Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Просьба к подводным охотникам!

Re: Просьба к подводным охотникам!

» 13.01.2013 04:15 pm

Вельмишановні "рибаки" :f1: !
Переглядаючи окремі звіти з фотографіями де на куканах висить мало не з десяток щук по 150 -300 гр. та іншої риби, на березі і на льоді валяються по кілька кілограм окуня по 25гр я для себе не знаходжу відмінностей між вами та браконьєрами. :(
У наших прекрасних, але спустошених водоймах вам не місце, бо більша половина рибаків навіть не знає правил рибальства і мінімальних розмірів риб, які дозволені для вилову, а якщо звернути увагу на кількість таких рибаків, то зразу зрозуміло чого у нас водойми спустошені і чого трофеї у нас рідкість.
Вдертись "до дому"до кількох останніх мешканців водойми (які залишились після горе рибаків і браків) і в притул проштрикнути їх своїм знаряддям багато ума не треба, (дане висловлювання схоже на висловлювання людини, яка ніколи цим не займалась, але хоче думати, що так це просто. Шановний, Ви судите напевно тільки по фотографіям і роликам з ютуба? І то напевно ті які відзняті в росії «в росії немає обмеження на вилов риби, це так просто до слова»)
А Ви спробуйте зловити трофей на один гачок зробити з ним фотосесію і відпустити "до дому" повірте це принесе вам набагато більше задоволення і ще купу інших відчуттів яких ви на жаль ніколи не відчували.
Шановний, Ви думаєте що підводні мисливці ніколи вудочки чи спінінга в руках не тримали, Ви дуже помиляєтесь, більшість підводних мисливців є рибаки. І якщо ви думаєте, що мисливці лізуть під воду тільки тому що не клює на гачок, то раджу вам відложити свої палки на полку і хоть пару раз виїхати на водойму з маскою і ластами і заглянути в невідомий вам світ підводного царства, може відкриєте там для себе щось нове, те що ми завжди бачимо, і попробувати як це легко вислідити трофей хоча б на 3 кг. І маю таку думку, що після цього ви зміните свої висказування на рахунок "м’ясників".
І скільки раз повторювати, що в правилах рибальства є обмеження на розмір риби і загальну вагу. Всі хто цих норм недотримується підводний мисливець чи рибак є БРАКОНЬЄРОМ .
І нетреба всіх хто в ластах і костюмі називати браком, в рядах рибаків їх набагато більше так як за кількістю їх більше, але цього ніхто з рибаків не помічає - напевно дали обітницю мовчання. Всі як один кричать на ластоногих що ми вибиваємо всю рибу і ніхто не скаже що рибак на березі сидить поки клює і неважно чи клює мала риба чи велика поки клює треба сидіти. На рахунок того що відпускають, відпускають одиниці, є таке. Але ви бачили скільки цього окуня малого виживає після відпускання, я особисто бачив як спінінгісти випускали окуня десь на 25гр з лодки через пару годин я вертався назад і бачив картину як після електро вудки, все дно було в районі 30м встелене цим окунем. Я їх не звинувачую, вони хотіли як краще, просто вийшло як завжди і не факт як що риба попливла що вона виживе.
Хай розум і гуманність завжди беруть верх над тупістю і жадібністю!
Перше розберіться в питаннях, які піднімаєте, а потім вже звинувачуйте всіх мисливців, а то ваші звинувачення безпідставні і виглядають на звинувачення, які просто десь почуті або вичитані в інтернеті.

P.S. дане повідомлення адресоване рибакам, які розподіляють думку попереднього дописувача

David

Повідомлення: 52

» 13.01.2013 06:10 pm

Особисто бачив таких, які катрупили форель в малих гірських річках, де їй впринципі ніяк втекти.

З.І. Більше таки підтримую автора оригінального поста, ніж "мисливців"
Востаннє редагувалось Z_SouL в 14.01.2013 03:06 pm, всього редагувалось 1 раз.

Z_SouL

Повідомлення: 207

» 14.01.2013 01:36 pm

Святкував, декілька днів не заходив на сайт, а тут таке...

Все вище сказане мене дуже збентежило, тому не полінувавсяі подзвонив у рибінспекцію, поцікавився їхніми звітами за 2012рік.
Так от - за рік, по статті 85 частині 3 адмін кодексу України (порушення правил рибальства, по якій штраф від двух до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян), на рибаків складено 680 протоколів, натомість :!: на підводних мисливців - ніодного протоколу!
Зрозуміло що порушення є у всіх, чомусь наш народ вперто не хоче ставати цивілізованим. Але думаю, статистика повинна про щось говорити, тому пропоную не "мірятись куканами" ...

David, постійно приймає участь в акціях, не словом, а ділом показав що він не якійсь "інтернет писака", а чоловік якому не байдуже що буде завтра і мені не зовсім зрозуміло защо Taipen вліпив йому негатив.

ramanuch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 321

» 14.01.2013 02:06 pm

romanKRT написав:Вельмишановні "підводні мисливці"!Переглядаючи окремі звіти з фотографіями де на куканах висить мало не з десяток карпів, сазанів та іншої риби на березі у піску валяються по кілька великих сомів я для себе не знаходжу відмінностей між вами та браконьєрами.

Для прояснення ситуації, дайте посилання на ці теми.

ramanuch

» 14.01.2013 06:03 pm

2 ramanuch

Думаю йшлось всетаки саме про тих хто валить все без розбору, а не про підводних мисливців загалом, а тим більше членів клубу.
Переглядаючи окремі звіти з фотографіями де на куканах висить мало не з десяток карпів, сазанів та іншої риби на березі у піску валяються по кілька великих сомів

Принаймі з написаного я це так зрозумів (можливо якраз десь людина натрапила на такій звіт в неті, що викликало такий різкий пост).
На рахунок ЛКАВівців, впринципі багато хто вкурсі (принаймі постійні дописувачі) що допомагаєте в зариблені водойм і не тільки. Але форум читають не тільки члени ЛКАВ, так що може кого треба - зачепить.

ramanuch написав:David, постійно приймає участь в акціях, не словом, а ділом показав що він не якійсь "інтернет писака", а чоловік якому не байдуже що буде завтра і мені не зовсім зрозуміло защо Taipen вліпив йому негатив.

негатив був на пост-відповідь. на мою думку давид не розібрався - що в пості romanKRT йшлось не про всіх підряд.
якщо я помиляюсь, і romanKRT мав на увазі всіх підвохів браками, тоді зніму. (чекаю більш розгорнутого його посту)

Taipen

Повідомлення: 552

» 14.01.2013 07:43 pm

Тема открыта в форме просьбы, так как соблазн стрельнуть хороший трофей, а иногда и не один ни чуть не отличается от рыбацкого азарта набивания торбы. Поэтому не нужно выплёскивать негатив, нужно правильно подходить к выставлению информации которая должна достучаться до сознания и правильно на него повлиять. Негатив и споры только всё усугубляют..

Просмотрите свой путь становления рыбаком, охотником.... есть грешки, правда? где-то наторбовали больше нормы потому что клевало как на чёрных камнях, где-то сеточка в юности проскочила.... но сегодня мы умники №1 Всегда нужно давать шанс исправиться и спасибо тем кто его когда-то дал и нам.

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 16.01.2013 03:35 pm

Шановний пане David,в моєму пості чітко написано(переглядаючи окремі звіти) тому не слід звинувачувати мене в тому,що я образив порядних людей,ніколи собі такого би не дозволив.Тому ваші образливі припущення про мої думки з того чи іншого приводу або взагалі про плагіат,це вже знаєте -ПЕРЕБОР!З іншого боку мушу погодитися з вами щодо горе-рибаків які товчуть відрами недомірків а потім годують ними сусідських котів.З того яку реакцію викликало моє звернення можу зробити висновок,що ви справді любите свою справу і за неї вболіваєте, як і я за свою, тому справді мірятись куканами не варто,хай кожен у своєму хоббі буде прикладом для "інших" і чим більше "інших"ми зробимо своїми тим більше шансів у наших нащадків отримати у спадок "НЕНЬКУ УКРАЇНУ"а не спустошений смітник.Класно сказав пан Вова про шлях становлення,дійсно у кожного є грішки,у мене теж,та всеж кожен з нас пройшовши певний шлях став тим хто він є і наше завдання максимально скоротити шлях становлення людей які ще не знайшли себе у своєму зайнятті,можливо через брак правильної інформації, модель поведінки шанобливого ставлення до оточуючого серидовища повинна пропагуватись на сам перед Державою але у нас з цим трудно.
тому бажаю всім свідомим громадянам цієї країни успіхів на не легкому,тернистому шляху.СЛАВА УКРАЇНІ!!!

romanKRT

Повідомлення: 226

» 22.05.2016 01:40 am

@doc написав:Пост - реакція на репліку про трьохметрових сомів.

Тим не менш, не тикаючи ні на кого пальцем, нічне підводне полювання рахую безсовісним промислом сонної риби, нічим не кращим за сітки і електролов. :?

Норми добування риби в день чи в ночі, регламентуються згідно правил любительського і спортивного рибальства. І всі хто ловить рибу, понад дозволену норму є порушниками. Тобто, якщо дотримуватись норм вилову, тоді аж ніяк підводник чи рибак не є "промисловиком", а всі хто порушують правила є браконьєрами.

Тут ще діло в тому, що нічне підводне полювання, як і нічний дайвінг відрізняються від денного. Там зовсім інші екстрім, емоції і адреналін.
Та й взагалі ПП, це цікаве і достойне заняття для чоловіка.

Мене самого дратує браконьєрство (деяких/половину/всіх? :roll: ) підводних мисливців і захищати тут їх якось вже стрьомно і надоїдає.

ramanuch

Поперед.

Повернутись в Все про підводне полювання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей