Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Просьба к подводным охотникам!

Просьба к подводным охотникам!

» 10.11.2010 09:35 pm

Уважаемые коллеги!

Не забывайте что Вы охотники, а не уничтожители всего живого:
- не стреляйте слишком много рыбы, лучше приедте ещё пару раз и насладитесь любимым хобби!
- не уничтожайте рыбу в озёрах находящихся в черте города, охота в аквариумах не делает Вас супперменами, а трофеи - достойными! Темболее, рыбаки своими зарыблениями пытаются возобновить фауну таких озёр. Отстреленные трофейные карпы недавно на "Кирпичке" меня совсем убили - кто-то туда рыбу запускает, а кто-то её тут же уничтожает.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

Re: Просьба к подводным охотникам!

» 11.11.2010 12:15 pm

100% правда! А то якась трохи двозначна ситуація на форумі була - поплавочники, спінінгісти окунців піпісьочних ловлять і відпускають, форум то пропагує гуманне ставлення до риби і принцип "піймав - відпусти". І присутні на томуж форумі підводні мисливці мовчать собі тихенько і вибивають все що більше півкіло..... Як на мене - один гарпунщік наносить набагато більше шкоди ніж добрий десяток рибаків! Я розумію що то спорт - та Вова правду каже - треба і совість мати! Озера - це не рибний склад і не варто перетворювати спорт на бійню!

seyvalter

Повідомлення: 272

» 12.11.2010 10:13 pm

seyvalter написав:І присутні на томуж форумі підводні мисливці мовчать собі тихенько і вибивають все що більше півкіло.....
Є Правила любительського і спортивного рибальства в яких у пункті 4.3 говориться про порядок здійсненя підводного полювання і є таблиці в яких вказано мінімальні розміри риб для вилову та максимальна дозволена вага усього улову за день. Підводні мисливці які порушують ці правила є браконьєри!
Доречі рибаки також часто нехтують правилами.
seyvalter написав:поплавочники, спінінгісти окунців піпісьочних ловлять і відпускають, і принцип "піймав - відпусти".
Звісно дивно було б якби мисливці впійману рибу відпускали, зате вони успішно зарибляють водойми.
seyvalter написав:Як на мене - один гарпунщік наносить набагато більше шкоди ніж добрий десяток рибаків!
Я знаю одне не велике (2-3 гектара),секретне озеро з дуже прозорою водою яке я вже років шість в "тіхаря" зарибляю. Перші рази я пускав тільки карпа. Коли деякі екземпляри повиростали більше чотирьох кілограм і стадо побачили місцеві РАГУЛІ вони весь берег позаставляли спінінгами (до того в основному діти там ловили різну мєлоч). За одне літо з"їли УСЮ РИБУ. Притому що я дозволяв собі за рік стрельнути 2-3 рибини.
Тепер пускаю в основному толстолоба і амура в надії що їх так скоро не повиловлюють.
Такщо не треба всіх ставити в одні рамки, є як не добросовісні підводні мисливці так і не добросовісні мисливці на теплокровну дичину і рибаки також, останніх доречі на багато більше такщо це ще спірне питання хто приносить сильнішу шкоду.
Ще раз скажу є "Правила любительського і спортивного рибальства" і хто їх порушує є браконьєр - не путати з порядними рибаками та мисливцями!
Востаннє редагувалось ramanuch в 13.11.2010 02:21 am, всього редагувалось 2 разів.

ramanuch

Повідомлення: 321

» 12.11.2010 10:49 pm

Ни кто, ни кого не обвиняет. Информация выложена для размышлений в виде обращения.
Знаю многих порядочных охотников, но и есть БЫДЛО, которое ездит и всё выбивает.
Увидев на Задорожном -2 интересные экземпляры, я в следующий раз приехал с фотиком поохотиться за красивым снимком. Полный ОП, ни кого не встретил....охранники сказали, что заезжали охотники и взяли 27 щук....это не охотники - это Жлобы, которым всё мало. :evil:

Вова

» 29.03.2011 01:36 am

stal1n написав:я накатав статтю про дану водойму, можливо новачками стане у пригоді :wink:

Там в тій статті пише про підводних мисливців, я вирішив дещо уточнити.
stal1n написав:Щоб було в що стріляти вже другий рік поспіль проводиться помпезна акція по "зарибленню Хрінницького водосховища!!!!!!111", причому зариблюють не тою рибою, яку вже вибили (наприклад судак і короп), а білим амуром і товстолобом. Нікого мабуть не хвилює доля корінних жителів водойми: плітки та линків... Офіційне пояснення таке: "ми проконсультувались з екологами і мальок цих видів дешевший", але ж ми то з вами знаємо, що в товстолоба попасти легше ;)

Можливо екологи віддали перевагу для зариблення білому амуру і толстолобу перед судаком і карпом тому що дані види у нас в природних умовах не нерестяться?
І в толстолоба перед тим щоб попасти спочатку треба його вистежети, а це дуже тяжко. Треба мати багато досвіду і могти на довго затримувати дихання, ну і везіння... Толстолоб на відміну від інших риб рідкий трофей підводного мисливця. Так що перед тим як писати СТАТТЮ спочатку взнали б про що пишете.

stal1n написав:Гроші на зариблення добровільно-примусово здають всі члени клубу підводних мисливців, прикріплене оголошення висить на говняному головному форумі про риболовлю Рівного. Причому на форумах заборонено обговорювати дану подію чи задавати питання - всі тупо мають нести гроші!

Я хоча не з Рівного, не є членом клубів підводних мисливців Рівенщини але як тільки в минулому році почув про це зариблення зразу здав гроші і багато моїх знайомих (Львів"ян) також. І гроші здавали з великим задоволенням як і багато інших підводних мисливців. Цього року буде також зариблення і можливо будуть другі види риб.
Взагалі не розумію як можна так скептично ставитись до такої акції, люди зібрали величезну суму грошей, втрясли це зариблення з різними інстанціями що як виявляється на сьогоднішній день дуже не легко...
2 stal1n а Ви у якому зарибленні приймаєте участь?

ramanuch

» 29.03.2011 01:43 am

я завтра більш розгорнуто відповім,
схиляюсь до думки висловленої моїм знайомим рибалкою ось тут

stal1n

Повідомлення: 143

» 29.03.2011 02:35 am

stal1n написав:я завтра більш розгорнуто відповім,
схиляюсь до думки висловленої моїм знайомим рибалкою ось тут

А мені склалось враження, що знайомий просто критикан і песиміст. Що поганого що люди поєднані одним захопленням, підводні мисливці також люди :) вирішили зробити хоть щось для конкретної водойми, не глагольствують і критикують-а роблять діло. Честь і хвала! На рахунок примусовості можу посперечатись, клуб взявся за акцію і добросовісно нею займається і масштаби зариблення відовідні. Думаю, в такому випадку ми матимемо результати. А чекати кращих часів, та звинувачувати всіх і вся можна дооовго. :?

Romko

Повідомлення: 257

» 29.03.2011 04:59 pm

ramanuch написав:Можливо екологи віддали перевагу для зариблення білому амуру і толстолобу перед судаком і карпом тому що дані види у нас в природних умовах не нерестяться?

а що буде з плотвою, лином?
ці риби, про які Ви написали є аборигенами. Не є тутешніми, навіщо вони нам?
Чому не заселити озеро підустом, який є на межі вимирання? чи золотим карасем?
Осетру/стерляді теж було б дуже добре в такій великій водоймі, ні?

ramanuch написав:І в толстолоба перед тим щоб попасти спочатку треба його вистежети, а це дуже тяжко. Треба мати багато досвіду і могти на довго затримувати дихання, ну і везіння... Толстолоб на відміну від інших риб рідкий трофей підводного мисливця. Так що перед тим як писати СТАТТЮ спочатку взнали б про що пишете.

Дійсно, я не займаюсь підводним полюванням, але знаю, що толстолобики дуже швидко набирають вагу, відповідно робляться більгими в об'ємі, ось наприклад література

ramanuch написав:Я хоча не з Рівного, не є членом клубів підводних мисливців Рівенщини але як тільки в минулому році почув про це зариблення зразу здав гроші і багато моїх знайомих (Львів"ян) також. І гроші здавали з великим задоволенням як і багато інших підводних мисливців. Цього року буде також зариблення і можливо будуть другі види риб.
Взагалі не розумію як можна так скептично ставитись до такої акції, люди зібрали величезну суму грошей, втрясли це зариблення з різними інстанціями що як виявляється на сьогоднішній день дуже не легко...
2 stal1n а Ви у якому зарибленні приймаєте участь?

маленьку рибку зловлену в сільських канавах/ставочках перекидаю в Горинь або навтіь Устю. В основному це звичайно карасики, іноді линочки/окунці
В селі мого тестя на Демидівщині навпаки: рибку зловлену в Стиру перекидаю в місцеве озерце біля тракторної бригади, село Лопавше

Не всі рибалки є порядними, так само як і підводні мисливці. Але непорядний підводний мисливець може одним махом нанести непоправну шкоду цілій водоймі вибивши все поголів'я великої продуктивної риби. Тому вірно було б дозволяти полювати під водою лише людям які мають право на відстріл(як мисливці в сезон полювання мають ліцензію) наприклад. Або ж дозволяти плавати лише членам офіційних клубів підводних мисливців, тоді відповідальність за порушення норм вилову лягає на клуб: в цьому випадку в клубі лишаться лише порядні, нормальні люди.

ось можете глянути на фотографію людини, яка теж скаже, що вона - підводний мисливець. Зимою, з аквалангом винищує всю рибу по ямах. Це нормально?!

Як тільки рибу перестануть винищувати промисловими методами,вибивати електровудками, відстрілювати та калічити на зимувальних ямах - я перший понесу гроші

Проти підводних мисливців нічого не маю. Категорично протестую проти заготівельників і "професіоналів" які калічать більшість риб, які тільки бачать.
Надіюсь зрозуміло пояснив свою позицію.

stal1n

» 29.03.2011 09:46 pm

stal1n написав:Як тільки рибу перестануть винищувати промисловими методами,вибивати електровудками, відстрілювати та калічити на зимувальних ямах - я перший понесу гроші

... а якщо не перестануть?
так і будем сидіти?

Romko

Повідомлення: 257

» 29.03.2011 10:35 pm

Руки просто опускаются.
Быки со Стрийского парка рыбу повылавливали, что говорить про другие водоёмы. :shock:
Это же надо купить снарягу, ружьё, чтобы охотиться на Кирпичке? :D Или деньги за снарягу отбивают? :D

Вова

» 29.03.2011 11:30 pm

stal1n написав:ці риби, про які Ви написали є аборигенами. Не є тутешніми, навіщо вони нам?

Тому що це цінні промислові види риб. Як і карп, котрий також не тутешній абориген, чи він також не потрібний? Читайте літературу...

stal1n написав:Чому не заселити озеро підустом, який є на межі вимирання? чи золотим карасем?
Осетру/стерляді теж було б дуже добре в такій великій водоймі, ні?

Тому що ККД такого зариблення буде мізерний, а громадські кошти треба правильно використати - це велика відповідальність.

stal1n написав:Дійсно, я не займаюсь підводним полюванням, але знаю, що толстолобики дуже швидко набирають вагу, відповідно робляться більгими в об'ємі, ось наприклад література

Багато риби набирає швидко вагу...

stal1n написав:маленьку рибку зловлену в сільських канавах/ставочках перекидаю в Горинь або навтіь Устю. В основному це звичайно карасики, іноді линочки/окунці
В селі мого тестя на Демидівщині навпаки: рибку зловлену в Стиру перекидаю в місцеве озерце біля тракторної бригади, село Лопавше

Один вже писав про "окунців піпісьочних".
А тут люди віддали свої кровні (може в когось сімї, діти, а вони віддали частину сімейного бюджету), організували та здійснили таку БЛАГОРОДНУ акцію, а Ви взяли і все це діло ОБІ...РАЛИ.

stal1n написав:Не всі рибалки є порядними, так само як і підводні мисливці. Але непорядний підводний мисливець може одним махом нанести непоправну шкоду цілій водоймі вибивши все поголів'я великої продуктивної риби.

Але не забувайте що рибаків на багато більше і більша їх частина не дотримується норм вилову, а ще якась частина їдучи на рибалку везе з собою енну кількість метрів сітки, яку до речі щоб Ви знали підводні мисливці часто знешкоджують.

stal1n написав:Тому вірно було б дозволяти полювати під водою лише людям які мають право на відстріл(як мисливці в сезон полювання мають ліцензію) наприклад.

+1 Сам про таке мрію.

stal1n написав:Проти підводних мисливців нічого не маю. Категорично протестую проти заготівельників і "професіоналів" які калічать більшість риб, які тільки бачать.

Є підводні мисливці які дотримуються норм вилову, а єбраконьєри...

ramanuch

» 01.04.2011 10:21 am

stal1n написав:...Гроші на зариблення добровільно-примусово здають всі члени клубу підводних мисливців, прикріплене оголошення висить на говняному головному форумі про риболовлю Рівного. Причому на форумах заборонено обговорювати дану подію чи задавати питання - всі тупо мають нести гроші! "Бо ми робимо праве діло!

Н-да, товаришу stal1n, оце так висловлювання :evil: . Можливо як рибалка Ви спеціаліст, але ніхто не дає Вам права писати такі речі про своїх колег по захопленню і ніхто не заставляє силоміць підтримувати дану акцію... Недобре якось виходить :roll:

activ

Повідомлення: 5

» 01.04.2011 01:50 pm

activ написав:Н-да, товаришу stal1n, оце так висловлювання :evil: . Можливо як рибалка Ви спеціаліст, але ніхто не дає Вам права писати такі речі про своїх колег по захопленню і ніхто не заставляє силоміць підтримувати дану акцію... Недобре якось виходить :roll:

стався до людей так, як вони ставляться до тебе ©
як поводяться зі мною на тій "рубалці", таку реакцію і мають
проти користувачів форуму я нічого не маю
але коли всі твої повідомлення труть, твоїх друзів банять, а звіти стирають - це трішки дістає...

stal1n

» 29.08.2012 03:18 pm

Вже не одноразово, були помічені на яворівському кар"єрі підводні мисливці з сомами на куканах. Машина в них - синій гольф тройка.

Сома запускалося для всіх - і для Вас також. Але це не означає що треба відстрілювати - сомиків недомірків. Кілограм для сома, це не вага і з такими трофеями на куканах Ви дивитесь жалюгідно. Тим більше що нерест сома на кар"єрі під питанням, тому зараз ми можемо розраховувати на особин яких запущено. Також це все бачуть і другі люди (рибаки), які дивлячись на все це скажуть -підвохи браки (я їх розумію).
Поважайте оточуючих, не живіть одним днем, не позорте себе!!!

ramanuch

» 12.01.2013 02:32 pm

Вельмишановні "підводні мисливці"!Переглядаючи окремі звіти з фотографіями де на куканах висить мало не з десяток карпів, сазанів та іншої риби на березі у піску валяються по кілька великих сомів я для себе не знаходжу відмінностей між вами та браконьєрами.У наших прекрасних але спустошених водоймах вам не місце бо вдертись "до дому"до кількох останніх мешканців водойми і в притул проштрикнути їх своїм знаряддям багато ума не треба,а ви спробуйте зловити трофей на один гачок зробити з ним фотосесію і відпустити "до дому" повірте це принесе вам набагато більше задоволення і ще купу інших відчуттів яких ви на жаль ніколи не відчували.Пропоную вам здати зброю,взяти в руки хороші фотоапарати і перетворитися з мисливців за мясом у ФОТОМИСЛИВЦІВ і радувати громаду хорошими,позитивними фотозвітами з водойм!PS. Хай розум і гуманність завжди беруть верх над тупістю і жадібністю!

romanKRT

Повідомлення: 226

Далі

Повернутись в Все про підводне полювання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість