Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Сборы Федерации

Re: Львівська обласна федерація риболовного спорту

» 15.12.2010 01:49 pm

Костя!!!!! АААУУУУ!!!!!
Я про нормальную работу Федерации говорю, а она и подразумевает общую работу коллектива, а не только мистера Президента.
Сборы собираются для чего? Чтобы народ на месте мог решить много различных вопросов их обсуждая и внося свои предложения.
До завтра! Микрофон будет не далеко от тебя :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3637

» 15.12.2010 02:41 pm

чому безальтернативно?
ми для того і збираємось щоб спільно вирішити всі питання
кандидатури президента та президії на сьогодні є умовними
давайте самовисувайтесь
ми всі разом зараз самі в стані вирішити всі питання
як постелимо- так і будемо спати
як би я собі уявляв: буде обраний президент-керує загально; буде обрано президію- а членами президії стануть голови всіх напрямків
і вже голови всіх напрямків визначать всю схему роботи на найближчий час (шляхом зборів рипаків по напрямках), на це буде встановлено певний час- а на наступних зборах (наприклад через тиждень) - це все буде узаконено і затверджено.
нами має керувати здоровий глузд
кожен повинен прийти підготовленим до зборів

життя - це відпочинок

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 763

» 15.12.2010 03:56 pm

ЛОФРС..., - вже цікаво читати.
Все правельно і зрозуміло, крім 6-го пункту /topic-t4214.html#p72046
Ясно, що треба вибрати президента організації , вирішити 3-й пункт, - по яких напрямках вибераються
керівники ( хай буде - Віце-Президенти ) і їх також вибрати. Далі п.6 - "обрання членів Контрольно-ревізійної комісії".
На початку це якийсь контроль в собі (ревізія в контролі) - апсурд, кого контролювати, - щойновибранного президента
(самі ж вибирали), чи "Віце-Президентів", які ще нічого не робили. Через рік роботи, президент проаналізує роботу і
якщо на якомусь напрямку не справляються з роботою, - поставить питання про розширення структури правління.
Що стосується п.7 - "Про визначення членських внесків на 2011 рік", - може бути розглянутий самими членами ЛОФРС.

SAS

Повідомлення: 328

» 16.12.2010 02:35 am

Буду скромним і оголошу себе "на завтра" головою зборів.Маючи за спиною купу досвіду роботи в громадській організації буду вести завтра "майдан".Все буде згідно регламенту (вище надруковано) і буду тупо присікати всю лірику і емоції.До завтра!
Пи Си.Маючи певні життєві погляди на сутність,та розуміння соціума я не збираюсь носити корону.Тим більше в варіанті що соціум "західноменталітетний".Маю звичку робити будь-яку справу "як останній раз в житті",або не робити взагалі.На сьогоднішній вечір,точніше вже ніч,я ще не назбирав достатньо плюсів (або "інтересів","зисків","понту"-кому як зрозуміліше) щоб працювати в даній організації.Єдине що мене стимулює це те що маю в даному середовищі певний авторитет і можу.Тому завтра спробую провести заг.збори.Буду відвертим і всі знову побачать "моє лице"-будете спільниками,в команді,в одному танку-попремо.Якщо почую хоч натяки на якісь "обов'язки неуставні" буду посилати на ... зразу.Федерація це об'єднання соціумів та індивідуалів за одними цілями,а не якась міфічна структура яка всім членам чимось зобов'язана.
Президент-комунікабельний,дієвий,вміючий і "можучий",строго діючий по закону (уставу) ,дипломатично розгрібаючий все ге.. яке виникаю в соціумі,презентабельний (може зв'язати 2 слова до купи),преса,тв ,збори,колгоспи для нього звичайна стихія.
Віце презтдент-той кому Президент може делегувати свої прямі обов'язки (в основному поїздки на засідання Всеукраїнських,похід в банк,ведення переговорів)
Рада-мотор огранізації.Дієві,швидкі,комунікабельні.Президент тільки контролює щоб все було згідно Уставу.
Ревізійна-контролює щоб фін.потоки були згідно Уставу.95% сварок йде із-за грошей.І не треба робитись альтруістами,що ми не такі.Ми такі,бо гроші це засіб для цілей,але в нашому менталітеті закладено що гроші це ціль.І тому я настоюю на тому щоб Президента перевіряли адекватні люди.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 16.12.2010 02:17 pm

добре сказав

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 763

» 17.12.2010 02:38 am

31.jpg
32.jpg
34.jpg

Сегодня состоялись сборы Федерации, которые возложили хорошие надежды на процветание организации в будущем.
Все желающие вступить прямо на месте смогли заполнить заявление и очень приятно, что ими оказались интересные и не равнодушные к развитию спорта в области люди.

Для развития направлений спортивной рыбалки были выбраны члены Правления:
- Рывак Олег (спиннинг)
- Гулык Андрей (поплавок)
- Сендега Тарас (карп)
- Козишкурт Павел (фидер)
- Голенков Дмитрий (нахлыст)

Из Президии путём голосования были выбраны - Президент ЛОФРС и два Вице-президента ЛОФРС:
- Рывак Олег (Президент)
- Сендега Тарас (Вице-президент)
- Козишкурт Павел (Вице-президент)

Так же была выбрана Ревезионная комисия, в неё вошли:
- Кравцов Андрей
- Вельгуцкий Александр

Был рассмотрен вопрос доступного членского взноса в организацию и путём голосования составил - 120 грн в год.

В ближайшее время будет создан информационный раздел в котором мы будем информировать Вас о дальнейших шагах развития нашей Федерации! :)

Пресса

Повідомлення: 791

Re: Сборы Федерации

» 17.12.2010 12:42 pm

Что-то как-то тихо. :)
Я лично очень доволен развитием событий и очень доволен как прошли выборы. В такую Федерацию я хочу :)
Кроме того, заметил хороший огонёк в глазах у нашего президента, который передался и всем остальным - хороший знак к большому плаванью!
Буду добиваться, чтобы сбирулино приняли в большой спорт :D

Вова

Повідомлення: 3637

» 17.12.2010 12:53 pm

:D Нічого нереального немає-он вже рознесені приманки дозволили.З наступного року з човна їх можна використовувати.А змагання з використанням різного роду снасточок і сбіруліно ми спокійно проведемо клубом.Так само і по мормишці-Ф.все згідно правил щоб рейтинг зараховувався,а К-і балансири ,і смикалка і чортики :D Поле діяльності необмежено.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 17.12.2010 02:21 pm

Ребята, прийміть найщиріші вітання!
Ви молодці!
Також вітаю новообраного президента ЛОФРС - Олега Р. та в цілому команду ЛОФРС!
Так тримати!

В.В.В.

Повідомлення: 361

» 17.12.2010 03:44 pm

Вова написав:Что-то как-то тихо. :)
Я лично очень доволен развитием событий и очень доволен как прошли выборы.

Вова, да всі (що прийшли на збори) задоволені. Наприклад, я (думаю і інші спінінгисти) задоволені інформацією Віце-президента про підготовку до зариблення щукою та можливістю широкомаштабного розвитку "хіжого" напрямку на одній з орендованих ЛКК водойм Львіської області (такий собі львівський "Шепель") а також об анонсованих пільгах для федералів на ціх водоймах. Крім того, ОДНОЗНАЧНО підтримую рішення про зменшення вступних внесків з 400 до 120 грн. - відповідно має суттево збільшитись кількість федеративних та влитись "свіжа кров" в наш спорт. Також сподобалась конструктивна та невимушена обстановка зборів, початок покладено, завдання отримані - перші змагання організовані ЛОФРС(вже в січні - по мормишці) покажуть наскільки ми прогресуємо.

кочевник

Повідомлення: 453

» 17.12.2010 09:38 pm

Я також приєднуюсь до всіх, думаю що в багатьох з з тих хто прийшов , після прослуханого появились нові ідеї в голові, які тепер хочеться втілювати в життя 8) Покрайній мірі в мене в голові ідей тепер вир бурує. Можливо колись втіляться в життя, тоді обовязково напишу як все починалось зі стола на вул.Тургєнєва, Я задоволений на всі 100%, зустріч принесла радість і позитивні емоції на майбутнє. :wink:
Питання до федерації, мене питають товариші рибаки яким чином і коли, і де можна написати заяву на вступ в федерацію.

Ytsymbala

Повідомлення: 199

» 17.12.2010 10:09 pm

Збори пройшли в дружній обстановці :D .Були вирішені основні питання, обрані - президент і керівники , з чим їх і ВІТАЮ. Саме основне, що стартували, а далі буде все добре.
На рахунок озера по хижаку, взагалі супер, по мірі можливостей будемо допомагати.
Фундамент закладений, а далі кожен по цеглинці, спільними зусиллями, - будемо рости :super

Rubachok

Повідомлення: 122

» 18.12.2010 02:50 am

Ytsymbala написав:де можна написати заяву на вступ в федерацію.

Юра, думаю поскільки внески здаєм в "Фортуні"то й мабуть і заяви можна писати там .
Ну, якщо вони не проти.

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

» 18.12.2010 10:50 am

Тарас*SOLO* написав:
Ytsymbala написав:де можна написати заяву на вступ в федерацію.

Юра, думаю поскільки внески здаєм в "Фортуні"то й мабуть і заяви можна писати там.

Хоча для початку було б дуже добре знати, кого приймаємо :)
Ресурс в нас відкритий, зустрічі рибацькі теж.

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 18.12.2010 12:28 pm

Відносно фортуни Тарас правий, а відносно кого приймаєм, я їм запропоную - хай реєструються в нас на активі, тоді вносять своє бажання щодо реєстрації, ну я думаю все так як в ЛКАВ.

Ytsymbala

Повідомлення: 199

Поперед.Далі

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей