Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Запитання ЛККлубу

» 09.09.2013 07:17 pm

При такому щільному графіку змагань, на рибалку не буде вільних вихідних!

TVG
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 88

» 09.09.2013 09:53 pm

TVG написав:При такому щільному графіку змагань, на рибалку не буде вільних вихідних!

на рибалку є клубне також озеро Тарнавиця, ласкаво просимо туди, а оз. Прилбичі якщо непомиляюсь є спортивна водойма!!! але це тільки розмова. Треба це затвердити на зборах клубу.
Аматорська рибалка 7 днів до змагань на робочих секторах категорично заборонена, окрім дамби.
і нарешті присвоїти сектрам довічну номерацію,напрямок лову на секторі (а то накожних змаганнях сектора повикручовані в різні боки),межі.

Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 486

» 09.09.2013 11:53 pm

Шановний , я, не зрозумів про сектоа в різні сторони ? !!!

TVG
Львівський карповий клуб

» 10.09.2013 08:46 am

Ігор 10 написав:
TVG написав:При такому щільному графіку змагань, на рибалку не буде вільних вихідних!

на рибалку є клубне також озеро Тарнавиця, ласкаво просимо туди, а оз. Прилбичі якщо непомиляюсь є спортивна водойма!!! але це тільки розмова. Треба це затвердити на зборах клубу.
Аматорська рибалка 7 днів до змагань на робочих секторах категорично заборонена, окрім дамби.

На рахунок заборони ловлі, багато може не погодитися, я думаю що більший відсоток членів клубу не мають потрібної кількості фінансів і стільки вільного часу, щоб постійно приймати участь в змаганнях, тому і їздять зі своїми сімями на звичайні рибалки у вільні дні від змагань щоб поборотися з великою і сильною рибою. Проблема вся не в них, а в самій кількості і щільності змагань на протязі року, потрібно її зменшити.
Як альтернатива, у разі розчищення зараз не доступних нульового поля, можна було б відвести його для рибалки в період після змагань коли більша половина озера закрита і відпочиває...
В першу чергу озеро Прилбичі - це місце відпочинку одноклубників, друзів, сімей, рибалок що приїздять з за меж нашої країни і просто хороших людей, що сповідують принцип "спіймав - відпусти". Не правильно робити водойму суто для змагань. Варто просто зменшити кількість змагань і розумно їх розприділити на протязі всього риболовного сезону...

Valldemar
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 132

» 10.09.2013 09:36 am

TVG написав:Шановний , я, не зрозумів про сектоа в різні сторони ? !!!

Можна простіше? замість ШАНОВНИЙ вставити просто слово"Ігор" , а то звучить якось образливо. ...не проце мова,
випало щастя мені відрибачити на одному і теж самому секторі чотири рази на змаганнях , я був вражений розміткою кожного разу -сектора , напрямок лову, і кожний раз він направлений на різні точки...подумав що це такий умисний хіт щоб було надчим попрацювати, ну да ладно, но коли я прийшов 3,09 кзу і сектор зведений в 0 це було цікаво , як в нуль ???? права сторона завернута в ліво, а ліва в -право ?????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб

Re: питання карповому клубу

» 10.09.2013 10:31 am

Перед соревнованиями водоем надо закрывать, кроме дамбы. Просто когда ты попадаешь в сектор, ты не знаешь, что и сколько в него накидали. В секторе была ямка, а тут ее нет, она кукурузой засыпана, или еще какой-нибудь дешевой отравой. Недаром вся рыба под берегом, напротив 5 поля, сидит. Там экология лучше.

fimin

Повідомлення: 49

» 10.09.2013 10:58 am

fimin написав:Перед соревнованиями водоем надо закрывать, кроме дамбы. Просто когда ты попадаешь в сектор, ты не знаешь, что и сколько в него накидали. В секторе была ямка, а тут ее нет, она кукурузой засыпана, или еще какой-нибудь дешевой отравой. Недаром вся рыба под берегом, напротив 5 поля, сидит. Там экология лучше.

Вот вот ,нарешті -100 % розумні слова

Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб

» 10.09.2013 01:08 pm

На сто відсотків підтримую Valldemar. Хлопаки,не треба шукати чорного кошака там ,де вже Канфуций пошукав. :) Ми всі прекрасно знаєм яка кількість прикорму сипется на звичайній рибалці та на змаганнях - не до порівняння! Відпочинте охолонте після змагань. А то так слідуючим буду слідкування , хто яким кормом годує на змаганнях рибу "дешевой отравой" чи золотом сусальним. :wink:
ЗІ. Ігор, з достойним виступом тебе.

Кот Баюн

Повідомлення: 319

» 10.09.2013 10:19 pm

Тепер тобі, Ігор, пояснюю, я, не один раз був присутній, при розмітці і встановленні секторів, та приймав в тому участь, Андрій Васильович, завжди дотримується відстані в метрах, а в напрямках користується виключно компасом, (моя дружина була дуже здивована).
P.S. Якщо, тобі слово, "Шановний", образливо, то мені, образливо, що ти мене виганяєш на Тарнавицю !!!

TVG
Львівський карповий клуб

» 11.09.2013 12:21 am

TVG написав:Тепер тобі, Ігор, пояснюю, я, не один раз був присутній, при розмітці і встановленні секторів, та приймав в тому участь, Андрій Васильович, завжди дотримується відстані в метрах, а в напрямках користується виключно компасом, (моя дружина була дуже здивована).
P.S. Якщо, тобі слово, "Шановний", образливо, то мені, образливо, що ти мене виганяєш на Тарнавицю !!!

Вибачаюсь може дійсно когось словом образив, але хочу щераз довести думку до кінця, дискусія іде до того, озеро трішки втомилось і це немоя тільки думка, ... просто треба зменшити кількість змагань за літо , щоби були максимальні терміни між турнірами,( ато по Фіпсу даже чотирнадцять днів неполучається)(інцидент по Кубку України) більшість розуміє про що іде мова, коли булоб 14-21 день розриву між змаганнями повірте, буде час і порибалити і 7 днів озеру відпочити, і усе буде добре і риби менше буде подирявленої, війдіть трішки зрозуміння до даної ситуації ...
а взагалі будуть збори клубу , вот і поговоримо на цю тему, дуже хотілось за здалегіть включити впорядок денний зборів цю проблему!!!

Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб

» 11.09.2013 10:39 am

Повторюсь.Надо бы потралить вдоль берегов кошкой и вытащить оборванные оснастки.Особенно 1-е поле. В 5-том секторе, в котором мы стояли,сложилось впечатление,что рыба просто боится подходить ближе 130 м из-за лесок,шоков и др. оборудования.После окончания КЗУ на 4-м секторе сели фидерщики порыбачить,дык при мне(пока собирали лагерь) на забросе в 70 м оборвали 2-е оснастки,а сектор для фидеристов популярный.
Клевало всё кроме рыбки идущей в зачёт,даже такая:(краснопер 400 гр.
Не прикрепляется фото :!: :?:

Берег
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 184

» 11.09.2013 10:59 am

Відкрию секрет :D . На 4 секторі мілина і тверде дно. Типу пляж. Туму саме на ньому треба кинути трохи далі.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

» 11.09.2013 11:45 am

giorgio написав:Відкрию секрет :D . На 4 секторі мілина і тверде дно. Типу пляж. Туму саме на ньому треба кинути трохи далі.

Если это ко мне,то я лапав в 5-том,а вообще о другом.

Берег
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 184

» 12.09.2013 09:37 am

Говорили балакали - сіли і заплакали, :D ,
хотілось почути коментарі призидії ЛКК...

Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб

» 12.09.2013 11:04 am

Нажаль говорите балакаєте. Флудимо.
я не президія, але кидаю свій коментар.
Це питання вже підняте, але самі ж кажете - все буде вирішуватися на зборах.
що саме ще хочете почути?

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

Поперед.Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей