Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Яворівський кар'єр

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Яворівський кар'єр

» 04.07.2012 11:13 pm

Напишу і я. Не було часу раніше. за минулий тиждень був тричі. В основному з 06.00 до 12.00. Впирався зранку в окуня, як ставало жарко переходив на поплавчанки. По окуню- всі три дні однаковий кльов-окунь брав на вертушки (0 і 1 номер, причому хотів більшу), маленькі воблерочки рапала і рівер ту сі, волкери. Що цікаво, від силікону воротив морду. Розмір-100-300 гр. Більшенькі рідше. Доречі там окунь бойкий, або мені показалось, задоволення від сильних ударів і супротиву отримував массу. Надто прозора вода постійно грала зі мною злий жарт, як класика-закид вертушки,удар, удар, удар, сів, виважую, а за ним-10-50 братанів намагаються допомогти брату зїсти залізяку до самого берегу, бачать мене, розворот, кльов пропадає, стайка пішла... По білій рибі-плотва, краснопірка на опариш, методичне підкормлення через кожні 30 хв флагманом. Розмір 10-250 гр. Був схід чогось дуже пристойного, скоріше за все плотва, але у воді силует здавався схожим на карася. Чи ловив хто так при березі на поплавок карасів? Якщо так, то на що і де?

AlexATC

Повідомлення: 64

» 08.07.2012 11:08 pm

Був сьогодні.Стайного окуня не знайшов.Тестив приманки і спіни.Взяв з 6.00 до 11.00 10-15 окуня +-70грам,1 краснопірку поза 200 грам,1 щурик зійшов.Вся риба брала на 1 бровці-10м від берега.Де крупняк-мозгами не розумію...Стаї 70-120 грам плавають під водорослями ,разом з краснопіркою,типу патрулюють...Щурик такоож сидів в траві.Маньячки і твіч не спрацьовував.З джига на 4 грам працював нано мінов(крейзік) і хрубак від бейт брайз.Все темних кольорів.Щурик взяв на салатовий джавастік.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 09.07.2012 11:17 am

Вчора раненько був на карєрі зі сторони впадіння р. Шкло. пробував ловити на опариш, хробак, кукурудзу, кльов дуже слабенький ловилась краснопірка до долоні. покльовки дуже акуратні поплавок ледь притоплювало. Мав з собою маску і ласти тож вирішив подивитись деж вся риба. Обплив майже всю затоку вздовж берега, вразило що в порівнянні з минулим роком коли там плавав риби набагато менше, щуки навіть олівців взагалі не бачив. окунь поодиночний, та ітоїж плотви з краснопіркою дуже мало. Можливо риба відійшла на глибину взязку з жарою.

Roman R.

Повідомлення: 34

» 09.07.2012 12:08 pm

Так от, відчитаюсь трошки. буде багато букв. Маю настрій. Був тут 6-7 липня.

Починалось все як завжди. З телефонного дзвінка. "Їдеш?" - "Їду. А куди?" - "На кар"єр". - "Та хоч куди, аби до води :D ".
Виїзд домовлений на п"ятницю на післяобідній період. Завчасно вирішую брати поплавчанку і спінінг ультралайтовий. В четвер звечора все підготовлюю, намішую прикормки і в пятницю зранку йду на роботу. Та яка робота, коли в голові рибалка?. З горем пополам досидів до обіду, дзвоню колезі і кажу, щоб їхати вже й негайно, бо мене криє :D, відкосивши від роботи, на всіх парах мчусь додому. Швиденько дозбируюсь і в 3й годині сідаю в машину до Остапа. По дорозі зупиняємось в магазині, закупляємо продуктів, води, холодного пива та й вирушаємо в напрямку Яворівського кар"єру. Дорога минула швидко й без пригод, дякуючи новозробленій дорозі, кар"єр став вдвічі ближчим.
Так, як це мій аж третій виїзд на кар"єр, рішення з вибором місця приймав Остап і ми поїхали до витоку. Там нас чекала цікава картина: купальщики, музика, танці і інші засранці :lol: . Але все ж приймаємо вольове рішення залишитись тут, тим більше, що я одразу ж собі пригледів перспективне місце поруч з камишом під поплавок.
Краса кар"єру
eaTLlhtviY8.jpg
uL6U_c_qyGI.jpg

В першу чергу складаємо спінінги і вирішуємо перевірити активність окуня. Переміщуємось в бік від купальщиків. Остап ставить вертушку, а я потихеньку простукую дно мікроджигом. Якось воно було не весело. Ударів не було взагалі, лише один раз якийсь монстрик змусив фрикціон посвистіти зо три секунди, але на жаль, я його не бачив. Не весело. Хоча ні - весело, весело Остапу, який випробовує свого нового ультралайта.
Юра дивись в мене новий спінінг :D :D :D
4p-tKhSY_Jo.jpg

Мене на довго не хватило, хотілось щось ловити, а так як окунь показав фак, вирішую переходити на поплавок. Дістаю маховку, стільчик, столик, розкладаюсь і, прикинувшись глубиноміром :lol: лізу в воду звірити дно і глибину. Замірами залишився доволений, вирішую прикормлювати. Замішав смачнющої прикормки, виставив глибину і приступив до обстрілу точки кулями прикормки. Прикормив, закинув, чекаю. Ррраз, покльовка, підсікаю - краснопірка з палець. Закид, покльовка. Розмір палець. Підкинув ще кілька куль.
Ох, яка пішла жара :D Темп ловлі - 30 секунд рибка. Тобто закид - 10 секунд - покльовка, підсічка. Щоправда рооозмір, мля.. Тут я почав жаліти, що не купили кукурудзи. Але тим не менше, сиджу ловлю, балдію, попиваю пиво. Ловлю кайф - не за рибою ж приїхали. А мимо плавають купальщики....Чесне слово, кілька раз сильно себе стримував, щоб на питання купальщика, який пропливає в 5 метрах від мого поплавка :"Чи клює?", відповісти не словом, а каменем. Кляті виродки :D . Але то таке. Рибалка заспокоює)).
Остап тим часом далі впирається в ловлю окуня і все ж таки вимучує монстра грам на 100 :D . Враження від покльовки на ультралайт за його словами просто супер. А я й так був радий, клює, то клює, розмір не головне. Хоча, чого грішити на розмір. Кожна 43 :D краснопірка була тараночного розміру і відправлялась в садок. Остап повернувшись, побачив, що я витворяю, заліз в воду і зі словами "складай іншу вудку", нагло забрав мою маховку :lol: . Ну що ж дістав іншу. Швиденько склав і повернувся до ловлі.
Робоче місце і Остап в процесі ловлі
XjjY35j8Jpw.jpg

Таким чином, активно половлюючи мегарозмірну краснопірку, ми й не зчулись як почало вечоріти. Пора було переходити до культурної програми. Накрили стіл, розпалили вогнище, підсмажили мисливських ковбасок і культурно під пиво їх вжили :D
Як хтось там казав: "Можна вічно дивитись на вогонь та воду"
ZgTmHX8KVs0.jpg

Підкріпившись, Остап з надією на вечірню роздачу окуня, пішов по берегу шукати окуня. Все ж таки знайшов. Одного :D . А я, щоб не спати в машині, взявся за облаштування ночівлі. Нарізав камишу, зверху караматку, на себе покривало. Ляпотаааа..На такій постелі виспався просто суперово.
нащо палатка, як є караматка
UkNI5dK9vMg.jpg

Хтось так захопився, що аж не хотів спінінга з рук випускати :D
Остапе, нема тут судака
AE5nDuE-BDk.jpg

Ще трошки половивши, завалився спати. Що тут почалось. Кругом мене літали цілі ескадрильї комарів, які явно хотіли мене з"їсти. Заліз з головою під покривало, та й намагаюсь заснути. А вони літають і гудуть. Складалось таке враження, що ще хвилька і вони почнуть стягувати з мене покривало :D . Але обійшлось. Я їм не дався. Заснув. Спав мертво.
Ранок
l98pFrgOE1Y.jpg

4 ранку будильник. Висунув носа - ще темно. Далі спати. Встав в п"ятій розбудив Остапа, і щось так мені влом стало рибалити. Пішов далі спати. Я ж відпочивати приїхав, хіба ні? :lol: Прокинувся аж десь в сьомій. Ще трошки підловив краснопірки для кота. Покидав майже безуспішно спінінгом. І десь біля дев"ятої приймаємо рішення збиратись, щоб по дорозі звірити ще одне озерце.
От там ми й попали на роздачу окуня. За півтори години виловили біля 30 окунців, що в порівнянні з результатом на кар"єрі, було явно краще.
Загалом відпочили просто чудово, і рибки половили, і покупались. Все вдалось. Відпочив на славу, чого і Вам бажаю.
І...Я перший раз приїхав додому з рибалки виспаний :D
П.С. Фото риби нема, не було вартих фотографії)
Востаннє редагувалось v'JurOK в 26.02.2013 01:00 pm, всього редагувалось 1 раз.

v'JurOK

Повідомлення: 399

» 09.07.2012 01:00 pm

Були в неділю, з 05.00 до 11.00, порівняно з минулими разами кльову не було, тільки купа народу. Зловив 10 краснопірок з палець і 3 окуні, більший-200 гр. Думаю рибі набридла жара і відпочиваючі і пішла на дальній кордон

AlexATC

Повідомлення: 64

» 15.07.2012 05:23 pm

14.07.12 був на яворівському карєрі з 16:00 до 20:00.Окуня ловив спінінгом на mepps 00 .взяв одного щупачка грам 400 і окуньків з 10 грам 150-200 .впіймав штук пятнадцять окунців розміром з мізинець теж на блісну і такуж щучку.
тато плавав з маскою казав шо бачив сомика під кілограм . я здивувався бо ніколи не чув шо там є сом

назар1998

Повідомлення: 288

» 15.07.2012 07:20 pm

ато плавав з маскою казав шо бачив сомика під кілограм . я здивувався бо ніколи не чув шо там є сом

Ви просто форум не докінця прочитали, тут /topic-t4666.html про сома в кар'єрі.
Ще я знаю про випадки ловлі сома на вудки, хоча мене це не може не радувати (значить сом прижився) але шкода, малюків скоріш за все не будуть відпускати... :?

ramanuch

Повідомлення: 333

» 16.07.2012 02:04 pm

Почитавши звіт від v'JurOKа про надоїдливих купальників і обсосавши тему в чаті що "без човника на кар'єрі нема що робити", я зробив певні висновки і поїхав на вихідний пробивати бойові місця, де зимою бурили лунки і непогано відловлялись. Не боячись пропустити ранковий кльов виспався і в 7:00 я біля шлюзу. Кар'єр воістину невивчена мною водойма і зимою клювання перевірено відбувалось по годиннику :? і не завжди клювало з самого ранку (деколи це було не смішно на морозі).
10 хвилин на накачування човна і я вже на воді. Перше що здивуло мене- це жодного рибака а в палатках мирно дрихли... Взяв курс вправо від шлюзу 200-300м, знайшов ті самі ряди очерету. Для початку встав між ними і береговою лінією. З насадок мав "перловку в меді", манку/болтушку, бондюель і хроб. Закормив два місця "дрімом" і клювання червонопірої не забарилось. Клювало на все без вибору, з дна 3-4 м брала крупніша, на інших глибинах дрібнота. Деколи наживка не встигала добратись дна.... Витягував, знімав дрібноту, яка любим чином чіплялась навіть на більшу від писка кукурудзу. Зрозумів що попав в халепу , закормивши певну зону (читав, що для червонопірки це не обовязково), і вимушено декілька раз міням дислокацію по 25-50м. Але результат був анологічний, клювало навіть без прикормки і це була велика прибережна мекка для дрібної риби. Пробував на більших глибинах але покльовок не було, риба трималась межі очерету.
От так до майже до 17:00 в "гордом одіночєствє" я з перемінним успіхом рибалив аж поки червонопірка почала робити рейди по поверхневому лову . І направду тисячі комах, яких вітер збив в воду, червонопірка шеренгою по 3-5 метрів дружно поїдала, деколи випригуючи з води. Вода бурліла. Згадалась відсутність сбіруліно і мінімального комплекту мушок....
День, не дивлячись на прогнози, видався на славу. По замовленню дружини вечеря "аля Петрович" під пиво відбулась! Зрешто як і завжди. Що ще потрібно в цьому житті ???? :)

Петрович

Повідомлення: 1019

» 20.07.2012 12:54 pm

18.07 і 19.07 був на карєрі на шлюзі клювало добре особливо краснапьорка на опариша глибина метр і дальній 15-20 метровий заброс . окунь брав слабше в перший день ввечері ловив з човна виплив на ліво від шлюзу зразу за поворот ловив спінінгом на вертушки взяв 8 окунів в районі 150 грам зранку зловив тіки 1 грам 250 . я плавав з маскою під камнями ті що відгороджують басейн море великого окуня та піскаря в басейні десь приблизно тут
2.jpg
стояв сомик сантиметрів 40 на річці море щупачків розміром з долоню і багато хорошої плотви яка теж брала на опариш

назар1998

Повідомлення: 288

» 23.07.2012 01:07 pm

Довелось тут знову побувати в суботу, 21 липня. В п"ятницю домовились, що їдемо в кількості 4 чоловік з розрахунком повернутись додому до 11 ранку. Що поробиш, треба було "відповідальному за доставку" повернутись додому швидко. Але тим не менше, довго не роздумували і вирішили їхати. Зранку біля 4-00 мене з під хати забирає Остап (Travel) разом з братом Назаром. По дорозі підбираємо Taras_K і, розсікаючи темряву, вирушаємо в сторону кар"єру. Приймаємо рішення для початку звірити бік кар"єру з боку села Новий Яр. Ціль - окунь. На місце прибуваємо ще затемна. Покрапує дощик. Потихеньку складуємось. Чіпляємо хто що гаразд. Перші закиди, перші проводки. Безрезультатно. Першим відмітився Тарас - на черговій проводці висмикує окунця. Потім другого, третього. Правда розмір бажав кращого, але хоч якийсь результат. В мене нуль. Але не розчаровуюсь і, міняючи приманки, пробую когось виджигувати. Пусто. Остап тим часом на відвідний висмикнув два окунці підряд. Це мене "вкурвило" і, швиденько зв"язавши відвідний пводок, починаю звіряти дальняк. Покльовки були на кожній проводці, але окунь не сідав. підібравши проводку, вдавалось час-від-часу виловити окунця вагою з 40 грам, хоч якась радість від покльовки. Хлопці теж висмикували окунців. Перемістились з Тарасом трошки в бік. Там теж покльовував окунець. Навіть була одна хороша покльовка, але на жаль невідомий риб завів снасть за кущ і, як результат, ні риби, ні снасті. Спіймавши ще по кілька окунців, приймаємо рішеня, поки ще було трішки часу, переїхати на злив. (Місце на фотці в попередньому повідомлені). Там мені не вдалось зловити нічого :twisted: . Остап з Назаром теж, на жаль, по нулях. Лише Тарасу вдалось на річці затвічкати кілька окунців і мілкощучок. Ще було трошки часу, але дощ, який посилювався, змусив нас збиратись додому. Таким чином, підсумовуючи результати рибалки - були, ловили, рибу бачили, отже рибалка вдалась. Як сказав Остап: "На тиждень вистарчить" :D . Мені не вистарчило, але про це вже в іншій темі.

v'JurOK

Повідомлення: 399

» 27.07.2012 10:18 am

Був тут з другом, 26,07,2012. Заїхали на розвідку після роботи на 2 годинки (з 20-00 до 22-00), зупинилися на заливі(відмітив на фото), авто лишали на бетонці бо грунтова дорога розмита, доїзд до води можливий лише на авто повищеної прохідності.
Спочатку пробували ловити на опариш і червяк, але покльовок не було, довго не чекаючи перейшли на манку (паралельно пробував блеснити, але жодного удару за хв 40), і відразу результат крансопірка трошки більша за лодонь, потім були ще покльовки але безрезультатні, потім маленьке затишшя і коли зайшло сонце почався знов кльов але й почали не кусати о просто жерти, комарі-камікадзе, цей бій комарям ми програли :(
Прийшлось відступити, але ми пообіцяли що повернемось і покажем їм де раки зимують :D
З хорошем настроєм і покусаним всім тілом ми їхали додому з планами про наступний виїзд на :f1: , але вже будем готуватися і до комарів
Приєднані файли
yavoriv.JPG
залив на карєрі

madman

Повідомлення: 2

» 12.08.2012 03:34 pm

Через травму руки майже півтора місяця провів без рибалки, і от нарешті - можна! Рвонули з колегою 11.08 з ночівлею.Заїжджали зі сторони Шкло. Перше, що помітив, не по темі- але: навколо кар"єру йде активний рух. Величезний крокуючий екскаватор, викопавши величенький рів (чи то дамбу) від заводу майже до дороги, стоїть біля самого моста. По закинутій і зарослій колії швендяють дизелі...Дорогу дещо відремонтували та розширили узбіччя грейдером. Колега, щирий українець, зразу насупився і почав бурчати, що все це не до добра :D Хто знає, що це за активність, просвітіть в приваті.
Тепер до діла. Спочатку заїхали під міст до місця впадіння річки. Напевне від спеки, річка перетворилась на дрібнесенький струмочок, а сам рівень кар"єру впав десь на 30см. нижче від звичайного. Піщане дно покрилося чорним нальотом. У повітрі відчутно смерділо багнюкою. Радості від цього було мало, тому вирішили їхати далі. Ще одна неприємність - на мисі справа від впадіння (там, де на горбочку стоїть вагончик, а під"їзд перекритий шлагбаумом)-повним ходом йде будівництво якогось об"єкту. В червні ще і сліду цього не було. У воду викладено бетонні блоки, мис вирівняно трактором, на ньому мурують коробку будівлі :?
Далі переїхали до одного з найулюбленіших моїх місць - затопленого чагарника. На цьому місці рибалок не було , однак, вийшовши з авто, ми застигли з розкритими ротами - улюблена локація перетворилась на смітник. У це місце переважно їздили лише рибалки, бо для відпочинку і купання воно не дуже підходить. І рибалки чемно прибирали за собою, галявина була завжди чистою. Зараз же якесь бидло, що неодноразово їздило відпочивати (судячи з кількості пляшок і одноразового посуду) перетворило її на натуральний смітник, сміття великими купами розкидано в різних кінцях галявини і просто по кущах навколо :twisted: Схоже на Грушів, але там значно більша територія, а не 5на10метрів :( Через зіпсований настрій та той самий низький рівень води поїхали далі.
Врешті зупинились біля впадіння другої річечки, біля дальніх заливів. Хижак проігнорував все йому пропоноване і в суботу, і в неділю. Навпроти нас рибалка з човна в неділю вранці взяв шнурочка, якого, на жаль, під заохочувальні крики його дуже шумної компанії, поклав в загальний садок до плотвички. Погода була хмарною, ввечері та зранку кропів дощик. Кльо був так собі. Задовбувала маленька плотвичка розміром з палець. З усіх насадок по мирній рибі працював тільки опариш. За добу на двох зловили біля 40 плотвичок/краснопірок, яких не соромно було привезти додому для таранки.
Будемо чекати кращих часів :)
П.С. У лісі біля заливів-знову смітник. Таке враження, що після моментів прозріння народ знову почав стрімко деградувати та засирати все навколо. Кар"єр донедавна був дуже чистим місцем, в порівнянні з іншими. Зараз же всюди - купи сміття. Застерігаю бажаючих посмітити- якщо попадуться мені з напарником, будуть збирати свої пляшки поламаними руками :twisted:

Віктор Л.

Повідомлення: 222

» 07.09.2012 01:05 pm

Вчора з батьком поїхали на кар'єр: половити хижака, а заодно попрактикуватись в користуванні ехолотом. Ось, що з того вийшло:
Шоста ранку-грузимо човен, мотор, снасті і вперед. По дорозі на заправці купляю швепса, щоб рятуватись від спеки :D
Сьома ранку-надуваємо човен, починається дощ. Ховаємось в машину.
Восьма ранку-дощ припиняється, загружаємось в човен, розкладаємо спінінги. Починається дощ.
Восьма, двадцять-п'ємо каву, спостерігаємо за напливом сірих хмар. Нехорошими словами згадуємо синоптиків.
Восьма двадцять п'ять-нас вкурвило, вирішуємо плисти під дощем.Дощ припиняється.Ура!
До десятої години кружляємо довкола двох груп затоплених дерев, вивчаємо дно, пробуєм щось ловити.Окунь клює поштучно-з десяток окуньців, всі в різних точках.Правда, досить крупний: 150-300 гр.Здіймається вітер.
Одинадцята-вітер фігачить так, що зносить з якорями, хвилі перехльостують через борт. Ладога, бляха-муха!
Дванадцята-ховаємось в заливчик. Хвиль нама, риби теж, комиш шумить так, що голова болить.
Дванадцята тридцять-трохи стихає вітер (чи то ми вже звикли?) Знову виходимо на відкриту воду.Починається дощ.І вітер. Я без куртки. Плечі мокрі від дощу, ноги від хвиль.
Перша дня-що ми тут робимо? Риба не клює. Вихід: додому.Причалюємо до берега. Пакуємось. Розпогоджується. Говоримо погані слова. Вирішуємо заїхати в Прилбичі.
Пів третьої- ми в прилбичах. Оплачуємо рибалку, ідемо до "монаха". Починається дощ. Нам вже пофіг-ми всеодно будем ловити рибу. Прилбицький окунь відігрів наші зневірені душі. Кльов, як на чорних камнях. Перепробував все своє мікрозалізо: прикольно. Правда, ловив ним, як джигом-звичка. Розпогодилось. Дружними рядями над озером пролетіли галікоптери, від яворівського полігону, десь в напрямку НАТО. Окунь клює справно, дрібніший, ніж на кар'єрі, але теж напоганий (80-200гр).
Шоста вечора-їдемо додому. Над яворівщиною в лазурному вересневому небі сідає сонце. Завтра буде погода. Вчора теж була погода. І чого воно так: для серйозної рибалки вибираєш самий "нестандартний" день. :D

oleh

Повідомлення: 814

» 07.09.2012 03:48 pm

02 вересня після не вдалої поїздки на якусь водойму де заводи. прибуваємо вже 10 00, на Карєр де дамба і витік, хлопці рекомендують іти в забродку до річки, я дурак послухався. чуть не порва заброди доліз до вони, а там глубина 30-40 см, дно видно риби крім плотви та верховодки більше нічого, приймаю рішення залізти у воду і йти за течією, але це була велика помилка, мене річкова багнюка засмоктує самі "я**я" кричу :rupor але ніхто мене не чує. далі :exercise: на мязні ноги і якось чіпляюсь за дерево і сам себе витягую, далі ну дуже багато не цензурної лексики" :evil: (якщо хто думає з бетоту що там на тій річці перепективні місця ви помиляєтесь, це оптичний самообман" то болото щей смардить, дзвоню друзям кажу я чуть тут не згинув, на що ті посміхнулись і сказали приходь на карєр клює окунь, прийшо до них "місце де заливчик вище в постах його помічено, з права обрив з піском з ліва залив" у них по 2 окуня, я в забродах швидко залажу у воду бо опки вилазав. і йшов до них добряче запарився" трохи остиг сталю мепс 3 аглію. перший заброс і щучка 400 грам. влітає. о думаю зараз піде. але не тут то було, більше нічого ні в мене ні в знайомих не було. в 14 00 зібрались додому!

Wow@

Повідомлення: 209

» 17.09.2012 10:34 am

Були в неділю, зловили на спінінг - донку 1 окунця, на спінінг твістер-блесна і тд не зловили нічого, але риби реально багато прямо від ногами купа малька плаває, вода дуже прозора, блесну видно метів з 3-5 у воді.По дорозі в карєр є 2 маленьких озерця - калабаньки, коли їхали назад бачили там вуйка з 2 щуками десь по 700-1000 гр, на воблер зловив, краще б не бачили =(

passika

Повідомлення: 9

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей