Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Озеро На Левандівці

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Озеро На Левандівці

» 11.04.2013 05:25 pm

Не хочеться навіть згадувати... Воду з озера спустили більш ніж на половину, траву не вибрали і залишили так зимувати - чекаємо коли зійде лід... Схоже що рибі ЖОПА.

Я не думаю, що буде проведено такі обсяги робіт, скоріш за все, просто впорядкують територію, хоча це вже немало.

Проходив сьогодні повз озеро, картина, яку я побачив дуже мене втіша. Робітники по трохи вибирають водну рослинність спеціально сіткою. Розпитав як проходить процес і що далі будуть робити. Сказали, що завдання у них вибрати всю рослинність, укріпити береги і підняти рівень води. Заглиблювати не будуть, бо треба велику техніку, а грошей так багато нема. Але якщо укріплять на совість береги і наберуть воду, то яма для зимування буде пристойних розмірів і глибин

Як бачимо, поки що радіти нема з чого.
Воду набиратимуть не працівники, а помпа яка працює від електрики, вона знаходиться у свердловині. Тобто рівень води піднімуть, роботу здадуть, а далі буде як буде... Якщо не знайдеться охочий платити за електроенергію (ЖБК, місто, власник бару, громада), то рівень води впаде і озерце далі буде заростати, замори будуть продовжуватися.

ramanuch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 334

» 11.04.2013 06:32 pm

Сімейство попросило купити морозива , от я і опинився біля озера. Картина невтішна . Ще стоїть лід, але видно рибку де не де, під берегом і в льоді вмерзлу, - задуха. Це ще лід не зійшов , думаю картина буде гіршою, бо води зовсім мало, порівняно з іншими роками. Береги правда чисті, окультурюють, так би мовити :( , таблички свіжі. Правда і плитку на дамбі вже доставляють, та це мене якось не тішить :? Вода, місцями, має жахливий колір. Думаю, якщо кардинально не почистити озеро , поглибити, то хіба що вонізм буде йти з тої калабані. Вже і моржі в тій баюрі не купаються. А яке було гарне озеро з чистою водою. :( Зображення

karperman

Повідомлення: 342

» 15.04.2013 08:36 am

был в субботу 13апреля,с малой решил опробовать новые воблера2,3 гр.,картина которую была редко где видел после получаса хождения по берегу,обнаружил пять карпиков 500гр,валявшихся на берегу ,30 штук красноперок 200граммовых,из них половина находилась на льду,
повсюду в воде почемуто плавали спиленные тополинные пни,прозрачность воды только до трех метров,дальше муть ощущение какбы растительность цветет,кажется что рыба не от задухи погибла,там же целую зиму моржевали,скорее всего какието ничистоты попали,а не в задухе проблема,конечно озеро на воне детской площадки очень неухожено,грязь,пакеты и это с учетом того что вокруг стоят урны да и площадка вроде заметалась,но берег в ужасном состоянии,вобщем озеру полагалось бы в лучшем виде быть,а то на фоне площадкисовсем не уютный вид :oops: :shock:

yurco

Повідомлення: 21

» 17.05.2013 10:36 am

вчора був на озери закидував фидер и спининг ,було пару ударив но нажаль ни чого не вззяв,рыба выжила,воды мало,чекаем колы воду запустять

vitalik3

Повідомлення: 1

» 27.06.2013 01:02 am

Фізкультурно-оздоровчий  комплекс, з системами воднолижних канатно-буксирувальних доріг, на Левандівському озері.
:arrow: http://www.city-adm.lviv.ua/adm/images/stories/_gromadski-sluhannya/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0%20%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0.doc

:arrow: http://city-adm.lviv.ua/portal-news/sport/18468-lviv-otrimav-u-podarunok-kanatnu-dorogu

ериторія навколо озера є мальовничою, проте дещо занедбана. Нам випадає нагода облагородити територію та зробити це місце одним з кращих вейкбордичних парків України.

9. Мінімальний перелік об'єктів необхідних для функціонування воднолижного(вейкбордичного) комплексу:

- Лінійна канатна дорога
- Трамплін
- Стартовий понтон
- Місця для глядачів
- Адміністративний блок, в якому розміщуватиметься: прокат,переодягальня, камера зберігання, та місце для зберігання  спорядження.
- Кафе
- Туалет (при відсутності каналізації - біотуалет). Мінімум 2 кабінки
- Зона розминки спортсменів
- Місце для тренувань на суші

Правда це ніби проект, інформація за 2012рік.

ramanuch

» 27.06.2013 09:38 pm

Цікаво. Бачив таке чудо у Відні , коли гостював у сина. Народ відривається по повній. :D. Якби цей проект реалізували у нас на Левандівці, думаю тут було б найкраще місце відпочинку для активної сучасної молоді і пів міста пропадало б тут. Далі міг би бути і непоганий бізнес ( кафе, морозиво, коктейлі, прокат інвентару і т. п.) Ось так виглядає це на Альте Дуні - старий Дунай у Відні :
Зображення
Зображення
Зображення

karperman

» 27.06.2013 11:49 pm

А рыба от таких атракционов будет просто в восторге! :D А может не стоит портить это озеро? Можно только представить, какие горы мусора там (и в районе вокруг озера) появятся! Тихое, относительно спокойное пока место. Авторам проекта главное бабло! А само озеро им до фени. А уж как жители из близлежащих домов будут рады - не описать словами :?

Мік

Повідомлення: 62

» 28.06.2013 09:28 am

Швидше за все , цьому проекту ходу не буде, з тих же причин, ( і я проти) але теперішній стан озера, якщо зараз це так можна назвати жахливий.Береги трохи підремонтували, але про стан води ніхто і не думає, а про рибу- то взагалі...... :(

karperman

» 09.07.2013 09:54 pm

Дійшли мої слова до Бозі :) . Проїзджав сьогодні повз озеро і очам своїм не повірив :o , якась добра душа води напустила, досить пристойний рівень, вода чиста. Якщо почистять, можна подумати про зариблення.

karperman

» 10.07.2013 01:50 pm

Спускали для того щоб укріпити береги і почистити, якщо воду набрали, то значиь рахують що вже почистили...

ramanuch

» 10.07.2013 04:48 pm

В темі "Алтайські озера" за 9.07.-" Брокер" видав інформацію про плани міськради почистити озеро на Левандівці у серпні - вересні цього року, тому я й написав про це.

karperman

» 11.07.2013 02:12 am

Перевірив, дійсно, є в неті інформація що збираються ще чистити. Якщо це правда, то виникає питання, на скільки ще років в львів'ян заберуть озеро, з таким виконанням робіт? Зимувати знову залишать без води? Хоча сам думаю, що роботи по чистці завершині.

Всю донну рослинність (через гниття якї постійні зимові замори), як і "обіцяли", залишили на дні -
http://www.youtube.com/watch?v=_F-1pWyuSFs
http://www.youtube.com/watch?v=RECj9nIWU2k - знято сьогодні

Хоча чистити пробували... (Зверніть увагу, один працівник, два командири...) -
http://www.youtube.com/watch?v=bbEwa_-3pC8

Для порівняння, якою технікою, впорядковують водойми спеціалісти в цій галузі... В Україні!!! -
http://www.youtube.com/watch?v=8Nobjdtba3E
http://www.youtube.com/watch?v=o_aYQ0GDuMU

Ну і, щоб було зрозуміло, наскільки львів'янам потрібне це озеро -
http://www.youtube.com/watch?v=bfrJ_QXNHZo
Востаннє редагувалось ramanuch в 11.07.2013 03:29 am, всього редагувалось 1 раз.

ramanuch

» 11.07.2013 03:27 am

ізкультурно-оздоровчий  комплекс, з системами воднолижних канатно-буксирувальних доріг, на Левандівському озері.
:arrow: http://www.city-adm.lviv.ua/adm/images/stories/_gromadski-sluhannya/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0%20%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0.doc

:arrow: http://city-adm.lviv.ua/portal-news/sport/18468-lviv-otrimav-u-podarunok-kanatnu-dorogu

ериторія навколо озера є мальовничою, проте дещо занедбана. Нам випадає нагода облагородити територію та зробити це місце одним з кращих вейкбордичних парків України.

Писав цей пост з "айпада", тепер зайшов з компа і бачу, що по першому посиланні світлини не відкриваються.

24.jpg
1 Фото з проекту
23.jpg
2 Фото з проекту
22.jpg
3 Фото з проекту
21.jpg
4 Фото з проекту
2.jpg
5 Фото з проекту

Тому думаю, не всім зрозуміло, що лінійна канатна дорога (про яку йдеться у проекті), на відміну від кільцевої (на фото karperman-а), може за раз тягнути тільки одну людину (в зад - пєрьод, в зад - пєрьод, в зад - пєрьод :D ), тоді як кільцева більше десяти чоловік покругу. В Україні, вже є декілька кільцевих доріг, тому думаю ці слова голосно сказані -
робити це місце одним з кращих вейкбордичних парків України.

Лінійна канатна дорога - http://www.youtube.com/watch?v=W3VKxNALJeM
А рибі, додаткова аерація ніколи не завадить. Рибакам, купальщикам, бабцям, багатьом хто прийде на водойму відпочити з інших причин - думаю дорога мішати буде...
Востаннє редагувалось ramanuch в 31.10.2013 09:17 pm, всього редагувалось 2 разів.

ramanuch

» 11.10.2013 03:14 pm

Тільки шо з озера покльовок аж 0,ловив на жилізо і воби)дуже багато карася дрібного розвелось.

Васильович

Повідомлення: 56

» 02.11.2013 03:12 pm

Вчора вечором діти попросились на рибалаку, їхати за місто вже було пізно, вирішили випробувати щастя на Левандівці. Неймовірно, але вдалось реалізувати единий удар. І щучка грам 300, опинилась на березі.

ЗображенняЗображення

Ми хоч і сумнівалися в улові, але передбачливо взяли зі собою відро. Я коли ловлю рибу, з малими, часто пускаю її у якусь ємкість, щоб вони мали змогу, поспостерігати за "здобиччю" :) .

ЗображенняЗображення

Ще ртохи покидав, а дітвора носилась за мною. Коли починало темніти, щучка поплила підростати.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ramanuch

Поперед.Далі

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей