Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Про бейткастинг

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Про бейткастинг

» 05.12.2010 11:02 pm

От не знаю, є посилання на це відео в розділі, чи нема...
http://www.youtube.com/watch?v=6DmJSmROhNc

Техніка забросу мене вразила...

StriDer
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 291

Новини і новинки

» 07.12.2010 07:17 pm

"Збалансована снасть"(приклад). :) Можливо не зовсім новинка, але гамма кольорів... :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=-qtTsy6STbM&feature=related

RAT

Повідомлення: 571

Re: Про бейткастинг

» 08.12.2010 07:45 pm

StriDer написав:От не знаю, є посилання на це відео в розділі, чи нема...
http://www.youtube.com/watch?v=6DmJSmROhNc

Техніка забросу мене вразила...

Ролик мабуть передбачає скорий вихід нового Стіза. А техніка забросу це ефектні варіації на тему пітчинга.
Але ролик сипатичний, саме з таких роликів і починають виникати думки "а чому б мені не спробувати отак..." :)

BITR

Повідомлення: 781

» 09.12.2010 05:49 pm

to BITR: Як на мене доволі вдала реклама волосіні "Machinegun Cast" від бренду SUNLINE. 8)
Приєднані файли
sunline.jpg

RAT

Яку і як рибу можна зловити бейткастинговою снастю

» 09.12.2010 06:03 pm

Автору світлин вдалося підмітити і передати "хижацький настрій" зубатої. :)
Приєднані файли
33.jpg
28.jpg

RAT

» 11.12.2010 05:02 pm

Як на мене доволі вдала реклама волосіні "Machinegun Cast" від бренду SUNLINE.

Тоді поняно, :)
в кого що в голові той те і бачить. Ну але якщо в йотубі поритись то і не таке можна знайти.

BITR

» 26.03.2011 09:10 pm

Всім привіт! Давно хотів запитати в тих хто має досвід роботи із мультами, на вашу думку як має знаходитись шпуля катухи відносно землі, горизонтально чи вертикально при виконанні закиду, для зменшення кількості борід і перебіжок, а також балекобійності? Ніби при горизонтальному розмотуванні настає час коли швидкість обертання шпулі більша за схід жилки і утворюється борода, а при вертикальному розміщенні цього нема. Але багато досить схвальних відгуків при закиді збоку. Знову ж таки не можна забути той факт, що варто вирівнювати шпулю, кільця й схід жилки в одну лінію для максимального зменшення тертя, яке впливає на дальність. Також дехто радить робити плавний закид, інші різкий типу кнута. Розумію що найкраще переконатись самому в процесі, деякий досвід ловлі з мультом маю, але зовсім малий і на той час не встиг з всім цим розібратись і просто спригнув назад до мясорубки, але зараз все ж таки хочу досконало освоїти процес ловлі із мультиплікатором, багато можливостей бачу в цьому способі ловлі, сама чуйка при пропусканні жилки крізь пальці чого варта. Всім наперед вдячний.

jerkman

Повідомлення: 402

» 27.03.2011 02:06 am

jerkman написав:як має знаходитись шпуля катухи відносно землі, горизонтально чи вертикально при виконанні закиду, для зменшення кількості борід і перебіжок, а також балекобійності?

Абсолютно без різниці в якому положенні знаходиться шпуля мульта при закидуванні. :) Як зручно так і виконується кидок, хоч мультом вверх ногами- тріггером вверх. :D Ніякої залежності в розташування шпулі до виникнення борід і перебіжок немає, за це відповідалність лежить на точності регулювання осьового і центробіжного(магнітного) гальма і частково ручного контролю прижимом шпулі. Особисто надаю перевагу горизонтальному розташуванню, оскільки вважаю що в такому положенні вода яка розбризгується з шнура має менше шансів потрапити в середину корпуса з боку гол.пари. 8) Вважати вищесказане ІМХО. :roll:
п.с. Найкраще один раз побачити, ніж перелопатити подекуди маразматичну писанину "теоретиків" в Неті і зробити неправильні виновки. :wink:

RAT

» 27.03.2011 11:04 am

Спасибі, я так і зрозумів, що краще самому все попробувати, власне замітив багато різних суперечок, неспівпадань в тверженнях різних користувачів, тому і вирішив запитати, що тут думають з цього приводу :)

jerkman

Повідомлення: 402

» 14.03.2012 10:43 pm

Ще один, ИМХО, гарний ролик...
Major Craft Corkish

Йоли-пали, щойно додивився ще один... Ідея явно взята у японів - дуууже схожий на ролик, що я запостив на початку теми.
Russian National Bass Team

StriDer
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 291

» 15.03.2012 08:08 pm

Щось я не зразу зрозумів про що ти :)

Другий ролік кумедний, особливо утрашаючий вигляд має дядя Костя...
А якщо купиш собі мульт, то теж так зможеш кидати як той хлопець в першому роліку (Альфас іто не обовязковий для цього). :)

"Все хороше вже придумали до нас..." :)

BITR

» 15.03.2012 11:46 pm

StriDer написав:.. Ідея явно взята у японів - дуууже схожий на ролик, що я запостив на початку теми.

Плагіат чистої води, сприймається як буденне для нації з історично зформованими традиціями "скомуниз....ть чьо-нибудь..." :wink: На одному з відомих форумів цей ролик викликав неабиякий резонанс негативу. :!:

RAT

» 03.05.2012 11:20 am

Вітання всім прихильникам бейткастингового типу лову. :)
Наперед вибачаюсь за дещо стислі терміни подачі заявки на участь у традиційно щорічному МультФестивалі- 2012.
Отже по темі, далі цитую колегу BITR ----
"...............13.05.2012. смт. Ремезівці (Золочівський р-н.)

5:00 Львівські зустрічаються на виїзді з Львова на Тернопіль (з сторони Винників) на заправці "ГАЗДА" (одразу за кільцем, зліва).
Траса на Тернопіль полатана, тому на Окківській заправці, що на Золочівській кільцевій зустріч з Тернопільскими о 6:00
Зразу попереджаю - останні 9 км від Золочева їдуться 20хв мінімум, після перевалу асфальт місцями як решето (не полишаймо ж там колеса).
Берем теплі речі, так як зранку там завжди холодно ну і далі по программі.

ПРОГРАММА:
6:30 прибуття
10:00 здача риби на традиційну юшку (з кожного по хвосту, обовязково[!], хто не впевнений можна привезти з собою).
12:00 обідаємо
13:00 післяобідній моціон:
а) вправи на дальність йозуріком 44тим (власною снастю)- відповідальний tor
б) вправи на влучність (власною стастю) - BITR
15:00 вправи на дальність чи точність чужою снастю на вибір, визначення найбільш "дружнього" для користувача комплекту, найбільш дальнобійного, прикольного і просто обмін враженнями.
Далі по настрою і ситуації....

PS. Хто в якій машині їде розберемся ближче до діла... Доречі, кожен з собою беріть миску, ложку і чашку...."
(від себе...)
PPS. Нагальні питання вирішуємо в телефонному режимі, про участь у фесті повідомляти особисто в ПП, або ж по моб.тел.
З повагою...
PPS. Подальшу долю(розташування у відповідній темі форуму) об"яви- на розсуд модераторів.

RAT

» 04.05.2012 03:15 pm

В ЗВЯЗКУ З НЕПЕРЕДБАЧУВАНИМИ ОБСТАВИНАМИ ЗАХІД ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА ТИЖДЕНЬ ВПЕРІД (НА 13.05.12р).

BITR

» 29.04.2013 05:38 pm

Вітаю. :)
:!: Для зацікавлених ідеєю проведення щорічного "МультФесту-2013" акцентую увагу на відповідній темі для обговорення і реєстрації-
/2013-t6931.html :idea:
З пов.

RAT

Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей