Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мисливські угіддя с.Купичволя

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Мисливські угіддя с.Купичволя

» 05.01.2011 04:48 pm

Доброго всім дня.
Шановні колеги отримав одну інформацію, і вважаю за потрібне поділитись нею з іншими форумчанами.
Отож бо:
25.12.10 року одна компанія вирушила на закриття полювання по копиту в угіддя біля с. Купичволя, маючи ліцензію на кабана.
Приїхало їх порядка 10 чоловік (всі з фузеями),+ єгер, +2 місцевих з собаками.
Після інструктажу взялись до роботи….
В першій нагінці кабасик (самець) проходить вздовж лінії номерів, на віддалі що дає можливість тільки помилуватись ним, і виходить боком з сектору.
З другої та третьої – вискакують лишень кози.
Під час обіду компанія «поповнюється» ще 5 місцевими (з фузеями)……
Приймається рішення зробити ще одну (останню на сьогодні) нагінку. От тут то і почалось саме цікаве...: в кварталі собаки піднімають стадо кабанів (про кількість написати не можу, тому що не порахували, але кажуть що багато). :hunter повно, результат приїжджі – 1, місцеві – 5 (середня вага туші 60 – 80 кг, на око зрозуміло, щей передано словами :) ).
Коли все вщухло, місцеві порозтягували здобич, залишивши одного кабанчика для ліцензії,а єгер почав сношати приїжджих (в плані по 1 500,00 грн. за кожного…….).
Як розрулилась ситуація до кінця не знаю, бо частина компанії послала єгеря на ……, забралась і поїхала до дому. Буду знати допишу….

p.s.: поспілкувавшись з іншими мисливцями вияснив, що поведінка такого плану для тих угідь є не одноразовою……

Роман Грицевич
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 186

Re: Мисливські угіддя с.Купичволя

» 19.02.2011 11:00 pm

Шість кабанів на одну ліцензію :shock:
оведінка такого плану для тих угідь є не одноразовою……

Який - же там ліміт :?:

Andry-Hunter

Повідомлення: 64

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей