Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Шо таке фидер? (балачки)

Все про донні снасті

Re: Шо таке фидер? (балачки)

» 07.07.2012 10:15 pm

тут і добавити нема що. Тарас +1 :wink:

bodja1715
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 135

Re: Виды фидерного монтажа

» 08.07.2012 11:31 pm

ru6ak написав:Подруге:трубочка на течії-це додатковий стопор проти зносу течією.

Трубка-відвод ніколи не покращувала утримання годівнички на місці, тому що ніяким чином в грунт не впирається і "стопором" не працює. Навпаки, довге плече відвода парусить на течії і допомагає зірвати годівничку.

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 13.07.2012 10:59 pm

Pavel K написав:
ru6ak написав:Подруге:трубочка на течії-це додатковий стопор проти зносу течією.

Трубка-відвод ніколи не покращувала утримання годівнички на місці, тому що ніяким чином в грунт не впирається і "стопором" не працює. Навпаки, довге плече відвода парусить на течії і допомагає зірвати годівничку.

Вибачте за рос. "...запах чем хорош: нравится-нюхай, не нравится-отойди не нюхай...

ru6ak

Повідомлення: 38

» 16.07.2012 10:44 am

ru6ak написав:...запах чем хорош: нравится-нюхай, не нравится-отойди не нюхай...

Ну це нормально...
Але не зрозумів, що цим хотіли сказати. Я особисто не відмовляю вас використовувати на течії трубку-протизакручувач, це є ваша справа. Але якщо стверджуєте, що трубочка є додатковим "стопором" і з нею годівничка тримається дна краще - обгрунтуйте.
Своє переконання я пояснив.

Pavel K

» 20.07.2012 05:04 pm

Pavel K написав:
ru6ak написав:...запах чем хорош: нравится-нюхай, не нравится-отойди не нюхай...

Ну це нормально...
Але не зрозумів, що цим хотіли сказати. Я особисто не відмовляю вас використовувати на течії трубку-протизакручувач, це є ваша справа. Але якщо стверджуєте, що трубочка є додатковим "стопором" і з нею годівничка тримається дна краще - обгрунтуйте.
Своє переконання я пояснив.

Вибач, що відповідаю трохи ззапізненням. Щоб тр-ка виконувала функцію стопора-я не використовую на кормаку вертлюжок.

ru6ak

Повідомлення: 38

» 19.06.2013 10:19 am

Всім доброго дня! Недавно взяв фідер, купив прикормку і опариша, і пішов на Добротвірське водосховище. Я сам спінінгіст, але хотілося трохи посидіти з фідером. І в мене виникла ось така проблемка. Закидаю - ще кормушка невпала, а там вже верховодка. І так протягом 2 годин безперестанку. Я розстроївся змотався і пішов додому. Підкажіть будь-ласка, чи можна якось позбутися тої верховодки :!: :!: :!: :?: Думав плотвичку і карасика половити, а тут така біда :? І одразу ще одне запитання, як без певних навиків закидати ну хочаб на одну і ту ж відстань.

Chupa

Повідомлення: 61

» 19.06.2013 10:57 am

Chupa написав:Всім доброго дня! Недавно взяв фідер, купив прикормку і опариша, і пішов на Добротвірське водосховище. Я сам спінінгіст, але хотілося трохи посидіти з фідером. І в мене виникла ось така проблемка. Закидаю - ще кормушка невпала, а там вже верховодка. І так протягом 2 годин безперестанку. Я розстроївся змотався і пішов додому. Підкажіть будь-ласка, чи можна якось позбутися тої верховодки :!: :!: :!: :?: Думав плотвичку і карасика половити, а тут така біда :? І одразу ще одне запитання, як без певних навиків закидати ну хочаб на одну і ту ж відстань.

1.верховодку можна позбутися зміною насадки на гачку(допустим хробак, кукурудза), або /topic-t403-15.html#p102812 Метод коли наживка спочатку знаходиться у прикормці.
2.Звичайний метод фіксації шнура чи волосіні /topic-t6205.html

Vasyamel

Повідомлення: 95

» 19.06.2013 11:12 am

Vasyamel написав:1.верховодку можна позбутися зміною насадки на гачку(допустим хробак, кукурудза), або /topic-t403-15.html#p102812 Метод коли наживка спочатку знаходиться у прикормці.
2.Звичайний метод фіксації шнура чи волосіні /topic-t6205.html

1. Дякую за пораду. А на рахунок резинки, якщо кидати кормушками на 80-100 грам на далеку відстань, вона не буде рватися і чи не буде різкого відстрілу кормушки назад.
2. Якщо корм ховати в кормушку, то потрібну робити прикормку, щоб дуже швидко розпадалася? А при далекому закиді на глибину 6-8 меирів, поки кормушка впаде на дно в ній ще щось останеться))?

Chupa

Повідомлення: 61

» 19.06.2013 11:36 am

Chupa написав:1. Дякую за пораду. А на рахунок резинки, якщо кидати кормушками на 80-100 грам на далеку відстань, вона не буде рватися і чи не буде різкого відстрілу кормушки назад.
2. Якщо корм ховати в кормушку, то потрібну робити прикормку, щоб дуже швидко розпадалася? А при далекому закиді на глибину 6-8 меирів, поки кормушка впаде на дно в ній ще щось останеться))?

1.Кріпиться бажано /topic-t6205-15.html#p107927 я так завжди робив навіть, якщо занадто сильний закид то ризинку просто розриває і відстрілів не разу не було, тай в принципі завжди розраховуєш силу кидка сам спінінгіст то знаю яке чуття в руках думаю Ви це знаєте.
2.Так повністю згідний що прикормка повина швидко розпастися, але не занадто швидко, але верховодка в основному стоїть до 2 метри глибини тому з Методом Ви її обійдете сам так ловив в добротворі. Якщо казати чи залишиться щось в кормаку на такій глибені важко сказати я думаю ні, але завжди ми спочатку робим СТІЛ, так званий стартовий закорм великим кормаком 10-15 закидів, а подальша ловля це тільки збільшення столу (прикормки).

Vasyamel

Повідомлення: 95

» 19.06.2013 10:52 pm

Попробуй прикормку робити не "пилюкою"

bodja1715

Повідомлення: 135

» 27.08.2013 12:38 pm

В неділю знов вирвався на рибалку на яворівський карєр. І прихопив із собою фідер (вудилище якесь не дороге). Він мене виручив бо на вудку нічого не клювало. Хоча два тижні назад досить непогано на тому самому місці брав карась, прощо я написав у звіті у відповідній темі. але вернемось до фідера. у мене ось яке питання, при закиданні декілька раз рвалась жилка основна (пише що фідерна) недалеко від оснастки (використовував асиметричну петлю). при роздивлянні жилки в місці розриву так виглядає, що вона перетерлась. Від чого це може бути, чи недобре закидаю (тільки пробую) чи кільця погані?
І як відвадити мєлоч? Бо хоч чіпляв і досить пристойну кукурудзу краснопірка дрібна заглотувала так що екстрактором гачок діставав.Буду дуже вдячний за поради.

Roman R.

Повідомлення: 34

» 27.08.2013 01:03 pm

Roman R. написав:при закиданні декілька раз рвалась жилка основна (пише що фідерна) недалеко від оснастки (використовував асиметричну петлю). при роздивлянні жилки в місці розриву так виглядає, що вона перетерлась. Від чого це може бути, чи недобре закидаю (тільки пробую) чи кільця погані?

Кільця треба уважно перевірити на предмет сколу/тріщини. Інколи буває, що взагалі вставочки нема, тільки обод металевий від тюльпана лишається. Особливо у випадку, якщо для з'єднання основної і оснастки використовують вертлюжки чи карабіни. При необережному підмотуванні вставку можна просто вибити. Друга причина - закид. При закиді захлест об вершинку і обрив.

Pavel K

» 27.08.2013 05:03 pm

Roman R. написав:В неділю знов вирвався на рибалку на яворівський карєр. І прихопив із собою фідер (вудилище якесь не дороге). Він мене виручив бо на вудку нічого не клювало. Хоча два тижні назад досить непогано на тому самому місці брав карась, прощо я написав у звіті у відповідній темі. але вернемось до фідера. у мене ось яке питання, при закиданні декілька раз рвалась жилка основна (пише що фідерна) недалеко від оснастки (використовував асиметричну петлю). при роздивлянні жилки в місці розриву так виглядає, що вона перетерлась. Від чого це може бути, чи недобре закидаю (тільки пробую) чи кільця погані?

як варіант може бути, що лєска перетирається об ролік на катушці (принаймі в мене так було зі старими катухами. лєска "проїла" собі колію помимо роліка і тим самим дефектувалася. причому потертості були помічені з певним кроком +- метр. після того, шо катухи, шо лєска пішли спати.......)

Роман Грицевич

Повідомлення: 188

» 27.08.2013 05:18 pm

Може, але то треба вияснити, що вкладалось в поняття "недалеко від оснастки"... :)

Pavel K

» 28.08.2013 05:43 pm

Недалеко від оснастки (петля з грузом годівничкою) то приблизно в місці де верхнє кільце стикається з жилкою перед закидуванням, може дійсно відбувається щось типу перхльосту жилки. Дякую за консультації.
І ще ловити досить прикольно вже подумую ще один собі облаштувати.

Roman R.

Повідомлення: 34

Поперед.Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей