Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Сборы Федерации

Re: Сборы Федерации

» 09.12.2011 01:20 pm

Думаю що десь 11.01.Просто в січні ще ДНЮХА клубу і щоб ми не пересіклись в датах.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 09.12.2011 02:05 pm

ДН клубу випадає на 14 січня, а збори можна провести з 9 по 12 число!

Bocl

Повідомлення: 207

» 15.12.2011 02:18 am

Відносно зборів в мене є така пропозиція.Провести спочатку збори напрямків,визначити питання до президії,і провести збори Президії (тобто голів напрямків).Чому в мене виникла така пропозиція - тому що загальні збори вирішують тільки такі питання :вибори керуючих органів і фінанси.По головам напрямків я ,поки що ніяких негативних відгуків не отримував,що дає мені підставу розуміти що вони залишаються.Президента вибирають раз на 3 роки,хоча я і заявляв що збираюсь бути президентом тільки рік,але в разі перевиборів президента загальні збори збираються 2/3 голосів будь-коли.Відносно фінансів-підвищення або пониження членських внесків не планується.Тому воно відпадає автоматом.Мені набагато комфортніше і конструктивніше зустрітись з усіма головами напрямків,посидіти 3-5 годин і розібратись по суті з проблемами,ніж сидіти з 40-50 людьми і невідомо про що говорити.Тому я і виходжу з такою пропозицією що загальні збори пройдуть зборами президії.Де кожен висловить свої побажання і потреби в напрямках.Тому всі питання ,які вас турбують надсилайте або обговорюйте з Головами свого напрямку.
Пи.Си.Займатись організацією (знайти місце,якось це все оплатити "вже нема з чого",проторчати в неконструктивній обстановці) загальних зборів я не маю здоров"я і можливостей.Не сприймайте це як якусь особисту образу-з кожним "нашим" я можу потриндіти по телефону, або залити по 50 грам легко :) Але на сьогоднішній день ми не маємо питань які не розв"язані.Графіки складені,роботи вагон,фінанси-романси...Все як завжди. :D :!: :!: :!: Якщо в когось є дійсно конкретні зауваження,вимоги -пишіть.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 15.12.2011 09:33 am

В принципі погоджуюсь, загальні збори можна провести як збори перезидії. Ну і раз не проводити загальні, то по напрямкам окремо.
В нас з тобою була розмова по питанню внесків (де і як) на 2012 рік, прийняття нових членів, довидача посвідчень, питання заліковок відкрите...
І була пропозиція перевести збір документів і коштів в одну точку - маг. Флагман.
Думаю, що "Золотий карась" теж варта лишити, все таки Центр і В.Великого, але для всіх без виключення - документи приймаються пакетом. тобто заява, фото, оплата. Чогось немає - приходьте іншим разом. Бо путанина страшна з тими списками. На зустрічах і посиденьках цим не займатись.
Прийдем до рішення - перенесу це в потрібну тему

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 21.01.2014 02:28 am

Сьогодні в телефонному режимі було проведено збори ПРАВЛІННЯ ЛоФРС по питанню збільшення внеску на 2014 р-200грн.Ривак(през),Сендега(карп),Машковський(поплав),Міловський(мормиш),Вільгуцький(спін),Діма (нахл)-висловили свою думку і проголосували ЗА.До Паши (фідер)-не дозвонився.Він висловить свою думку також.Згідно статуту це питання підпадає під юрисдикцію правління.А ЗАГ.ЗБОРИ-ВИЩИЙ ОРГАН ЛОФРС-обирає це правління.Тверезо оцінюючи ситуацію я свідомо не назначаю збори бо вони не назбирають 2\3 К-СТІ ЧЛЕНІВ(передача голосу може бути виключно затверджена нотаріально-такий закон про Гром.Обьеднання).Ще раз поясню причину згідно якої громада почала вносити пропозиції про підвищення внеску-станом на 2014 р.ми немаємо спонсора.Щоб хоча б забезпечити стартові внески на КУ та ЧУ (порядка 1750 грн на кожен напрямокХна 2 події) ,я не говорю про проплату дороги і проживання як це було в минулому,ми вимушені підняти внесок до 200 грн.Такі реалії .

ryvak
Львівський карповий клуб

» 21.01.2014 02:55 am

ryvak написав:.До Паши (фідер)-не дозвонився.Він висловить свою думку також.[...] ми вимушені підняти внесок до 200 грн.Такі реалії .

Підтримую.

Pavel K

» 21.01.2014 11:27 am

2014 р.ми немаємо спонсора.Щоб хоча б забезпечити стартові внески на КУ та ЧУ (порядка 1750 грн на кожен напрямокХна 2 події) ,я не говорю про проплату дороги і проживання як це було в минулому,ми вимушені підняти внесок до 200 грн.Такі реалії .

Я теж
Підтримую.

araik11

Повідомлення: 225

» 22.01.2014 12:16 am

Повністю підтримую :!:

Adrenaline

Повідомлення: 126

» 24.01.2014 06:55 pm

ryvak написав:...підняти внесок до 200 грн.

Це логічний крок.

Fishinglover

Повідомлення: 28

» 24.01.2014 10:57 pm

І цей крок зроблений.Правління проголосувало одностайно за 200 грн.Проплата внеску для членів ЛоФРС:1.квиток і 200 грн віднести в Флагман або Золотий Карась.2 .дати приватне повідомлення мені (не обов"язково,але бажано).3-отримати проштампований квиток назад після мого повідомлення в флуділці/topic-t4281-90.html.
Для нових членів кроки такі:/topic-t4321.html

ryvak
Львівський карповий клуб

» 24.12.2014 11:22 pm

Минає 2014 р.Третій сезон мого царювання :) .Згідно нашого СТАТУТУ я знову скликаю КОНФЕРЕНЦІЮ (найвищий орган правління).Конференція є легітимною при 2/3 к-сті членів (60-тобто 40 членів має прийти).Всі конференції є звітно-виборчі.Тобто переобрати президента треба при наявності 40 членів і більшістю,тобто 21 голосом.До чого вас і призиваю.
Поки це не відбудеться видаю свої укази надалі:
1.Внески залишаємо в розмірі 200 грн.Хоча внесок на всі ЧУ і КУ +в ФРСУ буде піднятий. :!: Здача в Флагмані чи ЗК.
а.)ЛоФРС бере на себе проплату чл.внеску в ФРСУ і оплату внесків на ЧУ і КУ (тут хто перший встиг-внески на ЧУ по фідеру я віддавав вже з каси змагань по спінінгу)
2.Надалі працюємо федеративним способом:Фідер-Козишкурт(pavel K),карп-Трескот(taras solo),Поплавок -Юрочкін(GT),мормишка-Єлісєєв(вова83),спініг-Вільгуцький-ривак,хоча напрямок відкритий для творчих людей,ОКСИГЕН-творчий у всіх напрямках,впливаючий на рішення.Це значить що президент не вникає в роботу напрямків до моменту конфлікту.Під час конфлікту відкриває талмуд (статут і положення) і одноосібно ставить крапки над і.
3.Конференція може(дуже хотілось би) відбутись коли 2/3 членів ЛоФРС передадуть свої голоса 1-15 членам,які будуть все вирішувати.Передача голоса може бути довільною,але документованою(мені в лічку,письмово обов"язково,телефоном-підтвердження).Я змучився.Я відчуваю що не маю в запасі нових ідей.Ми живемо за рахунок внесків,надлишків від змагань і спонсорів-в спонсорах я поний 0.Я перестав вміти просити.Тобто нічого не міняється протягом 3 років мого президенства.
4.Станом на сьогодні (поки президент) я прошу (мав би наполягати!!!) на здачі внесків на 2015 рік.В березні я не буду видумувати списки членів ЛоФРС (люди які точно будуть,але забули,або забули що НЕ проплатили,або які ще не підозрюють що в листопаді їх накриє спортивна хвиля) і подавати в ФРСУ.Я подам списки тих,хто здав внески. :!:
а.)Всім збірникам пройти спортдиспанцер і мати страховки!!!!Це є ваш ОСОБИСТИЙ обов"язок.На прохід диспанцеру маю вплив-кажете число і годину і за 45 хв вся збірна проходить всіх лікарів.Страховки робить Роман Григорович (форум)-спортивні.
5.Я зобов"язую всіх голів напрямків подати графіки турнірів (КО і ЧО+поїздки на КУ і ЧУ) на 2015р.Зверніть увагу на ЛКАВ,ЛКК та фести наші і сусідів,щоб не накладались.(бо розрулювати ці питання найскладніше-"Ви нас не поважаєте?")
6.Прохання.Напевно є якась опція щоб створити КОНФЕРЕНЦІЮ он-лайн.Щоб пароль до входу отримали тільки члени ЛоФРС.Щоб там могли говорити тільки після 2\3 голосів(всіх,тобто передані також рахуються).І все таки провести її згідно СТАТУТУ.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 26.12.2014 12:10 am

ryvak написав:Минає 2014 р.Третій сезон мого царювання :) .Згідно нашого СТАТУТУ я знову скликаю КОНФЕРЕНЦІЮ (найвищий орган правління).Конференція є легітимною при 2/3 к-сті членів (60-тобто 40 членів має прийти).Всі конференції є звітно-виборчі.Тобто переобрати президента треба при наявності 40 членів і більшістю,тобто 21 голосом.До чого вас і призиваю.
Поки це не відбудеться видаю свої укази надалі:

Якщо не он-лайн (а так не буде) То де і коли

Pavel K

» 26.12.2014 01:07 am

Щоб устаканити дату-устаканюємо питання,які збираємось розглядати.Якщо немає питань-крім переобрання президента,то ніхто і не збиреться.
Відносно дати:10.01-день народження ЛКАВ(/topic-t8791.html#p152982),25.01-мормишка (/25-01-2015-t8774.html#p152685),6-8 різдво,13-14-СНР,18-хрещення.Збори треба робити в вихідний-бо багато на роботі...30.12.14-4.01.15,29.01.15-4.02.15-мене немає на теренах Львова.Паша !Пропонуй дату!!Можемо і на мормишці провести,якщо питання є.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 29.12.2014 05:47 pm

Як варіант провести збори федерації 23,01,15 . Це припадає на пятницю. В клубному барі ЯРМАРХ.

Adrenaline

Повідомлення: 126

» 30.12.2014 04:20 pm

Можна .Які питання до обговорення?Просто пива попити чи є що вирішувати?.Пишемо питання,щоб зробити регламент зборів.

ryvak
Львівський карповий клуб

Поперед.Далі

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей