Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Перший відкритий Кубок Львівської поплавочної ліги

» 04.04.2011 12:01 am

Зображення

Організатори:
Львівська Поплавочна Ліга
Львівська обласна Федерація риболовного спорту
Львівський Клуб активного відпочинку

Генеральний спонсор змагання:
Зображення - перший рибальський супермаркет нашого міста.

Спонсори:
Зображення.Зображення
Бар – крамниця «Букет вина»

Місце проведення:
Господарство 'Лебідь'

Оргкомітет та судді змагання:
1.jpg
Козишкурт Павло
2.jpg
Янишин Ігор
3.jpg
Герек.Олег
4.jpg
Янишин Микола
4.5.jpg
Гулик Андрій
6.jpg
Клак Роман
5.jpg
Кисель Тетяна
7.jpg
Завінська Людмила

Преса

Повідомлення: 772

Re: Перший відкритий Кубок Львівської поплавочної ліги

» 04.04.2011 12:19 pm

Як кажуть в народі - «Мрії збуваються!». Так і здійснилася давня мрія львівських поплавочників – 3 квітня 2011 р. відбулися перші обласні змагання з ловлі риби поплавком з берега.
Надзвичайно приємно було бачити і активних спортсменів і тих, хто вперше попав на таке дійство, також приїхали учасники з інших областей України.

31.jpg
32.jpg
33.jpg

Згідно офіційних правил, які були заздалегіть оголошені на сайті Львівського клубу активного відпочинку, всі учасники прибули на місце до 7.30 ранку. А з 7.30 до 8.00 організатори змагань провели жеребкування секторів та повторно оголосили правила ловлі риби на поплавок.

41.jpg
42.jpg
43.jpg

Після жеребкування спортсмени організовано поспішили зайняти свої сектори в зонах лову, щоб встигнути підготувати численні снасті та кілограми супердіючих прикормок. Спостерігаючи за тією кількістю опаришів і мотиля, яка була в наявності у учасників, стає зрозумілим той факт, чому напередодні змагань практично не можливо було купити у Львові живу приманку. У звязку з цим, деяким спортсменам довелось знайти альтернативне рішення цієї ситуації – в розхід пішов не популярний черв’як звичайний дощовий, розрізаний на шматочки.

На підготовку до старту було виділено майже півтора години, за які учасники мали повністю підготувати снасті, прикормка, з якої формуються великі шари для закормки, і маленькі для прикормки під час ловлі.
Так, о 9.20 всі спортсмени отримали сигнал для закормлення своїх секторів, а о 9.30 стартував І етап змагань.

1.jpg
2.jpg
3.1.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
23.jpg
24.jpg
22.jpg
27.jpg
28.jpg
25.jpg
26.jpg

Учасники:
1. Гулик Андрій
2. Млинко Сергій
3. Бубенчик Іван
4. Машковський Сергій
5. Лозовий Олександр
6. Завінський Андрій
7. Полівчак Ростислав
8. Юрочкін Володимир
9. Петрій Андрій
10. Кучерак Сергій
11. Ліниця Петро
12. Дмитришин Григорій
13. Терендій Олег
14. Кудінов Олександр
15. Голенков Дмитро
16. Козлов Володимир
17. Палян Араїк
18. Ференц Василь
19. Нановський Тарас
20. Малерко Любомир
21. Ясінський Юрій
22. Стельмах Ігор
23. Магеровський Орест
24. Шкрібляк Роман.
25. Гейко Вадим
26. Багач Юра
27. Нечепорук Микола
(номера учасників по списку, до фото відношення не мають)

Змагання почалися дуже активно. Цьому сприяв чудовий настрій учасників і хороша погода, і хороша компанія сильних суперників, і довга зима, яка постійно навіювала думки про теплу весняну рибалку. Спортсмени нетерпляче потирали руки в очікуванні трофейного улову, і заздрісних поглядів в свою сторону. Навіть перша маленька верховодка, не похитнула надії, що от-от клюне величезний карп, що дуже характерно для даної водойми (правда в режимі рибалки-відпочинку).
Єдиним мінусом, який додавав «ложку дьогтю в бочку меду» був сильний вітер, який постійно змінював свій напрям, і тим самим постійно переміщав прогріту частину води, не даючи карпу підійти близько до берега (так вважають карпятники).

Тривога почала з’являтись в середині першого етапу, коли пару чоловік не відійшли від нуля, а всі решта ловили анчоусів і трошки більших риб – від плотви до окунька. Це було в секторі А (третє озеро), а в секторі Б (друге озеро) вибивала з колії взагалі повна тиша. Нажаль так продовжувалось до самого фіналу першого етапу.

51.jpg
52.jpg
53.jpg

О 12.30 пролунав фінальний сигнал, після якого судді із спортсменами проводили контрольне зважування улову. Найбільшим результатом в зоні А був улов близько 3,5 кг, а в зоні Б – близько 500 г. Такі результати дуже потішили учасників зони Б, і дуже злякали спортсменів зони А, так як їм доведеться мінятися місцями.

71.jpg
72.jpg
73.jpg

Після контрольного зважування всього улову, судді провели друге жеребкування – в зонах і секторах лову міняли місцями учасників.

61.jpg
62.jpg
63.jpg

Щоб зменшити розчарування і підняти настрій спортсменам і гостям змагань, організатори задумали приємний сюрприз – величезний казан смачнющого плову, який готували чарівна Людмила і Роман.

Поки учасники смакували плов, спілкувалися один з одним, розповідали про гарячі ситуації з обривами великих риб, то десь непомітно зник поганий настрій, і знову спалахнув в очах ранішній вогник азарту і відчуття, що ще не все втрачено.

О 14.00 учасники почали займати нові місця в другому секторі та готуватися до старту - знов розкладали вудочки, готували прикормку, та вимірювали оптимальну глибину для лову.

81.jpg
82.jpg
83.jpg

О 15.20 розпочався ІІ етап змагань.
Враховуючи досвід попереднього туру, ті рибаки, які робили ставку на карпа, змінили стратегію, і відрегулювали снасті на ловлю невеликої рибки, але у великих кількостях, а ті хто ловив маленьку і багато, вирішили зловити щось значно більшого розміру. Але як і впершому турі, так і в другому, зона Б давала слабші результати, не зважаючи на титанічні зусилля і бурхливу фантазію спортсменів.

Зате в зоні А, надзвичайні зусилля увінчались успіхом – декілька учасників спромоглися витягти хороших підлящиків, і посилити надію на перемогу. Всередині другого туру вітер трохи вщух, і кльов став активніший. Але і були такі сектори, в яких з невідомих причин покльовки не бачили.

91.jpg
92.jpg
93.jpg

Така ситуація і зберігалась до самого фінішу: хто ловив підлящиків, той і продовжував їх ловити, а в кого попався важкий сектор, той нажаль, не зміг відійти від нуля. Правда не обійшлося без «екстріму» - на фінальних секундах Андрій Гулик витягнув з води ще один плюс – великого підлящика, який майже одразу зійшов в садку.

94.jpg
95.jpg
96.jpg

О 18.20 завершився другий етап змагань. Після фінального свистка, судді розпочали контрольне зважування, під час якого наростала напруга, і заінтриговані спортсмени з нетерпінням чекали оголошення результатів змагань.

Тим часом, поки судді підбивали підсумки і визначали переможців, учасники вирішили трошки розвіятись і порибалити в своє задоволення, ловлячи непогану плотву і верховодку.
А ще, перед процедурою нагородження, всіх чекала запашна уха, яку люб’язно приготували Роман і Людмила.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

По закінченню святкової трапези, головний суддя змагань оголосив переможців яких особисто нагородив представник від магазину «Flagman».

1-е место.jpg
Кучерак Сергій
2-е место.jpg
Млинко Сергій
3-е место.jpg
Полівчак Ростислав
4.jpg
Гулик Андрій

Отже, переможцями стали:

1-ше місце – виборов Кучерак Сергій, та здобув Кубок, золоту медаль, та призи від магазину «Flagman», магазину «Камуфляж» та бару-крамниці "Букет вина"
2- ге місце – завоював Млинко Сергій , здобув срібну медаль, нагороджений призами від магазину «Flagman», магазину «Камуфляж» та бару-крамниці "Букет вина"
З-тє місце – Полівчак Ростислав, здобув бронзову медаль , та отримав призи від спонсорів змагань - магазину «Flagman», магазину «Камуфляж» та бару-крамниці "Букет вина"
В номінації «Найбільша зловлена риба» - переміг Гулик Андрій за найбільшого підлящика(394 грами), і отримав приз від магазину «Камуфляж» - 3 пачки прикормки «MEGAMIX».
Всім учасникам змагань були вручені дипломи за активну участь у змаганнях, прикормки «MEGAMIX», та іменні дипломи згідно зайнятих місць.
Дякуємо всім за участь і вітаємо переможців! А також велика подяка Людмилі Завінській та Клак Роману за організацію смачнющого плову та запашної ухи!

Загальний протокол змагань
Перший відкритий кубок Львівської поплавочної ліги
господарство "Лебідь" 03 квітня 2011р.

прізвище учасника1-й етап2-й етапзагальна вагасума місцьособисте місце
сектор /зонавагамісцесектор /зонавагамісце
Кучерак Сергій15A3488113B38923 87731
Млинко Сергій Олександрович10B35826A295413 31232
Полівчак Ростислав Олегович9A140026B130512 70533
Юрочкін Володимир Володимирович15B452111A107241 52454
Завінський Андрій Олексійович4B28844A162221 91065
Шкрібляк Роман2B326312A125031 57666
Машковський Сергій Іванович6A90033B33731 23767
Гулик Андрій Богданович7B15753A105051 207108
Нановський Тарас11A82449B626886109
Козлов Владимир1A624614B17848021010
Петрій Андрій Володимирович5A684510B6267461111
Стельмах Ігор12B63713A50665691312
Ясінський Юрій3A25497B15254061413
Терендій Олег Володимирович2A46671B5685221514
Лозовий Олександр Петрович8B51814A44674971515
Кудинов Александр13B7467A76111501716
Магеровський Орест5B13910A248102611917
Малерко Любомир6B0129A41084102018
Палян Араїк7A168102B19101872019
Голенков Дмитрий14B01215A35293522120
Гейко Вадим Петрович10A306812B0133062121
Ференц Василь12A013,515B2092022,522
Багач Юра8A94115B013942423
Нечепорук М.В.3B0128A6212622424
Дмитришин Григорій Волдимирович1B0125A4013402525
Ліниця Петро Григорович11B0121A3614362626
Бубенчик Іван Петрович14A013,511B01326,527

Визначення результатів проводилось згідно Правил ФРСУ, п.6
В зоні з меншою кількістю учасників для спортсменів, які залишились без улову кількість очок (місць) визначалась як середне арифметичне для місць, у діапазоні яких знаходяться спортсмени без улову в його зоні +1

888.jpg

Тo be continued…

Преса

Повідомлення: 772

» 05.04.2011 08:39 am

Спасибо организаторам и почитателям поплавочной снасти за проведение отличных соревнований. Поплавочный сезон для себя открыл, в таблицу попал правда с одной дыркой в первом туре, вкуснейшего плова испробовал, для отдыха самое оно. Ещё раз спасибо и до новых встреч!

Немного романтики. оз. Либідь, перед стартом
Зображення
Востаннє редагувалось Дима (Львов) в 05.04.2011 12:46 pm, всього редагувалось 1 раз.

Дима (Львов)

Повідомлення: 145

» 05.04.2011 08:55 am

Хотів би теж трохи повидяковуватися :super

Організаторам — за грамотний підбір водойми і професійне проведення змагань.
Суддям — за чітку і безпроблемну роботу, за взаєморозуміння.
Спонсорам — за надані чудові призи.
Учасникам — за чесну, напружену і безкомпромісну боротьбу!
Помічникам — за супер-плов, і мега-юшку!
Газдам водойми — за збереження і примноження рибних багатств. Водойма просто супер.

Коротко по змаганнях.
Перший тур. Зона, А сектор 9. Мій напарник Сергій Кучерак попадає в крайній А15, в протоку навпроти півострова, і я знаю чим це закінчиться - Сергій (чемпіон Івано-Франківської області 2010 року) використає свою перевагу на 100%. Як виявилось - на всі 200...
Тренування нам дало мінімум інформації, та й то тільки про друге озеро. Було багато чого незрозуміло і треба було "читати" водойму протягом туру.
Годую штекерну дистанцію 11 м, тому що 13 м не дістаю до зовнішньої бровки, і 13-метровий штекер катати в цих умовах дуже складно і повільно. На прикорм відразу стає стіною дрібна краснопірка, плотвичка, і ще якась рибка непристойного розміру - на всіх глибинах. Пробую катати швидко і в перші півгодини йду у невеликий відрив.
Бачу що програю Сергію багато, бо у нього на 4-метровий мах підійшла крупніша плотва. Тим часом зліва-справа від мене теж почала прокльовуватись крупніша плотва. Переходжу на короткий мах, і підловлюю плотвичку і крупну уклійку. В останні хвилини переходжу знову на штекер, а там уже стоїть гарна 50-грамова плотва... Останню плотву підсік після фінішу і викинув у воду.
Результат - 1400 г - 2-ий у зоні, з величезним відривом програю Сергію. Перехід на короткий мах був помилкою, якщо би я продовжив чекати рибу на штекер, результат можна було значно покращити. Збила з пантелику мене крупна уклійка під берегом, але її виявилося недостатньо для хорошого результату.

Другий тур. Сектор 6B. У моєму секторі учасник був з нулем. Прикинувши всі варіанти, бачу що мені реально "світить" четверте місце або п’яте, на медаль надій зовсім мало, тому заспокоююсь, але враховуючи результати попередників у цій зоні, зменшую кількість прикормки, ставлю дуже тонкі оснастки, годую точно штекерною чашкою. Підходить плотва, клює дуже обережно, капризує, хоче різних глибин і різних насадок, але всеж клює. Результат - 1305 г і перший в зоні, другий — мій напарник Сергій з вагою 389 г.

Отже: Сергій Кучерак виборов непросте золото, я третій, ще один франківський спортсмен - Роман Шкрібляк - 6, був двічі третій у зонах. Теж дуже непоганий результат для спортсмена, який нещодавно почав займатися поплавочним спортом.
Хочу також відзначити дуже сильний рівень львівських рибаків - Млинка Сергія, Юрочкіна Володимира, Завінського Андрія, Машковського Сергія, Гулика Андрія.
Кого забув назвати - не ображайтесь - не всіх бачив і не всіх ще знаю.

Висновки:
— львівський поплавочний спорт стартував!
— водойми прекрасні, причому обидві. Прекрасний полігон для поплавочної ловлі і змагань як влітку, так і в "не сезон".
— треба збирати команди і їздити на змагання - ніякого іншого способу набратися досвіду і перемагати немає.

Отже, до зустрічі на наступних змаганнях!

P.S. Переможець Сергій Кучерак обіцяв звіт написати. Чекаємо...

Rost

Повідомлення: 141

» 05.04.2011 10:28 am

Напишу і я декілька слів. Перше, мені дуже сподобалось і організація і атмосфера і рибалка , це мої перші змагання по поплавку і я точно кажу не останні ,звичайно однієї любові до цього виду рибалки мало і результат зразу все показав. Треба до всього підходити професійно. Тепер про змагання . Так вийшло що на водойму я на тренування не попав, і це перша помилка, а зі звітів всього не зрозумієш, прийшлось пристосовуватись по ходу змагань. Перший тур сектор 6в , готую удочки дві махові 6м і 5м і матч, прикормки використовував Марсель фідер , бісквіт , і плотвину універсальну назву не памятаю. Зробив стартовий закорм 10 шарів , старт беру 6-ку і починаю ловити , чую зправа "засвистів" штекер значить Рост почав ловити у мене нуль, провіряю дно , міняю насадки -нуль, почав сумніватись в приормці, але все рівно міняти піздно другої нема , починаю зменшувати оснастку. Починав з 1 гр перейшов на 0,5 і почались поклевки, потім перейшов на 0,3гр.на 5 м мах і все стало на свої місця я почав нарощувати темп , але риба була дуже дрібна і по результату всього 900 гр , я 3 в зоні пропустивши вперед Івано -Франківських спортсменів. Починаю готуватись до другого єтапу , розумію що треба ставити все саме тоньше , але проблема, в мене сама тоньша оснастка 0,1 всі тонкі лески на зимові удочки перемотав , ось моя друга помилка, треба ретельніше готуватись. Другий етап попадаю в сектор 3-а дивлюсь результат першого туру "0" і це мене розстроїло, все прийшлось починати з початку, закорм пошук риби глибин,насадки , навіть матчем здалеку пробував, але знову всю рибу взяв 5 метровою махалкою на 0, 3 гр поплавок , єдине що в першому турі ловив на один опариш , а вдругому краще ловилось на один мотиль. Єтап закінчився , зважився знову третій, 50 грам не хватило до другого місця, ось третя помилка не треба єкспериментувати, треба ловити. Ось такі мої враження, хочеться подякувати організаторам за прекрасні змагання , хозяйку за плов і юшку, дійсно смакота, мій "фан клуб"і тренерів Сендегу, Ксенію,Кравцова, Вову , Юру , Володимира Павловича, за те що вболівали підсказували що треба робити. А профіків прошу нас вчити ,може провести мастер клас, бо теорії мало треба більше практики. Все, всім дякую до зустрічі на змаганнях.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1628

» 05.04.2011 04:03 pm

Я також хочу подякувати за чудові змагання.
Склалося враження, що Львівські колеги проводять їх як мінімум десятий раз. Настільки все було чудово організовано. Починаючи від зустрічі і закінчуючи нагородженням. Сподобалась висока спортивна культура учасників. Ну а плов і юшка від Людмили заслуговує окремої подяки!!!
Обов’язково приїдемо до Вас ще. Якщо запросите. :?:
Самі змагання виявилися непростими. В першому турі мені трошки підфартило з сектором (дістався крайній з права, з гарною бровочкою під четвіркою). Після старту з’ясувалося що на мотиля стабільно бере мілка краснопірка а на опариша клює крупніша плотва але рідше. Завдяки цій плотві вдалося зробити гарний запас по вазі. Як виявилось його вистачило для того щоб втримати перше місце.
Здивували результати в зоні В. Здається дві сполучені між собою водойми з однаковою рибою а така різниця в результатах. Свою можливу помилку я зрозумів коли виявив на прикормці маленького окуньця. За дві години зловив чотири чи п’ять плотвички (в стороні від прикормки), одного йоржика і пару окунців. Згадав слова Юри Гаращенка про те, що ловити треба то що ловиться і тому в час який залишився ловив піпісочного окунця. Добре хоч його трохи наловив (якраз щоб було більше від третього місця в зоні на 50 грам).
В підсумку переміг в змаганнях тільки по вазі.
Окремим рядком хочу відмітити свого товариша Ростислава. Він знає і вміє набагато більше чим я і що важливо завжди ділиться своїми знаннями (не жаднічає). Тому в моїй перемозі прошу звинувачувати саме його.
Так нелегко нам далися медальки. Фактично здобули їх на досвіді. Думаю що наступні змагання будуть напруженішими.
Ще раз дуже дякую за чудові змагання і за те, що дали нам можливість трошки розширити географію своїх поїздок.
Надіюсь на зустріч.

kadr

Повідомлення: 3

» 05.04.2011 06:01 pm

Змагання видалися дуже цікаві і повчальні.
Plitkar ти просто молодець, змагання вийшли на рівні. Взагалі, всі хто доклав руку до організації і суддівства заслуговують на велику подяку. МОЛОДЦІ.
Тепер трошки по змаганнях. Приїхав я на тренування в середу перед змаганнями і повністю його провалив. Відверто кажучи, мене це здивувало і заінтригувало. Прикормка не працювала, риба неактивна, повний провал. Цей провал тренування наштовхнув мене на дуже цікаві ідеї, які мені дуже допомогли на змаганнях. Зразу настроївся на жорсткі умови.
Перший тур видався дуже напружений, риба підходила з центру водойми і незатримувалася на прикормці. Ловиш одну рибу і все, дальше чекаєш слідуючого підходу. Та і стандартна відгрузка поплавка плотві на подобалася. Прийшлося виправляти все на місці, методом научного тика. Мені трошки повезло, в полі зору був GT і я міг бачити ситуацію в його секторі, а ловить він дуже пристойно. Цей стимул мені дуже допоміг. В такому напруженні пройшов перший тур. Зважування. Очікування. І всьо нормально 2-й в зоні, хоть і з смішним результатом в 358 грами. Мене тішили тільки надії на другий тур, а риба там ловилася нормально.
Добре поївши смачнючого плову, стартанув в сектор. Ну сектор по результатам попереднього туру не з гірших, але це не показник. Почав готуватися, вніс незначні зміни в прикормку. Старт. Понеслось. Я прекрасно розумів, що треба не просто рвати зону, а жорстоко рвати зону. Зразу знайшов плавний звал під 7-кою, це обнадіяло. Почали ловити, прикормка працює, риба активна, покльовки впевнені. Перші 10 хвилин другого туру були успішнішими ніж весь перший тур. І тут як обрубало. Ну думаю, всьо, перехімічив з прикормом. Хвилина, друга, третя, і вот покльовка -- підсічка, є. І то не плотва. Без мандражу спокійно завожу в підсаку. Перша думка -- повезло, неможе такого бути. Знову заброс, знову очікування і вот другий підлящик в підсаці. Думки про везіння помалу відступають і починається робота. Потім 3-й,4-й,5-й,...діло йде. Але тільки хтось підходить до мене, риба відходить і мені приходиться тягнути її прикормом. За годину до закінчення змагань я усвідомлюю, що з такими візитами мені не вистарчить прикормки до кінця змагань. Ну але народ мене зрозумів і незаважав. Дякую за це розуміння. Ще покльовка, виважування і тут обідний схід під підсакою......міняю поводок, знов заброс -- покльовка і я розумію, що неможу нічого зробити рибі, непіднімається з дна, мабуть короп, і тут сход. Два прикрих схода ....розстроїло. Ну нічого, треба взяти себе в руки і продовжувати працювати і незбавляти темп. Ще декількох підлящиків я вимучив. Але загалом за тур в мене було дуже мало покльовок плотви. Це був мінуc підходу підлящика. В кінці туру на прикорм стала рибка непристойного розміру. Ну вот і всьо тур закінчується. Для себе розумію одне, або пан або пропав. Незнаю хто наловив, зовсім небуло часу слідкувати за конкурентами. Очікування. Зважування. Всьо нормально 2954 гр. Виявляється я зону порвав. Нормально в призи влізу, полюбому.
Але як відловилися наші друзі з Івано-Франківська? Вони задніх не пасли, дуже достойно ловили.
В підсумку я задоволений своїм виступом. Багато побачив, багато нового навчився і зрозумів.
Дякую всім спортсменам за чесну і безкомпромісну боротьбу. Особлива подяка спортсменам з Івано-Франківська, я багато чого побачив цікавого, ну і рівень у них дуже сильний. Є на кого рівнятися.
Всім дякую. :)

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 587

» 06.04.2011 09:27 am

Прочитав-обзаздрився :) Але не з ловлі-мене на поплавок не присядете :) Компанія зібралась класна а,головне,юшка і плов.Андрюха ти молодець.А боявся що нічого не вийде.Головне стартувати,а там вже як лавина :D Раманичу треба присвоїти звання "кормилець року"!Всім вітання і молодці.Навіть ВОВА на фото наловив :D :D :D

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 06.04.2011 09:59 am

..Ну думаю, всьо, перехімічив з прикормом. Хвилина, друга, третя, і вот покльовка -- підсічка, є. І то не плотва. Без мандражу спокійно завожу в підсаку. Перша думка -- повезло, неможе такого бути. Знову заброс, знову очікування і вот другий підлящик в підсаці...

Сергій, а я чомусь подумав, що ловля підляща це була продумана стратегія, домашня заготовка, такий собі "туз з рукава". Хіба ні?
Ми про цього підляща знали, але не було повної інформації, тому ставку зробити побоялися.
Та й реально виходить, що він підійшов на закорм через 3-4 години.

А я от додому приїхав і одні думки в голові, якби-то на "Лебідь" скочити — підлящика перевірити на штекер :f1:

Rost

» 06.04.2011 01:38 pm

..Ну думаю, всьо, перехімічив з прикормом. Хвилина, друга, третя, і вот покльовка -- підсічка, є. І то не плотва. Без мандражу спокійно завожу в підсаку. Перша думка -- повезло, неможе такого бути. Знову заброс, знову очікування і вот другий підлящик в підсаці...

Сергій, а я чомусь подумав, що ловля підляща це була продумана стратегія, домашня заготовка, такий собі "туз з рукава". Хіба ні?
Ми про цього підляща знали, але не було повної інформації, тому ставку зробити побоялися.
Та й реально виходить, що він підійшов на закорм через 3-4 години.

А я от додому приїхав і одні думки в голові, якби-то на "Лебідь" скочити — підлящика перевірити на штекер :f1:

Домашні заготовки по підлящику робити в таку погоду я побоявся. Та і до кінця я нерозкусив його. Ніяких гарантій, що попадеться відповідний сектор з відповідними сосідами.
Наскільки я зрозумів, то він підійшов в частину секторів на краю зони. Я просто зібрав рибу і тримав її. Але не виключено, що він там і стояв раніше, просто ніхто толком не кормив дальню бровку і не пробував там ловити.
Ну і ще одне, підлящик там капризний на нього ставку робити недоцільно, бо можна пролетіти повністю. Скоріше коропа можна закономірно ловити, а з підлящиком 50/50.
Але не буду обманювати, надії на нього були, ну і задум був.

serhij

Повідомлення: 587

» 13.04.2011 12:35 pm

Ну і декілька фоток від мене (не усі фото робив я, сподіваюсь автори не будуть проти), так би мовити "те, що не потрапило в ефір" :D

do_I-tur.jpg
I-tur_Rost_9A.jpg
зона А, сектор 9

І почала кипіти робота у зонах!

robota_v_zonah_1.jpg
robota_v_zonah_2.jpg
robota_v_zonah_3.jpg
robota_v_zonah_4.jpg

robota_v_zonah__.jpg
А дехто вирішив "окопатися" у секторі
robota_ne_v_zonah__.jpg
Були й такі, хто відмовлявся заходити в сетори )))

Робочі місця готові, пора замішувати прикормки
prykormka_Plitkar.jpg
prykormka_2.jpg
prykormka_3.jpg
"Вроді так нічо пахне, рибі має сподобатись"

prykormka_4.jpg
Ну ось, прикормка і готова
prykormka_5.jpg
Трошки батону, пів чорного, вода і сирок "Дружба" - ідеальний рецепт!

Жеребкування ІІ туру відбулося на середині зон А та Б
II-tur_jerebkuvannya_1.jpg
II-tur_jerebkuvannya.jpg

Після чого настав довгоочікуваний ОБІД
obid_1.jpg
obid_2.jpg
girl_from_Stanislav.jpg
Плов надихав....

В ІІ турі риба ловилась теж непогано :f1:
match.jpg
Ryba_e.jpg
Plitkar_pidleshch.jpg
Mlynko_pidleshch.jpg

Приємно, що до риболовного спорту батьки з малих років привчають своїх дітей!
litte_girl.jpg

Під час змагань спортсмени вели себе добре, ніхто не порушував правил, тому роботи у суддів практично не було
shooter.jpg

Після ІІ туру були підбиті підсумки Першого відкритого Кубку Львівської поплавочної ліги, нагороджені усі учасники грамотами та призами від наших спонсорів.
Ну і звісно ж загальне фото на пам'ять
Nagorodjennya_Kucherak.jpg
Nagorodjennya_Araik.jpg
Finish_zagalna.jpg

Все, змагання відбулися, підсумки підбиті, учасники та призери нагороджені, тепер можна спокійно присісти і ... :f1:
after_II_tur.jpg

Ігор Camouflage
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 404

» 13.04.2011 06:09 pm

Видно змагання пройшли на серйозному рівні. Мило подивитись. Вітання переможцям.

Ytsymbala

Повідомлення: 191

» 20.05.2011 09:07 pm

Про ці змагання я зробив невеличкий сюжет на місцевому івано-франківському телебаченні.
Величезна подяка Миколі з вашого клубу за наданий відеоматеріал!

http://www.youtube.com/watch?v=iMGJ8Mjpjss

Rost

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей