Анонс

Дорогі друзі! Дякуємо що ділитеся на Форумі корисною інформацією!!!

Facebook: Active market
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Просто розмови

Просто розмови

» 09.12.2010 11:04 pm

дивіться, милуйтесь, мрійте, купуйте
Сьогодні читав новини і знайшов дуже потрібну річ, точніше автомобіль для нас рибаків, :idea:
http://www.fion.ru/new/791/

Ytsymbala

Повідомлення: 191

Re: просто Розмови

» 10.12.2010 09:58 am

Ага, колеса сподобались :super1
А все інше - якась тумбочка з причандалами :?

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2654

» 10.12.2010 08:20 pm

yrik_lvov написав: який позашляховик на автоматі в нього позашляхові властивості як в дитячої коляски :lol:

Ви очевидно ніколи небачили нормального позашляховика на автоматі в дії. І Тойота Тундра навіть з АКПП (вони всі тільки з АКПП) далеко не коляска. Для заг. розвитку хоча б поцікавтесь якими моторами комплектується така "коляска" з повним приводом і яка в них потужність а для повної уяви про те на що здатен цей "возик" на автоматі поцікавтесь будовою її підвіски і ознайомтесь з характеристиками самої коробки передач. Правда в ю-тубі можна просто відео переглянути - http://www.youtube.com/watch?v=BuVsPDyDVcI&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=dAMoGRc35V8&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=GE_NU3HYpt0&feature=related
:)

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 745

просто Розмови

» 11.12.2010 02:56 pm

yrik_lvov написав:американська табуретка до машини пибили пару шкафів і вийшов для рибаків а ...властивості як в дитячої коляски :lol:

Шановний колего, ви напевно поняття немаєте ні в тойоті тундрі ні в автомат коробках :lol: , колись про автомати я також говорив що на них їздять ті хто їздити не вміє або передачі не вміє переключати. але на даний момент розумію що глибоко помилявся, :P
в мене є знайомий який приймає участь в гонках париж дакар, інший любить побороти труднощі в польових умовах, :idea:
та і так склалось що я останніх 4 роки досить часто їзджу на автомобілях (тойотах позашляховиках) з автомат коробкою, і можу сказати одне ви глибоко помиляєтесь.

А в таких автомобілях ручна коробка передач, то практично виключення, що б на такій машині їздити на ручній, то напевно треба зробити спецзамовлення,
то то саме що на машинах 80-89 років автомат коробка.

Ytsymbala

» 12.12.2010 03:36 pm

Ага небачив якби ви не показали я також багато бачив чув і їздив і сам зараз маю авто з автоматом не перше це зручно практично але для позашляховика це :? тому кожен при своїй думці а то шо я бачив хай вас не дуже хвилює а на рахунок позашляховиків тойота то як на мене найкращим це була 100 з 4.2 турбодизелем на механіці і взагалі покищо тойота нічого кращого 100 ще не придумала :D а ТОЙОТА РАВ 4 то вона бордюр не переїде і таку коляску з автоматом і моторчиком 2 чи 2.4 літри взагалі тяжко назвати навіть кросовером її нормальний інжекторний жигуль обїде як на трасі так і по полю :lol:
тому для вас це джип а для мене візочок з супермаркету а позашляховик це http://evg794.livejournal.com/23136.html або http://evg794.livejournal.com/23417.html Глянете ссилочку фотографії і тоді зрозумієте шо я маю на увазі коли говорю бездоріжжя а не пересічна місцевість і шо воно так Д Ж И П.
Це моя думка і нікого ображати я не збирався .
П.С. в кожного розуміння бездоріжжя різне.

yrik_lvov

Повідомлення: 164

» 12.12.2010 04:51 pm

Ось тут цікава техніка і справжнє бездоріжжя,гусениці рулять :)

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 919

» 12.12.2010 05:19 pm

Ну ось ще одна тема про гусениці http://www.youtube.com/watch?v=4k2fZA-WtV8 :)

sergiy

Повідомлення: 64

» 12.12.2010 06:19 pm

Попередне відео - Тарас*SOLO* , - по таким "дорогам" на рибалку, ото рибалка - мечта справжнього риболова. :)

SAS

Повідомлення: 305

» 12.12.2010 10:47 pm

yrik_lvov написав:Ага небачив якби ви не показали я також багато бачив чув і їздив і сам зараз маю авто з автоматом не перше це зручно практично але для позашляховика це :? тому кожен при своїй думці а то шо я бачив хай вас не дуже хвилює а на рахунок позашляховиків тойота то як на мене найкращим це була 100 з 4.2 турбодизелем на механіці і взагалі покищо тойота нічого кращого 100 ще не придумала :D а ТОЙОТА РАВ 4 то вона бордюр не переїде і таку коляску з автоматом і моторчиком 2 чи 2.4 літри взагалі тяжко назвати навіть кросовером її нормальний інжекторний жигуль обїде як на трасі так і по полю :lol:
тому для вас це джип а для мене візочок з супермаркету а позашляховик це http://evg794.livejournal.com/23136.html або http://evg794.livejournal.com/23417.html Глянете ссилочку фотографії і тоді зрозумієте шо я маю на увазі коли говорю бездоріжжя а не пересічна місцевість і шо воно так Д Ж И П.
Це моя думка і нікого ображати я не збирався .
П.С. в кожного розуміння бездоріжжя різне.

Причому тут тойота рав 4, чи прочому тут 100 з 4.2. до Тойоти тундра, уважно читайте форум. Я не говорю про автомоблі на яких їздять за хлібом чи просто по роботі, а за автомобіль яки конкретно призначений для певних ситуацій: рибалка, охота ... На форумі писали про Тойоту Тундру а не про рав 4, чи жигуль, чи коляску на 3-х колесах. Ви вважаєте що тойота тундра коляска, а зовсім не погоджуюсь. Можна і на гусенечному тракторі їздити, на уралі чи на чомусь іншому, але мова йде про доступні ціни на доступні авто для певних умов.
Ферарі - це також коляска для рибалки, але для .. вона супер. так само і певні автомобілі під певні умови.
Думаю тему про Тундру можна успішно закривати, треба просто купувати і пробувати, а там вже можна і відгуки писати 8)

Ytsymbala

» 13.12.2010 12:52 am

мій кум в армії їздив на гусянці, спеціально призначеній для витягування застряглих танків. Так той монстр ще й плавав, вірніше їздив під водою-ото реально для рибалки супер!навіть ехолота не треба. Правда слідом має їздити цистерна соляри. :D
Приєднані файли
bts4_1.jpg
рура піднімається-і вперед під воду.
bts_01.jpg
БТС!-мрія риболова!

oleh

Повідомлення: 814

» 13.12.2010 02:28 am

SAS написав:по таким "дорогам" на рибалку, ото рибалка - мечта справжнього риболова. :)

Мечтатель возле компа :lol:
После недели в тех условиях, лет пять про рыбалку будешь с ужасом вспоминать :lol:

Как-то на охоте мчались побыстрее занять позицию для результативной встречи лёта гуся и нырнули в болото, джип утопили в трясине почти по самую крышу. :D
До ближайшего села 6 км и ещё столько же до хаты тракториста который ещё и гулял на свадьбе. :D
Охота у нас получилась со всеми приключениями и очень запоминающаяся :hunt :D

Вова

Повідомлення: 3279

» 13.12.2010 03:49 am

Вова написав:Охота у нас получилась со всеми приключениями и очень запоминающаяся :hunt :D

- и что, ты 5-ть лет ни на рыбалку, ни на охоту а-ни-ни :) - сомневаюсь...

Вова написав:
SAS написав:по таким "дорогам" на рибалку, ото рибалка - мечта справжнього риболова. :)

Мечтатель возле компа :lol: :D

- ты правельно понял, - это шутка, но в каждой шутке доля правды. И что бы, возле компютера я не парился, при
возможности на рыбалке напомни мне эту тему - до утра спать не будешь. И для статистики, - если эти случаи
умножить на 5-ть (в соотвецтвии с количеством рыбалок), то я бы уже две жизни прожил. :)

SAS

Повідомлення: 305

» 13.12.2010 11:51 am

це ще не найгірший варіант, джип в болоті.... ми колись на опельку на рибу через ліс їхали, і водій вхітрився його пузом на пеньок посадити так що колеса до землі не доставали сантиметрів 30 (підсрибнув на ухабі і приземлився прямісінько на пеньок який не помітив в траві).... Ото була ситуація! сутеніє, до села кіломатрів 15, і з собою як на те сокири нема :evil: , почнеш зтягувати - все дно порвеш.... ми троє пів ночі по черзі того пенька лежачи на спині ножами підрізали... Вік тої ночі не забуду!

seyvalter

Повідомлення: 257

» 13.12.2010 05:36 pm

Ну і в мене історія подібна. Поїхав якось на рибалку сам!!! Трава була рівненька, полянка як скло. Підїхав до місця і хотів вирівняти авто вздовж берега і попав піддоном на камінь. Колеса в повітрі. Мотором на камені. Привід задній, але на траві це всеодно що на леді. Але вирішив, що раз приїхав на рибалку, то треба рибалити. витягнув снасті, розкинувся і почав ловити. І тут раптом підїхала машина, вийшли мужики запитати як улов. Для мене це був порятонок. Вони підняли передок і я виїхав. Прикол в тому, що за цілий день я не бачив і не чув жодної душі. Якби не ці мужики, то навіть поняття не маю, що б робив. :D Ось так.
І в догонку, були з товаришем у активному пошуку озера для ловлі і попали на інженерне. Там попали в яму, в болото по двері. На дамбі стояли воєнні з бобиком та й рибаків було трохи, а прикол в тому, що воєнні категорично відмовилися витягнути (лопатою дали покористуватися і то не безкоштовно). А витягнули нас пацани на девятці які там проїзджали (не рибаки!).

giorgio

Повідомлення: 1369

» 13.12.2010 10:10 pm

я на Віжомлі сів так, що ніхто не міг мене витягнути, машину захерачило болотом так, що педаль газа залипла в натиснутому положенні, в салоні болота по кісточки... перед заходом сонця приїхали хлопаки на газоні купатись і все-таки висмикнули, за це віддав їм вксь свій улов.Так і їхав додому з максимальним газом, дуже кумедно виглядав у Львові на світлофорах, коли стояв на нейтралці і 4 000 обертів на тахометрі! :D

oleh

Повідомлення: 814

Далі

Повернутись в Техніка та машини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей