Анонс

Ласкаво просимо на форум любителів активного відпочинку!

ФішингКлад: 26.11 - 10.12.2018 р. Конкурс МОЯ ТОП-ТРІЙКА ВОБЛЕРІВ
Пінгвін: Лід - де і який: Сезон 2018 - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Озеро На Левандівці

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Озеро На Левандівці

» 31.03.2007 07:36 am

StarSamuraj

Повідомлення: 44

Re: Озеро На Левандівці

» 11.09.2007 10:14 am

Це воно? Біля "Львівхолоду"?
levandivka_ozero.jpg
Озеро на Левандівці

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2774

» 11.09.2007 10:03 pm

Сам ловив.Був період,що жив там недалеко 1996-1997 роки.Кожен день блєснив .Окуня по 350-400 грам-не здивуєш.Брав щуку,але 1 кг.Зійшла один раз якась торпеда.Дідок сказав,що може амур,або товстолоб..Але щука там була хороша-точно..

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2453

» 14.04.2009 02:16 pm

бував там 2 рази... але нічого не вдалось зловити, бачив окунів грам по 300-400, але клювати не хотіли, люди на озері казали шо там плаває мужик з гарпуном, але ніхто його не бачив :) . Ще казали що є щупаки до 1 метру. ...але на жаль це інформація не провірена :? . Якщо хтось там недавно був то пишіть.

Entey

Повідомлення: 50

» 14.04.2009 02:48 pm

Я живу через дорогу ходив сьогодні і дивився вода дуже прозора але жодного малька небачив жодної рибки, але точно знаю дрібний карась в розмір пальця є сам його ловив в минулому році а от щупаки по метру і карпи по 10 кг були але до спускання і закатування його в бетон був тоді і окунь і дуже хороший лин.
Було б добре якщо б народ організувався по зарибленю цього ставку

StarSamuraj

» 15.04.2009 12:29 am

Ідея не є погана...Плюс ресторан"ОЗЕРО"-наші друзяки.Можуть щось там приглянути...Давай ,САМУРАЙ, готуй ідеї і бізнесплани.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 15.04.2009 08:35 am

Я нажаль не спеціаліст по зарибленю і не іхтіолог тому хотівби почути поради спеціалістів ато можна каши наварити збухти барахти я ітак викидаю всю рибу яку довожу живою в озеро
та і незнаю чи це правильно.
Ось наприклад карась там сильно малий я так розумію треба хижака та і ще треба взнати як нарахунок води там ато раніше воду частенько набирали з одного боку а з іншого спускали тобто була якась циркуляція води(прирродніх джерел на скільки я знаю немає). а цього року я і небачив чи набирали. Та і на рахунок власників ресторану наскільки я знаю раніше в них була лодка на озері вони його прибирали (я так думаю що це було обумовлено при дозволі забудови на території парку при озері), а тепер лодки забрані і в самому озері купа сміття.

Та і контролю за виловом риби взагалі немає
Прикладом було зариблення озера щукою після чистки так цюж щуку з під льоду виносили мішками. Прохання нетрогати карандашів народ лише посміхався і посилав куди подалі, та і навіть тепер на моє запитання навіщо вам цих 15 карасиків менших за палець відповідають на котлети піде :o :o :o яб повірив якщоб сказали котові або на живця.......
НІ Я НЕ ВІДМАЗУЮСЬ ВІД ЗАПРОПОНОВАНОЇ РОБОТИ АЛЕ ОСКІЛЬКИ НЕМАЮ ДОСВІДУ ТО ПОТРЕБУЮ ПОРАДИ І ДОПОМОГИ СПЕЦІАЛІСТІВ.

StarSamuraj

» 15.04.2009 11:24 am

Якось все "пєчально"..На рахунок лодок їх зняли бо хтось втопився.Зробимо простіше-всю рибу з ЗМАГАНЬ по хижаку закинемо туди,можливо з Змагань по ПОПЛАВКУ також,а відносно "хазяйнування"-зустрінусь з власниками ресторану "ОЗЕРО" і покалякаю.Почистити став реально.Закинути 10-20 кг амура також..

ryvak
Львівський карповий клуб

» 15.04.2009 11:33 am

ВО во всю рибу з змагань по поплавку туди я теж доречі подав заявку
а от на рахунок амура булоб добре зелені там валом мавби де пастись ато очерету в минулому році було десь 1/4 озера
а в уборці озера яб приняв участь а на рахунок того що втопились ізза лодки то брехня там і без лодки утоплиників багато а от нюанс з рятівником на лодці був сам бачив коли до людини яка топилась скорше добігти можна було чим доплисти на лоці

StarSamuraj

» 25.05.2009 11:20 pm

Проезжая мимо на озере увидел рыбаков и поинтересовался как там дела с рыбой :)
Со слов сидящего с поплавчанками мужика, он постоянно ловит там карпа 1-1.5кг. :roll:
Под берегом видел стоящую щучку грамм на 100 и хорошего горбатого окуня, иногда гуляли вялые стайки карася.

30.jpg
31.jpg

Вова

Повідомлення: 3682

» 28.05.2009 04:39 pm

трави дуже багато на тому озері,але є щука,окунь,плотва,короп великий(недавно бачив як ходив по верху по 3-4кг),ідея з зарибленням мені сподобалась,тільки незавадилоб почистити саме озеро :)

ALLEX

Повідомлення: 52

» 15.06.2009 10:34 am

Значить нарешті був на озері і спілкувався з давнім знайомим рибаком розповів він мені таке що є гарний карась 700-900 грам мав в садку є короп до 3 кг багато дрібного окуня і щука яка чомусь на спінінг не хоче іти але самі улови малі оскільки риби дійсно мало такщо паруби амурчиків непомішалоб щоб покосили мох на дні ато його там просто валом

StarSamuraj

» 17.07.2009 07:52 am

StarSamuraj написав:паруби амурчиків непомішалоб щоб покосили мох на дні

А кому цей мох заважає, лише завдяки йому це озеро в бетонних берегах схоже на справжнє озеро, без травички буде взагалі сумно...
Крім того амур в першу чергу виїдає очерет, якого там і так мало...

Bogd@n

Повідомлення: 193

» 10.03.2010 10:00 pm

Був вчора на левандівському озері.Душа ридає По- моєму буде замор.Ополонка одна1,5 х 1,5 для моржів на все озеро.Вода мутна.а з просверленої лунки звідкілясь зявився дохлий мальок ротана.Воду чути сірководнем.Недавно запустив 150 шт. окуня з Лисинецького озера. Мабуть дарма.....

karperman

Повідомлення: 360

» 11.03.2010 12:41 am

Там рубали лунки всю зиму -моржі.Так що не така страшна картина..А замор буде-нікуди не дінешся.Просто не такий катастрофічний.Відносно зариблення-зовсім недарма! Адже це ти робив добру справу ,а вона ніколи не проходить "дарма".Навіть коли результат не такий явний :D

ryvak
Львівський карповий клуб

Далі

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей