Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Поляризаційні окуляри

Чохли та тубуси, Поляризаційні окуляри, Відцеп, Поводки, скрутки, безвузловки та інші

Re: Поляризаційні окуляри

» 03.06.2014 09:50 am

А ціна оригінального!!! полароїда не відлякує? Де 100грн, а де 65-70у.о.... Нормально підкопити прийдеться... Хоча воно дійсно того варто, мушу визнати :? Вже писав, сам нещодавно придбав собі INVU(нова і ще не розкручена лінійка полароїда, лінза та ж, але оправи простіші) - дуже задоволений, дешевші за лінійку Polaroid Eyewear баксів на 20-25...
Я б також не радив джексона, краще вже хоча б Солано подивитись...

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 702

» 24.12.2014 05:15 pm

також користуюся поряризаційками INVU. Скажу чесно дружина купила на акцій 50% за 250 грн. очі в них не втомлюються, але навіть при мому бережному ставленні трошки лінзи позачухувалися. І то за 1 сезон і пару раз одягав! В мене чорні стьокла. Хочу ще спробувати темно коричневі або світло коричневі! Може хтось підкаже для якої погоди кращі коричневі і чи варто брати в таких кольорах. ?

bmw-юра

Повідомлення: 57

» 24.12.2014 05:22 pm

Пробував і жовті, і сірі, і коричневі. Як на мене, то коричневі найуніверсальніші з цих трьох, у них комфортно і у пасмурну, і у сонячну погоду, і зимою на льоді також. Сірі - більше сонячна погода, жовті - пасмурна, або сутінки. Ну але це мої враження і для моїх очей :)

Rolmes

Повідомлення: 74

» 24.12.2014 07:40 pm

В мене сірі з синім дзеркальним покриттям. Мені норм, взагалі люблю чим темніші, щоб найкраще справлялись з відблисками сонця від води...
Відносив свої INVU цей сезон, плюс за кермом в них їжджу, лінзи ніби не зачухались, але вздовж оправи нормально їх витерти ввимагає зусиль :) А так, то дуже задоволений.

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 702

» 25.12.2014 08:40 pm

Кристуюсь вже 2-йрік окулярами сальмо. Модель не памятаю.Окуляри мають темне скло, але дуже зручні, очі невтомлюются і добре зі всіх сторін закривають. Я їх в машині вожу і користуюсь ними зимою при дуже сонячній погоді. Рекомендую

Мирон.83

Повідомлення: 23

» 23.04.2015 09:54 am

Приглянулась моделька Eyelevel Polarized Sport Predator є сині та червоні .
Чи вартують вони уваги. Ціна в принципі адекватна.

mdendyuk

Повідомлення: 137

» 09.12.2015 06:13 pm

вже дві пари окуляр солано викинув, облазить та тріскає оправа, але на два сезони вистарчає. Цікаво як в інших користувачів, бо в друга зними те саме :? Купував в різних магазинах Львова.

Така ж сама ситуація з Солано - одні страшенно почали облазити після зимового зберігання в рідному ж чохлі, а други тріснули в двох місцях без жодних навантажень у дарів.

slod

Повідомлення: 45

» 20.12.2016 05:02 pm

чого згасла темка, доволi цiкава. як там нинi цiни на окулярчики? щось змiнилося? цiни впали чи вони так и залишаються на пiцi популярности?

Торх

Повідомлення: 1

» 20.12.2016 05:45 pm

А шо тут розвивати? ))
всі вже при окулярах,
рибу ловлять )
а по ціні, то від $2 і вище, вагон варіантів.

@doc

Повідомлення: 763

» 22.12.2016 09:56 am

Вообще в большинстве своем, полароид никак не может стоить 100 грн, это явно развод или подделка. Так как не думаю что они могут предоставить что-то,чтобы проверить это) У меня подруга летом еще покупала такие, ей вышло в 500 грн, и она сразу же проверила их. Я вот себе заказала encanto.com.ua/catalog/polyarizatsionnyye-ochki поляризационные очки, и то я в этом сайте полнгстью уверена, и знаю что только оригинал. А так страшно брать, если честно.

IvannaKav

Повідомлення: 2

» 22.12.2016 12:03 pm

ообще в большинстве своем, полароид никак не может стоить 100 грн, это явно развод или подделка. Так как не думаю что они могут предоставить что-то,чтобы проверить это) У меня подруга летом еще покупала такие, ей вышло в 500 грн, и она сразу же проверила их. Я вот себе заказала encanto.com.ua/catalog/polyarizatsionnyye-ochki поляризационные очки, и то я в этом сайте полнгстью уверена, и знаю что только оригинал. А так страшно брать, если честно.

От тут і вся загвоздка :)
Ви нє думаєтє, а ані могут :wink:

По перше, до більшості поляриків у комплекті є тестова картинка
polariz.jpg

А по друге ще один тестер поляризації лежить у кожного з нас у кишені- екран мобільного міняє тон і колір при зміні кута перегляду його у поляризаційних окулярах (працює не з усіма видами дисплеїв, треба перевіряти), теж стосується телевізорів з плоским екраном , моніторів і ноутбуків.

І по третє, якщо подивитися через дві пари справжніх поляризаційних окулярів поставлених навхрест одні відносно других, картинка стане повністю чорною.
618d3562dc96934a05e3cf4468c699ba.jpgitok=Mqalshp4.jpeg

@doc

» 22.12.2016 03:17 pm

Так в чому ж розвод? :wall Оправа? :?
З власного досвіду: дешевші досить слабо тримають механічні пошкодження, потертості появились через пару виїздів і чомусь власне навпроти зрачків... Бісить! Поліровка не допомогла.
Брендові ж очевидно мають захист від механіки як в випадках із захисним склом для тачскрін на смартфонах.

Петрович

Повідомлення: 1019

» 22.12.2016 05:12 pm

Так нема ніякого розводу :wink:
Йшлося про поляризацію - вона є у всіх.
В інших моментах (пластик лінз і оправи, дизайн) вплив ціни заперечити неможливо.
Різниця між продуктами від Полароід і Сунь-Винь Оптікс є і немала.
але казати що ото - Воно!, а тамто - гавно, як на мене неправильно.

ЗІ. Я не зацарапав (так щоб сильно) ще жодної пари рибальських окулярів( зберігаю завжди в чохлі або на носі), зато 2 загубив, 1 втопив і 2 роздавивив.
Всі моделі недорогі - Салмо, Джексон, якийсь китаєць.
Поляроідами (тм) не балуваний.
Ні за кого не агітую.
8)

@doc

» 30.06.2020 12:04 pm

У цьому відео буду розпаковувати посилку з аліекспрес. Отримав бюджетні поляризаційні окуляри Viahda з Китаю. Планував їх використовуватися під час рибалки, але мабуть прийдеться подарувати автолюбителю. Цього разу покупка виявилася невдалою.
https://youtu.be/zN85Zzxeegk

myname

Повідомлення: 90

Поперед.

Повернутись в Аксесуари для ловлі спінінгом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей