Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Яворівський кар'єр

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Яворівський кар'єр

» 10.04.2007 08:15 pm

Найбільша штучна водойма Львівської області створена по проекту Львівського інституту ”Гідрохімпром” з метою ліквідації та рекультивації кар’єру Яворівської Сірки. Заповнення кар’єру водою відбувалось в 2002 - 2006 роках. За різними оцінками, формування берегової лінії водойми (за рахунок природних процесів) триватиме від трьох до п’яти років.

Живлення: водами річки Шкло з притоками Терешка, Великий і Малий Гноєнець, Руський, Якша
Площа: близько 10 кв.км.
Довжина берегової лінії: 12 км.
Рельєф дна: максимальна глибина приблизно 70 м (в деяких джерелах вказується до 100 метрів), є мілини з підводною і надводною рослинністю, затоплені пагорби, багато затоплених кущів та дерев. В прибережній зоні велика кількість озерної рослинності.
Риба: щука, плітка, карась, сазан, окунь, товстолобик, лин (на мілинах і в заростях тростини).
Наразі виглядає так що це водойма загального користування – діють стандартні правила любительського рибальства. Рибалити краще з човна.
Підчас сильних вітрів на водойми можуть підніматись хвилі висотою 1.5 метри що, безумовно, необхідно враховувати перед виходом на воду на плавальних засобах. Також хвилі розмивають грунти в береговій смузі що приводить до значного помутніння води (”побіління води”).

Відстань від Львова приблизно 50 км, від центра Яворова – 5км.

На берегах водойми має бути створено 5 зон відпочинку, назви яких відповідають найближчим селам: Залужжя (затока Якша, завдовжки 800 м та завширшки 100 м; затока має добрі умови, аби бути гаванню для яхт та катерів), Цетуля (великий гідропарк), Вільшаниця (міжнародний рекреаційний об’єкт санаторного типу), Ліс, та Окілки (літні туристичні бази). Передбачається що на берегах водойми одночасно зможе відпочивати 30 тисяч чоловік.
Загалом концепція освоєння берегової смуги майбутнього Яворівського озера не обмежена. Окрім вже згаданого, тут можливі заняття гребним і парусним спортом, катання на човнах, полювання за спецдозволами та ліцензіями для регулювання численності диких тварин, лікувальні послуги на базі сірководневих вод, екскурсії до священної криниці та церкви за найближчим селом Окілками, а також на орнітологічний заказник, що поруч і в якому є рідкісні види птахів.

Так як водойма створена на базі сірчаного кар’єру, причому відкриті поклади самородної сірки не були ізольовані перед заповненням водою, в воду потрапляють сполуки сірки. В різних джерелах можна знайти різні думки з цього приводу від ”лікувальних властивостей” сірководню та ”допомоги сірководню забезпечувати чистоту води” до тверджень що сірководень вб’є все живе і перетворить водойму на ”мертве море без водоростей і живності”.
Наразі сірководнева зона розташована на глибині понад 25м.
Для спостережень за процесом формування озера та нового ландшафту, впливу озера на навколишнє середовище та попередження негативних явищ уже створено центр екологічного моніторингу, до якого входять гідрометеостанція, лабораторії нагляду за повітрям і водою, геодезичні служби контролю за деформацією берегової смуги. Так як вода з водойми річкою Шкло потрапляє у Віслу, за станом води в водосховищі спостерігають і польські науковці.

Фото надав Igor
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Востаннє редагувалось Igor в 16.04.2007 07:50 pm, всього редагувалось 2 разів.

admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлення: 359
З нами з: 13.01.2007 01:10 pm
Звідки: Львів

» 30.05.2007 07:25 pm

На жаль з південного боку на озеро попасти дальше важко, зато почистили бетонку до західного берега і зараз практично в любу погоду можна заїхати до озера прямо до шлюзу де витікае річка Шкло. Був там 23,05 з 07,00-до 08,00, впіймав дві коло-кілограмові щучки. :)
1.jpg
3.jpg

Аватар користувача
Igor
 
Повідомлення: 32
З нами з: 10.04.2007 07:08 pm
Звідки: Новояворівськ

» 21.06.2007 03:49 pm

Провів всю неділю 17,06 на кар"єрі, день вдався! Ловив з 06,00 до 11,30 потім купання, після обіденний сон в тіні верби і з 17,00 до 21,00 знову. Давно не бачив такого кльову і ще при північному вітрі. За день напевно за 50 покльовок, коло 20 сходів, коло 20 штук впіймав-відпустив, пару залишив. Клювала в основному щучка 600-800 грм, пару серйозниших зійшли на підході але обіцяли повернутись :).
Прозорість води 100 %, з човна дно на глибині 6 м продивляеться як в акваріумі. Трохи попірнав, після 3 м прохолодно. З обіду на північний берег з'їхалось напевно більше 100 авто. Катера+лижники, коло 3 скутерів, серфінгісти, просто човни. Активний відпочинок на всі 100, вода кипіла. Організували навіть виїздну торгівлю. Карьер робиться популярним.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Аватар користувача
Igor
 
Повідомлення: 32
З нами з: 10.04.2007 07:08 pm
Звідки: Новояворівськ

Re: Яворівський кар'єр

» 27.09.2007 08:45 pm

Сьогодні я і StriDer(старший) вирішили поплавати на моторі ...Ну і спробувати виманити єкземпляр..З мотором все ОК а от щука мовчала.Одну взяли,одна зрізала (бо з таким кльовом поводок не ставили),одна йшла за твістером ради інтересу :x Також взяли пару окунів,але це не кльов..Хоча погода щучья.Куди вона вся ділась?? Ми обпливли ВЕСЬ кар"єр по периметру! :!: ВЕСЬ :!: :!:
 001.jpg
 002.jpg

Хоча будній день,але лодок 10 було.У всіх така сама картина-виманювали з камиша травянку спінербейтом...

Аватар користувача
ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 2209
З нами з: 15.01.2007 11:22 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 15.04.2008 11:36 pm

Вчора проїзджав в цих районах - захопив спінінга та незважеючи на заборону (вибачаюсь шо не витримав, ну просто як в наріка - ломка вже почалась, руки трясуться, рибалка по ночах сниться і т.п.) вирішив познайомитись з карєром.
Водойма видалась "не дуже привітна" в плані улову - повний 0 :( :( :( , не рахуючи 4-ох втоплених приманок :D :D :D (звинувачувати можу тільки себе - приїхав практично без "незацепляйок" та брак досвіду :( ) Здивувало відсутність малька в прибережній зоні (окрім невеличкої стайки на скидному каналі 150 м від дамби) та будь якого руху на поверхні чи у прибережних зарослях, ну але це можна списати на сьогоднішній стан погоди.

Загальне враження про водойму - дуже позитивне:
- досить серйозна площа
- про глибини взагалі мовчу
- різноманіття рельєфу дна (камінь в р-ні дамби, пісок, осока, топлені дерева та кущі - є де розгулятись практично любому з видів риби)
- доволі чиста вода (принаймні на поверхні)
- водойма протічна............
Невеличкі недоліки:
-відсутність лісосмуги на березі або поблизу
-потрібно добре попрацювати над береговою зоною (підїзди поблище до води, ну і важку стальну техніку пасувало би кудись сплавити, ну бо вже дуже "індустріалізмом попахує"). Але це вже дрібниці.

По бреках - глухо (слава Богу), може то просто понеділок і будун серйозний, але пройшов десь 40-50% берегової лінії та провівши 4,5 год. - не зауважено жодного мудака :boat1 , та жодної сіти.
:super

олег82
 
Повідомлення: 114
З нами з: 23.03.2008 09:39 pm
Звідки: м.Львів, ПСихів

Re: Яворівський кар'єр

» 12.08.2008 07:08 pm

P8103182 copy.jpg
Був в суботу 09,08 з 06,00 до 11,00 покльовок не було, але побачив гарну щучку яка йшла за віброхвостом, зупинилась коло човна і пішла собі назад. На другий день в неділю поїхав вечером. За три години одна покльовка і одна щучка на 1,4 кг. Напевно та яку і бачив в с уботу. Клюнула дуже ніжно на глибині коло 4 метрів по краю зарослів.

Аватар користувача
Igor
 
Повідомлення: 32
З нами з: 10.04.2007 07:08 pm
Звідки: Новояворівськ

Re: Яворівський кар'єр

» 05.01.2009 04:48 pm

Нещодавно натрапив на ваш сайт.
Ось що хочу розповісти про яворівський кар'ер:
потрапив я туди десь 3 роки тому через свого одногрупника, який рибачить там вже років 5 , можливо більше, точно не знаю.він і літом і зимою ловить там на кружки і досить вдало. мій перший виїзд приніс мені 3 щуки під кілограм, він також зловив 3. Це було восени. Його рекорд - щука на 4 кг. Ще від добрих знайомих чув, що 2 березня 2007 року взяли "крокодила" на 9,8 кг - їхній найбільший рекорд. Вони в той час по ехолоту наміряли глибину 120м.
Хочу розказати про свою риболовлю 16-17 червня 2007р.
Все починалося так:
Ми з дівчатами поїхали просто відпочити.Звичайно, як на будь-який відпочинок на озері, я беру снасті. Це було з суботи на неділю.На аозеро потрапили близько 20.00. Зупинилися
правіше від пляжу між двома заливами. почали нашвидкоруч ставити палаткиі готуватися до вечері. На блесніння вже не лишалося часу, однак мій друг Андрій незважаючи на це взяв спінінг і пішов, вирішив покидати, пройшовшись по невеличкому пляжу. На 2 забросі витягнув щуку під кілограм. Було вже не до палаток,всі вхопили спінінги і до роботи.пощастило ще одному другу, взяв трохи більшу щуку.Лише потім ми помітили, як два риболова, причаливши до затопленого дерева активно махали прутами. Однак бліснити було вже пізно. Стемніло.Ранок почався в 4.00 з смачної чорної кави.Десь до 5.30 розставили кружки(бл. 30 штук).І почалося...
Від палаток до місця де столи кружки було мерів 200.Протягом години -півтори була така картина:покльовка-перевоворот кружка-щука в лодку, бо відчепити зразу не вдавалося-була страшенно голодна і заглотувала дуже глибоко і на берег. На березі встигали, а то й не зажди відчіпляти, знову покльовка.Так 3 найбільші щуки підряд.Десь до 11.00 був активний кльов,потім понаїхало місцевих , бо ми стояли біля невеликого пляжу і кльов поступово припинився.Ще й в нас пмайже закінчився живий мальок, а на мертвого щука брати не хотіла.
В сумі за цей день ми взяли 15 щук.
Після такої активності риби мої знайомі були на цому ж місці 2 рази протігом тижня і взяли перший раз 22, а другий 16 щук, як на спінінг так і на кружки. Це був риболовний рай.А одного зі знайомих щука клюнувши на спінінг разом з човном тягала по озезу, поки не обірвала шнур.Отже крокодилів там вистачає, треба тільки найти до них підхід.
того ж року я був там восени 4 рази і майже нічого ні на кружки ні на спінінг, лише кілька окунів.
По ехолоту риби море, але вся вона в основному біля дна, і її дуже важко дістати.
Успіхів в освоєнні водойми, бо вона на мою думку дуже перспективна у нашій області і їхати недалеко.
P.S. Скоро кину фотки .

Аватар користувача
plano
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 263
З нами з: 05.01.2009 12:27 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 22.01.2009 12:49 am

Результат сьогоднішньої жерличної ловлі -4 щучки.Одна 3 кг,1-1,5 і 2 недомірка.Під льодом ставлять сітки.Спочатку думали що це в когось щука завела,бо через кожен метр насверлено з глубини в сторону камиша,а потім балансиром цепанули китайку.Метрів 40.Так що там де багато лунок не значить що там клювало-спробуйте балансиром в півводи попрацювати-можливо сітки.
21012009(001).jpg
21012009.jpg

Аватар користувача
ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 2209
З нами з: 15.01.2007 11:22 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 21.08.2009 01:01 am

 изображение-1.jpg
Був з малою 19.08.2009 з 12.00-18.00 зі сторони витоку річки Шкло , по рибі один окунь 100гр,
1щука десь біля кілограма і одна 100гр пішла назад в в воду
Востаннє редагувалось pikasso в 27.10.2009 10:23 pm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
pikasso
 
Повідомлення: 9
З нами з: 03.07.2007 10:19 pm
Звідки: м.Львів-Рясне2

Re: Яворівський кар'єр

» 31.10.2010 09:39 pm

Коротко звіт про рибалку з 7.00 до 17.00г були на озері місця красиві але доїзд у дощч :shock: мета рибалки щука було 4 покльовки 2 реалізовані,карандаші по 400г на сілікон,2 покльовки на кружки схід і один обрив корягах :? саме головне погода супер золота осінь Супер!
SDC13974.JPG
SDC13975.JPG

Аватар користувача
РОМАН 147
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 56
З нами з: 14.08.2009 07:14 pm
Звідки: львів.

Re: Яворівський кар'єр

» 16.03.2011 07:26 pm

Поїхав сьогодні на кар"єр з метою розвідати обстановку, бо пішла інфа неперевірена :oops: , що в районі шлюзи ловлять плотву по відкритій воді. Заїжджав від повороту на Прилбичі, дорога досить добра. по приїзді до шлюзи побачив слідуючу картину.
0081.jpg
Кар"ер ще під льодом, але тонким


Але вся територія перед шлюзом чиста, як і річка яка витікає в сторону Яворова. Активності будь якої риби не зауважив.
Приєднані файли
0083.jpg
Річка
0082.jpg
Чиста територія перед шлюзом

Аватар користувача
Tadek
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 215
З нами з: 22.08.2008 10:02 pm
Звідки: Яворів

Re: Яворівський кар'єр

» 31.07.2011 04:00 pm

2011-07-31_155031.jpg
Были недавно с разведкой на карьере, опробовали пока мало, но хотел бы отметить интересные места которые мне понравились. Советую и вам делиться хорошими местами где можно подъехать машиной и приятно отдохнуть коллегам. :)

- Верхняя точка очень интересная в плане отдыха с палаткой и рыбалки. Есть небольшая затока связанная с основным каналом, на которой можно хорошо посидеть и с поплавком, на основном канале можно посидеть с фидером. Хороший берег с песком для купания. Единственный минус это плохой подъезд к месту после проливного дождя.

- Нижняя точка распростронена для рыбалки с берега и тоже довольно уловистая по всем видам ловли.

Аватар користувача
Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 3285
З нами з: 13.01.2007 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 19.08.2011 10:42 pm

Бывает, что просто повезло, но везение это или закономерность можно узнать если побывать пару раз на водоёме. Мы не стали с Олегом блуждать по озеру и посетили сегодня всё те же точки. :)

1.jpg
Прибыли мы в 5 утра на первую точку, было ещё конечно затемно, но с восходом солнца было приятно смотреть как активизируется рыба. Красивое место с тихой заводью и прямым выходом на водоём.
Сначала окунь стал ловиться с дальняка, но потом подошёл ближе под бровку и не брезговал клевать практически на все цвета твистеров. В течении двух часов мы просто отрывались резвыми поклёвками хороших экземляров. Потом поклёвки резко прекратились, видно рыба отошла и мы сосредоточили внимание на поимку зубатого хищника. В результате удалось поймать три шнурка- два на джиг и одного твичингом. Краснопёрка ловилась маленькая и мы вспомнили про вторую точку где можно поймать хорошие экземпляры.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg


2.jpg
Вторая точка возлюблена местными рыбаками, они ловят крупного хищника в основном на живца, но после увиденного что вытворял Рывак, наверное разуверились, сами начинали блеснить и джиговать :D
Крупная краснопёрка сегодня ловилась не очень охотно, её приходилось выдуривать из водорослей на минитвистерок, но ловилась и доставляла массу удовольствия при вываживании, ведь нужно было успеть её вывести из этих водорослей. :)

5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg


В общем выезд оказался очень интересным и результативным - рыбацкую ломку попустило :) Ну и взяли немного рыбы домой.

00.jpg
01.jpg

Аватар користувача
Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 3285
З нами з: 13.01.2007 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 21.08.2011 08:12 pm

Разгрёб я наконец-то рабочие будни и решил в воскресенье отдохнуть, но дома что-то не сиделось. А тут на карьер собрался наш форумчанин Сергей (MoleX) и мы с Танюшкой составили ему компанию, темболее и компанию по ловле на поплавки сбирулино. :D

19.jpg
В 6:00 уже были на карьере и попали как раз в пик окунёвого клёва - полный отрыв, через пол часа можно заканчивать рыбалку и ехать домой. :)
Но интерес был ещё опробовать по другим видам рыб и протестировать выходящую из карьера речушку.

20.jpg
21.jpg


Из других видов рыб удалось поймать только краснопёрку, на открытых местах клевала только мелкая, а вот с проводкой через водоросли попадались уже экземляры покрупнее. Такая же картина была и на речушке с плавающим поплавком сбирулино в комбинации - опарыш, твистерок.
На водоёме встретили наших знатных рыбаков, у них тоже сегодня получился хороший и уловистый день. :)

Ну вот вроде и всё. Всем НХ НЧ :)

23.jpg

Аватар користувача
Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 3285
З нами з: 13.01.2007 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 28.08.2011 12:28 am

Був 27 на озері відпочевав з сімєю заїзд від с.Задорожне дорога нормальна поки діти з жінкою відпочивали виїхав на лодці, вправо від табору любителів вітру і хвилі.Ловив махом прикормка трапер, пісок наживка полудохлий опариш поводки 0.10 за годину сумашедшого клйову краснопірки нерви здали вирішив повернутись до сімї.Хто любить робити сам таранку їдте і недумайте риба реально більша від Грушівської.Коли відїжали 15 метрів від берега вискочив пристойний карп.

Аватар користувача
lesyk-r
 
Повідомлення: 19
З нами з: 22.06.2010 06:08 pm

Далі

Повернутись в Озера та ставки ЛьвівщиниХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей