Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Донка звичайна

Все про донні снасті

Re: Донка звичайна

» 15.07.2011 12:37 pm

Taipen написав:Зараз маю донки на старих ленінградських прутах, але вони трохи важкуваті в транспортуванні і вже повбивались трохи. Вирішив перейти на ось такі http://www.flagman.kiev.ua/index/group/50 (ті що з тестом 50-100). Хтось щось може про них сказати ? Може є ще якісь недорогі варіанти?

Недоліки наступні -
1, патикі короткі - далеко не кинеш і виважувати погано
2, односоставні - 1,5 ме одним куском невдобно возити

з чогось подібного по ціні - тесту - використанню - я б брав звичайний Крокодил (2-х составні, 2,1-2,2 м. тести 100-150 гр) ИМХО

seyvalter

Повідомлення: 272

» 15.07.2011 02:25 pm

seyvalter написав:
Taipen написав:Недоліки наступні -
1, патикі короткі - далеко не кинеш і виважувати погано
2, односоставні - 1,5 ме одним куском невдобно возити

з чогось подібного по ціні - тесту - використанню - я б брав звичайний Крокодил (2-х составні, 2,1-2,2 м. тести 100-150 гр) ИМХО

Ну один у мене ленінградка 1,7 м, а другий - щось подібне на 1,5 м, теж одним патиком (нема опізнавальних знаків, але радяньське).
Просто на обох кільця вже ніякі, та й загалом уже повбивані трохи. Не хочеться переробляти, а просто купити шось недороге - але невбиваєме і не бавитись з реставрацією. Бажано не полі в середині (крокодили здаєтья пусті всередині). Я чого питаю - може хтось має досвід саме по таким патикам?

Taipen

Повідомлення: 552

» 15.07.2011 03:49 pm

Taipen написав:
seyvalter написав:
Taipen написав: Бажано не полі в середині (крокодили здаєтья пусті всередині). Я чого питаю - може хтось має досвід саме по таким патикам?

Чогось мені здається, що не полі палки і робили останній раз якраз за часів СРСР :) Зараз таких кажись не роблять, технології не ті...
А чого саме НЕ полі палки цікавлять? Ви думаєте, що вони надійніші за пустотілі?
У вашому випадку крокодил - саме те. Дешево, сердито і неубіваємо.

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 714

» 15.07.2011 04:03 pm

Fishkeen написав:У вашому випадку крокодил - саме те. Дешево, сердито і неубіваємо.
Та махав я тим крокодилом - щось трохи хлипкуваті здались, І глагмани теж тримав в руках - здались міцнішими

Taipen

Повідомлення: 552

» 15.07.2011 04:13 pm

Я перепрошую, а що Ви збираєтесь робити тими патиками? Міг би пожартувати і сказати, що корів ганяти, але навіть в такому випадку за крокодила можна не боятись... :D
Вони останнім часом стали трохи м"якшими, але аж ніяк не менш надійними...
П.С. В принципі, в тій ціновій категорії, що сподобалось, те і беріть. Флагмани, так флагмани. Хоча я б з цих двох варантів вибрав би крокодила, навіть не тримавши в руках флагмана. Може то в мене такі стереотипи, але... Сам мав з крокодилами справу - себе виправдовують на всі сто, просто зараз перейшов на фідер. Мій менш прогресивний колега має тих крокодилів штук 10, ловить ними коропа вже років 5 і не жу-жу.
Але врешті-решт вибирати Вам...
Удачі.

Fishkeen

Повідомлення: 714

» 15.07.2011 05:20 pm

Fishkeen написав:Сам мав з крокодилами справу - себе виправдовують на всі сто, просто зараз перейшов на фідер.
Але врешті-решт вибирати Вам...
Удачі.

А от це правильно :) Фідер рулить. І краще купити один фідер, ніж 5 "Крокодилів". І ловити приємно,і результат буде кращим, якщо перебороти в собі жадність до багатопрутовості і багатогачковості.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 2777

» 12.01.2012 03:36 pm

Всім доброго дня, використовую таку оснастку: як видно на малюнку коромисло з 2 гачками, привязане до плетеного шнуру на другому кінці якого карабінчик, груз скользящий
У вас хотів спитати краще щоб груз повністю доходив до кормушки , чи ні??
Приєднані файли
IMG_4233.jpg

Bellicose

Повідомлення: 178

» 28.01.2012 01:19 am

Привіт! теж користуюся такою оснасткою,правда між грузом ф коромислом ставлю гумовий амортизатор. Ця оснастка в мене фаворит на Добротвірському каналі і на водосховищі в місцях з твердим дном. а от на мулистому дні безрезультатна(провалюється). По моєму краще якщо груз біля кормушки, це страхує від захльостів під час закидування.

YOrest

Повідомлення: 105

» 29.01.2012 07:33 pm

Народ поясніть, а то не розумію... Ця оснастка на Добротвірському каналі може дати фори всьому при чому клює на пінопласт... ПИТАННЯ Чому там відмовляються працювати фідерні оснастки??? От спеціально порівнював на фідер 1 покльовка, на неї 3-4... :shock:

scorpion2106

Повідомлення: 214

» 29.01.2012 08:47 pm

Судячи з практики я взагалі не можу дати будь чому пояснення... Я прихильник фідера і мене бісить використання пінопласту, але одного разу я його таки використав як донну снасть і як результат- пів садка карася. Після цього випадку в мене ні разу ( вже протягом 2 років !!!) на це діло НЕ КЛЮВАЛО.
В даному випадку я відрікся від двогачкового варіанту через часті зацепи, путанину і відповідно сходів риба, і використовую частіше це коромисло продітому на шоклідері з боковим відводом. І напевно гуманність одного гачка переважає апетит.

Петрович

Повідомлення: 1032

» 30.01.2012 02:13 pm

Цю оснастку можна віднести до методу, різниця лише у кількості гачків. Як на мене її ефективнісь криеться у тому що гачки дуже близько до кормушки. Я використовую поводки до 5 см.,інакше вони путаються. На рахунок зацепів то при виважуванні в мене ще небуло жодного.

YOrest

» 30.01.2012 04:07 pm

На рахунок вище згаданої пружини (її ще називають - японка), - я рахую, це особлива, своєрідна кормушка, призначена для донної ловлі. Я не спеціаліст по "методу", але зараз багато перечитав форумів на тему метод і точного визначення цих кормушок не зустрів. А от основні відмінності методу від кормушок з пружинки це такі: - прикормка для пружини липка (у вигляді мастирки), в класичному методі має розсипатися; - наживка в методі знаходиться посередені кормової плями.
Все ІМХО

з.і. А в загальному, у всіх кормушок призначення одне - доставити корм в місце лову ...

SAS

Повідомлення: 328

» 30.01.2012 04:46 pm

Bellicose написав:Всім доброго дня, використовую таку оснастку: як видно на малюнку коромисло з 2 гачками, привязане до плетеного шнуру на другому кінці якого карабінчик, груз скользящий
У вас хотів спитати краще щоб груз повністю доходив до кормушки , чи ні??

Я теж користуюсь такими кормушками, тільки монтаж трішки інакший.Ефективність цеї кормушки полягаю в близькості гачків до кормушки, найефективніший метод для цеї кормушки вставляти гачки в саму кашу і риба буде всосувати кашу разом з гачком, в цьому і полягає така близькість гачків!) І по зацепам вона працює добре через її форму!!!

Osstap
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 173

» 30.01.2012 05:23 pm

На рахунок каші для коромисла з власного досвіду можу сказати ,що вона не повинна бути липкою,це сильно утруднює заповнення пружини. І вона не повинна бути твердою це суттєво зменшує кількість покльовок сам не одноразово переконувався, при додаванні води до твердої каші ситуація кардинально мінялася в кращу сторону. На рахунок використання коромисла в якості соски погоджуся що це результативно,і екземпляри попадаються більші хоча і рідше.

YOrest

» 30.01.2012 09:44 pm

YOrest написав:На рахунок каші для коромисла з власного досвіду можу сказати ,що вона не повинна бути липкою,це сильно утруднює заповнення пружини. І вона не повинна бути твердою це суттєво зменшує кількість покльовок сам не одноразово переконувався

сам використовую горохову кашу, вона не тверда і добре розмивається(коли правильно зробити), на рахунок пінопласту, то помітив що не на всіх озерах на нього клює.
Теоретично коли ілисте дно при такій оснастці, після закиду :f1: груз має спуститись до зєднання з основною жилкою, і заритись в дно, так як він тяжчий за кормушку з кашею, а каша в сфою чергу плавно лягти на дно(ІМХО), це на практиці не переваіряв, а ви що скажете?

Bellicose

Повідомлення: 178

Поперед.Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей