Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

откопай топор войны або деякі доповнення до правил

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

» 06.04.2007 04:27 pm

Щось останнім часом в мені все частіше і частіше хочеться витерти те чи інше повідомлення. Не прожив цей сайтік і декількох місяців, а бардак в форумі вже починає кидатись в очі. От я і вирішив трошки з вами обговорити детальніше правила форуму тут, щоб потім їх так би мовити перенести в “офіційні правила”. Я думаю в першому наближенні варто створити список правил за невиконання яких повідомлення будуть видалятись модераторами без попереджень. Не подумайте що я якийсь теран, просто якось так виходить що дехто вважає що своїми повідомленнями він не розпалює міжнаціональну ворожнечу – а отже може писати що завгодно та де завгодно (останнє особливо напрягає мене, і, думаю, скоро почне напрягати і вас).
Для початку в мене вийшло наступне:

1. забороняється розташовувати інформацію яка базується на чутках без явного наголошення що це чутки.
2. забороняється розташовувати світлини (фото чи посилання на них) ті що не зроблені безпосередньо в вашій присутності.
3. забороняється розташовувати світлини які не несуть ніякої інформаційної цінності (типу русалки, песики в непристойних позах і т.д.) – є безліч сайтів сумнівного змісту де такої продукції завались. Цей сайт – не місце для таких фото.
4. забороняється розміщувати чужі матеріали без дозволу автора. Якщо ж ви маєте дозвіл на використання якогось матеріалу – прошу зазначати автора матеріалу і ким надано дозвіл на використання.
5. забороняється розташовувати світлини на яких зображено знущання, не гуманне поводження або мертві тварини або риби. (просто і не знаю що робити з мисливством)
6. забороняється писати повідомлення на мовах відмінних від української чи російської, забороняється писати повідомлення тарнслітерацією
7. забороняється використовувати в повідомленнях слова написані виключно великими літерами
8. забороняється писати повідомлення яки зрозумілі виключно автору повідомлення або невеличкій групі людей
9. повідомлення в яких ігноруються знаки пунктуації та прогалини після знаків пунктуації будуть знищуватись негайно
10. Тема повідомлення має відповідати суті повідомлення. Заборонено в якості теми використовувати узагальнення (свіжий приклад: тема повідомлення “ фотоальбом” а саме повідомлення “А давайте прикрутим фотоальбом, а?” .. не розумію чому не можна назвати “А давайте прикрутим фотоальбом, а?” чи може номера на будинках для красоти придумані).
11. забороняється додавати повідомлення які не відповідають темі

доповнення наведені вище вступають в силу негайно (але можна обговорити – якщо я десь перегнув палку). Прошу модераторів жорсткіше ставитись до порушників. Я чесно кажучи вже змучився поправляти повідомлення – надалі буду просто знищувати.

В кого є якісь доповнення до наведеного вище або заперечення - прошу висловлюватись
Востаннє редагувалось admin в 06.04.2007 06:45 pm, всього редагувалось 1 раз.

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

Re: откопай топор войны або деякі доповнення до павил

» 06.04.2007 04:41 pm

4. забороняється розміщувати чужі матеріали без дозволу автора. Якщо ж ви маєте дозвіл на використання якогось матеріалу – прошу зазначати автора матеріалу і ким надано дозвіл на використання.

Тут потрібно подумати. Якщо я знайду якусь корисну статтю,то чому її не можна викласти. Чи як альтернативу використовувати адресу оригінала? А так в принципі згідний. Напевно, дійсно дістали.

marek

Повідомлення: 20

» 06.04.2007 04:47 pm

Я согласен с товарищем администратором по всем пунктам. особенно касается п. 8 и 9. Иногда пока прочтешь сообщение можно язык вывернуть 8) .

Юра

Повідомлення: 329

» 06.04.2007 05:35 pm

Полностью согласен с: 1, 6, 7, 10(признаю, не прав), 11.
По остальным пунктам есть такие мысли:
2, 4 - в интернете часто практикуется перепечатка новостей, информации, есдинственное - всегда указывается источник. Если нарушаются авторские права - это ведь не проблемма владельца форума? если я не прав - то извините, в таком случае такой пункт действительно нужен.
3. Если к примеру заведется топик в стиле "юмор" или "прикольные картинки" - почему бы нет? Если вопрос в размере хостинга или в вероятности крэша форума - то это совсем другое дело.
5. В целом полностью согласен, только какие границы? Если я помещу рецепт готовки рыбы, прицепив 2-3 фотографии с разделкой на филе - это ведь нормально? Такой пункт в правилах должен конечно быть, чтоб на него можно было сослаться, но вообще я не думаю что у нас тут народ всякое садо-мазо постить будет...
8. Не понимаю сути пункта. Если кого-то заинтересует что это за случай, который я упоминал - можно спросить... Ну разве что потребовать в правилах в кратце описывать упоминаемые ситуации...
9. Если систематично - то да. А если разок... Но в целом я согласен.

Просто лично мне очень не хотелось бы, чтоб форум превратился в сухой справочник. Для нас ведь это в первую очередь общение...

Бонд

Повідомлення: 178

» 06.04.2007 06:17 pm

Бонд, не воспринимай так все буквально :) . Не думаю что ув. админ хотел упрекнуть тебя в чем-то, просто привел пример :wink: . Никто и не хочет что бы ресурс превратился в сух справочник, тут должно быть всем приятно общаться, большинство имеет право знать о чем идет речь между несколькими форумчанами, иначе зачем же писать инфу публично, если можно скинуть в личку.
Для этого должны выполняться определенные правила, без которых ресурс вскоре может превратиться в сплошной ком никому не понятной инфы. В этих правилах нет ничего нового, все они связаны между собой и главной их целью - есть порядок на форуме. Каждая тема должна соответствовать содержимому и относиться к сути разговора.

Юра

Повідомлення: 329

» 06.04.2007 06:42 pm

п1 - так
п2 - поясніть мету цієї заборони. і як себе поводити у випадку, коли власне фото або посилання на нього є значно інформативніше, ніж купа тексту, я не автор і при мені вона не зроблена... :?
п3 - так
п4 - є стандартне правило копірайту, особливо на інетматеріали і його треба виконувати. Тобто, якщо є необхідність цитувати матеріал, який підписано і захищено копірайтом, єдине обмеження - вказати автора і звідки взято матеріал. А саме краще - просто лінк на ресурс. Звісно, плагіату не має бути. Видавати чуже за своє не потрібно.
п5 - так
п6 - так
п7 - так
п8 - поясніть, що таке невеличка група людей. Якщо я буду писати про якийсь момент з використанням специфічніх термінів або назв компонентів, мене зрозуміє, наприклад 5 читачів, а 500 не зрозуміє, і серед них буде модератор?
п9 - ну давайте без перебільшень. Є такий момент, як просто швидко написана відповідь, тому що катастрофічно брак часу... Не завжди є можливість навіть перечитати своє. Боротись з цим треба, а видаляти - ні.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 06.04.2007 10:56 pm

уууу ... да це просто зрада :) Не розглядайте мої пости як "повідомлення злого адміна" ... просто захожу іноді в форум - і руки опускаються ... кожен раз одні і ті самі негарні штуки ...
перепрошую що не зміг відразу чітко висловити свою думку. основна мета теми : що ви не хотчете бачити на цьому сайті ... або яки зміни варто внести в правила щоб форум був більш цікавий і не перетворювався на смітник. Я чесно кажучи надіявся що ви напишите "да, да, а ще заборонити ..."

сподіваюсь ви допоможете мені формалізувати правила таким чином щоб форум був цікавий вам.

тепер по питанням... не вдалось мені, нажаль, написати біль чітко що я мав наувазі ... ну не пісатель ... але з часом це набере більш закінченого вигляду з вашою допомогою ... ось що вийшло...

Бонд написав:2, 4 - в интернете часто практикуется перепечатка новостей, информации, есдинственное - всегда указывается источник. Если на рушаются авторские права - это ведь не проблемма владельца форума? если я не прав - то извините, в таком случае такой пункт действительно нужен.
Pavel K написав:п4 - є стандартне правило копірайту, особливо на інетматеріали і його треба виконувати. Тобто, якщо є необхідність цитувати матеріал, який підписано і захищено копірайтом, єдине обмеження - вказати автора і звідки взято матеріал. А саме краще - просто лінк на ресурс. Звісно, плагіату не має бути. Видавати чуже за своє не потрібно.

Це не є просте питання. Необхідно звернутись до закону про авторськи та суміжні права. Доки я не вивчу цей закон - заборона буде діяти. Крім того, як на мене, то використовувати чужі матеріли при сторенні своїх - це одне, а просто красти чужий матеріал - це зовсім інше. Нажаль про стандартне правило копірайту я не чув ... переглядав закон про авторски права декілька років тому ... і наскільки пам'ятаю то стандартним є те що все належить автору ... В наших правилах вже є пункт який забороняє порушувати законодавство України ... але, нажаль, не всі належним чином поважають авторски права - тому і з'явився цей пункт. Писати щось на зразок "заборонено порушувати закон про авторки та суміжні права" мені не дуже хтілось ... але наголосити на цьому законі, як на мене, необхідно. Іншими словами - крадіжки чужих матеріалів необхідно рубати на корню.
Pavel K написав:п2 - поясніть мету цієї заборони. і як себе поводити у випадку, коли власне фото або посилання на нього є значно інформативніше, ніж купа тексту, я не автор і при мені вона не зроблена... :?

1. авторськи права. 2 - ну можливо я трошки перестарався... я мав на увазі світлини які можуть заплутати чи ввести в оману інших відвідувачів форуму : такі як наприклад в розділі про хижаків в бухту вікінгів.
Бонд написав:3. Если к примеру заведется топик в стиле "юмор" или "прикольные картинки" - почему бы нет? Если вопрос в размере хостинга или в вероятности крэша форума - то это совсем другое дело.

Технічних проблем наразі немає :) я сподіваюсь. "юмор" - має бути щось на зразок "анекдоти про рибалок", "веселі випадки підчас рибальства" :) але мова впринципі не про це - а про матеріли сумнівного змісту :) впринципі я схиляюсь власне до терміну "не інформативні" - відповідно просто додам куда можна писати анекдоти. Стосовно прикольних картинок - як на мене то є неймовірна кількість інет ресурсів відповідної тематики, і немає сенсу постити це ще і в цьому форумі ... на мою думку - це просто спам.
Бонд написав:5. В целом полностью согласен, только какие границы? Если я помещу рецепт готовки рыбы, прицепив 2-3 фотографии с разделкой на филе - это ведь нормально? Такой пункт в правилах должен конечно быть, чтоб на него можно было сослаться, но вообще я не думаю что у нас тут народ всякое садо-мазо постить будет...

додам: крім випадкив приготування їжи з продуктів куплених в магазині.
Бонд написав:8. Не понимаю сути пункта. Если кого-то заинтересует что это за случай, который я упоминал - можно спросить... Ну разве что потребовать в правилах в кратце описывать упоминаемые ситуации...
Pavel K написав:п8 - поясніть, що таке невеличка група людей. Якщо я буду писати про якийсь момент з використанням специфічніх термінів або назв компонентів, мене зрозуміє, наприклад 5 читачів, а 500 не зрозуміє, і серед них буде модератор?

я мав на уваз не інформативні повідомлення, або повідомлення які цікаві виключно їх автору. знаю, знаю що це визначити важко. ок - знімається.
Бонд написав:9. Если систематично - то да. А если разок... Но в целом я согласен.
Pavel K написав:п9 - ну давайте без перебільшень. Є такий момент, як просто швидко написана відповідь, тому що катастрофічно брак часу... Не завжди є можливість навіть перечитати своє. Боротись з цим треба, а видаляти - ні.

:) тут є декілька моментів:
а) це неповага до інших відвідувачів форуму
б) боротися пробували ... не допомогає ...
в) зайвий раз полякати не завадить :)
нова редакція:
9. повідомлення в яких злісно ігноруються знаки пунктуації та прогалини після знаків пунктуації будуть знищуватись негайно

admin
Site Admin
Site Admin

» 10.04.2007 12:17 pm

Так намного понятнее. ;)
Я постараюсь найти четко сформулированные правила или закон об авторских правах в интернете.

Бонд

» 16.05.2007 10:34 pm

вніс зміни в правила форуму (без радикалізму) :)

admin
Site Admin
Site Admin

Правили форума

» 17.05.2007 11:50 am

Поддерживаю вопрос поднятый администратором (правила должны быть и должны соблюдаться)
Но! Я например- не очень хорошо ориентируюсь во множестве прибамбасов интернета, так например до сих пор не могу разместиь фотки, не могу скопировать некоторую информацию о способах ловли из своего архива да и из за постоянной нехватки времени точно допускаеш какие то ошибки. Так что уважаемый администратор наберитесь пожалуйста терпения к своим подопечным, и по возможности подсказывайте правильные хода, а паралельно введите рейтинг "Плохиш" или антирейтинг и это тоже метод борьбы с беспределом в Эфире.

Игорь

» 17.05.2007 02:41 pm

Да, все правы, но позвольте заметить, что ответ на читаемое сообщение приходит во время чтения. Куда его? Может помогите админу, или пусть он нам поможет, откроем какой нибудь рыбный чат, или модернизируем форум: добавить кнопочку "відгук", рядом с "відповідь". По кнопочке отправляемся на отдельную тему, типа "Бардак", где маленьким текстом - исходник, рядом ответ. кнопку "відповідь" переименовать на "Звіт рибака по даній темі".
В конце концов, Обязательным :!: :!: пунктом регистрации сделать пункт "ICQ" и автозапуск при входе в форум :idea: Хош чо сказать автору сообщения :arrow: в аську :!: Хош что б все читали :arrow: в "Бардак".

Boockatik

Повідомлення: 121

» 17.05.2007 04:06 pm

Хорошие предложения! Но помоему, нужно следить сначала за собой, новый человек заходит, он сразу видит как народ и про что общается. Бывает, что удаляем темы или отдельные сообщения, но виновнику объясняется в личном сообщении причины удаления. В основном редактируются сообщения новичков, которые просто могут написать не в том разделе. Так что давайте уважать друг друга, уважать форум, чтобы он не превратился в свалку ....и всё будет гуд!

Вова

Повідомлення: 3637

» 23.05.2007 04:21 pm

до правил додані пункти 2.21 та 2.22

admin
Site Admin
Site Admin

Re: откопай топор войны або деякі доповнення до правил

» 18.09.2007 12:20 am

Что такое флуд? И можно ли некоторые наши сообщения считать флудом?

Флуд
Материал из Википедии — свободной энциклопедии

Флуд (от англ. flood — наводнение) — пустословие, сообщения в интернет-форумах и чатах, занимающие (во многих случаях) большие объёмы и не несущие какой-либо информации или очень малое количество полезной информации. Флуд распространяется как от нечего делать, так и с целью троллинга, например, из желания кому-то досадить. Флудер — лицо, которое распространяет флуд. Сетевой этикет осуждает флуд и флейм, так как они затрудняют общение, взаимопомощь и обмен информацией.

Технический флуд представляет собой интернетовскую атаку с большим количеством запросов, приводящую к отказу в обслуживании — DDoS-атаки (от англ. Distributed Denial of Service — распределённая атака на ресурс). Также на форумах флудом называют любой оффтопик.

Несмотря на то, что правильно это слово произносится как «флад», в российском информационном сообществе прочно закрепилось произношение «флуд».

На многих интернет-форумах создаются специальные отдельные локации и темы для флуда, что бы флудеры не распространяли свою деятельность на другие локации и темы.

Стоит отметить, что некоторые товарищи используют флуд как средство общения и расслабления, используя его не как какую-то дурь, а как искусство. Нести истинный бред, а не подражать ему по-любительски, есть ценный дар. Бред-ради-искусства можно найти на многих сайтах.

Вова

Повідомлення: 3637

Re: откопай топор войны або деякі доповнення до правил

» 18.09.2007 01:03 am

Вова написав:Что такое флуд? И можно ли некоторые наши сообщения считать флудом?

Можно. Но пока это не досаждает и вовремя разруливается... Не переусердствуй :)

Pavel K

Повідомлення: 2777

Далі

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей