Анонс

Дорогі друзі! Дякуємо що ділитеся на Форумі корисною інформацією!!!

ЛКАВ /FishUp : Рибальський базар. 21.02 - 01.03 Розіграш спінінгових приманок
Пінгвін: Лід - де і який: Сезон 2018 - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Малі рівнинні річки без вказання конкретних місць

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Річка з невідомою назвою

» 07.08.2008 12:11 pm

Ось такий от незапланований виїзд стався на початку цього тижня. Олег Ривак, який вже мав на борту своєї анфібії Шпунта забрав мене з Зимної Води коротко по четвертій ранку. На запитання : "Куди їдем ?"....було сказано якась річка Поблизу Яворова. Нажаль назви її так і не знаю. Приїхали на місце ще до світанку. Зважаючи на тип водойми (заросла річечка з нешироким руслом та малими глибинами) основні акценти робилися на поппери на вертухи невеликого розміру. У ході також були плаваючі воблери. Цікаво але кльов на цій водоймі тривав сумарно десь годину з маленьким лишком. Після цього хоч греблю гати....Першим на вертуху відстілявся саме Ривак. На прив"язі його нового самурайського спіна близько 6-ої затріпалася перша зубаста....на око заважила десь півтори кілограма.....далі у нього спрацював 4,5 сантиметровий попер - екземпляр не менший. Тай узагалі оцей кіллер становить не меншу загрозу для львівських водойм ніж електровудочник :D
1.jpg

Сумарно наловив найбільше. Нормально відстрілявся і Шпунт, запхавши у свою сумку заледве меншу хижачку аніж Ривак. Друга, через необачність молодого спінінгіста (не взяв ні скрутки ані поволка і при цьому ловив на моно :) ) поснідала його улюбленим попером. Я ж упіймав лише кількох шенурків які були відпущені..ось один з недомірків
2.jpg

Одного 300-грамовго таки зачепив на кукан. Красуня-щука яка подарувала мені незабутню покльовку нажаль погано загачилася за мого 3Д-поппера ...перший напад вхолосту,.... за другою спробою все таки його вкусила ....але нажаль не так як треба :( . Хоч і справно підсік ... Тугу на серці ... розвіяв хіба кокунь пристойно-середніх розмірів :D який не з меншим заатакував ужгородського стіка... Потім ще кілька смугастиз але вже не пристойного розміру атакували мікровертухи... але загалом кльов як відрізало ...і поїхали на гриби

Taras_K

Повідомлення: 255

Малі рівнинні річки без вказання конкретних місць

» 08.03.2011 08:17 pm

Думаю, що багато хто згоден з тим, що малі річки - це найбільш вразливий тип водойм і вбити їх найлегше, до того ж для ублюдків-електриків вони дуже зручні: власника нема, можна сплавлятись по течії і бити струмом. Тому вважаю, що дуже необхідна ця тема, де можна виставляти звіти з рибалок на маленьких річечках, не вказуючи їх назви та конкретних місць...
Сьогодні ми з Тарасом К вирішили відсвяткувати жіноче свято як справжні мужчини: поїхати на рибалку. :) Ще з вечора розпочавши активно поздоровляти дружин :) на ранок ми вже мали їх офіційний дозвіл на поїздку...Нашою метою була переднерестова щучка якраз на одній з таких річок...Тарас напише більш докладний звіт...
Востаннє редагувалось Bogd@n в 18.08.2013 10:30 pm, всього редагувалось 1 раз.

Bogd@n
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 193

Re: Малі річки без вказання конкретних місць

» 09.03.2011 11:45 am

Ну раз громадськість вирішила таким чином збільшити популяцію наших потоків - не маю нічого до заперечення. Справді, відсвяткували ми з Богданом “кларин день” по-особливому :) . Моя благовірна, як і Богданова, була вшанована напередодні ввечері, тож на превеликий подив, на заклик колеги махнути на рибалку, жінка відреагувала позитивно. Звісно, якихось ілюзій на суперулови ніхто не плекав. Суму нагнав ранковий мороз. Коли я виходив з дому, на дворі було -10. Промайнула неповна година і ми на ріці.
Якось по-особливому привабливо та колоритно виглядає ранньовесняна ріка, та рибалка на ній. Береги ще встелені снігом. А навколо затоплених дерев та біля берегів подекуди ще залишилися закраїни льоду, проте, ти вже відчуваєш, що ріка прокинулася. У холодне русло стікають талі струмки, які все дужче забарвлюють воду в коричнуватий відтінок.....Одним словом краса. Сонячне проміння вже лоскоче у щоку, а ти методично вистукуєш по дну джиговий танок….. Чим не “Інтермеццо” :f1:
Derevo-lid.jpg
Залишки зими
Intermecco Bodia.jpg
Богдан і Інтермеццо Коцюбинського

У Богдана на обличчі я побачив аналогічні відчуття, усмішка від вуха до вуха і монотонні, вводячі у транс, два оберти котушки з паузою :D . Класно він виглядав з своїм триметровим тяжким джигометом на фоні маленької річки. Тільки от до цього всього ще бракувало покльовок, а їх все не було. Обстукали ми фактично всі перспективні місця, а реакції в риби на наші старання нема і нема. Вирішили не мікрушити взагалі..
Сонце вже підказувало що близиться полудень, а удару чи потяжки ні у мене ні в напарника “зась”. Проте кілька зворушливих моментів ріка згодом таки подарувала
Першим заслужив покльовку Богдан. Йду до нього. Каже начебто взяв судачок. Богдан неквапом підмотує котушку. Коли він виводить рибу на поверхню, вже видно що то щучка. До емоцій які подарувала нам краса природи миттю доплюсовуються вже інші суто рибацькі. Ну і нехай на гачку не “супермонстр”. Покльовці кількасотграмової зубані Богдан радіє не менше. Рибка з ікрою і попливла доношувати потомство :)
Bodia2.jpg
Спокусилася на хеві-джиг Богдана
Bodia_vypusk.jpg
Назад доношувати потомство

Впіймана щучка додала нам азарту . Наступна покльовка була вже у мене, щоправда хижачка зійшла прихопивши з собою силіконовий хвіст моєї приманки. Жбурляю в те ж місце, на ямі якраз у розріз між течією і спокійною водою і виконую класичну джигову проводку. Перша ступінька, друга - “бум”, підсічка, сидить :) Розмір такий як у Богдана. Світлина на пам”ять і гайда у рідну стихію, адже на дворі попри сонце все ще мінус.
Moja1.jpg
І мені поталанило

За кілька хвилин було ще по одному “удару”. Бодик спромігся на ще одного шнурка, і кльов як відрізало. Відтак ми помандрували досліджувати річечку
Jama 1.jpg
таємнича яма
Zverhu.jpg
Зерху

Впродовж наступних трьох годин що ми балакали, активності риби не було видно взагалі, відтак ми насолоджувалися природою та канапками які прихопили з собою.
Jigit.jpg
Джигіт :)

Так от на звершення цієї байки хочу сказати , що для мене далеко не кожна минулорічна рибалка у розпал сезону, з великою кількістю улову, приносила стільки позитивних емоцій. Взимку я, практично ніколи не спінінгував. От тепер бачу - дарма!
P/S Відеофайли згодом доставлю

Taras_K

Re: Малі річки без вказання конкретних місць

» 14.03.2011 12:00 pm

ПРОДОВЖЕННЯ..... Незмінна команія антидомочадців (ще доплюсвувася пан-модератор Олег Смуток) знову вирішила на подорож малими річками Львівщини, адже, хоча весна і прийшла, стояки від льоду відійдуть ще не скоро. Проте, головна мета операції все таки була розвідувальна: пройти, побачити, запам’ятати і зробити висновки. Цікавило насамперед дослідження повадок хижака у переднерестовий період: часова статистика покльовок та активність риби, ну і звісно самі місця. Одразу скажу, хоча були і на авто, находилися у суботу чимало. Хоча фактично, на дворі вже був конкретний плюс, риба себе поводила ще геть по-зимовому. Усі покльовки що вдалося заробити мені та моїм колегам, були або на ямах, або на виходах з них. З джигових проводок зубата надавала перевагу класичній ступінці і традиційно хапала на падінні приманки. Якогось суттєвого впливу на кльов кольору, розміру чи типу силікону не було. Єдине, що після експериментального сидіння Богдана Столяра на одній ямці, він зробив висновок, що нібито покльовки раптово покращилися коли він збільшив вагу джиг-головки з 8-ми до 12 грамів (тобто джига не планувала повільно по течії а швидше вертикально падала на дно). Щоправда реалізувати Бодику бодай один з тичків і покусів не вдалося. Навіть хвости відгризала, а на гачок ну ніяк :). У нас з Олегом було по реалізованій покльовці зранку близько 9-ої. Шнурики 400-500 грам попливли додому. Нехай підростають і знову нас там чекають.
Smut 500.jpg
перша
Ja i Bodia.JPG
я впіймав, а Богдан медитує :)
Smut_vypusk.JPG
до дому підростати

Потужний удар був у мене також близько обіду. Метр протягнув..і схід. По обіді ми вирішили пререїхіти по ріці вниз. Залишили авто в селі і помандрували вздовж русла, занотовуючи у пам’яті цікаві ямки та перекати. Розкажу детальніше про одне з таких місць…. Маленький потічок несе у річку талу воду і у цій точці хижак ганяє мальок, а за метр добряча яма з водоворотом. Перший ж експеримент покидати на одній з заглибин приносить результат. Дивлюся в Олега спінінг дугою, кричить що зачепив сома. На щастя це був не сом. Коли Смуток підняв з ями те що йому клюнуло на приманці висіла непогана щука. Її я діставав лежачи на кризі.
Smut_bil'sha.JPG
Мешканка однієї з ямок

Потім ми ми ще довго мандрували річкою, допоки нас не наздогнала темрява. Втомлені та задоволені, хоча й всі в болоті, тримали курс назад додому.
І на завершення… Погодьтеся, жоден стояк не зрівняється з красою річки. Вона живе своїм життям , бурлить, сповільнюється на поворотах, утворюючи ями та водовороти, пришвидшується на перекатах та співає шумом течії. Ти її постійно вивчаєш. З часом починаєш розуміти повадки ріки, знаходити стоянки риби... Та й самих різновидів живності там куди більше ніж у баюрах. От тілки ставимося ми до таких річечок дуже жорстоко: сітки, електровудки, а з іншого боку промислові стоки викид побутового сміття і навіть банальні залишки посиденьок.. І такі от маленькі річечки перетворюються у "Полтви" та "Зубри". В них зникає риба, а підходити до них та милуватися течією зовсім не хочеться . Так от, аби переживати ці хвилюючі миті ще раз і ще раз. Нам усім треба змінити ставлення до природи :!:

Taras_K

Re: Малі рівнинні річки без вказання конкретних місць

» 14.03.2011 02:38 pm

Поки хлопці ловили рибу я бігав по березі, намагаючись сфотографувати одну з мешканок прирічкових хащів і врешті мені це вдалось...
3.jpg
Ехехе...
6.jpg
...І що це за диваки ходять по протилежному березі, розмахуючи ломаками...
1.jpg
Кінчик хвоста вже потемнів, літо буде...

Bogd@n

» 15.03.2011 09:50 pm

"...весна идёт... весне - дорогу."(с)
Ні робочий день, ні ангіна , ні розбиті дороги не спинять справжніх фанатиків рибалки. Адже на дворі весна...
Природа потроху прокидається після зимової сплячки,а знею прокидається і рибка...
1221.jpg
1222.jpg

Прибули на канал десь біля третьої дня. Поки розклались,промірялись та призвичаїлись до місцини ще пройло трошки часу. Тому, з погляду на те що до заходу сонця залишилось ловити три неповноцінні години - вирішили не кормитись, а спробувати ходову рибалку.
Рибка відізвалась на мотиля майже відразу.
1223.jpg
плотвичка
1216.jpg
ще одна
1207.jpg
Вова і рибка

Переважна більшість покльовок була біля протилежного берега в сантимертах 20 від прибережної рослинності. Розмір весняної плотви радував і додавав при виважуванні такого довгоочікованого адреналіну.
Біля шостої зібрались і розїхались по домівках.
1224.jpg
улов
1229.jpg
такий собі "кабанчик"

Одже оскому збили, задоволення отримали"... что ещё нужно мужчине, чтоб достойно встретить старость..."(с) :)
Сезон відкритий. УРА :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 410

» 10.09.2011 08:37 pm

Завтра воскресенье...и как иногда бывает :? ни получается поехать на рыбалку. Еще целую неделю ломки :wall я бы не выдержал! Короче, хватаю после обеда спиннинг и еду на речушку, название которой и сам не знаю...благо что ехать каких то пол часа учитывая плохую дорогу, думаю погоняю окунька и то если повезет (не слышал что-бы кто-то, что-то там ловил, да и сильно чистой эту речку назвать нельзя). Ставлю машину, и тихонько что-бы меня никто не видел со спиннингом, а то еще скажут: - "Шизанутый какой-то, рыбу приехал здесь ловить! :kz ". Ну вот шифруясь :oops: , все таки попал на речку.
IMAG0129.jpg
Речка
Распаковываю спиннинг, ставлю самую маленькую колывалку, второй заброс под кусты и удар :shock: , думал водоросли, а "водоросли" повели в бок, подтаскиваю ближе и какое было мое удивление - щучка :wow
IMAG0128.jpg
Щучка

Уууу!, думаю, и ставлю поводок и приманку побольше... еще несколько забросов и опять... :shock: зубастая.
IMAG0126.jpg
опять зубастая
Ха,и че я шифровался, я герой на коне :) , щуколов можно сказать :D. Потом даже, были у меня болельщики :cow:
IMAG0135.jpg
Болельщик...
, вот только не аплодировали... да и мне не сильно было нужно, адреналин зашкаливал, потому что не ожидал такой рыбалки :yahoo: с одного места вытаскивал по две штуки клыкастой :wow
IMAG0131.jpg
и еще...
В общей сложности вытащил 9-ть штук, где-то от 300гр. до килограмма, и это за полтора часа...
IMAG0133.jpg
, а вот окуня поганять не удалось, поймал только одного, но не сильно этим ростроился...
IMAG0132.jpg
матрос

П.с. Рыбу отпустил, во первых - как писал выше, речка не сильно чистая, во вторых - не планировал что будет такая рыбалка, даже кукан не брал, но удовольствия получил массу, ну и самое главное можно недельку спать спокойно...,так что не забывайте маленькие речки и они Вас могут приятно удивить..., как меня сегодня.
П.с.2 Фото речки конечно не той что был сегодня, по той причине что читают форум ни только порядочные рыбаки...
Всем НХНЧ, и удачи...

barmaley

Повідомлення: 136

» 21.11.2011 09:12 pm

Сьогодні відвідав цікаву річечку, досить вузеньку з великою кількістю рослинності. На мормишку вдалось зловити лише одного карасика, а от місцеві на малявки час від часу витягали плотвичок, карасиків, було навіть декілька голавликів і жерешків. Думаю в теплий період року варто приділити цій річечці більше уваги :)

jerkman

Повідомлення: 403

» 19.12.2011 06:28 pm

Сидів вчора дивився в вікно і згадував як 2-3 роки тому в такий час вже на льоді сидів окунців дьоргав. І так сильно мені захотілось поїхати на рибалочку, що аж про все забув. І надумав їхати на річечку недалеко від Львова.
Не довгі збори, декілька вольфрамових мормишок які недавно прикупив, пачка нарізки, ну і спіннінг з катушечкою звичайно :D Це все культурно поставив біля дверей і пішов спати :sleep: .
Цілу ніч не міг толком виспатись снилось шо тягаю :huge окунів. І от прозвенів будильник, вставши о 8 ранку пішов глянув на градуснику -2, думаю " поки попаду на річечку якраз кільця мерзнути не будуть". Але появились непередбачувані обставини і так вийшло що мусив трішки посидіти в дома. Щоб не скучати включив компютер тай давай лазити по сайтах, долазився до того шо на годиннику аж пів дванядцятої :wow. Ще пару хвилин і я вже топаю на зупинку, а на річку попав 20 по дванадцятій.
Поки склав снасть було рівно пів першої, я засік рівно двігодини і мормишка нарешті полетіла в воду. Перша проводка пусто :notknow , друга так само :notknow і так 15 хвилин. Мій запал потроху почав зникати, але методом підбору проводок всетаки найшов ключик до окуня.
PICT0126.JPG

Після 20 хв без покльовок, діло пішло :hook: Окунь був дуже пасивний, дуже багато сходів, і брав майже за сам край губи.
І так за ті дві години що я засік, я виловив 28 окунів різної ваги.
PICT0130.JPG
PICT0137.JPG
PICT0142.JPG

Отака в мене вийшла двох година :f1: неподалік від Львова.
PICT0138.JPG
PICT0140.JPG
PICT0133.JPG

name

Повідомлення: 77

» 03.10.2012 11:19 pm

Ловля на малих річках заввжди має свій ізюм ,коли ніде не клює переношусь на малі річки,де риба менше розбавлена водою.так сталося востанні дні,по слухам скрізь попандоси,риб не бере а як бере то слабо,тому хотілося знайти і знайшов місця, де мало хто буває і хоч умови ловлі не прості, (не те що стежок нема,а суцільніджунглі,словом без мачете важко..)з іншоі сторони :немає такого риболовного пресингу,і непогані шанси КЛЬОВО відірватись.бував там кілька раз ,відловився не зле,але покльовки дуже вялі,слабенькі" тички",щуку після того як та вийшла і промазала ,вдруге намалювати просто нереально .На інших місцях,хто ловив і таким немогли похвалитися,тому вважаю ,що час потрачено не впусту:нові місця,нові врження,і все таке....
Приєднані файли
DSC01265.JPG
DSC01264.JPG
DSC01251.JPG

galatum

Повідомлення: 80

» 02.01.2013 01:38 am

Відкрито сезон 01.01.2013 року. З ранку зідзвонившись з товаришами вирішили поїхати відкрити сезон. На рахунок водойми все було вирішено заздалегідь, їдемо на ту ріку на якій і закривали сезон 2012 року. Ріка потішила в котрий раз нас. На таку рибалку я й не сподівався. Окунець брав трохи вяло, ловили джигом. Проводку виконував практично на місті, постукавши по дні практично не вимотуючи ліску і на паузі покльовка.
Час проведено прикрасно чудова погода і по закінченю рибалки чудовий настрій.
Декілька світлин з рибалки!
Зображення
Зображення
Зображення

Flit

Повідомлення: 7

» 07.07.2013 06:16 pm

Вчора ввечері, виникла ідея податись на давно відому, але не розвідану річку, витік якої починається десь в Польщі і яка тече через Прикарпаття... Основна ціль - голавль, але в прилові велика ймовірність попадання більшої форелі і щуки. Отже, в пів шостої ми вже біля річки, вдягаємся і пробираємся крізь хащі до першої коси і тато в напруженні робить перші закиди...
Зображення
Річка піднялась десь на 30 см. і несла *каву з молоком* і відповідно, на результативну рибалку ми вже і не надіялись. Пофорсувавши багато перекатів і пройшовши пару кілометрів, ми вивчили і запам*ятали практично всі перспективні точки ловлі для наступних рибалок.
Зображення
Під кінець рибалки мені все ж таки вдалось видурити масінького голавлика на Ель-мінов, який щасливо поплив підростати. Річка досить перспективна і, саме головне, дуже гарна. На небі нависли сірі хмари... Скоро почнеться злива... Пора їхати на наш улюблений ставок дьоргати окуньків.
P.S. По дорозі назад ми зустріли хорошого місцевого чоловіка, який йшов ловити голавля на черешню. Коли мова зайшла за місцевих, які витлумлюють рибу, то в нас з татом серце обливалось кров*ю. Не москалі, не жиди, а ми самі руйнуємо, те, до чого прагнули не одне століття, через кров і піт. Варвари наші українці, варвари...

qwertyuiop
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 189

» 19.08.2013 12:04 am

Потрапивши минулого тижня на успішну рибалку на одній з невеликих річок області (звіту не писав, бо не мав фоток) сьогоднішній вихідний вирішив витратити на пробивку іншого її відтинку, який знаходиться віддалік від населений пунктів і до якого, якщо вірити Google Earth і розповідям місцевих не веде жодних доріг, маючи надію, що вдалині від людей кльов повинен бути ще кращий...Сподіваючись цього разу наробити купу фоток і написати звіт з собою захопив фотоапарат, якого на жаль не мав з собою минулого разу...
Компанію мені склав Аntonio, його до цього спонукав природний авантюризм :) , підкріплений моїми розповідями про крупних окунів та головнів, нападаючих на воблери щучого розміру, не кажучи вже про зубастих істот, яким якраз і належно ці воби атакувати...
На жаль не так сталось як гадалось. Досить швидко ми зрозуміли, що форсувати прирічкові хащі нам не вдасться. Вкрита рясною росою тростина в людський зріст разом з переплітаючими її якимись вюнкими рослинами практично унеможливила наше пересування берегом річки, а ясна жарка погода вкупі з екстремально низьким рівнем води та її прозорістю зробила кльов вкрай обережним. Вимучені і мокрі по пояс, побачивши кілька виходів і спіймавши по одному шнурику ми вирішили передислокуватись на раніше розвідану ділянку з нормальними підходами до води, де минулого тижня я мав кілька десятків покльовок хижака. Там теж сьогодні було невесело, та все ж до 15.00 год. нам вдалось спіймати на двох трохи більше десятка невеликих щучок...
002.jpg
Перспективне місце

003.jpg
Рудра
006.jpg
Сквад 95
007.jpg
Арчбек сотка

011.jpg

Повертались ми до машини вкрай втомлені і у настрої, який би можна було передати словами: хай їй грець, тій рибалці, однак не минуло й години, як ми, пообідавши та перепочивши, дорогою додому вже знову почали будувати плани наступних виїздів...

Bogd@n

» 29.08.2013 01:03 am

Сьогодні відправляв своїх домашніх у Євпаторію, довелось їхати у Лвів на ЖД вокзал. По дорозі до дому планував відвідати карєри у роздолі. Та не так сталося як гадалося. Спочатку зустрівся з одноклубником у якого купляв спін та катуху, потім виявилося що неподалік магазин Флагман. Гріх було не зайти та подивитися, а то у нас і подивитися нема на що. Ну зайшов я, подивився, і понеслась.... . Треба було гроші у дома залишити :D . Ну менше з тим, коротше затримався я у львові, і по дорозі до дому зрозумів що заїхати на карєри не вдасться, оскільки почало смеркати. І тут виникла ідея зупинитися на Дністрі, яка так і залишилась невтіленою. Місцевість не знайома, заїзди до ріки х.з. де, а пішком пертись по полі влом. А підлі рибацькі думки лізуть у голову і перевертають мозги у пошуку будь якої можливості для рибалки. І зрештою знаходять. Пригадую собі, що постіно коли їду у Львів проїзджаю маленьку річечку, вказівника з назвою якої не має, а на тій річечці постійно купа рибаків.
І ось за наступним поворотом появляється бажаний міст через цю річку, гальмую, звертаю праворуч та зїзджаю до самої річечки. У поспіху споряджаю спін, вішаю свій самий безвідказний твістер (щоб не гаяти дарма час, темніє), підходжу до води. Річка вузенька 2-4м, берега круті, води фіг та ніфіга,навіть перекати є :D , тіпа стрий але у десятки раз зменшений. Ну.. але ловити треба. Закид, головка невстигла торкнутися дна як удар, підсічка, підмотка і 75-ти грамовий окунець на березі. Знову закид і знову те саме. Ну думаю зараз накошу. Ще кілька закидів, ще кілька ударів і усьо, тишина. Добре, думаю, іду у низ по течії вишукую ямки пробиваю... порожняк. Вертаюсь назад на "уловисте" місце і знову кілька окунців. Іду у верх по течії, заходів до води немає, продираюсь з боєм через траву, ожину та кропиву, а по березі обрив та верби, БЛЛЛ... . Попри ріку, метрів за двадцять іде грунтова дорога, вирішую іти по ній та шукати підходи. Находжу, спускаюсь, захід хороший по берегам верби, два перекати а між ними ямка і старий пень у ній. Закид, миттевий удар, кілька секунд і уже 150-ти грамовий окунець у мене. Знову закид, і знову удар і так раз шість а далі знову тишина. Повертаюсь на дорогу йду вище і потряпляю на міст без перил, ну думаю тут і покурю. Сів, ноги звісив з моста, прикурив і закинув, підтянув і .... знову окунці. Виловив ще кілька штук, обірвав твістер, стемніло, наступний ледво втрафив нацепити. Вирішую повертатися до машини, іду собі задоволений і доходжу до сходу до ріки де пеньок у ямці живе, оминути не вдалось, рибацький туман звів мене знову до води. Дивлюсь я на той пеньок (його вже майже не видно, темніє) і думаю, ну не може бути щоб під тим пеньком бонус не сидів. Закидую проводжу, раз, другий, третій ... тошина. Знову закидую, сходинка дрібніша, пауза довша і ... тишина. Ну думаю тепер коронка, кидок за пеньок і дрібний підскок, практично без підмотки. І тут удар, а точніше хват з розбігу і у корчі. Трофей був втрачений, каюсь не підсік, занадто перейнявся попередженням втечі у корчі.
Ось така от несподівана, майже нічна рибалочка получилася.

potenciometr

Повідомлення: 60

» 23.12.2013 09:22 pm

Сьогодні відвідав одну з невеликих річечок, багатих щучкою. Від літа там не був, взагалі намагаюсь місцевій щуці не набридати, провідую її або влітку, коли на перегрітих озерах хижак бастує, або взимку, коли на стояках лід, крім того й осінь минувша порадувала на диво стабільним кльовом щуки в багатьох різних водоймах...
Прибули з Марією Петрівною. Вода трішки піднята, але чиста, на березі на кожному кроці боброві "скульптури". Марія Петрівна зі мною рибалити не захотіла, залишилась сторожити авто (Марія Петрівна - сонечко, яке поселилось в машині, і під час тривалих поїздок, коли салон добре прогрівається, вилазить з якоїсь щілини і супроводжує мене у поїздці :)) ...
Спіймав трохи більше десятка щучок та зо п’ять гарних окунів. Покльовки на джиг/твіч приблизно порівну, агресивні, з ударом. Всього окуня спіймав з одного місця, що цікаво спочатку брав на джиг на першому падінні при стягуванні з закраїни під протилежним берегом, на зворотній дорозі на тому ж місці на досить крупного діпа (закраїна розтанула)...
Фотки поганенькі, фотик як завжди забув...
1.jpg
2.jpg
11.jpg
10.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg

Координати водойми повідомляю лише справжнім спортсменам при наявності письмової клятви :) ловити тільки на спінінг, відпускати шнурків хоча б до 1 кг, а також не палитися перед місцевими, бо вицідять усе...
P.S. Нещодавно один товариш на повному серйозі спитав мене, що я курив)), тому уточняю, що сонечко - це така комаха, може хто не знає...
Востаннє редагувалось Bogd@n в 23.03.2017 04:22 pm, всього редагувалось 6 разів.

Bogd@n

Далі

Повернутись в Річки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей