Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Підсак фідерний і не тільки

Все про донні снасті

Підсак фідерний і не тільки

» 11.03.2011 01:29 am

Минулого року досить вдало відрибалив на Дністрі,але інколи мої фартові,вириті мною місця були зайняті,і приходилось сідати на незручні з високим берегом і т.д.Тоді почав подумувати про підсак з довгою ручкою.І ось що змайстрував.Ідея не нова,а вийшло в мене так.Недавно розкурочив стару карбонову вудку(колись купив по недосвідченності).Вудочка була китайська болонського типу,6-ти метрова,неймовірно жорского строю(як швабра :D ).Забрав два останні склади,зняв кільця,купив готову легку голову,знайомі з дюралюмінію на заводі виточили перехідник з різьбою і вуаля...
1EUvbJXazQbatxo.jpg
xL68NtrdXNQ4gzxy.jpg
перехідник з різьбою
gCgdbiSmTUoRwuBM.jpg

pavlikua100
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 397

Re: Підсак фідерний і не тільки

» 02.06.2012 06:40 pm

Можливо хтось підскаже чи десь можна купити,або дістати перехідник з стандартною різьбою до підсака?Щось таке як зображене на фото вище.Наперед вдячний.

ВОВА83

Повідомлення: 335

» 02.06.2012 06:50 pm

Підкажу. Йдеш в магазин. Купляєш гайку високу. Трошки фантазії і получаєш отаке.
6dlUoTar9oM.jpg

Опис на російській. Писав просто на одному російськомовному сайті
"Делая после зимы порядок в гараже нашол старое совецкое удилище телескоп в полне рабочем состояние. Выбросить стало жалко, решил сделать с него подсак с уклоном под мах и фидер.
По процессу:
- Убрал кольца, катушкодержатель;
- Оставил только три последних колена (приблизительно метра 3);
- Пошол в мазазин и купил голову подсака;
- Дальше в магазине крепежей купил монтажную шпильку и большую гайку по шпильку;
- Дома отрезал сколько надо шпильки накрутил на гайку;
- Попробовал вставлять в телескоп - оказалось, что слишком большой зазор между шпилькойи стенками телескопа. Решил вопрос тем, что накрутил на шпильку трубку с меди, предварительно смазав епоксидом.
- Потом уже вставил приспособу в телескоп. Зафиксировал епоксидом.
И вот результат. Радует - что своими руками. По факту времени заняло 3 по 10 минут "
Востаннє редагувалось v'JurOK в 25.02.2013 01:22 pm, всього редагувалось 1 раз.

v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 461

» 04.06.2012 11:36 am

ВОВА83 написав:Можливо хтось підскаже чи десь можна купити,або дістати перехідник з стандартною різьбою до підсака?Щось таке як зображене на фото вище.Наперед вдячний.

Перехідник навряд чи ти десь знайдеш, шукай токара який тобі його зробить, різьба 3/8" на 20 ниток. Такі мітчики і плашку знайти дуже тяжко, можна їх купити в неті тут і тут, але задоволення не дешеве. Легше і дешевше зробити як написав v'JurOK.

Лошара

Повідомлення: 133

» 06.06.2012 03:19 pm

Можна скористатись мітчиком М10х1,25 для виготовлення різьбової втулки

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 28.05.2013 11:25 am

Хто порадить недорогу штекерну ручку до підсака бо на стару ручку корова встала 200грн

Ігор G!Loomis

Повідомлення: 58

» 28.05.2013 01:25 pm

Ігор G!Loomis написав:Хто порадить недорогу штекерну ручку до підсака бо на стару ручку корова встала 200грн

Сам хотів таку ручку собі купити
http://www.flagman.kiev.ua/component/virtuemart/category/2993-flagman-impulse-carp-ruchka-podsaki-shteker-340
дуже сподобалося мені що тут можна використовувати або два, або три коліна (шайба з різьбою є як на останньому, так і на середньому коліні) і відповідно мати різну довжину в залежності від потреб. Зупинила лише довжина в складеному стані - не влазить нормально в багажник :(.То що в описі пише що
Транспортная длина 1м 10см
то звіздьож - 340 поділити на три ніяк так не вийде :D

Gonduras

Повідомлення: 123

» 02.06.2013 12:15 pm

Gonduras написав:Сам хотів таку ручку собі купити
http://www.flagman.kiev.ua/component/virtuemart/category/2993-flagman-impulse-carp-ruchka-podsaki-shteker-340
дуже сподобалося мені що тут можна використовувати або два, або три коліна (шайба з різьбою є як на останньому, так і на середньому коліні) і відповідно мати різну довжину в залежності від потреб. Зупинила лише довжина в складеному стані - не влазить нормально в багажник :(.То що в описі пише що

В мене така ручка для підсака. Дуже подобається. Легенька і дійсно універсальна. Всі коліна складаються при транспортуванні одне в одне. Мені чітко поміщається в бокову кишеню до фідерного чохла, так що я просто "не помічаю" цю ручку при транспортуванні. Довжина - десь 120-130 см. Використовую її з такою головою.

Mari1yn

Повідомлення: 253

» 10.06.2013 11:56 am

Mari1yn написав:
Gonduras написав:Сам хотів таку ручку собі купити

В мене така ручка для підсака. Дуже подобається. Легенька і дійсно універсальна. Всі коліна складаються при транспортуванні одне в одне. Мені чітко поміщається в бокову кишеню до фідерного чохла, так що я просто "не помічаю" цю ручку при транспортуванні. Довжина - десь 120-130 см. Використовую її з такою головою.

там різьба алюмінієва в цій ручці, ні?
за півтора сезону такий метал повністю зноситься :(

stal1n

Повідомлення: 143

» 10.06.2013 12:30 pm

Якщо не закручувати забруднену піском різьбу - не зноситься.

Pavel K

Повідомлення: 2777

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей