Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Поляризаційні окуляри

Чохли та тубуси, Поляризаційні окуляри, Відцеп, Поводки, скрутки, безвузловки та інші

Re: Поляризаційні окуляри

» 10.02.2012 10:32 am

Зробили мені окуляри :). На перший погляд ніби задоволений - тепер дочекатись весни і тестити :f1:

Taipen

Повідомлення: 550

» 28.03.2013 09:37 pm

Прошу ваших відуків про полярики від фірми salmo s-2513 ох дуже ціна приваблива але китай... а як по якості я незнаю, чи в когось е такі :?:

vitalik 1978

Повідомлення: 79

» 29.03.2013 12:18 am

На рахунок окуярів з діоптріями - очікую за місяць десь цікавих окулярів, якщо все вигорить - напишу контакти в приват кому буде цікаво.

А на рахунок попередніх - нормально, задоволений, але в пасмурну погоду буває трохи темнувато.

Taipen

Повідомлення: 550

» 30.03.2013 12:58 pm

В мене були "Салмо"(світло-коричнева лінза) і від них десь через годину постійного користування починали боліти очі.Причім,перших пару місяців дискомфорту не помічав, всі рибалки був в них(це були одні з перших і я що називаєтся "дорвався") ..не пам"ятаю де купляв(можливо підробка якась дешева),але більше таких експерементів не ставив-зір/очі ВАЖЛИВІШІ за захоплення рибалкою(і без першого дуже тяжко займатись другим :) )...Були "солано"-полірізаційні якості хороші,але маю я підозру що вони теж псують очі ІМХО(можливо мені такі попались)...Ще запамя"тались не дешеві на ті часи "Шімано" з металевою оправою,які складили враження дуже якісних поки знайома їх не положила лінзами на дошку/сидіння в надувному човні і коли ми доїхали на моторі до берега то побачили що значний % покриття на шкельцях стерлося від вібраціі...Далі позбирав інфу,і купив "Бренду" в Хаті Рибака,якою був дуже задоволенний(комфротно очам,можна було хоч цілий день ходити,ціна,полярізація дже гарна)...АЛЕ:дешеві,дорогі,погані,суперові,з ремішко,без,плаваячі,тонучі-всі мають одну тенденцію :) -губляться,так сталось і з "Брендою"..посумував я і пішов далі...і дійшов до ориг."Полароідів",в яких я всім задоволенний,окім їхньої ціни :)

andre323f

Повідомлення: 49

» 23.04.2013 12:22 am

маю поляризаційні накладки, коли через них дивлюсь на воду то сонячні бліки, зникають не повністю, тому хочу спитати: окуляри знімають повністю бліки чи ні?, чи то мої накладки немають повної поляризації??

Bellicose

Повідомлення: 176

» 23.04.2013 09:00 am

Ні, звісно всі не знімає. Всі я думаю і сварочна маска не забере ).

seadoo

Повідомлення: 197

» 23.04.2013 11:16 am

Поляризаційними - окуляри називаються тому, що вони знімають не так звані бліки на воді (відзеркалення джерела світла) а лише його поляризацію.
Кого цікавить принцип дії поляризації та принцип дії поляризаційних окулярів може про це почитати по силці знизу, там є коротенька, але цікава стаття
http://www.ribalemo.org.ua/statti/view_post.php?id=68

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 23.04.2013 01:37 pm

в тих накладках очі трохи змучуються, значить їх треда викинути, я так поняв? але тоді що в замін купити??

Bellicose

Повідомлення: 176

» 23.04.2013 02:57 pm

В мене були солано 2шт - очі змучувались, я купив недорогий подароїд (300грн)- теж змучувались... Uvex вроді так не втомлюють, але вони не полярікі і цінник біля $100. Скажу чесно, при використанні любих окулярів більше 4-5 годин- в мене очі втомлюються... Єдине що я можу сказати 100%- на зір це не впливає протягом 5 років таскаю різні окуляри, практично незнімаючи з весни до осіні- зір не погіршився 100% (перевіряв).
Можу здати інфу: В магазині "Мегаспорт", що на вул. Виговського- 2 тижні тому був цілий стенд полароіду з цінниками від 100грн. (моделей 10-15 було до 200грн.) Щось тіпа розпродажу минулорічних запасів... якість з вигляду абсолютно ідентична дорожчим моделям.

seadoo

Повідомлення: 197

» 09.12.2013 12:32 pm

аю поляризаційні накладки, коли через них дивлюсь на воду то сонячні бліки, зникають не повністю, тому хочу спитати: окуляри знімають повністю бліки чи ні?, чи то мої накладки немають повної поляризації??

Есть и накладки на очки и сами поляризационные очки (и то и то необходимые вещи).Но блики от воды полностью ничто не убирает!

Сергеевич

Повідомлення: 101

» 11.02.2014 12:48 am

Особисто я користуюсь окулярами фірми Polaroid,які колись(років 5-7 тому)були куплені мною на добробуті за 275 грн,поносивши їх десь з 2 роки,після чого вони мені надоїли і були закинуті делеко поміж старі речі.І ось я захворів хворобою :o яка називається :f1: рибалка і літом гостро відчувши потребу в сонцезахисних окулярах я згадав про старі добрі поларойди,аж на озерах і річках я зрозумів яка це назамінна для рибака річ.Всім НХНЛ

marik1607

Повідомлення: 185

» 22.03.2014 08:27 pm

Історія одного пошуку. :D
Всім привіт. Запхаю і я своїх 5-ть копійок на рахунок поляризаційних окулярів. 14.03.14 р. був в Корчеві і поруч рибалив хлопчина в поляріках. Попросив приміряти і обалдів. :o Мутна вода, сильна хвиля, а дно видно до 1 метра, чітко бачив каміння, водорослі. Кілька разів знімав-одівав окуляри - як в 3-Д. Зрозуміло у Львові почалися активні пошуки окулярів. В неті отримав багато корисноії інформації (зокрема все що є на нашому сайті - 6 сторінок), і постало питання ВИБОРУ. Не хотілося купити якесь ге, але переплачувати за бренд - тоже якось не по нашому. Був у трьох великих рибальських магазинах - не підійшло нічого, може продавці не змогли мене переконати, може не бачили в мені реального клієнта. Ніхто не міг мені пояснити різницю між тим, чи іншим виробником, але то таке. Звернувся за допомогою до батьків, колись мали відношення до оптики. Батя сказав що то все херня, мама згадала що колись такі продавали, але дуже дорогі. Потім в Ашані дивився на Полароіди, але тоже не сподобалися.( Ціна від 275 грн.) Потім попав до одного старшого пана в оптику біля Стрийського ринку. Вислухав лекцію хвилин на 15, :shock: виявляється колись (років 8-10 назад ) поляризаційну плівку вставляли між дві лінзи і заклеювали. Поляризація зберігалася довго, єдиний недолік - вага. Сьогодні плівку наклеюють на лінзу чи пласмасу. Ще було про товщину лінз, плівки, колір, форму оправи і багато іншого. Вибору в нього такого як мені хотілося не було - приміряв десь 3-4 оправи, подякував за лекцію і пошуки продовжились. Ага ще показав мені, як перевірити, чи є поляризація чи ні. Розблоковуєте моб. телефон і в окулярах чітко бачите екран , повертаєте екран на 90 градусів і екран бачите як при заблокованому тел. немає яскравості кольорів. Ніби чорно-біле фото. :shock: Правда в мене старий моб. самсунг д 900 підтверджував це правило, а новіший самсунг с 3322 ну ніби не дуже. Потім в розмові кум мені нагадав про свого брата, який займається оптикою, і я попав... Переміряв надцять окулярів, але вибрав ті, що міряв перші. Вибрав собі все таки полароід модель Р7958А фільтр кат. 3. ( Що то означає- фіг його знає.) :lol:
Ще в тій оптиці, коли дивишся в зеркало в тих окулярах, то внизу на сірій пластинці чітко видно рекламу полароіда, а без окулярів просто сіра пластина. Окрім того на твердому чехлі та сама лабуда. До речі не всі полярики, хоча на них то було написано " бачили" букви на пластині. Тепер про ціну - коли міряв перший раз бачив чи 460, чи 490. А коли забирав цінника вже не було, і на питання що з мене - почув що то подарок. Я казав, що то дуже дорогий подарок і після довгих дебатів з боєм залишив 200 грн. "на канцтовари", і щасливий як слон після бані пішов додом. Приємно. Буду скоро тестувати, якщо буде про що то напишу ще.
Всім вдалої :f1: і хорошого :) .

Гал

Повідомлення: 183

» 22.03.2014 11:46 pm

Катеорії 1-4 - це показник того скільки світла пропускають скельця окулярів. Категорія 3 сама популярна - її достатньо для довготривалого перебування на яскравому сонці. Катеорія 4 - ще краща, але в них не рекомендують водити машину (надто темні).

Щодо ефекту поляризації, то я користувався чотирма різними моделями трьох різних фірм - особливої різниці щодо зняття бліків на воді не помітив. Наприклад Солано і Фокс за 200грн. поляризували не гірше за Джулбо, що коштують під 100 баксів. Але Джулбо я носив років сім, поки вони остаточно не стерлись. Суперякісний пластик, прорезинення дужок - дуже добротно зроблена річ.

Strange_R

Повідомлення: 113

» 05.04.2014 01:48 pm

Які купити окуляри в районі 200грн.щоб не прогадати-порадьте дякую...

Тарас 1986

Повідомлення: 63

» 05.04.2014 04:19 pm

Кілька реплік не в такт-
Яскраво жовті окуляри мають значно нижчий ступінь поляризації, ніж інші, темніші.
Наука радить, як універсальний колір, брати сірий, та як на мене світло-коричневий кращий- кольори через нього веселіші).
до sarat25- jaxon, там навіть до 100 грв не прогадаєшhttp://primanka.com.ua/optika/ochki/jaxon/. Головне не брати надто закриті- запотівають дюже.

@doc

Повідомлення: 763

Поперед.Далі

Повернутись в Аксесуари для ловлі спінінгом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей