Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Малі рівнинні річки без вказання конкретних місць

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Малі рівнинні річки без вказання конкретних місць

» 19.12.2011 06:28 pm

Сидів вчора дивився в вікно і згадував як 2-3 роки тому в такий час вже на льоді сидів окунців дьоргав. І так сильно мені захотілось поїхати на рибалочку, що аж про все забув. І надумав їхати на річечку недалеко від Львова.
Не довгі збори, декілька вольфрамових мормишок які недавно прикупив, пачка нарізки, ну і спіннінг з катушечкою звичайно :D Це все культурно поставив біля дверей і пішов спати :sleep: .
Цілу ніч не міг толком виспатись снилось шо тягаю :huge окунів. І от прозвенів будильник, вставши о 8 ранку пішов глянув на градуснику -2, думаю " поки попаду на річечку якраз кільця мерзнути не будуть". Але появились непередбачувані обставини і так вийшло що мусив трішки посидіти в дома. Щоб не скучати включив компютер тай давай лазити по сайтах, долазився до того шо на годиннику аж пів дванядцятої :wow. Ще пару хвилин і я вже топаю на зупинку, а на річку попав 20 по дванадцятій.
Поки склав снасть було рівно пів першої, я засік рівно двігодини і мормишка нарешті полетіла в воду. Перша проводка пусто :notknow , друга так само :notknow і так 15 хвилин. Мій запал потроху почав зникати, але методом підбору проводок всетаки найшов ключик до окуня.
PICT0126.JPG

Після 20 хв без покльовок, діло пішло :hook: Окунь був дуже пасивний, дуже багато сходів, і брав майже за сам край губи.
І так за ті дві години що я засік, я виловив 28 окунів різної ваги.
PICT0130.JPG
PICT0137.JPG
PICT0142.JPG

Отака в мене вийшла двох година :f1: неподалік від Львова.
PICT0138.JPG
PICT0140.JPG
PICT0133.JPG

name

Повідомлення: 63

» 03.10.2012 11:19 pm

Ловля на малих річках заввжди має свій ізюм ,коли ніде не клює переношусь на малі річки,де риба менше розбавлена водою.так сталося востанні дні,по слухам скрізь попандоси,риб не бере а як бере то слабо,тому хотілося знайти і знайшов місця, де мало хто буває і хоч умови ловлі не прості, (не те що стежок нема,а суцільніджунглі,словом без мачете важко..)з іншоі сторони :немає такого риболовного пресингу,і непогані шанси КЛЬОВО відірватись.бував там кілька раз ,відловився не зле,але покльовки дуже вялі,слабенькі" тички",щуку після того як та вийшла і промазала ,вдруге намалювати просто нереально .На інших місцях,хто ловив і таким немогли похвалитися,тому вважаю ,що час потрачено не впусту:нові місця,нові врження,і все таке....
Приєднані файли
DSC01265.JPG
DSC01264.JPG
DSC01251.JPG

galatum

Повідомлення: 83

» 02.01.2013 01:38 am

Відкрито сезон 01.01.2013 року. З ранку зідзвонившись з товаришами вирішили поїхати відкрити сезон. На рахунок водойми все було вирішено заздалегідь, їдемо на ту ріку на якій і закривали сезон 2012 року. Ріка потішила в котрий раз нас. На таку рибалку я й не сподівався. Окунець брав трохи вяло, ловили джигом. Проводку виконував практично на місті, постукавши по дні практично не вимотуючи ліску і на паузі покльовка.
Час проведено прикрасно чудова погода і по закінченю рибалки чудовий настрій.
Декілька світлин з рибалки!
Зображення
Зображення
Зображення

Flit

Повідомлення: 7

» 07.07.2013 06:16 pm

Вчора ввечері, виникла ідея податись на давно відому, але не розвідану річку, витік якої починається десь в Польщі і яка тече через Прикарпаття... Основна ціль - голавль, але в прилові велика ймовірність попадання більшої форелі і щуки. Отже, в пів шостої ми вже біля річки, вдягаємся і пробираємся крізь хащі до першої коси і тато в напруженні робить перші закиди...
Зображення
Річка піднялась десь на 30 см. і несла *каву з молоком* і відповідно, на результативну рибалку ми вже і не надіялись. Пофорсувавши багато перекатів і пройшовши пару кілометрів, ми вивчили і запам*ятали практично всі перспективні точки ловлі для наступних рибалок.
Зображення
Під кінець рибалки мені все ж таки вдалось видурити масінького голавлика на Ель-мінов, який щасливо поплив підростати. Річка досить перспективна і, саме головне, дуже гарна. На небі нависли сірі хмари... Скоро почнеться злива... Пора їхати на наш улюблений ставок дьоргати окуньків.
P.S. По дорозі назад ми зустріли хорошого місцевого чоловіка, який йшов ловити голавля на черешню. Коли мова зайшла за місцевих, які витлумлюють рибу, то в нас з татом серце обливалось кров*ю. Не москалі, не жиди, а ми самі руйнуємо, те, до чого прагнули не одне століття, через кров і піт. Варвари наші українці, варвари...

qwertyuiop

Повідомлення: 187

» 19.08.2013 12:04 am

Потрапивши минулого тижня на успішну рибалку на одній з невеликих річок області (звіту не писав, бо не мав фоток) сьогоднішній вихідний вирішив витратити на пробивку іншого її відтинку, який знаходиться віддалік від населений пунктів і до якого, якщо вірити Google Earth і розповідям місцевих не веде жодних доріг, маючи надію, що вдалині від людей кльов повинен бути ще кращий...Сподіваючись цього разу наробити купу фоток і написати звіт з собою захопив фотоапарат, якого на жаль не мав з собою минулого разу...
Компанію мені склав Аntonio, його до цього спонукав природний авантюризм :) , підкріплений моїми розповідями про крупних окунів та головнів, нападаючих на воблери щучого розміру, не кажучи вже про зубастих істот, яким якраз і належно ці воби атакувати...
На жаль не так сталось як гадалось. Досить швидко ми зрозуміли, що форсувати прирічкові хащі нам не вдасться. Вкрита рясною росою тростина в людський зріст разом з переплітаючими її якимись вюнкими рослинами практично унеможливила наше пересування берегом річки, а ясна жарка погода вкупі з екстремально низьким рівнем води та її прозорістю зробила кльов вкрай обережним. Вимучені і мокрі по пояс, побачивши кілька виходів і спіймавши по одному шнурику ми вирішили передислокуватись на раніше розвідану ділянку з нормальними підходами до води, де минулого тижня я мав кілька десятків покльовок хижака. Там теж сьогодні було невесело, та все ж до 15.00 год. нам вдалось спіймати на двох трохи більше десятка невеликих щучок...
002.jpg
Перспективне місце

003.jpg
Рудра
006.jpg
Сквад 95
007.jpg
Арчбек сотка

011.jpg

Повертались ми до машини вкрай втомлені і у настрої, який би можна було передати словами: хай їй грець, тій рибалці, однак не минуло й години, як ми, пообідавши та перепочивши, дорогою додому вже знову почали будувати плани наступних виїздів...

Bogd@n
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 172

» 29.08.2013 01:03 am

Сьогодні відправляв своїх домашніх у Євпаторію, довелось їхати у Лвів на ЖД вокзал. По дорозі до дому планував відвідати карєри у роздолі. Та не так сталося як гадалося. Спочатку зустрівся з одноклубником у якого купляв спін та катуху, потім виявилося що неподалік магазин Флагман. Гріх було не зайти та подивитися, а то у нас і подивитися нема на що. Ну зайшов я, подивився, і понеслась.... . Треба було гроші у дома залишити :D . Ну менше з тим, коротше затримався я у львові, і по дорозі до дому зрозумів що заїхати на карєри не вдасться, оскільки почало смеркати. І тут виникла ідея зупинитися на Дністрі, яка так і залишилась невтіленою. Місцевість не знайома, заїзди до ріки х.з. де, а пішком пертись по полі влом. А підлі рибацькі думки лізуть у голову і перевертають мозги у пошуку будь якої можливості для рибалки. І зрештою знаходять. Пригадую собі, що постіно коли їду у Львів проїзджаю маленьку річечку, вказівника з назвою якої не має, а на тій річечці постійно купа рибаків.
І ось за наступним поворотом появляється бажаний міст через цю річку, гальмую, звертаю праворуч та зїзджаю до самої річечки. У поспіху споряджаю спін, вішаю свій самий безвідказний твістер (щоб не гаяти дарма час, темніє), підходжу до води. Річка вузенька 2-4м, берега круті, води фіг та ніфіга,навіть перекати є :D , тіпа стрий але у десятки раз зменшений. Ну.. але ловити треба. Закид, головка невстигла торкнутися дна як удар, підсічка, підмотка і 75-ти грамовий окунець на березі. Знову закид і знову те саме. Ну думаю зараз накошу. Ще кілька закидів, ще кілька ударів і усьо, тишина. Добре, думаю, іду у низ по течії вишукую ямки пробиваю... порожняк. Вертаюсь назад на "уловисте" місце і знову кілька окунців. Іду у верх по течії, заходів до води немає, продираюсь з боєм через траву, ожину та кропиву, а по березі обрив та верби, БЛЛЛ... . Попри ріку, метрів за двадцять іде грунтова дорога, вирішую іти по ній та шукати підходи. Находжу, спускаюсь, захід хороший по берегам верби, два перекати а між ними ямка і старий пень у ній. Закид, миттевий удар, кілька секунд і уже 150-ти грамовий окунець у мене. Знову закид, і знову удар і так раз шість а далі знову тишина. Повертаюсь на дорогу йду вище і потряпляю на міст без перил, ну думаю тут і покурю. Сів, ноги звісив з моста, прикурив і закинув, підтянув і .... знову окунці. Виловив ще кілька штук, обірвав твістер, стемніло, наступний ледво втрафив нацепити. Вирішую повертатися до машини, іду собі задоволений і доходжу до сходу до ріки де пеньок у ямці живе, оминути не вдалось, рибацький туман звів мене знову до води. Дивлюсь я на той пеньок (його вже майже не видно, темніє) і думаю, ну не може бути щоб під тим пеньком бонус не сидів. Закидую проводжу, раз, другий, третій ... тошина. Знову закидую, сходинка дрібніша, пауза довша і ... тишина. Ну думаю тепер коронка, кидок за пеньок і дрібний підскок, практично без підмотки. І тут удар, а точніше хват з розбігу і у корчі. Трофей був втрачений, каюсь не підсік, занадто перейнявся попередженням втечі у корчі.
Ось така от несподівана, майже нічна рибалочка получилася.

potenciometr

Повідомлення: 41

» 23.12.2013 09:22 pm

Сьогодні відвідав одну з невеликих річечок, багатих щучкою. Від літа там не був, взагалі намагаюсь місцевій щуці не набридати, провідую її або влітку, коли на перегрітих озерах хижак бастує, або взимку, коли на стояках лід, крім того й осінь минувша порадувала на диво стабільним кльовом щуки в багатьох різних водоймах...
Прибули з Марією Петрівною. Вода трішки піднята, але чиста, на березі на кожному кроці боброві "скульптури".Марія Петрівна зі мною рибалити не захотіла, залишилась сторожити авто (Марія Петрівна - сонечко, яке поселилось в машині, і під час тривалих поїздок, коли салон добре прогрівається, вилазить з якоїсь щілини і супроводжує мене у поїздці) :) ...
Спіймав трохи більше десятка щучок та зо п’ять гарних окунів. Покльовки на джиг/твіч приблизно порівну, агресивні, з ударом.Всього окуня спіймав з одного місця, що цікаво спочатку брав на джиг на першому падінні при стягуванні з закраїни під протилежним берегом, на зворотній дорозі на тому ж місці на досить крупного діпа (закраїна розтанула)...
Фотки поганенькі, фотик як завжди забув...
1.jpg
2.jpg
11.jpg
10.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg

Координати водойми повідомляю лише справжнім спортсменам при наявності письмової клятви :) ловити тільки на спінінг, відпускати шнурків хоча б до 1 кг, а також не палитися перед місцевими, бо вицідять усе...
Востаннє редагувалось Bogd@n в 03.02.2014 09:07 pm, всього редагувалось 1 раз.

Bogd@n

» 05.01.2014 01:36 pm

Метою вчорашнього виїзду знову стала одна з невеликих річечок нашої області. Цього разу компанію мені склав Antonio. Вмовити його на поїздку було нелегко, бо він марить дністровськими судаками, яких ловить у якійсь невеличкій притоці Дністра...
Приїхали на місце. Річка досить швидка, але є й декілька хороших ямок. В одній з них і починаємо ловити. Відразу ж з перших закидань йдуть агресивні покльовки невеликих щучок. Радіємо що попали на кльов, сподіваємось сьогодні відірватись по повній. Однак радість наша передчасна. Ближче до обіду кльов щуки повністю затихає, лише окунець продовжує досить весело покльовувати на ділянках із зворотньою течією...
Придумавши для самозаспокоєння декілька розумних причин поганого кльову щуки :) біля 15.00 год. збираємось додому...
Берегом йде місцевий хлопчина з китайським телескопом, жбурляючи в воду великого яскравого віброхвоста і проводячи його швидкою рівномірною проводкою. Вантажимось в машину. В цей момент хлопчина з неглибокої ділянки з швидкою течією волочить на берег кілограмову щуку, вмить розбиваючи всі наші розумні теорії вщент :? ...
Ну нічого, дорогою додому придумаємо інші... :)
1.jpg
13.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
10.jpg
12.jpg

Bogd@n

» 13.01.2014 08:11 pm

Минулої неділі мав прогул,тому цієї неділі рибалка мала відбутись при любих умовах.На катушці поміняв шнур,і добавив одну регуліровочну шайбу -намотка стала якщо і не ідеальна ,то принаймі-близька до ідеалу...На дворі просто шквальний вітер,погода просто торба,але думаю хоч протестую катуху як працює з новою намоткою....Зразу скажу ,що роботою катушки задоволений,при таких умовах ловлі ,коли вітер видуває просто нереальну дугу,жодного разу не звернув уваги на катушку-укладка супер ,навіть натяку на петлю не було...
Словом виходжу на точку,з перших забросів пробую взяти окуня ,кидаю нарізку сьєдобки на 3граиовій джизі..Другий заброс і чіткий удар в руку(про себе подумав,що окунь приманку пробує...),оборот катушкою,пауза, і знову двойний удар-підсічка і...почалось....!Спінінг в дугу від самого комля,пристойно затянутий фрикціон катушки аж свистить...Я НЕ ПОНЯВ!!!!Виважував може хвилину ,може більше(якщо то можна назвати виважуванням..)але так і не підняв щоб хоч подивитись що там за торпеда.Тому не можу сказати яка була,але однозначно на Сінапсі ще такої не тримав...Після того ставлю коротку стальку і бляху від SV Panic і в проміжку часу в 10 хвилин витягую дві щучки в районі 700-800грам ,плюс маю дві обережні покльвки,але наступні проводки результату не приносять,тому Панік міняю на міноху від Дамікі(Пірамі)в натуральному кольрі,і повільною проводкою з довгими паузами добираю і ті дві щучки ...одна грам 600 друга 300(втоплена)Далі пробую різні участки річки ,на глубинах галяк,на міляках маю ще два виходи,один з ударом ,але щучка дрібна...Вітер сумашедший ,пальці перестають згинатися,при обриві довго неможу звязати шнур до поводка,-вирішую ,що на сьогодні вистачить,змотую спінінг...Умови ловлі звичайно не самі комфортні ,але рибалка вийшла на славу:мої улюблені колєбахи як завжди працюють,вобльори теж,катуха відпрацьовує кредит довіри зповна..що ще хотіти?.Ріобі Слем катушка нова,новинка 2013 року,тому відгуків майже не було брав на власний страх і ризик,але тепер коли користуюсь нею вже приблизно 3 місяці можу сказати ,що своїх грошей вартує,так що можу рекомендувати ,для тих хто хоче щось взяти собі під ультралайт,напрвду достойна катушка з мажорними характеристиками...
окуня не взяв жодного,один нападав жадно на Панік але такя його і не взяв ,десь ладошечний був...Погода явно не окуньова в неділю
AwY5igJjJVU.jpg
OoNxrKqp2MI.jpg
6eS7xNkAGao.jpg
була...
Востаннє редагувалось galatum в 04.05.2014 08:34 pm, всього редагувалось 1 раз.

galatum

Повідомлення: 83

» 18.01.2014 10:17 pm

Сьогодні з Antonio пробивали нову річку на півночі нашого краю. На тій ділянці, куди ми прибули спочатку річка виявилась дуже швидкою з невеликими глибинами і чистим піщаним дном. Безрезультатно обкидавши декілька знайдених невеликих приямків вирішили переїхати. На новому місці все значно цікавіше: повільна течія, солідні глибини, капітальні зарості по берегах...
На одному з перших закидань невеличкого віброхвоста відчуваю чіткий щучий тичок і ось вже мій Динамік починає відпрацьовувати ривки непоганої щучки. Автоматично дивлюсь на годинник - вихід почався з точністю до кількох хвилин...
Чергова покльовка відбулась біля затоплених кущів. Відразу ж після підсічки щучка тікає туди. Викачую її разом з гілками. Швиденько роблю фотку у природньому середовищі і акуратно відпускаю рибу. Особливо не розраховуючи на успіх ще кілька разів кидаю у те ж місце. На третьому закиді, вже коли приманку зносить впритул до тих самих кущиків знову отримую покльовку. Щупак сідає ніби надійно, однак лише тільки я встигаю зробити фотку, як він робить кульбіт і благополучно сходить, позбавивши мене клопотів з відпусканням. Переходжу трохи нижче по течії і роблю закид паралельно берегу. Майже відразу відбувається покльовка. Попалась красуня з помітно розповнілою талією. Щоб зняти її з гачка доводиться трохи помучитись, однак в результаті вона також отримує свободу. Дзвоню Антону щоб похвалитись хорошим кльовом. В нього телефон зайнятий, виявляється він якраз дзвонить мені з тієї ж причини :)...
Виходить сонечко, помічаю поверхневу активність якоїсь дрібної риби. В кількох обловлених місцях мертвих зачепів ніби немає, можна спробувати воблери. На одному з закидань кладу приманку під протилежний берег. Повільно заганяю вглиб, роблю невеличку паузу, легенький ривочок і відразу ж відчуваю опір риби...
Проходить трохи часу, активність щуки знижується, починаються пусті виходи за приманкою і невиразні контакти. Дивлюсь на годинник, мабуть час перекусити...підходжу до Антона, в цей момент він підсікає якусь непогану рибку, чим немало мене дивує, адже за моїми підрахунками щучий вихід мав би якраз закінчитись. Однак за секунду все стає на свої місця: в руках у Антона гарний великий клен...
Після обіду вирішую пройти далі берегом, однак лише даремно витрачаю час: через густі верболози підійти до води неможливо. Нарешті виходжу на високий берег. Роблю закид стоячи на урвищі, на гачок сідає непогана щука, однак доки я міркую, як спуститись вниз, вона сходить...
Пора додому...
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
10.jpg
9.jpg
1.jpg

Координати водойми повідомляю лише справжнім спортсменам при наявності письмової клятви :) ловити тільки на спінінг, відпускати шнурків хоча б до 1 кг, а також не палитися перед місцевими, бо вицідять усе...

Bogd@n

Поперед.

Повернутись в Річки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей