Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Яворівський кар'єр

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Яворівський кар'єр

» 09.03.2012 11:01 am

дякуючи добрим душам, які поділилися щодо риболовлі на даному карєрі все знайшов. вчора на льоді близько 7.30. відразу ж почало клювати. плотва та окунь гарного розміру. але щастя було не довгим. до 9.00. за весь час впіймав близько десятка плотви та пару окунів. весь день шукав, чекав на вечірній кльов, але на жаль рибка не роздуплилася. через обід клював окунець на глубині 8-10 м. на рахунок міцності льоду :lol: , то 2 рибачків відкрили літній сезон. 1 витягували за допомогою мотузки. другий сам виліз. лід під впливом вітру місцями піднявся до 1 м під берегом. думаю pivot викладе фото плавающего мальчіка. про затоку... з затоки до какрєру тепер не зайти,потрібно виходити на берег і заходити безпосередньо на карєр. так як коли пяний пінгвін провалився лід повністю тріснув і утворилося плесо, відрізавши затоку від карєру. а так рибалка так собі...могло би бути і краще....

Аватар користувача
zaraza33
 
Повідомлення: 25
З нами з: 21.01.2012 10:17 am

Re: Яворівський кар'єр

» 21.03.2012 10:37 pm

Був в неділю на кар"єрі - багато де лід відійшов від берега так, що спінінгом нізащо не докинути. Дуже багато сіток. Ми з колегами на 100 метровому відтинку берега витягли 3 сітки, в яких були 5 щук біля кілограма і кілька краснопірок. Про місце не кажу, бо не орієнтуюсь там, привезли машиною. Кльов нікудишній, мали на всіх кілька нереалізованих покльовок на джиг і твіч та 2 реалізованих окунці на МДЖ. Порада всім мати з собою міцний шнур з якимось гаком щоб витягати сітки - так і свої ненаглядні приманки врятуєте, і багато риб врятуєте, та і бракам насолите, що є теж приємно. :)

Аватар користувача
Minero
 
Повідомлення: 152
З нами з: 18.04.2007 12:44 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 15.04.2012 05:04 pm

Проснувся зранку, поснідав. Дивлюсь у вікно і розумію: погода не для рибалки, вітер східний, час від часу невеликий дощ, але не витримав і поїхав на кар'єр. Намітив собі таку стратегію - наловити плотви, а плотва тут гарна, до 300 гр. По дорозі купив перший раз в житті прикормку ( не пам'ятаю яку саме, 20грн.). Підїхав до озера зі сторони під-ва "Сірка", взяв з собою дві вудки та пішов по берегу шукати місце. Зупинивіся в 300-350 метрах від машини в затишному місці від вітру. Просидівши до 16,00 год. не побачив жодної покльовки, також пробував на МДЖ. Перед відїздом пройшовся зі спінінгом до місця де впадає річка, там деколи підходить гарний окунь, але сьогодні повний нуль. Зустрів рибака який також сидів на плотву, ловив на тростянку. Я перший раз бачив таку приманку, зовні дуже схожа на опариша, живе в стовбурі тростяну якого повно навколо кар'єру. Така була рибалка - без риби, але отримав цікавий досвід.

Аватар користувача
Саша28
 
Повідомлення: 30
З нами з: 27.10.2009 11:12 am
Звідки: м.Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 10.05.2012 11:51 am

Всем привет.Решил и я наваять отчёт по вчерашней рыбалке на этом замечательном озере.На карьер попали около 7,30 утра.Погода так себе,пасмурно и накрапывает дождик.Ну да ничего не сахарные :) Розмотались и в перёд.У меня пяти метровый мах,1,5гр поплавок,сами понимаете видно самую слабенькую поклёвку.На крючок опарыш и пошла жара.Плотва и краснопёрка разных размеров.Попадалась краснопёрка хороших размеров и вываживание приносило массу удовольствия.Потихоньку ловлю и тут поклёвка чтото неочень большое,тяну и тут удар,подтягиваю на себя и вижу из воды показалась мордашка щурёнка,мгновение и обрез поводка :evil: .Адреналин зашкаливает.Вова с которым всегда вместе ездим на рыбалки потираючи руки сказал что всё понял и быстренько начал розматывать спининг.Щука не заставила себя долго ждать.После 20-ти минутного полоскания воблера не знаю какой фирмы,окунёвый окрас,600 грамовая щучька была на крючьке.В течении дня Вова поймал ещё 4 щурёнка от 100 до 200 гр.Естественно все были выпущены назад в родную стихию.На опарыша клевало не очень и я решил замешать манку и половить старым проверенным способом.Как я заметил в течении нескольких последних рыбалок манка рулит.Манка работала превосходно,заброс практически сразу поклёвка.Вобщем так по тихоньку мы ловили и получали удовольствие от рыбалки.В 16,00 вышло солнышко и клёв стал более интенсивным,заброс и поклёвка моментально.В 17,30 пришло время собираться домой и как всегда как только начинаеться хороший клёв надо ехать домой :? .Все мы класно отдохнувшие и заряженые удовольствием от рыбалки собрались и в 18,00 выехали на Львов.Доезд до озера нормальный хоть и 8 мая прошли дожди.Наша черри прошла везде нормально.На фотографии результат моей рыбалки.Извеняйте за фото,фотик забыл дома сфоткали на телефон.Очень классное озеро,сколько туда не ездим получаем удовольствие.Одно единственное начинается сезон отдыха и крутые ребята приезжают на своих джипах привозят скутера и исполняют на озере такое,что уму не постежимо и заметьте НЕРЕСТ.И для них правила не писаны.Вот такой выезд у нас получился.Всем удачи.
Приєднані файли
1336593904415.jpg
Улов

Аватар користувача
alexe250
 
Повідомлення: 53
З нами з: 22.06.2009 10:16 am
Звідки: Львов возле Мотозавода

Re: Яворівський кар'єр

» 10.05.2012 01:58 pm

Вчера так же посетили карьер! Приехали немного раньше расвета, штиль, красота! Уже потом начался ветер, моросящий дождик!
Сначала много времени потратили на поиск дислокации полосатого! И выходы есть, а малёк разлетается в разные стороны-вот оно :D .
Нашли, но соблазнить его оказалось намного труднее! Воду посетили множество приманок, много которых было утрачено, но много и спасено! Большое сасибо Валере и Олегу, которые были в забродах! Я же пытался кидать через узкий коридор в стене камыша :D .
В 13:30 надо было выдвигатся на Львов, а приблизительно в 13:00 только начался клёв :(
Лутче всех отличился в этот раз Валера!
Приєднані файли
09052012179.jpg

Аватар користувача
Костян
 
Повідомлення: 54
З нами з: 17.05.2010 05:05 pm
Звідки: Львов, центр

Re: Яворівський кар'єр

» 11.05.2012 08:29 pm

Привіт всім!довгий час їзжу на кар"єр на рибалку і кожного разу бачу там багато путанок! я вже пробував визивати і міліцію і рибнагляд,але путанки як стояли,так і стоять!Сьогодні така сама історія,три рази обірвав вудку ,а потім побачив-путанка!скільки зміг її витягнув і подер,але більша частина залишилась у воді,там вже пішла глибина,і плавати не хотілось.Наступного разу обов"язково візьму мотузку з тройніком!Складається таке враження,що єгіря взагалі там не дивляться,або-ж мають відношення до тих путанок!Шановні рибаки,витягайте ,ріжте ті путанки,бо тільки ми самі можемо повпливати на то бракон"єрство і на популяцію риби в кар"єрі! http://youtu.be/jJ4XPSgFAFc

олександр шиманський
 
Повідомлення: 1
З нами з: 25.03.2011 11:19 am

Re: Яворівський кар'єр

» 14.05.2012 12:41 pm

В субботу выехали на карьер! Были с расвета и до 12 утра! Погода переменчивая, но удалось поймать 5 очень хороших окуней! По приезду во Львов свесил-ровно полтора киллограма! Был один очень хороший срез, а также опять пару сходов!Из минусов-очень много обрывов :D

Аватар користувача
Костян
 
Повідомлення: 54
З нами з: 17.05.2010 05:05 pm
Звідки: Львов, центр

Re: Яворівський кар'єр

» 14.05.2012 03:51 pm

Також був з другом у суботу. У зв"язку з тим, що вирішили присвятити час плановій розвідці незнайомих місць, до кар"єру добрались лише в обід. Наслухавшись від друзів про дурнуватих скутеристів, які пресують водойму від Цетулі, вирішили заїхати зі сторони "Сірки". Перше - карта Гугла, яку вище викладав Саша28, не допоможе. Заїзд залишився лише один - колишній центральний. Решта всі або перекопані, або перекриті брамами. Друге - на в"їзді сидить охоронець, який спочатку навідзріз відмовляється впускати, а потім натякає, що за п"ятку/десятку впустить. На питання, чому в"їзд заборонено - мотивував, що ми хочемо заїхати на територію ДІЮЧОГО!!! підприємства, і якщо начальство побачить,то, і т.д. Врешті домовились, що заїдемо оглянути місце, якщо сподобається, тоді заплатимо при виїзді. Охоронець наголосив, що під"їзд до води є лише один, і щоб даремно не їздили територією. Так воно і сталося. Об"їхали всю Сірку, всі доріжки і стежки перекриті. Під"хавши до єдиного виходу до води-розчарувались: шириною він метрів тридцять, всюди купи сміття,б/у шини, і т.д. А крім цього, на бережку вже стояло чотири машини, і якісь чуваки спускали з причепа на воду скутер :evil: Тому поїхали назад, при виїзді поскандалили з охороною, які(було вже двоє), зрозумівши, що "п"ятки" не зароблять, почали досить нечемно з"ясовувати, чому ми дозволили собі їздити територією підприємства, замісь чкурнути до води і тихенько сидіти. Далі поїхали на протилежний берег. Я спінігував, товариш вправлявся з сбіруліно. Але, напевно, тому що його звуть не Вова, а Міша-безрезультатно :D . В той час різко змінилась погода, похолодало, а вітер почав просто зносити з ніг. Рибки ми так і не побачили, але не переживали :головне-процес :) . Щодо скутеристів, то вони здається, просто змагаються між собою в неадекватності. На жаль.

Віктор Л.
 
Повідомлення: 222
З нами з: 15.12.2011 02:48 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 15.05.2012 11:54 pm

аслухавшись від друзів про дурнуватих скутеристів, які пресують водойму від Цетулі, вирішили заїхати зі сторони "Сірки". Перше - карта Гугла, яку вище викладав Саша28, не допоможе. Заїзд залишився лише один - колишній центральний. Решта всі або перекопані, або перекриті брамами.


Не зовсім так. Той заїзд - якраз для рибалки зовсім не підходить. Є більш цікавіші підїзди до карєру.

руге - на в"їзді сидить охоронець, який спочатку навідзріз відмовляється впускати, а потім натякає, що за п"ятку/десятку впустить. На питання, чому в"їзд заборонено - мотивував, що ми хочемо заїхати на територію ДІЮЧОГО!!! підприємства, і якщо начальство побачить,то, і т.д.


Так і є - ви проїжджали через територію автобусного парку - який ще поки що вважається діючим. Та він ніби і ще працює - люди на роботу ходять, але на ділі це вже мертвий підрозділ.

ід"хавши до єдиного виходу до води-розчарувались: шириною він метрів тридцять, всюди купи сміття,б/у шини, і т.д. А крім цього, на бережку вже стояло чотири машини, і якісь чуваки спускали з причепа на воду скутер :evil:


Справа в тому що той підїзд до води - де ви були, являє собою штучно насипаний піщаний пляж - напевно чи не єдиний у всьому карєрі. Плавний перепад глибини (можна від берега відійти метрів на 50), пісочок - і як результат, море людей (влітку там позагорати нема де, не те що рибу половити), ну і гори сміття, як це в нас водиться після відпочиваючих.

Аватар користувача
Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 249
З нами з: 24.04.2011 12:28 pm
Звідки: Новояворівськ

Re: Яворівський кар'єр

» 29.05.2012 10:27 am

Їхати не планував, але після невдалого ранку в Млинках вирішив розвіятись тут. Об"їхав велику частину берега. Великої рибки не зловив, але з два десятки матросів упіймав, душу відвів. Найкраще працював мідний Блюфокс номер нуль. Здивувала повна відсутність скутеристів-просто якась незвична тиша :lol: Зустрів двох рибалок, один з яких, дуже привітний і обізнаний в справах кар"єрних, видав мені просто вал інформації. Зокрема, кар"єром активно почала займатись рибінспекція. В першу чергу почали в нерестових період ганяти скутеристів і рибалок на човнах. От воно що! Чоловік розповів, що сам ловить завжди з човна, але інспектори не жартують, тому доводиться смикати плотвичку з берега. З неприємного - зі сторони Сірки почалося будівництво. Наразі самоскиди вивозять грунт на каміння, роблять майданчик. Мій всезнаючий знайомий розповів, що там повинна бути якась відомча відпочинкова зона. А зі сторони Цетулі вже з"явився, вроді, перший самозахват: метрів 30-40 берега загороджено, споруджено імпровізовану браму, стоїть якись шалаш :evil: Ех, треба витягувати підзабуте ружжо :D

Віктор Л.
 
Повідомлення: 222
З нами з: 15.12.2011 02:48 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 05.06.2012 12:02 pm

Задовбали мене друзі: здичавів, відбився зі своєю рибалкою, пасувало б кудись разом поїхати :) вирішив вигуляти дітей асфальту- поїдемо на кар"єр з палатками. вони собі хай шашличок смажать, з пневматики по мішеньках стріляють, а ми з Мишком рибу половимо :) Отже, з другого на третє червня: погода другого жахлива-шквальний вітер, хмарно, періодично дощ. третього зранку сильний дощ, потім безвітряно і сонячно. Мишко ловив на поплавчанки. результат- біля 30 шт. хорошої плотви на опарика, шість окунів і два лина на хроба. Лини біля 300гр., пішли підростати. Я вправлявля оберталками і поперами. Щуки не було, окунь відпрацьовував за неї. На нуль і два нулі зловив штук тридцять не рахуючи сходів, поки руки не стомились. Однак з них лише двійко були грамів на 300, решта спортовці :lol: Крім цього, на пеньках і деревах залишив на розплід мепсів і блюфоксів на гривень 300 мінімум :cry: дуже холодна вода відбила бажання плисти відчіпляти. Одна цікавинка- взявши в неділю в колєги поплавок, зачепив на нього мерзавчика, і зразу взяв такого ж окуня на 300гр., що і на оберталки. в підсумку- друзів вигуляв, на юшку наловили, в неділю позагаряли,коробочки просяться в черговий похід по магазинах :D- процес триває :lol:

Віктор Л.
 
Повідомлення: 222
З нами з: 15.12.2011 02:48 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 14.06.2012 11:45 pm

Виїхав на вечірній кльов.Окунь брав з 17.00 до 21.00.Нічого більшого за 150 грам не взяв,матросів насмикав уйму.Пробував дальнобой (10-30).Тому ловив на 8 грам .Покльовки починались десь з 25 м.від берега.Перйшов на фінку-рука змучилась тягати .Працювали і твістера і їстівна світлих кольорів.

Аватар користувача
ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 2207
З нами з: 15.01.2007 11:22 pm
Звідки: Львів

Re: Яворівський кар'єр

» 17.06.2012 03:03 pm

Всім привіт!
Був сьогодні на карєрі, приїхали на водойму о 5:40, заїжджали зі сторони Тарнавиці.
Ловив на водоймі в перше. Як результат декілька окунів і краснопірка. Окунь дзьобав під берегом, ловив на "мікруху" - до кінця лески привязано звичайний гачок, на нього по типу офсетника вдягнуто мікротвістер ("машинне масло" з зеленим відливом), вище по лесці 30-40 см, 1,5 грамова дробинка.
Про ловлю краснопірки на цій водоймі дуже багато чув, може хтось порадить місця на карєрі де її ловлять ціленаправлено!?

Аватар користувача
Parick
 
Повідомлення: 120
З нами з: 06.05.2008 09:59 am

Re: Яворівський кар'єр

» 01.07.2012 04:54 pm

Усім привіт.Був на цьому кар'єрі в пятницю,приїхали в 06 00 ранку,накачали човен і в бій,щука ігнорувала наші приманки,а матросики активно брали,результат 30 матросиків ,17 з який були відправлені підростатит далі.Відпочинок вийшов хороший :D :D

Mirosh
 
Повідомлення: 70
З нами з: 19.01.2011 12:18 pm
Звідки: м. Львів (Сихів)

Re: Яворівський кар'єр

» 04.07.2012 10:28 pm

Утро... на улице еще ночь, до рассвета около часа. Быстренько допиваю чай и выхожу на улицу, где меня ждут в машине Ярослав (Zaraza33) Андрей (Везунчик) и Миша. Гружу рюкзак, бур - и в путь. С трассы сворачиваем уже на рассвете. Ориентируясь по карте, указаниям форумчан, и барахлящему GPS, естественно сначала заехали в какое-то поле... первый раз все же на водоеме. Но благодаря замерзшей почве без проблем выезжаем обратно и находим нужное направление. Через 10 минут находим стоянку, выгружаемся, хлопаем по 50 (все-же на улице мороз 10-15 градусов, хоть и солнечно) и выходим на лед, как зеркало, почти без снега.
Karier 1.jpg
Karier 2.jpg
Karier 3.jpg


Рыбаки есть, в основном все далеко от берега, мы же решили начать под камышом. Даже здесь глубина пару метров! Цепляю блестящую мормыжку, небольшого мотылька, пробую разные слои воды, но пока все напрасно. Остальная бригада тоже в поисках, но вдруг Миша вытягивает первую плотву! Остальным особого приглашения не нужно, и вторую плотву грамм на 200-300 взял уже Зараза, а следом еще и третью. Настроение заметно поднялось, т.к. теперь точно знаем что рыба есть, она клюет, нужно только найти где... Но мой сторожок по прежнему молчит. Пробую рядом со всеми (пока крутился рядом, успел угостится Мишиным шашлыком, который, хоть и вчерашний, но теплый и особо хорош на морозе), и постепенно двигаюсь вдоль камыша.
DSC_0230 copy.jpg
Сверлю лунки 1-1.5 метра от травы, т.к. ближе лед образовал торосы и видна открытая вода. И наконец-то поклевка! Резкая, смелая! Подсечка, тяжесть, 15 секунд вываживания, и солидная плотва на льду! Быстренько цепляю нового мотылька, 3-4 минуты игры, и снова такая-же поклевка, подсечка, обрыв... Подсыпав прикормки, вяжу новую блестящую дробинку. Играю... поклевка!, снова немалая плотва. Сообщаю остальным из нашей команды, засверливаю рядом еще пару дырок, пробую, получаю еще одну поклевку, несколько секунд вываживания, и плотва разбрызгивая воду и крошки льда на снегу.
Все вроде неплохо, солнышко светит, ветра нет, но лед начинает хрустеть. Хруст огромной площади льда сливается в глухой шум, будто рядом водопад. Иногда трещины идут совсем рядом. Клев заканчивается, но у меня все-же уже есть 4-5 плотвиц.
Пока не клюет, фоткаю прыроду :D .


DSC_0219 copy.jpg
DSC_0221 copy.jpg
DSC_0224 copy.jpg
DSC_0227 copy.jpg
Ближе к вечеру эти трое двинули куда-то подальше, оставив меня сторожить уловитые лунки :D, и через час после их ухода лед не выдержав натиска массы с каръера, провалился по линии мыс залива - берег, когда по нему решил пройтись очередной рыбак. Вытянули быстро, но искать рыбу стало как-то не интересно, я стал на закормленных лунках и ловил там уже пока не подтянулись остальные. Коллеги ничего серьезного кроме мелкого окуня не нашли, но все равно тоже надергали на таранку. Уехали одними из последних, ушли в закат :)
DSC_0235 copy.jpg
DSC_0234 copy.jpg


ЗЫ. Достала эта жара... перебирал фотки и наткнулся на те, часть которых выложены сверху. К тому же та рыбалка выдалась довольно яркой, и вспомнить ее во всех подробностях было не трудно. Надеюсь мой рассказ отвлечет вас от жары, как и меня во время его написания :)

Аватар користувача
Pivot
 
Повідомлення: 219
З нами з: 04.03.2010 06:55 pm
Звідки: Львов

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки ЛьвівщиниХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей