Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Запитання ЛККлубу

Re: питання карповому клубу

» 12.09.2013 09:15 pm

всім привіт. напишу і я пару слів. всі питання вирішимо на зборах. або на президії. раніше ми мали менше змагань- всі говорили - немає де змагатись. цього року - бачимо що маємо забагато. моя особиста думка- риба просто нагодована. при чому нагодована хорошою їжею. а тому тепер кукурудзи не хоче і на будь що не клює. на наступний рік щось змінимо. але всім не сподобаєшся. крім того вже всі привикли- є кубок львова, є марафон, є гран прі, є сазан і т.д. на наступний рік деяких змагань не буде. зробимо максимум одні змагання на місяць- наприклад.
тепер рахуйте: в травні - тільки кубок львова - тоді чемпіонат україни і ICL ЙДУТЬ СПАТИ- що нам на це скаже Бугай і Левченко- а перемісти на червень ми не можемо- затверджено федерацією. це мова про травень.
так само буде майже кожного місяця.
Кравцов поки що мовчить- але він вже точно щось знає і свою думку має.
Моє особисте переконання- в місяць одні змагання. мінімум за 5 днів до змагань заборонити коропову рибалку.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 764

» 12.09.2013 09:26 pm

і ще. мені здається - ми тут не флудимо. давайте всі пишіть- пропонуйте. разом приймемо рішення.

terry
Львівський карповий клуб

» 12.09.2013 10:15 pm

Я б не став у поганому кльові винуватити тільки кількість змагань.Без сумніву-риба наколена і потребує відпочинку,
але до уваги також треба взяти той факт,що на всіх останніх змаганнях,починаючи з "Сталкера",цвіла вода.
Не секрет,що коли цвіте вода-короп не активний і пасивний до їжі-відповідно не буде доброго кльову.
Причини,через які починає цвісти вода є різні,серед них також попадання нітратів у воду,що у нашому випадку
напевно має місце -з городів навколо водойми.Може причина десь тут?

neptun
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 318

» 13.09.2013 10:59 am

Змагань дійсно забагато. Не проводив моніторінг , ну думаю, в лідерах по Україні Прилбичі точно. Ну й не забувайте , що карп тако ж вчиться. Поімка трофейних екземлярів буде ускладнюватись з року в рік .

Кот Баюн

Повідомлення: 319

» 13.09.2013 02:46 pm

думаю, що проблема, якщо навіть існує, то причина її комплексна
зважити треба ВСІ чинники, а не зациклюватися на очевидних (хоча й не обов'язково тих, що мають значення)
наприклад:
1. кубок Сазан - зельонка в самому розпалі, але риби наловлено понад 4 тони
2. припускаючи, що риба "наколота", згадайте, скільки тієї наколотої риби ловиться весь час? згадали? багато...
.................................... і так далі
може, треба поставити питання інакше: чи можливо щось вдіяти, що б на ВСІХ змаганнях завжди, не зважаючи на погоду і пору року, ловилося якнайбільше риби? :)

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 01.08.2014 10:24 pm

У меня вопрос к ЛКК: У кого есть информация касающаяся нарушений членами ЛКАВ правил и порядка на Прилбычах?
Раньше я не обращал внимания на какие-то слухи без фамилий, людям свойственно иногда выдавать свои подозрения за реальность...но, честно говоря надоело. Давайте выясним отношения и поставим точку. Клуб отвечает за каждого члена и я лично выдаю каждому клубнику его удостоверение, а значит несу такую же ответственность. За 7 лет не знаю ни одного случая нарушений нашими членами по всей области кроме одного случая - черезмерного употребления алкоголя, выводы сделаны и больше не повторяются. Есть что аргументировано сказать, фамилии, ники в студию, мы пересмотрим членство этих людей в рядах ЛКАВ.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3635

» 02.08.2014 12:03 am

Караван йде - собаки гавкають. Особисто в мене немає жодних претензій- ті питання чи непорозуміння, що виникають по дорозі- це робочі моменти. Вони виникають постійно і я не бачу в цьому проблем. А то що язиками тріпочуть- так було і так буде. В великій сімї- не без урода. Рота без замполіта- що село без дурака. Тому і є люди що розпускають плітки. Я вже не реагую. Якщо в тебе є конкретна інформація хто і про що говорить- виголошуй. Все останнє- соплі. Слава Україні.

terry
Львівський карповий клуб

Re: Запитання ЛККлубу

» 02.08.2014 08:52 am

Чи десь є графік змагань на Прилбичах?????

4iter

Повідомлення: 21

» 02.08.2014 11:08 am

4iter написав:Чи десь є графік змагань на Прилбичах?????

/2014-t7472.html

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 18.03.2015 12:02 pm

Доброго дня, панове!

рік за роком покращував майстерність, прикупив нормальні вудилища, садок, готовий купити карповий мат... і все для того, щоб потрапити на Прилбичі... і в ЛКК само собою. разом з товарищем хотіли б у майбутньому брати участь у змаганнях.
однак немає в мене двох поручителів. як бути, підкажіть.

arkalynyak

Повідомлення: 19

» 18.03.2015 12:20 pm

Треба себе якось представити :D і проявити . Колись їздили на суботники, де й знайомилися. Зрештою й зараз є можливість усіляко допомагати, якось.
А брати участь у змаганнях ніхто і ніщо не заважає без членства. Так як і їздити на Прилбичі на рибалку.
Наявність снастей (незалежно від їх брендовості) ще нічого не означає. Просто є певні вимоги щодо них на водоймі для безпеки риби.
ЛКК це колектив і організація зі своїми правилами і вимогами, а вже потім з привілеями.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

» 18.03.2015 12:45 pm

arkalynyak написав:Доброго дня, панове!

рік за роком покращував майстерність, прикупив нормальні вудилища, садок, готовий купити карповий мат... і все для того, щоб потрапити на Прилбичі... і в ЛКК само собою. разом з товарищем хотіли б у майбутньому брати участь у змаганнях.
однак немає в мене двох поручителів. як бути, підкажіть.

Як варіант є шанс поїхати з якоюсь двійкою на чергування,а можна і кілька разів. До повноцінного карпового сезону тобі вдасться
1. Прийняти участь в захисті риби від посягання браконьєрів.
2. Познайомитись з людьми,активістами капрового руху,активного способу життя.
3. Порибачити на фідер.
4. Ну і говорячи філосовськи прийняти для себе своєрідну ауру,яка панує на Прилбичах,і відповідно Прилбичі приймуть тебе.А там дивишся і появляться люди готові за тебе поручитись.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 253

» 27.04.2015 07:13 am

Хто підскаже де є перелік змагань які будуть відбуватись на озері в Прилбичах?

4iter

Повідомлення: 21

» 27.04.2015 06:28 pm

terry
Львівський карповий клуб

» 19.01.2017 11:17 am

Доброго дня. Хотів би стати членом клубу. Підозрюю, що міг би бути корисним. Маю велике бажання насолоджуватись риболовлею на улюблених Прилбичах і зробити щось корисне для водойми від себе. Підкажіть що необхідно, щоб стати членом клубу.

Олег риболов

Повідомлення: 27

Поперед.Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей