Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Поточні питання ЛОФРС

Re: Поточні питання ЛОФРС

» 29.06.2011 06:43 pm

Привіт Сергій :hi
Поки плануєм ЧО по поплавку на осінь. Є ще декілька цікавих ідей на літо, як склеїться обов"язково дамо знати.

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

» 27.07.2011 04:45 pm

Отримали членські квитки.Але ще не всі.Тому видача квитків буде в першу чергу на змаганнях.Якщо хтось їде на виїзд-то пишіть мені в лічку (тут же оформлю квиток).Прохання ажіотажу не влаштовувати усі отримають точно.
Головам напрямків скласти список кому потрібні квитки якнайшвидче.На перших же змаганнях по поплавку,фідеру чи спінінгу чи карпу всі члени ЛоФРС отримають квитки.
Діма!!! Принеси свою фотку! Голова нахлисту а квитка немаєш!

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 18.12.2011 08:54 pm

Хлопці, та ви щось не тим займаєтесь. Пропоную збиратись разом (самому небезпечно) та ходити по водоймах винищувати браконьєрські сітки. Я думаю, що це питання номер один для будь-якої риболовної організації.

matvs

Повідомлення: 46

» 18.12.2011 11:42 pm

matvs написав:Хлопці, та ви щось не тим займаєтесь. Пропоную збиратись разом (самому небезпечно) та ходити по водоймах винищувати браконьєрські сітки. Я думаю, що це питання номер один для будь-якої риболовної організації.

для цього є відповідна тема на сайті

pavlikua100

Повідомлення: 397

» 19.01.2012 05:06 pm

Всі хто залишав квитки в Флагмані можете забрати проштампованими.Хто має квитки то можете їх залишити разом з оплатою на 2012 в Флагмані -я пропечатаю.Всі в кого квитки з серією 6.. дайте Паші в лічку свої №.В кого серія 16..-то не треба.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 19.01.2012 05:25 pm

Олег, я залишав два квитки в ЗК... Ти там їх штампувати не будеш? :oops:

Fishkeen

Повідомлення: 714

» 19.01.2012 05:30 pm

Буду обов"язково.Просто туди ще не добрався :)

ryvak
Львівський карповий клуб

» 23.01.2012 07:28 pm

:!: :!: :!: Сьогодні управління з питань молоді та спорту ЛОДА підписало з ЛоФРС угоду про співпрацю.Нас визнали як спортивну організацію,чекають на подання про присвоєння розрядів,класифікацій судей,по можливості будуть помагати фінансово або в оргпитаннях(медогляд,МЧС та ін..).Вітаю шановне товариство з цим кроком :!: :!: :!:
http://sport-oda.lviv.ua/-це офіційний сайт.Попрошу модераторів вставити в наші друзі.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 23.01.2012 08:08 pm

:super1 Ну це суперова новина!Ура!

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 23.01.2012 10:41 pm

ryvak написав::!: :!: :!: Сьогодні управління з питань молоді та спорту ЛОДА підписало з ЛоФРС угоду про співпрацю.Нас визнали як спортивну організацію,чекають на подання про присвоєння розрядів,класифікацій судей,по можливості будуть помагати фінансово або в оргпитаннях(медогляд,МЧС та ін..).Вітаю шановне товариство з цим кроком :!: :!: :!:.
Черговий крок на шляху до визнання нашого виду спорту (наших кращих спортсменів) в нашій області зроблено!!!! Вітання і подяка нашому Президенту (той якій Олег Ривак) :D :super

кочевник

Повідомлення: 453

» 23.01.2012 11:00 pm

Не перетворюйте мене в клєрка.Ми досягнули це виключно разом-своїми досягненнями в спорті (змагання-к-сть і якість),нашим запалом.Я всього навсього просто все це зумів припіднести.не просто ж так вчився в ЛІМ :) .Попереду ще маса паперової роботи.Я дійсно хочу щоб всі хто відроджував спортивну рибалку були відзначені на всеукраїнському рівні (і вашу скромність я маю в дупі)-заслужив-получи.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 26.01.2012 04:31 pm

Ще раз нагадую головам напрямків щоб попіклувались про суддів.Ми будемо робити семінар суддівський після якого судді зможуть отримати категорію (1-3).Це дасть нам змогу подавати всі документи по ЧО і КО на присвоєння розрядів.Єдине прохання підбирати дієвих,толкових і тих ,хто ДІЙСНО буде судити.Нагадую що всі судді ЛоФРС мусять бути членами ФРСУ.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 26.01.2012 04:41 pm

Всі хто залишав в ЗК квитки-забирайте проштамповані.Також виписано квитки :
1628-Скрипко
1633-Гулик(2012-?)
1629-Голенько(2012-?)
1631-Цап
1632-Бубенчик(2012-?)
1630-Михась
Квитки залишу в Флагмані,в кого "2012-?"-зробіть проплату і отримайте.Всі хто має № квитків серії 6хх-дайте Паші в лічку свої номери.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 18.04.2012 11:39 pm

Інформація для спортсменів які планують виїзди на змагання де потребується довідка лікаря.Всі хто буде цього року їздити на ЧУ і КУ пройдіть спортдиспанцер.Я можу домовитись на конкретну дату і ви пройдете всю медкомісію.Коштує це 80 грн.Ви будете мати медичну картку і протягом року печатку на будь-які змагання.Вся медкомісія триває макс 2 год.В середньому 60 хв-це ,в основному ,перевірка серця і легень.Вам зроблять електрокардіограму і перевірять вашу відновленність після навантажень.Також ви пройдете всіх невро,лоро,офто і ...лікарів.Думаю що за 10 баксів таке обстеження ви не зробите ніде.+ потім не буде жодних клопотів з довідками.На сьогоднішній момент ви можете робити довідку і від сімейного лікаря.Але ,в норм.документах вказано що такі довідки видає тільки спортивний лікар.Просто наші судді на це не звертають увагу.Друге але-це фінанси.Відомо що вам краще обміняти держзнаки на цю печатку.Але ,якщо ви їздите 4-5 раз на рік то це :5Х50(мін)=250 грн.А тут ви платите тільки 80 на рік.Тому пропоную всім керівникам напрямків зібрати своїх "збірників" і назначити дату (щоб там не було черг) і оф.пройти всі обстеження.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 18.04.2012 11:44 pm

Вітаю Попів Олега з офіційним присвоєнням йому Кандидата в Майстри спорту.Наказом Управління з питань фіз.культури та спорту ЛОДА від 5.03 2012№189(наказ в мене,копія).Щоб отримати пластикову карту треба здати 1 фото 3Х4 і 50 грн.

ryvak
Львівський карповий клуб

Поперед.Далі

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей