Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Малі рівнинні річки без вказання конкретних місць

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Малі рівнинні річки без вказання конкретних місць

» 05.01.2014 01:36 pm

Метою вчорашнього виїзду знову стала одна з невеликих річечок нашої області. Цього разу компанію мені склав Antonio. Вмовити його на поїздку було нелегко, бо він марить дністровськими судаками, яких ловить у якійсь невеличкій притоці Дністра...
Приїхали на місце. Річка досить швидка, але є й декілька хороших ямок. В одній з них і починаємо ловити. Відразу ж з перших закидань йдуть агресивні покльовки невеликих щучок. Радіємо що попали на кльов, сподіваємось сьогодні відірватись по повній. Однак радість наша передчасна. Ближче до обіду кльов щуки повністю затихає, лише окунець продовжує досить весело покльовувати на ділянках із зворотньою течією...
Придумавши для самозаспокоєння декілька розумних причин поганого кльову щуки :) біля 15.00 год. збираємось додому...
Берегом йде місцевий хлопчина з китайським телескопом, жбурляючи в воду великого яскравого віброхвоста і проводячи його швидкою рівномірною проводкою. Вантажимось в машину. В цей момент хлопчина з неглибокої ділянки з швидкою течією волочить на берег кілограмову щуку, вмить розбиваючи всі наші розумні теорії вщент :? ...
Ну нічого, дорогою додому придумаємо інші... :)
1.jpg
13.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
10.jpg
12.jpg

Bogd@n
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 174

» 13.01.2014 08:11 pm

Минулої неділі мав прогул,тому цієї неділі рибалка мала відбутись при любих умовах.На катушці поміняв шнур,і добавив одну регуліровочну шайбу -намотка стала якщо і не ідеальна ,то принаймі-близька до ідеалу...На дворі просто шквальний вітер,погода просто торба,але думаю хоч протестую катуху як працює з новою намоткою....Зразу скажу ,що роботою катушки задоволений,при таких умовах ловлі ,коли вітер видуває просто нереальну дугу,жодного разу не звернув уваги на катушку-укладка супер ,навіть натяку на петлю не було...
Словом виходжу на точку,з перших забросів пробую взяти окуня ,кидаю нарізку сьєдобки на 3граиовій джизі..Другий заброс і чіткий удар в руку(про себе подумав,що окунь приманку пробує...),оборот катушкою,пауза, і знову двойний удар-підсічка і...почалось....!Спінінг в дугу від самого комля,пристойно затянутий фрикціон катушки аж свистить...Я НЕ ПОНЯВ!!!!Виважував може хвилину ,може більше(якщо то можна назвати виважуванням..)але так і не підняв щоб хоч подивитись що там за торпеда.Тому не можу сказати яка була,але однозначно на Сінапсі ще такої не тримав...Після того ставлю коротку стальку і бляху від SV Panic і в проміжку часу в 10 хвилин витягую дві щучки в районі 700-800грам ,плюс маю дві обережні покльвки,але наступні проводки результату не приносять,тому Панік міняю на міноху від Дамікі(Пірамі)в натуральному кольрі,і повільною проводкою з довгими паузами добираю і ті дві щучки ...одна грам 600 друга 300(втоплена)Далі пробую різні участки річки ,на глубинах галяк,на міляках маю ще два виходи,один з ударом ,але щучка дрібна...Вітер сумашедший ,пальці перестають згинатися,при обриві довго неможу звязати шнур до поводка,-вирішую ,що на сьогодні вистачить,змотую спінінг...Умови ловлі звичайно не самі комфортні ,але рибалка вийшла на славу:мої улюблені колєбахи як завжди працюють,вобльори теж,катуха відпрацьовує кредит довіри зповна..що ще хотіти?.Ріобі Слем катушка нова,новинка 2013 року,тому відгуків майже не було брав на власний страх і ризик,але тепер коли користуюсь нею вже приблизно 3 місяці можу сказати ,що своїх грошей вартує,так що можу рекомендувати ,для тих хто хоче щось взяти собі під ультралайт,напрвду достойна катушка з мажорними характеристиками...
окуня не взяв жодного,один нападав жадно на Панік але такя його і не взяв ,десь ладошечний був...Погода явно не окуньова в неділю
AwY5igJjJVU.jpg
OoNxrKqp2MI.jpg
6eS7xNkAGao.jpg
була...
Востаннє редагувалось galatum в 04.05.2014 08:34 pm, всього редагувалось 1 раз.

galatum

Повідомлення: 80

» 18.01.2014 10:17 pm

Сьогодні з Antonio пробивали нову річку на півночі нашого краю. На тій ділянці, куди ми прибули спочатку річка виявилась дуже швидкою з невеликими глибинами і чистим піщаним дном. Безрезультатно обкидавши декілька знайдених невеликих приямків вирішили переїхати. На новому місці все значно цікавіше: повільна течія, солідні глибини, капітальні зарості по берегах...
На одному з перших закидань невеличкого віброхвоста відчуваю чіткий щучий тичок і ось вже мій Динамік починає відпрацьовувати ривки непоганої щучки. Автоматично дивлюсь на годинник - вихід почався з точністю до кількох хвилин...
Чергова покльовка відбулась біля затоплених кущів. Відразу ж після підсічки щучка тікає туди. Викачую її разом з гілками. Швиденько роблю фотку у природньому середовищі і акуратно відпускаю рибу. Особливо не розраховуючи на успіх ще кілька разів кидаю у те ж місце. На третьому закиді, вже коли приманку зносить впритул до тих самих кущиків знову отримую покльовку. Щупак сідає ніби надійно, однак лише тільки я встигаю зробити фотку, як він робить кульбіт і благополучно сходить, позбавивши мене клопотів з відпусканням. Переходжу трохи нижче по течії і роблю закид паралельно берегу. Майже відразу відбувається покльовка. Попалась красуня з помітно розповнілою талією. Щоб зняти її з гачка доводиться трохи помучитись, однак в результаті вона також отримує свободу. Дзвоню Антону щоб похвалитись хорошим кльовом. В нього телефон зайнятий, виявляється він якраз дзвонить мені з тієї ж причини :)...
Виходить сонечко, помічаю поверхневу активність якоїсь дрібної риби. В кількох обловлених місцях мертвих зачепів ніби немає, можна спробувати воблери. На одному з закидань кладу приманку під протилежний берег. Повільно заганяю вглиб, роблю невеличку паузу, легенький ривочок і відразу ж відчуваю опір риби...
Проходить трохи часу, активність щуки знижується, починаються пусті виходи за приманкою і невиразні контакти. Дивлюсь на годинник, мабуть час перекусити...підходжу до Антона, в цей момент він підсікає якусь непогану рибку, чим немало мене дивує, адже за моїми підрахунками щучий вихід мав би якраз закінчитись. Однак за секунду все стає на свої місця: в руках у Антона гарний великий клен...
Після обіду вирішую пройти далі берегом, однак лише даремно витрачаю час: через густі верболози підійти до води неможливо. Нарешті виходжу на високий берег. Роблю закид стоячи на урвищі, на гачок сідає непогана щука, однак доки я міркую, як спуститись вниз, вона сходить...
Пора додому...
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
10.jpg
9.jpg
1.jpg

Координати водойми повідомляю лише справжнім спортсменам при наявності письмової клятви :) ловити тільки на спінінг, відпускати шнурків хоча б до 1 кг, а також не палитися перед місцевими, бо вицідять усе...

Bogd@n

Повідомлення: 174

» 23.12.2014 06:28 pm

Зранку недовго думаючи взяв спінінг , мормишки з нарізкою і поїхав на річушку неподалік Львова.Рибалка була не надто цікавої, адже мормишки лише падала на воду а там вже сидів окунь :( .

Зображення Зображення

І так приблизно годину підряд.Потім явно чіткіша покльовка і ось моя белеза уже відпрацьовує ривки досить солідної рибки.за хвилину підвожу до берега і бачу карандаша, ще трохи повозившись з ним , беру рукою.

Зображення

Скоренька фотосесія і щук повертується додому.Зображення

Зображення

Так як річка зовсім маленька) і через щучі викрутаси окунець явно перелякався.Покльовки дуже обережні, але клює і то добре).За 15 хвилин ще одна гарна покльовочка.Цього разу карандаш грам в 200 висів на мормишці.Ще пару полосатих і пора збиратись додому.Результатом рибалки стало близько 50-60 окунів спортивного розміру та 2 недомірка шнурка :) .Вся риба була безжально втоплена.

назар1998

Повідомлення: 135

» 01.04.2015 12:07 am

Чорний день і срібні злитки :)
Минулого тижня я розвідав одну річушку в якій повно верховодки.Риба клює той думаю а чого би "банді" не відпочити на цій річечці-обдзвонюю членів "банди"-Три Юрка відповіли зразу:сорі але інщі плани перечать чудовому відпочинку а от в Петровичів незважаючи на погану,"нельотну" погоду з часом все було ОК і ми втрьох вирішили перевірити рибальськє щастя в той день :) .
Тож почнем :) :
Був чорний-чорний день,на небі були чорні- чорні хмари з яких сік дощ.На чорному-чорному пероні стояли люди здебільшого з чорними -чорними парасолями і скоса дивилися на двох чудаків з вудками які в непогоду вирушали на рибалку.В той чорний день одне світле явище таки було присутнє :обличчя двох рибалок -які від передчуття зустрічі з товаришем з яким давно небачились і скорим заняттям улюбленою справою- просто світилися від радості.Ось парампа перекрила переїзд,звук дзвінка сповістив що за пару хвилин прибуде поїзд,поїзд в якому їде Петрович старший - який також з нетерпінням чекає зустрічі з нами та гарної рибалки."Чух-чух" все блише і блище підїжав до перону :
20150329_094207.jpg

Нарешті "чух-чух" простукотівши повз нас декількома вагонами зупинився,заскакуєм по сходах,заходим в вагон і наші з Петровичом погляди шукають серед пасажирів найстаршого і найдосвідченішого члена банди:Петровича -старшого і ось наші погляди зупиняються на одному і тому самому парубкові-карпермен,саме він сидів в обнімку з вудками і чекав на нас:
20150329_104445.jpg

Обнімашки,привіташки,розмови про життя- буття,чайна церемонія по рецепту карпермена :) ,майстер клас від Петровича по вязанню повідків в поїзді :) ,набуття навиків вязання вузлів петлевязом і просто приємне спілкування -ось що головне в дорозі на рибалку -що на ноль нам скорочує час поїздки в поїзді до води.Їдем ми,стукочем колесами і час від часу зиркаєм в вікно-чи перестало вже лити але чорний день і тут дався в знаки-вікно тоже було чорне-чорне і через нього з труднощами мож було щось розгледіти :) :
IMAG1559_thumb.jpg

Час летить швидко а в гарній компанії він летить немов на крилах:ми і незчулися як треба вже виходити-наша зупинка коло якої в кількох метрах і течерічка з верховодкою.Виходми ,дві хвилини ходу і ми вже коло річушки:
20150329_164835.jpg

Збори снастів,і "фаєр",ловим верховодку-старт даний,ану хто сьогодні зловить першу рибу :) .Досвід переміг і в маленькому змаганні перемогу отримав дядько Карпермен-перша риба клюнула в нього:
IMAG1560_thumb.jpg
IMAG1565_thumb.jpg

Потім в Петровича -молодшого поперло:він знав секрет -підгодовував чорноземом :) але дядько Карпермен заколотив прикормки з піску підсипав і на мій участок корму -в мене тоже поперла верхушка.Ловлю я ловлю і тут чую сигнал-обід,як тільки приїхали,тільки половили трохи і вже обід:на годиннику 13:30,час на рибалці дійсно летить скоро а коли риба клює-то ваще моментально :) .Ну що ж,обідаєм,пєм по 50-за зустріч,по 50-за друзів і по 50 за любов.....до рибалки :) :
20150329_170448.jpg

Пообідавши,знов рабалка і тут до мене приходить якийсь пацанюра років 9-ти і питає:
-Вуйку щось клює?
-клює потрохи-відповідаю
-а ти чо не ловиш?питаю
-Я сітки не маю,тому не ловлю
-я в шоці :o
-ти такий малий і на сітку ловиш?
-то мій тато ловить,я поки вчусі :) -відповів малий.
Ну думаю зараз я тебе навчу на сітку ловити,питаю:
-хочеш щуку велику зловити
-хочу:каже малий
_тоді бери вон кульок і збирай по березі мусор-з нього зробим поплавок на щуку але треба повний мішок мусору :)
Пів години малий збирав мусор але назбирав майже мішок :)
20150329_165013.jpg

а після того була лекція про браконєрів,"чистий берег" і сітки.Малого ми нагодували і подарували подарували оснастку готову для поплавчанки,пару гачків і грузиків взявши з нього слово-що він ніколи не буде мусорити і не візьме в руки сітку! а буде ловити рибу тільки на вудку.
Час з гарною компанією нарибалці пролетів моментально ,будильник вже вдруге попереджав що через 15 хв поїзд додому а ми ніяк не могли скласти вудок -риба просто бомбила ніби навмисне хотіла щоби ми пропустили останній поїзд-ми знали пропустим поїзд підем пішки до Львова-тут інший транспорт не їздить :)
Склали снасті,попрощалися з малим Яреком поперли на зупинку- адже в далині вже свистів поїзд що повезе нас додому.
IMAG1568_thumb.jpg

Дощ,вітер,чорний поїзд,чорний чорнозем що кілограмами тягався за ногами,чорний одяг шо був після рибалки-ніщо в порівнянні з тим зарядом позитиву який ми отримали на рибалці,нішо- протів тих злитків срібла які ми ловили на цій маленькій річушці:
20150329_164919.jpg
20150329_164857.jpg

Знову Львів,знову чорни перон,знов обнімашки але вже не такі радісні-вихідні пройшли,впереді робочий тиждень а на вихідних ми знову можливо збиремся бандою і поїдем з "чорного на біле" :)
Петрович,Карпермен-мені було дуже приємно провести час і порибалити разом з вами,дякую вам за той позитив яким ви мене зарядили.
От так от.
з пов.мамай :hi

мамай

Повідомлення: 327

» 07.04.2015 02:31 pm

Минулої суботи складом рибаків:Вова,Юра,Ігор і я було зроблено вилазку на одну цікаву річушку :) .
Мета:ловля білої риби,конкретніше -верховодки :)
Виїхали ми зі Львова в 6:30 і вже завдяки майстерності Вови(ми їхали на його машині) їзди по дорозі з глубокими ямами,вирвами і розмивами в 8:00 вже складали свої маховки на березі річки.Розприділивши між собою місця лову було вирішено наступне:
-створити дві команди-по два рибака в команді :)
-створити змагання між двома командами по ловлі верховодки :)
-призначити нагороди для переможців :)
Після обговорення-устаканення всіх питань все було домовлено:
-Команда "ІксБокс"-я і Юра,команда "Анти ІксБокс"-Вова та Ігор
-Правило:яка команда наловила більше верховодки-та і перемогла :)
-Приз:по каві або чаю ставить переможена команда по дорозі додому на автозаправці ОККО :) .
Старт даний ,снідаєм і починаєм працювати :) .
20150404_134941.jpg
20150404_105120.jpg
20150404_105138.jpg

Першу рибу зловив Юра,потім Вова ,потім я а потім Ігор-йдем на рівні.Потім я зловив ще одну рибу,нашептав їй на вухо щоби її родичі в суперників не клювали :) і почали ловити тільки я з Юрою.Видно Вова замітив мою хитрість і тоже зловивши рибу почав її щось шептати -потім вона випала в нього з рук і чухнула до "своїх".Вова видно щось не то рибі "наталяпав"-риба перестала клювати і в нас і в них :)
Вирішили зробити перерву в зарубі і поміняти місце для проведення другого туру батлу.
20150404_134934.jpg

Переїхавши на нове місце ,загодуавши рибу скоріше від нас -суперники першими почали бомбити рибу.Сніг,дощ,вітер,злива і сонце і мої прохання ніяк не могли їх стримати-вони йшли в відрив :) Тактика моя з Юрою вибудовувалася наново-терміново міняємо місце на попереднє-там в нас клювало краще.
За підсумком двох турів-нічия.
Третій тур розпочали в 16:00,риба клювала то в нас то в них -доки я не виконав ритуальний танець :) і риба в суперників перестала клювати і суперники зі страху чи зі сміху почали падати в воду з берега :)
18:00-Междусабойчик закінчився:перемогла команда ІксБокс :) .
20150404_092349.jpg
20150404_182955.jpg
20150404_183623.jpg

В той суботній день ми прережили чотири пори року :) -Ми ловили і в зимі,на весні,влітку і восени-я рахую це також рибальськє щастя в один день половити в чотирьох сезонах :)
Далі була дорога додому,нагородження переможців на заправці ОККО :) ,розмови і плани про майбутні рибалки.
Вкотре нами було прожито ще один класний день на рибалці класною компахою однодумців.
Дякую хлопцям за гарну компанію,суперський настрій і пазітів-який суповоджував нас цілий день :) .
Ще трохи фото з нашої рибалки:
20150404_134644.jpg
20150404_163929.jpg
20150404_135928.jpg
20150404_131352.jpg
20150404_122711.jpg

Якось так...
З пов.мамай :hi

мамай

Повідомлення: 327

» 10.04.2015 11:47 am

В пошуках річкового срібла або Мамаєвими стежками.
Попередні звіти п.Мамая тільки розігріли азарт до поплавочної ловлі верховодки. Тим паче що розмір деяких особин в садку на фото просто оселедцевий. Все, вирішено: у найближчі дні на верховодку!
Zubrivskaa.jpg

Оскільки з п. мамаєм та його колегами асабіста не знайомий, то й про координати того 'срібного' клондайку спитати не було в кого. Вирішив керуватись викладеними світлинами та досвідом здобутим у спортивному орієнтуванні. Отже стартую від ст. Зубрівська, південно- східний азимут, а далі видно буде.
Четвер тішив погодою зраненька, але домашні справи затримували запланований старт. За розкладом є поїзд об 11-50. Наживку та прикормку купляю вже біля перону. 9 грн опариш, 8 грн мотиль, 18 грн/кг якогось ґрису й вйо до поїзда. Але він поїздато запізднився. Вшьо, нарешті їду :) .
Вікна в вагоні троха помили (певно читали форум ), пейзажі за вікном, підсвічені яскравим весняним сонцем, проглядались добре і я мав можливість місця з світлин порівнювати з місцями за вікном. Поїзд їде-як волами тєгнуть. За годину мені то набридло і я чут не вийшов у Підмонастирі, де став біля самої станції. Але двері вагона перестали відкриватись :( , і весь обурений люд поїхав туди , де його повезли. Ну, думаю, вийду тоді в Ходорові (як випустять ), буду там шукати, де свій поплавок замочити. Ще за пів-години я побачив через вікно якусь річку, що тече поздовж колії, поле, хрест і великий синій мішок сміття на березі. Переглядаю світлини- є! Тут! Розчепляю двері, й , під гудок пароплава, випорхую на перон.
RichkaA.jpg

RichkaB.jpg

Boockatik

Повідомлення: 91

» 10.04.2015 02:11 pm

в Вас на фото не та річка де ловив Мамай. Мамай ловив в сусідньому селі що називається Городищеньське ,на зовсім іншій річці.Щоб туди попасти треба проїхати через міст що на фото ,потім через село Чорний острів,потім прямо по дорозі і виїдете туди де ловив Мамай

rubak

Повідомлення: 1

» 10.04.2015 02:36 pm

Частина 2.
Телефон глючить...
.jpg

Мля, купа букав пропало. Курча...
Значит дочаляпав я до води - і упс.,.. А води в річці майже нема. Пройшов вниз за течією, всюди однаково- +- 10 см.
Біля мосту сидить рибак.
Rybak.jpg

Часто густо шось тягає. Помітив: блищєт !
Ну, мислю, десь поруч всєдусь, наловлю зараз 'срібла'. Присів навпроти, наладнав садок, притовк місце. Закормлюю, перезакидую і так раз за разом. Шось клює. Нарешті! Підсікаю:
Ylov.jpg

пісюкарик-піпісонний. І так до 17 години. Було пара сходів чи то плотвиці, чи то малої верхівки, яка хапала опарика за вільний від гачка хвіст. Усю рибність випустив та рушив тим гудковатим волотягом на Львів.
Вичерпалось це 'родовище '. Треба нові місця розвідувати.
Вже у вагоні розговорився з рибаком який їхав з Ходорова. Казав, що теж не клювало добре. Вода низька, риб не видно.
З.Ц. Десь на ставах в загадковій Вибранівці, почав брати карась на пінопласт. Буде квест туди наступний певно.

Boockatik

Повідомлення: 91

» 15.06.2015 02:38 pm

Давно я вже нічого не писав, тож розкажу я вам свою байку, а називатиметься вона "Віщий сон" :writer ! Тож почнем :) . Збирався я ще з середи минулої на мотозліт в Боремель, але ну ніяк не получалось а згодом підрахувавши свої фінансові можливості я в четвер зрозумів що 600 грн мені зараз тратити ну ніяк не виходить і вже до вечора четверга я заспокоївся з цією затією! Поки напарник шкаляв в кого спальник а в кого палатку ( за що дякую Петровичу і від себе що виручив його) я взяв вудку і поїхав в Наварію за верхоплавкою, половивши верхоплавки вирушив на гараж допомагати готувати мотоцикл напарника в далеку путь. Випили пивка покуштували таранки і розбрелись по домах. І от я сплю і сниться мені річка, яка протікає неподалік мого села, гарний схід сонця і ловлю я щуку одну за другою (при чому хіба на одну вертушку і тілько в двох місцях), та таку :huge що аж фрикціон тріщить :D ! Але дзвінок будильника, мені пора на роботу і я проводжаю напарника в дорогу на мотозліт :bye . По закінченні робочої пятниці було вирішено раз я не поїхав в Боремель буду я їхати в село на рибу. Тож мчу в гараж беру свого коня примотую спінінг і лечу на рідні села! Субота 5 ранку я вже на ріці, похабцем складаю спін, чепляю "віщу" вертушку заброс у "віщому" місці і не тут було тут же удар, і приємне виважування першої зубатої. 2 хвилини бородьби і 800 грамова красуня на березі. 2 заброс і тут же 2 удар але після хвилини бородьби мені помахали хвостиком. Ну що ж більше на цьому місці ні на що ударів не було. Збираю я манелі і похабцем через кущі ломлюсь я на друге "віще" місце! Через хвилин 15 екскурсії кущами я вже на другій точці, перший заброс і "о чудо" удар ще таки на падінні вертушки, а далі приємна бородьба і зубата на 1,700 на березі. Другий закид удар і прикрий схід. Третя проводка удар і зубата 1,300 на березі! Пізніше було ще 3 сходи і все. Згодом я вже пробував і в інших місцях і на інші приманки та нічого більше я не зловив! Повернувшись десь об 11 до свого коня, і вже зібравшись їхати домів :mobile: батька, питає як вода, кажу що тепла. Ну то добре чекай нас на ріці зараз будемо відкривати сезон по ловлі руками! 20 хв і банда в зборі! Тут вже довго розписувати не буду, сезон по ловлі руками було відкрито, було багато головля різного калібру від 50 грам який пропускали між пальців зразу до мого бігфіша в 800 грам, середній стандарт 350-400 грам! Пізніше була уха, :diver: , :swim: захід сонця, домів і :sleep: . Ось такі то пироги малята, до зустрічі на водоймах :wink:

MiwaHunter

Повідомлення: 117

» 22.06.2015 06:08 pm

.Вітаю!
Звіт з вчорашньої рибалки.
Сплю… і тут різко починає мене щось дратувати, відкриваю одне око, дивлюсь на телефон, який все голосніше починає тарабанити, мимоволі помічаю котра ж година, на годиннику була рівно п’ята. Далі дивлюсь що то за кусок хорошої людини до мене в такий пізній, чи то вже ранній, час дзвонить, що ж ви думаєте, хто б це міг бути? Юрко, ідіота кусок! Піднімаю трубку, починаю щось там мугикати крізь сон і в один момент я вже стою на ногах посеред пустої темної кімнати намагаюсь щось зібрати докупи,щось шукаю, про щось з ним і далі продовжую розмовляти. Кинув трубку, продовжую стояти… Хвилини через три до мене доходить що мені потрібно зібрати два комплекти і на 6:30 вже чекати його на вокзалі. Включив світло, краще б цього не робив! В душ, в душ, бігом! – звучить в мене в голові. Тіло надалі продовжує ігнорувати вказівки мозку.
Освіжився, попив кави, легкий сніданок і в дорогу. До вокзалу рухаюсь пішки, в такий ранній час маршрутки навіть і не думають їхати. Всю дорогу мене не покидає думка, ніби я щось забув. Поки дійшов до місця збору «стопітсот» разів перекрутив в голові вміст рюкзака, начебто нічого не забув, ну а якщо і забув то вже нічого не зміниш, словом, по приїзді все побачу. Майже доходячи до вокзалу згадав що на телефоні є програма яка рахує кількість кроків, дистанцію та час руху, з цікавості включаю її. Прийшов вчасно, дивлюсь на годинник, а Юрка все немає. Додзвонився до нього, каже що йому ще зовсім трішки, ми в будь-якому випадку встигнемо, ну ок, думаю я, стою далі. Проходить пару хвилин, я вирішую піти в каси та поцікавитись чи все так як ми думаємо, на задньому фоні відчалює якийсь поїзд, я не переживаю, то точно не наш, нам ще чекати 10хв, якраз Юра має підійти, ну і все має йти як і заплановано… Підійшов до каси, стукаю в віконце відкриває мила жіночка, питаю за поїзд який мене цікавить, вона з великими очима каже мені що він дві секунди тому відправився, я, з ще більшими, відповідаю їй що це неможливо, він відправляється лише через 10хв. Можливо, в нас все можливо! Тут підходить Юра з усмішкою на лиці, з впевненістю крокує до каси за квитком, потім була ціла купа нецензурної лексики в виконанні червоного як рак Юри, сльози, соплі(жарт, Юра - справжній чоловік, а вони не плачуть, їм в око щось попадає. )…
ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ ПОЇЗДІВ НА САЙТІ НЕ ЗБІГАЄТЬСЯ З РЕАЛЬНИЙ ЧАСОМ ВІДПРАВЛЕННЯ!
Наступний поїзд через три години, ну, нічого вже не зробиш, потрібно чекати. Пішли в кафе, взяли води, купили карти, ну і чекали, чекали… Насправді час пролетів досить швидко і ми вже йшли за квитками на поїзд, нарешті!
Доїхавши до потрібної нам зупинки Юра мене знову «порадував», сказавши що до річки нам потрібно йти ще 4 км. Дійшли (фото 1). Так, то мій величезний рюкзак! Пояснюю чому він мені був потрібний: я вирішив взяти з собою заброди, щоб в перші 2 хвилини рибалки не промокнути наскрізь, одна з наступних фоток яскраво продемонструє вам хащі, через які ми продерались, заброди самі по собі об’ємні ну і важать солідно,тому я і взяв великий рюкзак. Розклались, почали ловити, буквально за перші 15хв я виманив першого жереха як на цій річці, так і цього року (фото 2) Спокусився він на Smith Pure 2.7g. Розмір риби смішний,я це розумію, але все одно було приємно його виловити, першого в цьому році, надіюсь наступні будуть в десятки разів більшими. Дорога ставала все важчою для ходьби, але веселішою для нашої компанії. (фото 3)
Знайшовши ямку, Юра обрибив свій, не побоюсь цього слова, «райський» Jackall D Cherry 44F (фото 4), я продовжував ловити, але безуспішно. З цієї ями я ніяк не міг відтягнути Юрка, тепер він вирішив прив’язати відвідний, він йому в результаті приніс ще декілька полосатих (фото 5). Пройшовши трохи по ріці, Юра зловив ще пару окунів, я заробив величезну купу виходів голавля та жереха, але лише двоє з них відважились на покльовки, які я успішно профукав. Ну, що маємо, те маємо.
Дійшовши до села, в якому часто буває Юрко, він запропонував перейти з річки на сільське озеро. Враховуючи активність риби на річці ми так і зробили. Озеро нічим мене не здивувало, звичайне сільське озеро, корови ходять пити воду, глибина маленька, до 1 метра. Рибою воно нас теж не бажало тішити, за 4 години ловлі на озері нам вдалось зловити лише з десяток окунів, розмір яких не перевищував 20 грам. Вечоріло, сонце сідало все нижче... (фото 6). Назад, до потяга, нам було теж не близько, тому ми запакували речі в рюкзаки та вирушили завчасно, щоб не трапився з нами ранішній курйоз.
До Львова заїхали ми пізно ввечері, знесилені почимчикували до своїх домівок. Так я і провів свій четвертий день на рибалці.
P.S: загальний кілометраж, який я намотав за день, склав +- 17 км (фото 7).
Всім вдалих рибалок! З повагою doc. :hi
Приєднані файли
6.jpg
захід
5.jpg
5
4.jpg
4
3.jpg
3
2.jpg
внук супержерех