Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Розмови (флуділка)

Re: Розмови (флуділка)

» 17.01.2014 09:43 am

Внесок на 2014 рік - 200 грн
Шустов О.Ю. - "ЗА"

Ulrich
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 190

» 17.01.2014 11:12 am

Я хоч і не сплачував внеску за попередній рік, виходить членом федерації наразі не є, але цього року повертаюсь :)
За внесок в 200грн!
Чернявський Андрій.
В разі скликання зборів - участь прийму.

Fishkeen

Повідомлення: 714

» 17.01.2014 05:57 pm

Я за підвищення внесків від 200 і вище

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1474

» 17.01.2014 11:41 pm

за 200 грн Побігач Юрій.

koloboksruru

Повідомлення: 90

» 18.01.2014 11:11 pm

Давыдов - 200 грн :D

Stenger

Повідомлення: 313

» 19.01.2014 12:07 am

Пилипчук-200

pavlikua100

Повідомлення: 397

» 19.01.2014 05:55 pm

Зрозумів що ціна питання -150 чи 200 грн вже якось сама вирішилась.При гірших змінах (а ваші примусові витрати на підсвідомому рівні сприймаються за ГІРШІ) відсіюються від 25 до 40%.Сплата 200 грн перекриває відхід і 45%.Просто якщо в когось дійсно фінансова криза (надіюсь що тимчасова) ,а бути в ЛоФРС є потреба-то питання вирішується на ПРАВЛІННІ.Але це не НОРМА, а виняток!!!.Ще потрібна думка ще парочку старожил ЛоФРС і фанатів ЛоФРС
пи.си-свою думку не пишу бо маю іншу функцію-дивлюсь за виконанням СТАТУТУ :)

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 19.01.2014 07:14 pm

Моя думка це-однозначне збільшення внесків на 2014рік у сумі від 200грн.Це додаткові кошти на потреби і розвиток Лофрс,в тому числі і додаткові кошти спортсменам у яких є амбіції(особисто в мене вони є) поїхати на ЧУ і КУ у різних напрямках риболовного спорту.Звичайно,МОЖЛИВО якись незначний відсоток людей припинить своє членство в ЛОФРС по причині збільшення внесків,але думаю цей відсоток буде дуже незначним,.Ще є пропозиція для нових членів лофрс нехай ця сума вступу на перший рік залишається у 120-150грн,так сказати для заохочення))

ВОВА83

Повідомлення: 335

» 19.01.2014 09:24 pm

ВОВА83 написав:Звичайно,МОЖЛИВО якись незначний відсоток людей припинить своє членство в ЛОФРС по причині збільшення внесків,але думаю цей відсоток буде дуже незначним,

Вова,я думаю що людину,яка свідомо вступає у федерацію не зупинять лишніх 80 гр на рік.На фоні того,скільки тратиться грошей кожним спортсменом на рибацький спорт-це крапля в морі. :) Так само на рахунок новачків:Просто вступити і не приймати участь у спортивних заходах-це крок не потрібний і необдуманий.Треба розуміти ,що тебе чекає.

pavlikua100

Повідомлення: 397

» 19.01.2014 10:44 pm

Паша,це і необговорюється що цих 80,чи більше гривень на рік-це крапля в морі і це 'смішні' гроші в порівнянні з цим скільки грошей витрачається за сезон,не мені тобі це розказувати :) тому і написав що можливо якийсь незначний,дуже незначний відсоток людей припинить своє членство саме по цій причині,можливо як таких і небуде взагалі.Але однозначно у Лофрс будуть люди яким це дійсно потрібно.На рахунок новачків-так це теж правильно,вступати і неприймати участі у змаганнях мабуть немає сенсу,але однозначно дуже хочеться щоб кількість членів лофрс завжди зростала,люди пробували себе у спорті,а вже з часом визначались з тим потрібно це їм чи ні )))

ВОВА83

Повідомлення: 335

» 20.01.2014 02:35 am

Я не переймаюсь якимись менеджментськими позиціями для ЛоФРС.Вважаю що цей підхід (реклама,заохочення) є утопічним і для неповноцінних.Відразу переключається АКЦЕНТ з того навіщо Я в цьому соціумі на АКЦЕНТ що цей соціум мені дасть.Короче з душі на гроші...Тому для посиленння Акценту №1- (що я можу зробити в лавах ЛоФРС щоб стало краще життя на моїх теренах-) існує практика подвійного внеску-вступний та річний.Але ми відмовились від цього на заг.зборах 2011року.Впроваджувати акцент №2-(дай менше і протягом року порахуєш чи воно тобі вигідно-тут все про гроші) протирічить моїм життєвим позиціям і можуть бути впроваджені тільки при іншому президентові.
Пи.Си-я також чел з своїми бзіками.Іти проти себе ж не навчений-вже дорослий :)

ryvak
Львівський карповий клуб

» 21.01.2014 02:34 am

Збори Правління ЛоФРС відбулись в тел.режимі /topic-t4214-45.html#p135685.Внесок на 2014 становить 200грн.С-ма проста-заносите квиток в ЗК чи ФЛАГМАН і ,після мого повідомлення про облік,забираєте.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 31.01.2014 07:07 pm

Вчора проштампував квитки в Флагмані (сахарова) і ЗК.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 02.02.2014 11:58 pm

Ідея зміни формату змагань по мормишці .Сама ідея має під собою основу-найбільш масовий вид ловлі не дуже розвивається спортивно.Основним тормозом розвитку-погода і формат.На сьогоднішній день формат команди існує для внесення інтриги в підсумку та розвитку командного мислення і роботи в подальшій участі на ЧУ і КУ.Але,ми всі прекрасно знаємо що відбір проходить тільки по особистому заліку.Тому маємо маленьку проблему-є люди завернуті на мормишці,але не можуть знайти команди (або не знайомі з іншими,ТРИМАЮТЬСЯ ОСТОРОНЬ,являються ІНДИВІДУАЛІСТАМИ в своїй натурі).Тому виникає пропозиція перевести всі наші змагання в формат особистий.Тобто "лічка".Плюси-можемо привести такі турніри в ранг КУБКУ-тобто 4-5 в сезон,і на базі цих турнірів вивести КОСТЯК пінгвінів нашої обл.Мінуси-не всі обл.нас підтримають,багато народу не хоче змін взагалі.Якщо ми погодимо формат "О"то перший тур кубку можемо провести 9.02.ЧО ми також можемо провести в форматі "О".Якщо ми розворушимо цей напрямок,то спокійнесенько переходим в формат "К"..Але,як на мене,РИБАК-це людина творча,вічно в пошуку не тільки приманок,але й філософії,СПОСТЕРІГАЧ-не тільки за погодою ,але й за власними відчуттями і чуйками.І моє враження що формат "К" потрібен тільки в човні(безпека на водоймі) і карп (довгий таймінг змагань-1 не витримає фізично),решта напрямків (про нахлист не вкурсі) формат "К" для підвищення ОСОБИСТОЇ майстерності не потребують.Вони потрібні виключно для інтриги остаточного результату і привчені працювати на загальний результат на Чемпіонатах Світу і Європи....Тепер всі небайдужі приступають до критики :)

ryvak
Львівський карповий клуб

» 03.02.2014 03:05 am

Це з одної сторони добре одним і погано їншим. Як бути з самим форматом проведення змагань? Розмітка, зони, тури, старти, підсумок? В деякій мірі командна робота не заважає індивідуальному виступу, а допомагає. Може варто передивитись принцип формування наших команд? Жереб (гості в даному випадку команду формують самі)?
Якось воно не так, якась реверсивність за для розвитку.

Pavel K

Повідомлення: 2777

Поперед.Далі

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей