горіх (дроблений).
Снасті: тяжкі фідери.
Вступ
Вирішили ми таки взяти участь в Супермарафоні на Прилбичах, що мав відбутись в кінці травня. Наразі його перенесли на липень вже, але то таке. Тренуватись все-одно ж якось треба. Два тижні тому

Про хороше: нам пощастило, що поряд нікого зовсім не було в сусідніх секторах, тому нічого не заважало тестувати корм.
Про погане: погода типова, прилбичська.
Ловили ми по два фідери. Дистанція Слави 80, 90, 100 і навіть 115, він застосував тактику пошуку риби (кидав точно, але без кліпси), а я ж старався суто в свої точки кидати в кліпсу на 95 і 100 метрів. Годував все на 93 метрах.
День перший
Приїхали, вигрузили всі речі поряд з авто і відразу закинули вудки "на дурачка". Вальнув дощ. Та такий сильний, що довелось накритись нерозкладеним наметом. Всі речі на вулиці вмить перетворились в ганчірки повні води. Це був капець. Гриміло й вітер неймовірної сили. Перечекавши дощ ми сушились цілий вечір і я приступив до випробовування корму.
Цього вечора у мене була аж одна покльовка ввечрі і одна опівночі, а Слава взяв з-під зараслів ліворуч від себе аж шість риб (і один схід). При чому він не годувався нічим, окрім власне корму в самих годівницях, а я вальнув так нормально того горіху з коноплею.

День другий
Цей день видався хмарним з проясненнями, напрям вітру трохи змінився теж. Кльов був таким собі, якщо чесно, бо розраховували на більше. Слава наважився таки погодувати свою точку теж, і зробив він це за допомогою гороху з кукурудзяним "пелетсом" (від якого тут лише назва, насправді то якийсь комбікорм). Загалом результат другого дня якийсь такий: у мене 10 риб, у Слави 5 риб.

До нас також завітав в гості Стас, який в ці ж дні рибалив у восьмому секторі (якраз там, де я був минулого виїзду). Результати в них приблизно ж такі як і у нас. Лише гарні риби вони змогли зловити з супер-дальніх дистанцій 170+ за допомогою кораблика, поки той не сів))
Загалом під вечір кльов затих і після шостої години взагалі припинився. Нарешті настав час шашлику і рибальських історій насправді поговорили "за жизнь". До другої години ночі.
День третій
Холодний ранок і потім безкінечний дощ. Не клювало нічого. Ми все надіялись і надіялись, годувались по плану. Але нічого це не давало. З цікавих моментів цього дня, то це були звісно просвітницькі сесії з місцевими рибалками. Я разів три відсипав попапів мабуть) Слава збагрив весь не використаний горох. І взагалі я багато чого наслухався про водойми Прилбичі і особливості рибальства тут місцевим населенням, ух!
Ну ось, якось так все й вийшло. Якісь умозаключення ми для себе зробили. Сподіваюсь наступні рази вже будемо ставити акценти на сильних сторонах.
Всі коротенькі замальовочки з цього виїзду я зліпив в одне відео:
Висновки:
- нічого крупного не клюнуло, всі коропчуки вагою від півтора до чотирьох кілограм
- риба заходила з лівої сторони, з-під коряг чи то водоростей на дні
- погода як завжди підвела капець, весь третій день, де я маг виходити на максималочку пішов коті під хвіст
- найкраще клювало на ста метрах
- моя дорогезна принада нічого не дала в порівнянні зі Славою, який годувався горохом, і то не багато зовсім
Сподіваюсь, що супермарафон таки відбудеться і нам вдасться застосувати набуті прийомчики. Дякую, що прочитали стільки писанини. Зустрінемось на водоймах, НХНЛ)
Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями і таблицею клювань: