Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кустин

Озера та ставки Рівненщини де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Кустин

» 12.05.2011 10:20 am

Всім привіт!
Хочу представити всім водойму мого рідного регіону поблизну села Кустин, водойма недалеко від обласного центру, тому це одне з найдоступніших місць для риболовлі рівненчан

Перш за все водойма знаходиться в користуванні Рівненської Обласної Федерації Риболовного Спорту України (РОФРСУ). Президент Федерації - Щевич Іван Павлович. Водойма позиціонується(de jure) як плацдарм для спортивного рибальства, але насправді(de facto) на ній ловлять всі кому не лінь, і не тільки спортивними способами і снастями. В хід йдуть і спутніки з п'ятьма гачками, і кількість вудок на одного рибалку далеко перевищує встановлені спортивні норми. На це адміністрація водойми дивиться крізь пальці.
Зображення
Зарибленість. Спуск води та промисловий вилов риби не проводилися вже кілька років. Щільність популяції дорослого коропа - посередня. Орієнтовна максимальна вага дорослих особин (на 2009 рік) - близько 8 кг. Найбільший виловлений у 2008 році короп заважив 6,4 кг. "Стандартними" є особини вагою 1,5-2 кг.

Водойму, як не дивно, періодично зариблюють.
В кінці квітня, на початку травня 2009 року РОФРСУ було проведено зариблення ставу 566 кг коропа, білого амура та товстолоба (вага особин 50-150 г). 9 грудня 2009 року відбулося чергове зариблення Кустинського ставу мальком (50-200 г) коропа. Загальна маса зарибку склала 300 кг. 22 квітня зарибили став молоддю коропа з Черкащини вагою 150 кг.

Хижа риба
Взагалі в кустині хижа риба - це окунь, причому дуже спортивного розміру. В середньому грам до 40. Але рідко попадаються і набагато більші окуні, навіть 700-грамові, але це як виключання з правил.
Також потрібно написати, що по озеру плаває щука, але її вкрай мало, в уловах рибалок не зустрічається.
Тому, хто сюди приїхав на хижака потрібно розраховувати на дрібного окуня - його тут вистачає. Клює на все підряд, фаворитна приманка - 3/4 твістери, колір майже не має значення.

Біла риба
Особливістю даного ставка є той факт, що він дуже мілкий під берегом, і крутого свалу немає.
Закидати потрібно далеко, бажано використовувати фідер. Але не забуваємо, що там є русло річечки, яке густо поросле кущами й верболозом, тому можливі зацепи. Хоча власник ставка стверджує, що наловити рибки можна й простою поплавчанкою.
Зображення
В уловах зустрічаються карпики від 1 до 5 кілограм, ловляться на кукурузку, спортсмени ж виловлюють їх на бойли. Потрібно цими ж бойлами і кормити.
Зображення
Також в ставку є краснопірка, товстолоб(ще ніхто не вполював) і білий амур(попадається вкрай-вкрай рідко).

Джерело інформації
Востаннє редагувалось stal1n в 28.12.2011 10:43 am, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
stal1n
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06.11.2008 11:34 pm
Звідки: м. Рівне

Re: Кустин

» 12.05.2011 04:13 pm

оброго дня. Розмістіть будьласка додаткову інформацію що до водойми. Яка відстань від Львова, вартісь риболовлі та по можливості карту доїзду до водойми.
Дякую!

від Рівного кілометрів з 10, по трасі. Ставок прямо над трасою, карта доїду дуже проста: їдете в Рівне, а далі по Сарненській трасі перше село :)
Умови риболовлі: Вартість квитка 25 грн. для членів федерації та мешканців с.Кустин, та 50 грн. для інших рибалок. Бажаючі на риболовний сезон закріпити за собою місце на ставу (15 метрів берегової лінії) складають відповідний договір з федерацією, та переказують на її рахунок кошти в сумі 1000 грн., для членів Федерації - 800 грн. Ловля хижої риби 15 грн. Норма вилову 5 кг. Короп до 1 кг., та більше 5кг., повинен випускатись. Взимку мормишечники платять 10 грн, члени РОФСР 5 грн.

Аватар користувача
stal1n
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06.11.2008 11:34 pm
Звідки: м. Рівне


Повернутись в Озера та ставки Рівненської областіХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron