Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Карпова та фідерна рибалка

Водойма Львівського Карпового Клубу

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 10.05.2018 01:10 pm

З відгуками цього року про Прилбичі, скупенько! Тому напишу свій. 04.05 пятниця. 46 сектор. 2 фідери - класика (патерностер), закорм 45 та 55 м. Просидів з 6 до 8, глухо. В товариша до цього часу, на флет 2 карася і 3 карпика 2-3 кг з відстані 80-90 м. Перевязуюсь на флет, волос, попап 8 мм, кук. З заходом у воду, дальність збільшую на 80-90 м. Після чого, почалась рибалка. В підсумку карп, більше десяти шт. 2-3 кг, десь стільки ж сходів, один трофейний 9.34 кг. Звісно ж карпи одразу відпускались. Карась 5 шт. від 0,7 до 1+ кг. В товариша десь те саме по карпу та 7 карасів. Тип та колір насадки для карпа були не дуже важливі (попап, кук, бойл, навіть опарик), жере все!
P.S. Задоволення звісно отримав, але!!! Якщо при ловлі на фідер, твоя ціль карася, то капець як заважає карп (зеркальних тузіків 2-3 кг валом) :( Раніше такого не було. Співвідношення по карасю-карпу десь 1/4. Товариш буває тут частіше, ловить в різних місцях і те саме. Рибалка виходить дуже трудовою, тягати карпа на фідер з відстані 90 м трохи втомлює. Він бере на все і відсікти його майже нереально. За кліпсування, для ловлі в одній точці, можна забути, якщо не хочиш плавати чи ловити в воді фідер. Прилбичі повністю перетворюються на озеро для спортсменів карпятників. Любителям там робити скоро не буде що, якщо суттєво не збільшится кількість карася. Можливо на те і розрахунок, що б незаважали, хз! Зариблення відбуваєтся в основному коропом. А карась, потрохи, зникаюча риба в Прилбичах :(
Востаннє редагувалось MechaniK в 10.05.2018 01:29 pm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
MechaniK
 
Повідомлення: 14
З нами з: 30.07.2008 12:48 am
Звідки: м.Львів, вул.В.Симоненка

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 10.05.2018 01:24 pm

Додаю фото!
Приєднані файли
photofacefun_com_1525946475.jpg
photofacefun_com_1525946435.jpg
photofacefun_com_1525946403.jpg
photofacefun_com_1525946336.jpg
photofacefun_com_1525946260.jpg

Аватар користувача
MechaniK
 
Повідомлення: 14
З нами з: 30.07.2008 12:48 am
Звідки: м.Львів, вул.В.Симоненка

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 11.05.2018 01:17 pm

Карась не зникає. Вже пару років останніх він клює виключно здалека. Минулої осені в водойму запущено 4 тони крочки карася. Чому клює тільки здалека- не знаю.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 17.05.2018 06:34 pm

Нове кіно з Прилбич. https://youtu.be/zk2U2exyuZk

Аватар користувача
vovk@rp
 
Повідомлення: 89
З нами з: 15.09.2011 01:30 pm

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 24.05.2018 04:44 pm

Наконец-то удалось выбраться с друзьями на рыбалку. Остановились на 5 поле и немного прозрели, с каждым годом карась всё больше по размерам. Средний размер который ловился по берегу - под кило и больше, а когда мне попалась маленькая краснопёра, то хохотали все соседние сектора. :D
Жаль что оставшаяся прикормка с прошлого сезона немного подпортилась и не очень хорошо работала, но рыбалкой всё равно остался доволен.
Традиционно поделились с Нептуном в Стрийском парке :)

Зображення

Аватар користувача
Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 3285
З нами з: 13.01.2007 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 29.05.2018 03:44 pm

Вчора вівдвідав дану водойму. Хтів згадати як клює Прилбичский карась. Спогади не дуже вдалі, але не погані, за день дві покльовки (не допомогли і заброди, щоб далій закинути), екземпляри 300 і 800 грам. Така сама ситуація поруч у рибалок плюс-мінус одна покльовка. Можливо після змагань карась не був голодним. Відпочинком в цілому задоволений, погода тому сприяла. Можна було цілий день займатися медитацією, та слухати як шумлять хвилі.

Аватар користувача
Сергій К.
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 12
З нами з: 24.05.2012 10:53 am

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 30.05.2018 10:35 am


Аватар користувача
vovk@rp
 
Повідомлення: 89
З нами з: 15.09.2011 01:30 pm

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 16.07.2018 02:36 am

Вирішив відпочити після напружених тижнів роботи. Хотів з родиною, з дітьми. Шашличок розмови при вогні під зорями і все таке інше...
Але, оскільки ніхто не захотів, або не зміг зі мною їхати, то замість гарного відпочинку вийшла непогана хоч і трудова рибалка.
Оскільки на озері мав відбуватися турнір Airon Fish то я "приземлився" подальше від народу. Поки розкладався підїхали Тарас і Коля - дуже способне "дзєцко" :) .
Ще у п'ятницю погода трохи не напрягала. Дощик не сильно засмучував, лише кілька разів ховався в палатку.
Закліпсувалися, закинулися, загодували і чекаємо. До вечора ще встигли кілька рибин впіймати і трішки посидіти біля вогника, бо пізніше лафа закінчилася. Вночі дощик періодично попадував, а от зранку зарядив по повній. Ловили моменти між хвилями дощу, щоб перезакинути оснастки, чи кинути дві три ракети корму і знову втікали в палатки.
Так що якось так. Не відпочив, але рибка, хоч не бігфіші, але компенсувала примхи природи.

Зображення
Зображення
Зображення


були ще риби які в кадр не попали.
- Лаваші, які встигли вже підрости до 4+кг
- карасі на кілограм +
- червонопірка на пів кіло, не менше
- Коля на спінінг трохи окуня ловив
ну і в корчах у нас зійшли кілька двадцяток і одна майже трицятка точно. :D :D :D
Востаннє редагувалось giorgio в 12.05.2019 03:15 am, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
giorgio
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 1369
З нами з: 30.07.2007 10:32 am
Звідки: Fishmaster Львів # cel. (нуль67)922нуль178

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 22.07.2018 06:04 pm

Смуга невдач, поразок і непорозумінь. Або в очікуванні «білої смуги»…

Зображення

Зображення

Цього разу вирішив об’єднати дві поїздки в одну статтю, оскільки вони чимось були схожі між собою, хоча і відбулися на різних водоймах та в різний час. Але все по черзі.
Постійно рибалити на одному і тому ж озері для нас не в прикол, тому завжди нам цікаво побувати на нових водоймах, або ж на тих де був вже давно, ще й до того напарник любитель всього нового і не розвідуваного. Таким для нього було озеро Прилбичі на якому він не був ні разу, хоча для мене то відома «вода» і завжди було цікаво там порибалити. Прилбичі манили своїми масштабами водного плеса, своєю складністю ну і звісно рибою яка там мешкає. Ще минулого року в нашому графіку було в планах побувати на Прилбичах, але якось все відкладалося, так і не вдалося відвідати, тому попри все на цей сезон відвідання Прилбичі було одною з основних галочок в нашому карповому сезоні. Орієнтовно визначилися з датами риболовлі й почали помалу готуватися до даної пригоди, чому готуватися – тому що вирішили рибалити в завоз і для цього потрібно було артропи яки в нас не було (попередньо артропи мені заміняли 5 літрові баклажки, до яких прив'язана була мотузка з грузом, але від них було більше головняка, риба то заплутувала ті буї, то інколи охорона їх витягувала). Тому прийняли рішення знайти заводські артропи, або ж купити їх. Іншою проблемою був пошук ехолота для більш детального пошуку перспективного місця лову. Ехолот знайшли в «просто хорошої людини» - Олега, який нам також дав кораблика для завоза. Щоб сильно не розсипатися кормом вирішили ловити за допомогою ПВА мішків, які придбали в двох розмірах (середні й мега великі). Човен, ехолот, артропи є тепер треба рішити питання з дозволом ловити в завоз, оскільки право ловлі за допомогою човна мають тільки члени Львівського Карпового Клубу – якими ми не являлися (хоча в минулому я і був мембером даного клубу, проте вийшов з нього через не можливість постійно їздити рибалити на Прилбичі, а раз в рік можна це робити без членства, тому і вийшов з ЛКК за власним бажанням). Дане питання з дозволу рибалити човном я вирішив через Тараса Романовича Сендегу – власника озера. Людина – хороша, цікава і вміюча слухати та вислухати й допомогти кожному хто до нього звернеться в компетентних йому питаннях. Списавшись з Тарасом у ФБ і чітко розписавши наші плани на риболовлю він відразу дав нам добро, тому по приїзду потрібно було повідомити охорону.


Настав день виїзду 29 червня, всі речі завантажені в машину Івана, стейки замариновані ми сповнені позитиву рушаємо в сторону Львова. Дорога до Прилбичі в ідеальному стані, тому їдеться легко та швидко (згідно з правилами дорожнього руху). На шляху до Львова заїжджаємо в улюблене нашими Рівненськими короп’ятниками місце на сніданок в Янгелівці, по дві порції домашніх пельменів (хоча меню досить велике і все смачне, але захотілося саме пельменів) і в дорогу… На шляху зустрічалися великі дощові хмари та синоптик прогнозував дощову погоду протягом всієї рибалки, але ми не з лякливих, і навпаки любим дощ, грозу і вітер, оскільки віримо що в таку погоду клює краще ніж при відсутності таких погодних умов.

Зображення

Зображення

Хоча і їхалося без пригод і затрималися на годину в Янгелівці, якось дорога по часу затягнулася. Приїжджаємо на охорону, пояснюємо що ми попередньо домовилися з власником на рахунок човна і будем рибалити в одному секторі на 4 прути. Тут починаються цирки: ті два охоронці починають складати вартість риболовлі надзвонюючи якомусь начальнику охорони, хоча попередньо я поцікавився і перечитав правила ловлі на 2018 рік на озері Прилбичі. І озвучують нам вартість за добу 500 грн при вартості білета на 2018 рік 250 грн, аргументуючи тим що нас рибалить двоє. Я трошки присів, від того що нас мають за ЛОХІВ… З якого дива коли я заїжджаю на один сектор чи в двох, чи з циганським табором і ведмедями на велосипедах, я повинен платити 500 грн за добу коли ми ловимо на 4 прути??? Починаємо розбиратися і наголошуємо що ми домовилися з власником і будем рибалити в завоз човном. Вони (охоронці) ще декілька разів дзвонили тому начальнику охорони взнавали ціну і за човен перепитували в нас чи ми ознайомлені з правилами рибальства на Прилбичах (хоча можна було б їх самих проекзаменувати, результат був би думаю плачевним) і т.д. Але в кінцевому результаті 250 грн за добу і дозволено возити човном, заїжджаємо на сектор, вірніше на поле і починаємо шукати свій сектор. Стовпчики що розмежовують сектори вроді як би стоять, а нумерації нема, йдемо до крайніх рибалок щоб перепитати який в них номер і щоб відрахувати свій сектор, заодно запитати за кльов, по словах останнього в них не фонтан, але по трохи клює. Відрахувавши свій сектор який нічим не помічений стаємо в по пояс траві й починаємо розкладатися та розставляти табір. На горизонті з’являються грозові хмари й починає парити, вирішуємо пришвидшитися щоб по можливості намацати сектор, поставити артропи і завести оснастки.
Протоптавши траву в секторі Ваня займається табором та човном, я палками, ПВА мішками та прикормкою. Вирішуємо возити на дві точки. Перша точка пелет великого розміру 14 та 20 мм – кріль, та на старт декілька кг. пелета 4 сезони, які були залиті CSL CC Baits, та цілі бойли CC Baits Virus які заливалися бустером тогож виробника та смаку CC Baits Virus (що цікаво після перемішування бойли покривалися такою цікавою павутинкою яка намальована на пачці даних бойлів). Друга точка: пелет великого розміру 14 та 20 мм – кріль, конопля варена на озері, та бойли цілі CC Baits Exorcist, заливалося все теж CSL CC Baits. Даними смаками користувалися та тримали в руках в перше, хоча з продукцією даного виробника вже були знайомі й досить вдало рибалили. Тому було цікаво як покажуть себе ці новинки. Відкривши пачку CC Baits Exorcist відразу запах прийшов по душі, щось пряне, але на спеції не схоже, запах більш привабливий. CC Baits Virus був дійсно якоюсь зеленою атомною гримучою сумішшю, але рибі я думаю було б теж цікаво щось нове, як моєму напарнику любителю всього нового. Кормити вирішуємо концентровано, не розмазуючи сильно навколо артропи, а насадки доповнювати ПВА мішками і після кожної покльовки підсипати на точку черпачок корма. В ПВА мішках ми використовували ті ж самі дойли цілі та різані та пелет з стік міксом від CC Baits що мав ущільнити крупну фракцію в мішку.

Зображення

Поки корм настоювався, а Іван облаштовував до кінця наш побут, я ж пливу на човні з артропами там ехолотом що нам позичили в пошуках перспективних точок. І тут цирки починають продовжуватися, як тільки човен з’явився на воді починає надзвонювати охорона: «Хто вам дозволив користуватися човном???», починаємо все з початку і вже в п’ятий чи десятий раз повторюючи що ми домовилися з власником озера - Тарасом Р.С. за човен і він в курсі і дав добро, хоча і він рибалив на озері теж, але не хотілося відволікати людину від відпочинку і смикали через такі дрібниці, які вже помалу почали псувати настрій. І тут в нагрузку той довбаний ехолот починає глючити і пищати, тільки з певними маніпуляціями вдавалося побачити глибину не говорячи про структуру дна, тому орієнтуючись до нашого табору я намагався знайти просто найглибшу точку в нашому свімі, оскільки крім глибини той ехолот мені нічого не міг показати і то з проблемами. Знайшовши точку яка мені вважалася цікавою з глибиною 3.3 м. я ставлю першу артропу довжини не вистачає, і приходиться знімати секцію з другої. В результаті на другій артропі менш як 2 метра, а таку глибину той горе ехолот показував на дистанції до 100 м. і сенсу ставити того коротиша на такій відстані не бачив. В результаті чого в нас замість двох, була одна точка на відстані 210 метрів. Настав час корму. Оскільки замішано було на дві точки, ми вирішуємо рознести їх відносно артропи в обидві сторони на відстань орієнтовно 20-30 метрів і оснастки класти відносно тих кормових п’ятен (хоча щільно класти 4 оснастки не добре, але виходили з того що було). Одну оснастку клали в кормовому п’ятні, а іншу то в стороні, то ближче, то далі…

Зображення

Зображення

Поки ми возилися з часу прибуття в сектор, пройшло вже трохи часу і хотілося перекусити, рибі насипано оснастки завезені, час і про свій шлунок подумати. Тегкий перекус у вигляді бутербродів. В процесі перекусу Іван вирішив дістати кораблика якого нам люб'язно надав «хороша людина - Олег». Що він з ним не робив і як не намагався він його так і не вимкнув і я йому сказав щоб заховав цю ПОДПІХНЮ, поки я його не втопив під берегом. Що саме цікаве що перед виїздом він працював, і коли він його повернув назад Олег його щось там покрутив і поклацав і він теж почав працювати, і я в котре переконався що ніколи не можна позичати чи брати чужі речі – потрібно мати все своє….
І через деякий час після завозу відбувається клювання, але не засікання чи схід, короче риби нема. А це погана прикмета в як ми віримо, що потім надалі відображається на риболовлі в цілому, хоча ми не акцентували на цьому увагу (а зауважили це вже по дорозі до дому) і відразу пере завезли оснастку. До вечора в нас було декілька клювань і на маті опинилося вже декілька рибів. І що цікаво що клювало в той час коли Іван пере завозив оснастки й був в човні, тому виважував я. Хоча возили ми по черзі, і йому трохи було образливо, що риб клював саме в той час коли він був в човні. Весь негативний настрій який з'явився з тими вияснюванням на охороні почав нівелюватися кльовом, який вроді як почав розганятися по наростаючій. В ролі насадки ми використовували варені бойли в діпі CC Baits Glugged (Strawberry, Spices, Squid Octopus, Squid - Strawberry), найкраще себе показали комбінації Strawberry- Squid Octopus; Squid Octopus- Squid – Strawberry; Squid Octopus – поп ап ананас.

Зображення

Зображення

Наближався час ночі й ми пере завезли всі оснастки й докормили точки. Приймаємо рішення не чіпати оснастки до клювання, і тільки пере завезти хіба що в ранці. А тим часом займаємося приготуванням смачних стейків, оскільки в меню цього виїзду планувалося м’ясо і тільки м’ясо!!! Вечеря пройшла спокійно, і ми ввійшли в ніч, налаштувавши свій побут та речі на нічний дощ який мав по прогнозу йти до самого ранку, тому потрібно було бути готовим до клювань в зливу, оскільки всю рибу потрібно було брати в воді через пологий рельєф дна і досить велику прибережну мілководну смугу в секторі.

Зображення

Зображення

Зображення

В ночі відбулося одне з клювань, черга виважувати була Івана, я ж мав бути на забродах та підсаці, але вирішив закосити і Іван запаркував нічного «пасажира» в підсак сам. Але в темряві все ж таки мені один раз завезти снасті все ж таки довелося, таке враження що випливаєш в океан нічого навколо не видно легке пошатування човна на хвилях і десь далеко світиться артропа, а коли замість неї плаває баклажка орієнтуватися дуже важко в темряві, (добре що не було сильного вітру, я б тоді навряд чи на такому човні виплив би в ніч). Далі клювань в ночі не було.

Зображення

Близько 5.00 ранку ми вже були на ногах, сон не бере потрібно щось робити щоб відновити клювання. Проте погода теж внесла свої корективи, дощ що розпочався в середині ночі вже після нічних мандрів на веслах не припинявся до самого ранку. На сектор по сусідству почали заїжджати рибаки. Під'їхали якісь хлопці й сказали що їх на охороні посадили в наш сектор. І цирк з минулого дня почав відновлюватися, тих хлопців охорона пересаджувала пів дня і вони тягали свої речі в ручну то з одного сектора в інший, то в ще якийсь. Через трохи приїхав Андрій Кравцов – адміністратор водойми і пронумерував стовпчики. Трохи перекинулися з ним словами, адже знайомі з нив вже давно і він вирушив далі в своїх справах. Ми ж перезавезлися в очікуванні клювань. Але на цьому цирки не закінчились. Приїхали ліворуч від нас якісь рибачки чи то «клубнікі», яких попри тісне коло коропятників я бачу в перше і починають діставати кораблика возити оснастки. Щоб уникнути різних траблів я відразу підійшов до них і сказав що ми поставили артропу трохи лівіше до них і кормим її вже другий день. І попросив їх возить ліворуч від неї щоб не плутати наші снасті і не заважати рибалити один одному. У відповідь молодий хлопчина що стояв за пультом кораблика завантаженого кукурудзою який плив в поперек всіх наши 4 прутів відповів: - «В нас є старший! Мені казали везти туди» спробували домовитися і поговорити з тим «старшим», який теж не зрозумів нормального прохання і мови, і якому було до спини на все. Але ми вирішили не псувати собі настрій і просто не звертали уваги.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

В цей день риба клювала менш активно. Свою лепту внесли тренування з змагань по спінінгу з човна які мали пройти на наступний день. Ті човни ширялися по всьому озері, як тільки вони випливли на водне плесо клювати перестало у всіх ближніх від нас секторах. До того ж вони бачили артропу, але їм теж було байдуже коли вони ставали над нею і двій чи витягували наші оснастки одну нахабно обрізали щоб не рвати свої шнури (в тому є і наша вина, бо нас попередили що будуть офіційні змагання та тренування по спінінгу, і ми знали що щось подібне буде, і вони в пріоритеті….) Потім ті горе рибачки витягнули теж наші оснастки. І тут настрій та бажання ловити в мене пропало взагалі, я просто втомився на тій УФІМЦІ - човні (яку швиряло по тому вітряним хвилям в різні боки, і чим далі від берега, тим важче було нею керувати) пере завозити нові нав’язані оснастки після обривів тими рагулями, бажання пропало на відріз, навіть моя любов до Прилбичі просто зникла на очах. В мене такого відчуття та бажання поїхати до дому не було ніколи. Найбільше за все я хотів зібратися і поїхати до дому і був готовий звалити на 99%. В цей час жарилися стейки й Іван побачив мій пониклий і над засмучений стан сказав, що раз така ситуація, то: «Жрем стейки й починаємо збиратися!». Поїли ми ті стейки й просто задумавшись я вирішив вчинити не тому, що егоїст який приїхав сам (хоча як би я був сам, під вечір я би був вже в дома в теплому ліжечку). Тому свої капризи відставляю на другий план, і думаю раз я приїхав з Іваном лишаємося до кінця. Іван вже пер завозив снасті сам, і виважував всю рибу якої не так було багато теж сам, я лише допомагав і з оснастками та підсаком. Після того як зникли лодки трохи риба активізувалася. Так в геморі пройшов другий наш день і ми ввійшли в наступну ніч, яка пройшла як ми кажемо під диктування «спящих бойлів» - жодного клювання.

Зображення

Зображення

В ранці кава з бутербродами, і ми помалу почали збиратися, проте палки виматуєм по традиції в останнє - в очікувані останнього акорду у вигляді клювання. Проте нічого подібного не відбулося. На горизонті з’явилися знову грозові хмари й ми пришвидшили свої збори. Близько 10-11 години ми з'їхали з сектора.
За всю рибалку ми мали 15 клювань, переважна більшість риби була до 5 кг. , найбільший наш трофей даної сесії був короп 8 кг спійманий мною в той час коли Іван пере завозив оснастки. Вся риба була спіймана на комбінації з CC Baits Glugged інших бойлів ми просто не брали (оскільки не любим гребтися в сумці серед декількох десятків банок) і берем на наші виїзди обмежену кількість насадок прив'язану до прикорм очної програми. Причиною відсутності крупної думаю була відсутність твердого бойла в нашій прикормочній програмі, і на пиліки та пелет підходила мілкіша риба швидше не даваючи підійти крупнішій, навіть маневри з розташуванням оснастки відносно кормового п’ятна не давали результату. В цілому виїзд був непоганий за винятку «цирку і циркачів» які намагалися нам зіпсувати наш виїзд і настрій, частково їм це вдалося, зламавши мене, а Іван лишився непорушним і більш терпеливим. Приїхавши до дому весь накал та осад зійшов на нівець і на Прилбичі захотілося повернутися знову …

Зображення

Зображення

Пройшло два тижні шпари відійшли і кортить знову закинути прути в очікуванні приємних звуків сигналізатора. Посеред тижня телефонує мені мій напарник і пропонує десь поїхати, оскільки хоче порибалити перед відпусткою в планах якої рибалка не розглядалася. Тому почали обирати серед Уляників та Кричевичів, хоча в пріоритеті були Уляники. До орієнтовних дат виїзду лишалася неділя, тому після дзвінка адміністрації Уляників наш пріоритет «відпав» - забронювати сектор на даному озері за неділю не реально, в такому випадку бронюємо сектор на Кричевичах на 13-15 липня.
Готуватися довго не довелося, якось так склалося що через сильну завантаженість роботою, я почав готуватися до рибалки пасивно – скоріш за все не так, як раніше, все на себе брав Іван, на мені лишалося тільки м’ясо. Як і в попередньому виїзді в нашому меню було м’ясо і тільки м’ясо.
Виїхали близько 10.00 і по стандартній накатаній програмі заїхали по дорозі на каву з хот догами біля розв’язки на Ковель, а там 20-30 хв і ми на Кричевичах. Йдемо на охорону щоб відмітитися і тут теж як виявилося без цирку не обійшлося, на сектор який ми забронювали тиждень тому заїхали якісь чуваки, і в тих незрозумілих записах на охороні ні слова не було про нашу бронь, хоча я телефонував двій чи й на тому проводі телефона мені сказали все записано, приїжджайте. Ми не стали робити бучі і просто обрали сектор серед купи вільних, який нам більш впав до душі, точніше сектор якого була намальована карта маркування, оскільки Іван забув дальномір в дома, а гратися на кілочках і кліпсуватися щоб намалювати карту не було бажання. Але як виявилося на другий день зі зміною нумерації секторів ми стали не в той сектор і та намальована карта була іншого сектора (хоча і рахували вже по новій нумерації).

Зображення

Зображення

Почали розкладати табір і снасті в секторі помітили купи тигрового горіха та кукурудзи, і закралася думка що насипали до нас тут щедро, а враховуючи той факт що в цьому секторі стояв Саша «Бобри» якого потім замінив Діма Таргонський нас це не дуже тішило, адже дистанції лову там були не досяжні для нас. Надія одна що риба зібрала там все і лишила для нас чисте полотно для наших маневрів. Кліпсуєм палки на дві точки 120-125 і 85-80 метрів і на старті ловимо тільки на стіках. Перше клювання відбулося дуже швидко з дальньої точки. Піднявши палку я навіть не відчув нічого, а відразу жилка провисла як сопля, просто зріз всієї жилки з оснасткою (не на вузлі, а посередині), навіть не було ніякого супротиву (фрикціон був послаблений). Тут ми згадали знову той забобон про першу рибу, але ж ми тільки приїхали й все ще попереду.

Зображення

Зображення

Зображення

Почали готувати прикормку для рибів в основі якої були пелети 4 сезони (на старті) та кріль 14 та 20 мм, який був залитий амінокомплексом Multimino від CC Baits та CSL того ж виробника. Бойли використовувалися кальмар клюква CC Baits, варена на озері конопля та тигровий горіх. В ролі насадки використовували насадочны бойли в діпі CC Baits Glugged (Spices, Squid Octopus, Squid - Strawberry) з поп апами від CC Baits. Найкраще себе показала насадка CC Baits Glugged (Squid Octopus) з жовтою шапочкою, більшість риби була спіймана на неї. Всі оснастки були доповнені стіками в основі яких стік мікс CC Baits (Squid Octopus). Що саме цікаво що на CC Baits Glugged (Squid Octopus) з жовтою шапочкою в нас клювала риба на всіх водоймах де ми рибалили, і особливо в ночі.

Зображення

Зображення

Зображення

Отож всі прути закинуті і мив очікуванні клювань. Згодом почало смеркати і почали займатися приготуванням того м’яса, а потім процесом його знищення. Інколи нам надзвонював Вітя Малафей поціновувач флет фідера та мисливець за карасями, який в останній момент замість того щоб поїхати до тестя на якусь там річку вирішив приїхати на наступний день до нас. Йому було цікава активність риби й т.д. Настала ніч і в нас було в активі десь 3-4 клювання серед яких той перший схід, але риба вся була не великою до 5 кг. В ночі відбулося одне клювання маленького амурчика якого ми відразу випустили навіть не важивши. Хоча і пере закидалися кожні дві години й кобрилися, але більше клювань не було.

Зображення

Зображення

Зображення

Близько 5.00 ми були вже на помості, а не біля розкрівушок, згодом приїхав Вітя з Сергієм який останній раз на Кричевичах рибалив поряд, і ще один його товариш Сашко який на Кричевичах в перше. Вони стали в сусідньому секторі де на змаганнях рибалили РК Кричевичі, Вітя розмістився на нашому помості, попередньо доплативши за свої два фідера. Перезакинули оснастки загодували точки і займалися приготуванням сніданком, поки Вітя замішував свій синій пральний порошок і каструлю каші якоїсь яку готував до тестя на річку. Протягом всього дня була хороша погода і вітер вроді б як наш, але риби не було. І тут Вітя вирішив набрати Діму поцікавитися на яких дистанціях ловили ми (перша точка була 155-150, друга 80 метрів). І ми зрозуміли що ми просто не докидаємо туди де він ловив, а з ближньої точки ми мали лише одне клювання хоча і намагалися в ній ловити протягом дня, більшість риби була з відстані 125 м. В середині дня спробували «по зігувати» - наші спроби не принесли нам результату і ми після декількох годин експериментів з зіг ріг перейшли на дно. На протязі дня Віті вдалося спіймати два линка й одного амура на 8 кг. Сипнувши каші неподалік камиша він зібрав цілу купу плотви яку Ваня почав ловити своєму коту. Ще в Віті було клювання щуки яка спокусилася на живця що клюнув на фідерну оснастку, і діслаючи ту плотвичку він при виматувані виманив клювання щкуи.

Зображення

Зображення

Зображення


В хлопців по сусідству були справи краще, з певною періодичністю в них клювали лаваші, та амури від 7 і більше кілограмів. Ми вже з Іваном почали підколювати них, що надивившись на наші насадки вони озброїлись ними на цей виїзд і приїхали нам втерти носа. І сказали що захід в наш сектор тільки з нашого дозволу. Але це ж були жарти, ми ніколи не ховаємо наших наживок і насадок. Так пролетів і другий день. Риби ми особливо не ловили. Проте будували плани про велику поїздку на насупний рік, і активно обговорювали всі моменти, що нас почали вже підколювати сусіди. Почало смеркати й настав час м’яса, ми вирішили що краще менше м'яса, а ле в компанії хороших і цікавих людей, ніж в трьох напхати животи. В результаті вистачило всім, заодно поспілкувалися та пожартували в більшій компанії, відволікшись від рибалки. На наступний день погода мала погіршитися і ми знову налаштувалися на виважування з води, оскільки в цьому році рівень води в Кричевичах трохи впав, проте в інших чомусь піднявся. Вітя примостився в нашому наметі третім на своєму бойовому кариматі, проте ми його не турбували своїми марш-кидками до род пода, риба дала виспатися цієї ночі.

Зображення

Зображення

В ранці нас зустрів густий туман і затягнуте хмарами небо. Вітя з хлопцями почав збиратися, і ми неквапливо теж. Згодом вони поїхали задоволені своїми уловами і побитими рекордами, ми ж збиралися далі залишивши палки на род поді до останього, проте - не судилося… Розпочався дрібний дощ який так і не дав нам зібратися насухо. І близько обіду ми вирушили до дому.

Зображення

В нашому активі було 9-10 клювань з яких реалізовано 7, найбільша риба в нас заважила 8 кг. Хлопці ж відловилися більш вдало і в останній день десь за годину чи півтори до їх зборів клюнув великий карп, діставши його в мат на вигляд був біля 20 кг голова його була ну дуже великою, риби в Уляниках вагою 15 кг виглядали в рази меншими візуально. Але вага показала 13 кг, радості в них не було меж. Основну кількість риби вони зловили теж на CC Baits Glugged і на поп апи цього ж виробника, оскільки ловили на два фідери і два карповика.
По дорозі до дому я захотів зупинитися глянути два місця на наявність білих грибів, адже сезон в Карпатах йде повним ходом і минулого року в Кричевичах було теж з грибами гуд. Тому хотілося знайти бо дай декілька грибів, щоб нівелювати відсутність пасивного кльову. Проте мій «напарник - товариш» відмовився виділити мені 15-20 хвилин, і поспішав до своєї дружини…. Я звісно надувся і образився, що він така РЕДІСКА, але прийняв рішення, що якщо ми кудись разом ще поїдем після того як я тут назвав його РЕДІСКОЙ, я його знову «намахаю» і виважу пару риб коли його буде черга, як було в Уляниках, коли він мав виважувати, а я дістав тоді карпа на 18.500.
Виїзд теж пройшов цікаво та захопливо, вже без особливих ексцесів і траблів. Хоча було не дуже рибно, проте відпочили всі. Було багато помилок і недопрацювань, над якими ми будем працювати щоб їх усунути, по приїзду отримав невеличку консультацію від Романа Івасишина, який вказав на наші помилки, за що йому дякую. Будем працювати та самовдосконалюватися

Зображення

Зображення

Як висновок:
- Не може весь сезон складатися з тільки з успіхів, мусить бути якась рівновага, де є хороші вдалі та мега круті рибалки (виїзди, чи виступи) там і поряд будуть невдачі, адже тільки завдяки ним можна вдосконалюватися та робити правильні висновки, щоб в подальшому усувати них.

- Потрібно мати все своє і користуватися своїми речами, а не по приїзду виявляється що позичені артропи яких було дві, а довжини на дві не вистачає. Ехолот який дали в користування і запевняли що він робочий – повна подпіхня, щоб побачити глибину не кажучи за структуру дна, потрібно зупинитися на човні й постояти 30 секунд і вимкнути, а потім ввімкнути ехолот, він покаже глибину, а потім знову вирубиться і т.д. Коли маєш все своє, то ти завжди впевнений в своїх речах, в їх справності та наявності і можеш завжди розраховувати на них. Звісно якщо ти не лошара і не забудеш щось з них в дома.

- Багато людей які придбали коропові снасті вважають що вони вже коропятники, і якщо він випустив рибу то він вже 100% коропятник. Як на мене цього не достатньо. В першу чергу звісно що це риба і бережне ставлення до неї, але людяність та взаємоповага один до одного як до рибалки займає теж не аби яке місце. А не «бидлянство» - коли людині яка приїхала на другий день, пояснюєш що ти приїхав на добу раніше і закормив точку кормом (поставив артропу як орієнтир), а на наступний день приїжджає якийсь «клубнік» і везе кукурудзу корабликом в поперек твоїх жилок і ти йому пояснюєш що ліворуч від нього поле - вези туди де хочеш, щоб половили обоє і ніхто нікому не заважав, він дивиться на тебе як баран на нові ворота і каже: - «Я не головний. Мені сказали, я везу». То з'являється бажання таким рагулям коропятникам поламати снасті щоб більше ніде не ловили.

- З кожним роком риб на тому чи іншому озері стає все більш розумнішим, і 100% комбінації чи тактика яка приносила хороший результат починає втрачати свою силу, тоді приходиться експериментувати вчитися в інших. Рибалка це постійна школа, кожен виїзд навіть на ту ж саму водойму і в теж саме місце завжди буде різним, на що впливає ціла купа факторів…

- Чим більше звикаєш та прив'язуєшся до людини, тим більше починаєш відкриватися їй, оголюючи свою натуру, свої слабкі сторони, з'являються жарти та сарказми які раніше не міг би дозволити собі, але вони можуть образливо вплинути на один одного. Але на то ми й команда щоб шукати компроміс, поступатися один одному, дослухатися один до одного, щоб тільки зміцнити наші стосунки і покращити наші наступні виїзди і відвідати все більше нових та цікавих водойм…

Аватар користувача
Valldemar
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 132
З нами з: 27.05.2010 07:34 pm
Звідки: Рівненський Карповий Клуб

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 14.09.2018 08:14 pm

Сьогодні пост з запізненням і лишень з однієї фотографії:

Зображення
Прилбичі. Рибалили 27 липня у час повного і найдовшого затемнення місяця століття (так пише інтернет).
Таке просто неможливо було не сфотографувати.
Востаннє редагувалось giorgio в 15.12.2019 03:42 pm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
giorgio
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 1369
З нами з: 30.07.2007 10:32 am
Звідки: Fishmaster Львів # cel. (нуль67)922нуль178

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 30.09.2018 09:12 am

Відеозвіт про Супермарафон 2018 https://youtu.be/e9yUG0BnVuo

Аватар користувача
vovk@rp
 
Повідомлення: 89
З нами з: 15.09.2011 01:30 pm

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 23.02.2019 11:43 pm


Аватар користувача
vovk@rp
 
Повідомлення: 89
З нами з: 15.09.2011 01:30 pm

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 10.05.2019 08:21 pm

Доброго... Дивно що нема звітів, адже карась почав брати, і карп влітає а звітів немає... Змагання ж вже закінчились і можна їхати на карасиків-сковородочників)))...

lisotex314
 
Повідомлення: 53
З нами з: 25.02.2015 08:41 pm

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 12.05.2019 02:53 am

З понеділка знову змагання.

Аватар користувача
giorgio
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 1369
З нами з: 30.07.2007 10:32 am
Звідки: Fishmaster Львів # cel. (нуль67)922нуль178

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 27.05.2019 05:24 pm

На водоймі до 06 червня закрита коропова рибалка. Виключно фідер поплавок спінінг з берега. Вимога регламенту Чемпіонату України з лову коропа 2019.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Поперед.Далі

Повернутись в ПрилбичіХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей