Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

отчеты о рыбалке

Re: отчеты о рыбалке

» 11.05.2014 03:36 pm

Приїхали вчора на Майдан десь в 9 ранку. Хотів рибалити на 6-ому озері, але розумів що місця можуть бути заняті. Завів розмову з єгерьом - той що на КПП. Пустити проїїатися по дамбі і подивитися не позволив на машині - поставився з розумінням. Але сказав, що можна пройтися, подивитися і якщо що вернутися і заїхати. Мені щось не дуже хотілося йти пішки. Побачивши що не дуже хочу ходити пішки єгерь виніс хороший бінокль. З бінокля я відразу все побачив - всі хороші місця були заняті, тому вирішили піти на 5-те озере. Сіли десь по середині. До 13-00 поплавки мовчать взагалі, фідера - пару раз пікнуло і все. Після 13-00 на поплавок почала ловитися біля самого берега дрібна риба, дуже дрібна - і плотва і краснопірка і окунці. Фідера взагалі мовчали. Взяли троха 100 грамових окунців, плотвичок, краснопірок для кота ( штук 10). В інших рибаків на цьому озері було аналогічо.

Grek

Повідомлення: 23

» 17.06.2014 06:10 pm

Були 15-16.06 на даній водоймі. Я поїхав вперше. Після останніх повідомленнь про майдан, їхати сюда не дуже хотілось. Але шоб хоть знати шо воно таке і з чим його їдять - поїхав. Приїхав вечерком. Побалакав з єгерем. Казав шо весною пустили 3 тони карпа в 5 і 6 озера. Що помінявся власник, який хоть шось робить і т.д.і.т.п. Я чухнув на озеро №6.
Товариш був від ранку. В улові вже було 2 підлящика десь по 500гр. і амур близько 1кг. Розклався, по 50 за рибалку і... спрацьовує нєвска трещотка :super: але не засікся гад. Ну і фіг з ним) ше по 50 і на тому всьо. Більше того вечора не клювало. Ніч тоже мовчки, ранок так само. Десь година 10 ше 1 підлящик і протягом дня 3 краснопірки чуть більших за долонь. От такий вдався улов.

Вразила велика кількість хуліганів! Всі хотіли мене обікрасти. Як тільки звечоріло щур поклав око на мій пластилін :D Я його відігнав, пластилін з боєм забрав і кинув на мостик. Через 15 хвилин дивлюсь - знов нема пластиліну. Найшов його під мостиком. Шоб не провокувати хуліганів сховав то всьо в машину і пішов спати :D Зранку оказалось шо забрав не всьо, і хтось приклався до моїх опаришів :? Лишили 3 штуки :lol: Потім грис атакували дикі качки. А той зловіщий пластилін взявся товкти дятел :D Коли я пішов їсти, то карп позарився на вудку, і вирішив її забрати з мостика. Добре шо хоть догнав :D Нажаль той нехароший чєловєк не підсікся. Короче кажучи шоб так хуліганили місцеві я ще не бачив! :!:

Всі покльовки відбувались на каші. 5 патиків з бойлами - глухо як в танку. 3 рази годували, насипали відро харчів, толку 0. Кашки трошки нагадували що ми на рибалці :D

Сподобалась природа. Берега чисті, запах сосен, є де сховатись від сонця. Не сподобались ціни. 130 грн - перебор. Особливо 50грн за заїзд. Треба хіба шо вступати в то товариство. Тоді вроді адекватно. Все ж дуже цікаво взнати звідки стільки негативу по відношенні до даної водойми? Вроді на перший погляд досить гарно все.
Приєднані файли
IMAG1131_1.jpg
IMAG1135_1.jpg
IMAG1144_1.jpg

xfight

Повідомлення: 80

» 25.06.2014 10:48 pm

Невеличкий звіт із запізенням.
15 червня на Майдані проводились змагання між колективами військових мисливців та рибалок по ловлі риби на поплавкову снасть. Змагання проводились на 5 озері. Наш колектив брав участь і зайняв почесне друге місце.
Після змагань нами було вирішено пройтись зі спінінгами на 6 озері і пошукати окуня, який по розповідям рибалок, що були з ночі, брав просто відмінно. Перші закидання відразу ж принесли позитивний результат. На мікроджиг прокльовував окунець розміром до 10 см, причому майже на кожній проводці. Братові влетів бонус - короп. Контрольне зважування показало 2.3 кг. В мене ж на одній з проводок під самим берегом взяла щука, флюокарбоновий поводок не підвів і після кількох спроб втекти вона таки була виважена на берег. Виважувати таку рибу на УЛ снасть задоволення ще те. Пізніше була ще одна доволі хороша покльовка і в батька, але риб розігнув гачок і залишив тільки емоції. :) Загалом рибалкою задоволені.
DSC_0548.jpg
5 озеро
DSC_0541.jpg
6 озеро
DSC_0558.jpg
Перший бонус
25.06.14 - 1.jpg
Другий бонус - 1.7 кг

П.С.
Начальство там дійсно помінялось. Берегова зона без сміття.

d0x

Повідомлення: 239

» 31.08.2014 09:42 pm

Був на 5 озері сьогодні. Риба в озері є, було видно як скаче і багато. Погода була супер. Дуже здивувало, що людей не було взагалі по цілому 5-ому озері (один рибак був але за пару годин пішов) і ще потім після обіду хтось там щось на удочку ловив. Було зловлено та взято 3 плотви, один карас, один лящ - все пристойних розмірів - решта дрібне відпускалося. Покльовки були з 6 ранку до 12 і потім після 14 знову почалася. Чесно кажучи не був готовий до того, думав що взагалі не буде нічого судячи з відгуків - але озеро виявилося цікавим і з різною рибою, поїду обовязково ще раз.

Grek

Повідомлення: 23

» 21.10.2014 08:05 pm

Всім привіт! З товаришом Володею вирішили сьогодні рванути на декілька годин по щуці на Майдан з мультами. Тим більше, він ще ніколи не ловив там. Правду кажучи, погода сьогодні на щупака. Володя вирішив переходити ловити хижака на мульт. Прибувши на місце призначення, ми пішли полоскати кожен свої снасті. Було лише три покльовки з яких одну реалізував Володя, виловив щупака вагою 3.650 кг. Враховуючи той факт, що мій товариш був там вперше, риболовля йому сподобалася. Першачкам все везе... Всім :f1: Ні хвоста, ні луски...
Приєднані файли
0258.jpg
1
0256.jpg
2

Кузьма

Повідомлення: 137

» 01.11.2014 09:07 pm

Всім привіт! Вирішив сьогодні рванути на декілька годин побліснити щупака. Майнула думка, Майдан. Тим більше з 2.11.2014 р.закривається сезон по сиінінгу на озерах. Бажаючих підтримати компанію не було :( . Поїхав шановні, я сам. Прибувши на місце о 10.30, зібравши спінінг підійшов до озера а на озері штіль :shock: та зеркало. Почав натхненно трудитися. Риба практично ігнорувала всі приманки. Потроху почав комбінувати з приманками. Підібравши ключик, виловив щупака вагою 3.500 кг. і був ще схід одної щуки. Враховуючи той факт, що погода штільова без вітру, результатом задоволений віддих клас... Всім :f1: Ні хвоста, ні луски...
Приєднані файли
0275.jpg
1. Озеро № 6.
0272_001.jpg
2
0274.jpg
3
Востаннє редагувалось Кузьма в 10.03.2015 11:04 am, всього редагувалось 1 раз.

Кузьма

Повідомлення: 137

» 07.12.2014 04:35 pm

Всім вітання!!! Вибрались сьогодні у розвідку. Присутність рибаків наблюдалась на 6-му озері,приблизно 20 рибацюг.
Вирішили спробувати спочатку порибачити на 5-му. Але різміри :shock: риби змусили нас змінити дислокацію.
На 6-му риб порадував розмірами,хоча і партизани з 5-го проскакували також.
Переважно в улові окунь,плотва на трьох 2шт.
:rage добродії з жерлицями роставились у такій кількості,що з космосу читалось мубуть щось цікаве :D .
Лід товщина 7-10. Прозорий. Ціна відповідно до курсу долара 30грн. :? За що хрен його знає.
Всім вдалої :f1: .
Хтось вже купався!!!Обережно!

SALMO-NET

Повідомлення: 100

» 09.03.2015 06:26 pm

Привіт усім. 06.03 їздив на полігон по справах і вирішив заїхати гланути чи є ще лід. Шлагбаум відкритий, нікого нема. Сидить на дамбі біля течії аж 1 рибак. Казав що щось покльовувало, правда улову його не бачив. Від дамби лід уже розмило течією на 20-30 м. Поставив машину і думаю прогуляюсь. Підїзд до озера також відкритий "заїзди не хочу". Одним словом далі картина не дуже... Майже усі мостики розломані, столики також поломані. Маю таку надію, що просто після зими будуть нові ставити. Друге озеро навіть ще не думало розмерзати.

werewolf

Повідомлення: 8

» 11.03.2015 01:53 am

Виглядає так, що скоро за Майдан забудемо.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26777521.html

Хоча Димінський продовжує "облагороджувати" четверте і зимовали, можливо дійде і до п'ятого з шостим, і зробить зону відпочинку для звичайних смертних, а не тільки для себе з генералом Ткачуком.

hutorivka

Повідомлення: 1

» 22.03.2015 11:38 pm

Були сьогодні на МАЙДАНІ по хижаку.Повний (((((О)))) холод собачий вітер сніг ,думаю МАЙДАН треба залишити в спокою на місяця 2 :?

РУСЛАНЧИК

Повідомлення: 7

» 23.03.2015 04:11 pm

в неділю по дорозі з грушева та розливів у шклі заїхали ще й на майдан.ловили на 5 озері.за рибалку не платили.Дрібний окунь масою в 10-20 грам клював на кожній проводці.іноді попадались навіть до 50-60 грам.Під берегом бачив декілька мілких щучок.після чого вирішив переключитись на ловлю щуки.В результаті одна гарна покльовка, але через декілька секунд боротьби - схід :( .На ріці біля озера якась чоловік піймав щуку біля кілограма.Також бачили цього єгеря, який сказав що рибалка платна, але зарас ще не збирають бо не сезон! З потеплінням і збільшенням кількості рибаків вже буде постійна людина яка ходитиме збирати гроші.

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 288

» 02.04.2015 05:42 am

Всім Доброго дня, з запізненням росповім про свою рибалку, яка відбулась спонтано з 27.03-28.03, цілу неділю красива тепла весняна погода, все просинається після зими як сказати душа співає, ще дзвінки від знайомих, друзів, що рибка клює. Ця інформація ну дуже мучила мою голову, як поскорше вирішити свої справи і поїхати на рибалку, вже мріяв що на вихідних з ночівлею на березі річки, озера :f1: відпочину, а от куди конкретно їхати це питання завжди спорне і вирішуються в самому кінці. Пятниця обід, вертаючись з роботи подивився прогнози погоди :( передають дощ,сніг,сонце,град,смерч,виверження вулканів ну стандартна Львівська погода, і розумію якщо зараз не поїду, в дощ виїжати не буде такого натхнення. Все вирішуєм всетаки їхати,30хв на збори, тепло одяглись заскочили в флагман купили все необхідне і от ми в дорозі. Як ми не спішили але приїхали вже в ночі. В дорозі завжди то відчуття мучить що щось забули чогось не взяли, це стандартно забули ліхтарики, десь в машині найшов один і то не особо він світив, проїхались по озері, рибаків не багато, по інформації покльовує плотва, ну а ми і за нею і приїхали :D вибрали місце поставив машину під склоном, щоб фари світили вниз і ми могли роскластись, замішати прикормку. От час від часу заводив щоб акумулятор не сів але коли пішли перші покльовки забув про нього, але дякуючи хлопцям з форуму зранку нас витягнули(дякую Ростіку +100 до карми)) :D :D В ночі зловили пару плотвиць і по маленькому карпіку, почав падати дощ ми вирішили поспати, зранку проснулись від холоду ,навіть будильника не потрібно було дубак ще коли сирість, пробирає добре. Не дивлячись на ту погоду ну куда діватись фідер в руки і в бой, з невеликими перемінами дощу і вітру, всетаки покльовувала плотва, а коли клює то не зважаєш ні на що. Вдалось зловити з десяток плотви, прекрасно відпочили, набрались сил за любимим ділом, подихали свіжим повітрям в сосновому лісі, голодні мокрі біля 1години дня поїхали до дому.Дякую за увагу НХНЛ.
P.S. Петрович не забудьте підписатись на канал :lol: :lol: :D
https://www.youtube.com/watch?v=lMXvirx4f8s&list=UU0KBQApH2zlmdu9kerDFQMA
Приєднані файли
See_tachka1.jpg

Petry4o

Повідомлення: 194

» 05.04.2015 01:22 pm

Всім привіт, був на майдані таж прикормка такий самий сценарій , клювало з вечора і в ночі під ранок пару штук плотвички і от в ночі завітав бажаний гість , перший лящ 2015року емоцій не передати словами.
Приєднані файли
5.jpg

Petry4o

Повідомлення: 194

» 13.04.2015 08:53 pm

Був там сьогодні з 11 години до того часу, поки дощ не почав падати паралельно до води :D

Ловив на один фідер на дистанції десь 20-23 метра. На точку стала хороша плотва. Лодонька тверда! Клювала досить активно і на все! На опариш, на пару опаришів, на хробака, на перловку. Нічим не брезгувала :D А от на поплавок - нічого не хотіло! Жодної покльовки. Постояв 2 години і я змотав його.

Ловив ловив я ту плотву і навіть не знав шо в мене спортивний садок з диркою попався :D Короче кажучи майже всі попливли підростати! Ну і я не в обіді. На пальню хватить пожарити - а більше і не треба!

Всім НХНЛ :f1:

Умови на цей рік написав в загальній інформації кому цікаво.

xfight

Повідомлення: 80

» 23.04.2015 11:38 am

Всім привіт, був минулого тижня на майдані на 6-му озері.
Їздив на коропа - нічого не зловив. Але помилувався природою, на майдані як завжди дуже гарно)

baba
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 14

Поперед.Далі

Повернутись в Майдан

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей