Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Логотип ЛОФРС. Проекти, обговорення

Re: Поточні питання ЛОФРС

» 10.01.2011 05:03 pm

Ще раз на рахунок логотипу. Якщо треба розробити логотип, наголошую РОЗРОБИТИ новий - до ваших послуг.
Оскільки знаю у федерації є, чи був логотип. Не знаю чи був він офіційним. Якщо рада вирішила зробити інший логотип, то я візьмуся.
Але на це треба трохи часу. На хорошу роботу треба час :) .
/topic-t2188-15.html тут приклад як "народжувався" логотип ЛКК.
І знову ж таки - ідею лого можна придумати, але бажано почути й побажання ради на рахунок його вигляду.
Логотип це візитівка федерації і його не міняють коли заманеться, тому має бути добре продуманий.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

» 11.01.2011 12:31 am

Відносно логотипу-треба розробити новий.Загального ФРСУ немає (типу однаковий логотип з зміненням областей).Тому КАРТИ в РУКИ :D
Відносно медиків і МНСників-я цього не читав,може модератор догадається зтерти.Цією інфою не володію,як Президент ГО не отримував даних вказівок від вищестоячих органів.Запрошувати мед.персонал (200-400 грн )та МНС (мля,пожежною машиною приїздяить десь 1500 грн) ми немаємо змоги.Я 2 рази витягував з-під льоду,сам 3 рази йшов під лід -маю досвід.І десь так ,приблизно ,кожен з заядлих пінгвінів.Цікаво скільки МНС мало випадків витяжки з води.Присутність лікаря-обов'язкова для 2 дневних змагань,або 24 год.марафону-тут я згідний.Якщо щось стається неальо то ,думаю що ми швидче машиною в Новояворівсь заїдемо,ніж ШВИДКА з відтам.На майбутнє-грузіть мене такого роду інфою в приватних,або взагалі не грузіть :)

ryvak
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 11.01.2011 09:45 pm

ryvak написав:Відносно логотипу-треба розробити новий.Загального ФРСУ немає (типу однаковий логотип з зміненням областей).Тому КАРТИ в РУКИ :D
Відносно медиків і МНСників-я цього не читав,може модератор догадається зтерти.Цією інфою не володію,як Президент ГО не отримував даних вказівок від вищестоячих органів.Запрошувати мед.персонал (200-400 грн )та МНС (мля,пожежною машиною приїздяить десь 1500 грн) ми немаємо змоги.Я 2 рази витягував з-під льоду,сам 3 рази йшов під лід -маю досвід.І десь так ,приблизно ,кожен з заядлих пінгвінів.Цікаво скільки МНС мало випадків витяжки з води.Присутність лікаря-обов'язкова для 2 дневних змагань,або 24 год.марафону-тут я згідний.Якщо щось стається неальо то ,думаю що ми швидче машиною в Новояворівсь заїдемо,ніж ШВИДКА з відтам.На майбутнє-грузіть мене такого роду інфою в приватних,або взагалі не грузіть :)

Які вимоги до логотипу і чи має бути якась основа (напраклад рибак і рибка) Чи обмежень у фантазії немає - в межах розумного :)

Максим Сирлик

Повідомлення: 29

» 11.01.2011 11:03 pm

Монополію на логотипи не беру :D , тому ділюся досвідом.
1. Логотип має бути в кривих (CDR)
2. кольори без градієнтів, не більше двох кольорів (краще монохромне). Повноколірний логотип - це бонус до головного.
3. Візуально має сприйматися у розмірах від 42мм до максимальних. Товщина ліній має бути такою, щоб можна було вирізати на плотері і працювати з оракалом.
4. Логотип має символічно виражати ідею федерації. (малюнок, напис і тп.)
5. Логотип має бути УНІКАЛЬНИЙ не подібний до інших (не тільки українських і не тільки федерацій)
6. Логотип повинен виражати не один напрямок, а всю діяльність федерації.
і т.д.
Якщо маєш бажання, то твори ідеї :D
Олег, свори тему логотип (як в ЛКК). Будемо обговорювати. Нехай люди скидують ідеї щодо логотипу, а там будемо дивитися може якісь ідеї будуть корисними.

giorgio

» 11.01.2011 11:23 pm

з 1 по 4 питання ніхрена не зрозумів,але повністю тебе підтримую :D Ти твори! і виставляй на розгляд.В нас дарьоному коню не дуже в зуби дивляться.Ти маєш досвід і кому довіряти як не тобі?Ну ми звичайно пофлудимо ,так як всі є "профі" в питаннях виготовлення і реалізації проекту "ЛОГОТИПУ",але більше ніхто не зголосився.Тому тобі і "карти в руки".Проф.термінами мене не грузи-я цілком з тобою погоджуюсь :D

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 11.01.2011 11:36 pm

Це для тих, хто вміє (на всякий випадок) технічні вимоги щоб на нього можна було не тільки дивитися, але й користуватися ним (печатка, наклейки, шаблони для документів) коротше треба робити "Бренд бук". Брендовими будуть вважатися не лише малюнок, але й кольори, а на документах схематичне положення напису і логотипу. Ну короше так.
Я вже маю ідейку. Спробую кілька скинути тут. Але чекаю на побажання, не забувайте, що навіть лише одне слово може наштовхнути на правильну ідею. На рахунок флуду (для одного непотріб, а для іншого скарб) :D
Остаточний варіант всеодно має приймати рада.
Але тему логотип бажано виділити, щоб обговорення лого не путалась з іншими питаннями. Потім можна буде її видалити.

giorgio

Re: Логотип ЛОФРС. Проекти, обговорення

» 12.01.2011 10:07 pm

Всім моє вітання!!! Хочу трішки взяти ініціативу і маю до всіх без виключення учасників форуму незалежно від Вашого напрямку прохання ( чи Ви є поплавочник чи карповик і т.д.), чоб кожен взяв хоч маленьку участь у створенні логотипу, прошу зробити такі пропозиції:
По кожному напрямку надати логотип - наприклад: поплавочники - голотип свого напрямку (поплавок) і т.д., щоб по кожному виду вони були.
Вимоги такі: щоб не було ніяких рибок, рибаків, надписів. Лише конкретна річ котра на вашу думку символізуватиме напрямок по кодному виду. Мінімум малюнку.

Максим Сирлик

» 12.01.2011 10:10 pm

Максим Сирлик написав:Всім моє вітання!!! Хочу трішки взяти ініціативу і маю до всіх без виключення учасників форуму незалежно від Вашого напрямку прохання ( чи Ви є поплавочник чи карповик і т.д.), чоб кожен взяв хоч маленьку участь у створенні логотипу, прошу зробити такі пропозиції:
По кожному напрямку надати логотип - наприклад: поплавочники - голотип свого напрямку (поплавок) і т.д., щоб по кожному виду вони були.
Вимоги такі: щоб не було ніяких рибок, рибаків, надписів. Лише конкретна річ котра на вашу думку символізуватиме напрямок по кодному виду. Мінімум малюнку.

А що це дасть? Прогресивний домашній мозговий штурм? :)

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 524

» 12.01.2011 10:15 pm

Хочу запропонувати такі лого:
Фідер - кормушка
Карп - гачок з бойлом
Спінінг - воблер
Поплавок - поплавок
Нахлист - мушка

ДРУЗІ АКТИВІЗОВУЙТЕСЬ :writer

Максим Сирлик

» 12.01.2011 10:17 pm

Якщо ти поплавочник тоді 100% маєш якісь шарші чи ще щось на дану тему, це нікому не надась ніяких мозго...
Це не є примусово, якщо ти бажаєш - буду радий, якщо ні - тоді ні

Максим Сирлик

» 12.01.2011 10:32 pm

Максим Сирлик написав:Якщо ти поплавочник тоді 100% маєш якісь шарші чи ще щось на дану тему, це нікому не надась ніяких мозго...
Це не є примусово, якщо ти бажаєш - буду радий, якщо ні - тоді ні

http://ru.wikipedia.org/wiki/Метод_мозгового_штурма -- це для загального розвитку і нової інформації.
Моє питання полягає в тому "А навіщо це?". Я думаю, так буде зрозуміліше.
Ми говоримо про загалний логотип нашої федерації і, логічно, що мені не зрозуміло для чого це.
Це не стосується конкретно мене.
Ми з вами на "ти" не переходили і особисто не знайомі, так попрошу притримуватися елементарних правил поведінки спілкування.

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 524

» 12.01.2011 10:43 pm

Так!!!!!!!!!!!!! Не переходьте на особистості.
Справа у тому, що такий підхід (кормушки, гачки і тд.) не піде. Це трата часу (пройдений етап і варіант - провірено)
Маєш ідею, малюй і кидай. Ті, хто не має таланту, нехай кидає чужі логотипи з підписами " Типу того".
Логотип має бути ЛАКОНІЧНИМ. Чим менше елементів тим краще. Фішка логотипу федерації є в тому, напрямків рибальства багато, а федерація для всіх ОДНА.
Ще раз нагадую старожилам і новичкам /topic-t2188-15.html тут приклад як "народжувався" логотип ЛКК. Прочитайте там, а потім флудіть по темі!!! Приклад для нашої співпраці.
І для "творців" ще зауваження - напис повинен гармонічно вписуватися в лого.
Всім дякую за увагу!

giorgio

» 12.01.2011 10:53 pm

+1
нагромадження всяких рибальських атрибутів по напрямках ніщо інше, як бардак в рибальському ящику. Негарно воно і грузить.
Лишній не робочий текст потім почищу. На розгляд беруться конкретні пропозиції - чи то описані на словах, чи намальовані на серветці, чи посилання на готові у якості зразків
І не треба нікого ні до чого закликати.

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 12.01.2011 10:58 pm

Giorgio - в мене логотип і шеврон практично готовий і якраз для того щоб вписувався надпис Львівська Обласна Федерація Риболовного Спорту, необхідні такі лого.
Я просто хотів щоб інші хотіли виразити своє бачення :(

Максим Сирлик

» 12.01.2011 11:11 pm

давай результат в студію :) , тоді і буде можливість виразити своє бачення. Будь готовий :wink:

Pavel K

Повідомлення: 2777

Далі

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей