Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Суховоля

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Суховоля

» 18.01.2011 06:47 pm

Всім доброго дня.Хочу розповісти про ще одне озеро трошки з запізненям бо небуло у Львові.Знаходиться воно між с.Суховоля і с.Мшана це городоцький напрямок.Нажаль не знаю як викинути карту.З приміського вокзалу їде маршрутка 123 львів-суховоля приблизно 20 км.Як я зрозумів озеро нічиє бо ніхто грошей не збирав.По рибі _ окунь,плотва,карась,карп,щука.Саме озеро знаходиться за селом між невеликим ліском та полем досить непогане.Ну зараз трошки про поїздку.Я з двома друзями за відсутності машини рішили познайомитись з цим озером так як досить близько.На вокзалі сіли на маршрутку і вже 8.00 були на озері.Це кінцева зупинка але виходьте біля церви ближче буде.Трошки настрій пропав бо водій почав розказувати страшні історії про утоплеників і згідно легенді на цьому місці була церква яка пішла під воду.Ми обережно вийшли на лід і трималися попід берега...страшно.. Пробурили першу лунку біля самого берега,заміряли шнуром 1.5м ми подумали а що буде дальше.Але зібралися духом і почали бурити лунки ,товщина льоду 10-12см.Розтавили жерлиці і посідали ловити окуня,крім нас ще було троє місцевих,ловили на тісто плотву.В цей день риба святкувала Степана і нам не повезло.Результат три вистріла одна щука 800гр._5 окунців 40-50гр. 10плотвичок 30-40гр. більше випили чим зловили.А може браки товчуть немає господаря але раджу спробувати вам, може я попав в тяжкий день.ВСІМ УДАЧІ. :f1:

шварц

Повідомлення: 75

Re: Суховоля

» 18.01.2011 07:42 pm

Ytsymbala написав:Озеро є приватне, літом за щуку 30грн, карп - 50грн.

Напевно це не те озеро приватне. Часто ловлю на цьому "страшному" озері,років 8-10.Тьма плотви і красноперки-літом незаскучаеш.Е і "крокодили"-але дуже мало.Сітки ставлять регулярно.Декілька років назад весною прибило до берега карпа з 20 кг як мінімум,е і порядні зубастіки.Один мінус: підхід до води тільки зі сторони поля,з протилежного боку трясовина аж страшно підходити.Дуже велика глибина ближче до лісу.Всім удачі.Е лин-чуть не забув.

Iyrec05

Повідомлення: 103

» 18.01.2011 09:16 pm

Зі святами всіх.
По google бачу тільки 1 озеро в тих районах, кидаю фото.
Воно?
.jpg

Mishok

Повідомлення: 11

» 18.01.2011 09:18 pm

Про приватне нічо не знаю. А "страшне"... був кільк5а разів - не сподобалось. Літом береги виглядають жахливо, там хоть Леніна на суботнік викликай. :D Глибини дуже різні. Не скажу за церкву (тако ж чів) але є "маріанські" жолоби . Дно дуже мулисте, підходів до води нормальних мало, сміття багато у воді. Літом мілина заростає травкою. По рибі , щука, окунь, плотва, краснопірка, може і лин (не бачив . але умови підходящі), карась (кажуть про карпа, але сумніваюсь, кисню маловато). Можете сміятись - знайомий впіймав соміка :f1:

Кот Баюн

Повідомлення: 264

» 18.01.2011 10:29 pm

бував літом на цьому озері. озеро немає власника. доречі маршрутка їде не 123 а 183!!. літом зранку їздив на електричці "львів - мостиська" десь 15 по 5 виїзджає, але трохи далеко йти до озера. на озері якщо на спінінг то без човна нема що робити, є тількі кілька місць і часто буває що вони айняті, тоді можна їхати до дому :) . Я ловив без човна був десь 5 разів . Перший раз дуже гарно окуні клювали і такі десь по 250 грам і то з одного місця. а другий раз зловив окуня на 350 грам і ще кілька зійшло.. ішні рази взагалі нічого не клювало. озеро є дуже цікаве, але часто можна їхати до дому не отримавши жодної покльовки.
x_3a074e1b.jpg

Entey

Повідомлення: 50

» 19.01.2011 12:23 am

Згідно закинутої карти це воно і є.Ще подзвонив до знайомого і він сказав що воно бесхозне але заражене браконьєрами і зимою риба дуже прошена як кому повезе.

Прохання до автора теми ("шварц") редагувати перше своє повідомлення в темі згідно правил форуму Про створення нових тем про водойми.
Тему підчистив :D...
(модератор)

шварц

» 19.01.2011 05:06 pm

Рибачив на оз.в Суховолі.Маю таку інформацію:майже весь берег це трясовина(крім пляжу).Глибини від 2м до 9м блище до лісу.На ехолоті бачили якийсь стовп десь на7м.Майже все дно,на відстані 10м від берега,заросле зеленими водорослями схожими на вату.Місцеві рибалки жалілись, що дійсно літом ,це озеро полюбляють браки з електро-вудками. :twisted: Місцеві Їх ганяють.Зараз щуки стало менше,бо жерлиці стять всю зиму. :? Дійсно в озері осінню на хробака ловиться канадський сомік з трьома колючками.Далі буде фото.На мій погляд,на цьому озері можлива рибалка:зимою,а літом в штанах-забродніках,або з човна.З досвіду на цьому оз.кльов дуже примхливий.Докладаю фотки озера.Всім бажаю кльову!
Приєднані файли
.jpg
Пляж
.jpg
Правий бік
 озера.jpg
Лівий бік озера
Востаннє редагувалось Igor Bulochkin в 20.03.2011 06:59 pm, всього редагувалось 2 разів.

Igor Bulochkin

Повідомлення: 42

» 20.01.2011 11:26 am

Додам ще деякої інформації.
Так як живу в Рудно знаю це озеро з дитинства.
Років 5-6 тому в озера був власник.На березі стояв вагончик.Браків Ганяли
Максимальна глибина, яку бачив по ехолоту 13м.(Тестували човен після купівлі, щоб далеко не їхати)Дно дуже неоднорідне з сильними перепадами з 6 на 13 м. Є дві западини. Ще одна 9м.
Місцеві зимою постійно ставлять жерлиці.Рибка прошена.Зимою на гарний кльов не потрапляв.Влітку багато відпочивальників з музикою і т.д.

plano
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 202

» 26.01.2011 02:02 pm

там восени просто жах з цими сомиками, клюють на все підряд, просто не встигаєш закидувати....

щодо платного озера то ось воно 49.844708,23.820848
про ціни не знаю, знаю що риба там є дуже навіть пристойних розмірів, а от впіймати ну дуууже вже складно...
Востаннє редагувалось MadMed в 02.02.2011 10:15 am, всього редагувалось 1 раз.

MadMed

Повідомлення: 4

» 26.01.2011 07:00 pm

так плови там достатньо.і клює завжди з слів міського вуйка.
бачив як ловив: на "соплю" попадалась на лодоню але й каже що ловляться непогані екземплярчики :)

fragnat

Повідомлення: 39

» 04.02.2011 07:53 pm

Сьогодні там був,відсмоктали по повній програмі,жодної покльвки. Ні плотва ні окуйнь на мотиля,опариша і манку, голяк повний :oops:

Planax

Повідомлення: 2

» 07.02.2011 07:57 pm

Доброго дня.Були на вихідних на озері.Погода жах,вітер ураганий,вода на льоді по косточки.Від самого ранку і до вечора по мирній рибі 0000000 на жерлиці один вистріл без результату.Напевно більше туда не поїду бо я сомніваюся що там є порядна риба.Все озеро вздовж і впоперек по метрів 70 затягували браки сітки.Зробив фотки розбитого льоду але ненавчився ще закидати.А з другої сторони озера якісь жерлиці стоять ще з грудня напевно в власника ще продовжуються різдвяні свята,вони до половини замерзли в льоді.А лід вже опасний 8-10см. дуже мягкий і рихлий такщо будьте обережні дуже глибоке озеро.

шварц

» 10.02.2011 10:07 pm

озеро гарне але от одне шо погано там тіки з одного берега грунт нормальний а кругом решта дуже прогинається озеро глибоке і риба там є дуже гарна !! літом клює карп амур щука є дуже великих розмірів карпа саме більшого шо я бачив то там ловили на 7 кг!

oleg rubachok

Повідомлення: 3

» 11.02.2011 12:06 am

На рахунок браків(Матері їх перековінька :) ), думаю всю рибу з озера все рівно не виб"ють - якщо там там дійсно ями до 13 м. Ні сіткою(тим більше що дно не рівномірне), ні лєпетрикою на таку глибину не достанеш :) Так-що на мою думку
шанс зловити порядну рибку на цьому озерів є!

<<Юра>>.

Повідомлення: 8

» 18.02.2011 11:49 pm

Якщо це озеро на хуторі Зазіря то-це дуже старовинне озеро.Хтось писав ,що бачив щось на 7 метрів,то скоріше Ви бачили - стародавній човен-довбанку.В підтвердження-цей цікавий матеріал- http://www.wz.lviv.ua/articles/53513
Заодно ,там є інфа про орендарів цього озера.

Alex Kozlovsky

Повідомлення: 22

Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей