Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Озеро На Левандівці

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Озеро На Левандівці

» 26.02.2012 08:30 pm

Привіт усім .Вчора, зранку погода внесла свої корективи у мої плани, і не хотілось нікуди їхати, але хіба всидиш у хаті? Вирішив перевірити, що робиться на озері, трохи дірок наробити, а може і рибку пощастить впіймати. Прийшов на озеро в 12.05. і зрадів, -води на льоді майже нема, ходити можна. Далі бачу якась добра душа вирубала кілька великих вікон, низький уклін вам. Вже буде хоть якесь спасіння від мору. Я теж просверлив десь 10-12 лунок (на більше не вистарчило сил, лід дуже тяжкий, рихлий), хоть мої восьмисантиметрові дірки-капля у морі. Пробував ловити полосатих, але цього року у мене як пороблено :( . не клює і все тут. Пройшов через все озеро, бачу- чиєсь розвалене створіння зі снігу і у голові миттєво зявилась ідея, яку через 15 хв. реалізував в життя, тобіш у сніг- Бога морів Нептуна, щоб трохи зняти чари :D , І удочку подарував і бур. :) , може хоть це поможе :) . А ще попросив, щоб не було замору на нашому озері і рибка щоб велася :) :f1:
Приєднані файли
z_65309af1.jpg
z_73bcfdf5.jpg
кисневі вікна
z_30c9cefb.jpg
мій льодовий натюрморт
z_0da2d1bf.jpg
... і удочку отримав...))
z_0ce0ebfa.jpg
... і бур дав...))

karperman

Повідомлення: 342

» 25.03.2012 05:25 pm

Привіт ...проїжав повз дану водойму і я побачив:(повно дохлої риби) :shock: фото додам пізніше
Приєднані файли
25032012966.jpg
25032012964.jpg
25032012960.jpg
25032012959.jpg

Вова-1

Повідомлення: 1

» 04.04.2012 05:22 pm

Привіт всім!Так які плани стосовно Левандівської калабані?

gtashnic

Повідомлення: 3

» 05.04.2012 12:19 am

думаю після паски почистимо по можливості і на протязі року будемо потрохи вигрібати тину(водорості). також зариблення по можливості, можливо організую якийсь збір коштів на зариблення амуром чи карасем, також на найближчий час в планах засадити парк сосною, ялинками, дубом, березою, що почну одразу ж після паски.

Чорнобай Павло

Повідомлення: 42

» 05.04.2012 01:01 pm

Також потрібно вирішити проблему обвалення берегів...

gtashnic

Повідомлення: 3

» 05.04.2012 04:27 pm

На рахунок обвалення берегів, то напевно прийдеться зробити обоворення на форумі, для створення подальшого плану дій, ато я в цьому питанні недуже орієнтуюсь. Для того, щоб відновлювати берег то напевно потрібно подавати звернення в міську раду, збирати підписи населення і т.д. для того щоб наша міська влада виділила якісь кошти. Була в мене в голові думка про те що колись озеро було без бетонованих берегів, і такий варіант як забрати частково плити і зробити пологий берег мабуть теж непоганий, та всеж найкраще напевно замінити наявні плити на такі як зі сторони ЗЗБК(це можливо простіше, ніж відновлювати ті що є)... чекаю інших пропозицій від форумчан, щоб мати декілька варіантів, ато щось погано в голову лізуть різні варіанти. Також вважаю що віновлювати в такий вигляд як було до обвалу мабуть найгірший варіант( знаючи з якою якістю це роблять наші робітники)

Чорнобай Павло

» 09.05.2012 11:28 pm

.

Сьогодні на Левандівці відпустили дику качку з виводком каченят, і знешкодили китайську сітку!

ЗображенняЗображення
Каченят з мамашою, хлопці знайшли, на території одного з гаражних кооперативів і вирішили перевезти на безпечніше місце, подалі від псів і котів. Не зрозумуло тільки, що виводок там робив :roll: , одне каченя на місці було знайдене мертвим. Зато качка і одинатцять каченят, успішно переселились на нове місце.
:arrow: ВІДЕО!

Ще пройшлись берегом і під очеретом - знайшли сітку, яку успішно спалили.

Зображення
:arrow: ВІДЕО!

ramanuch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 334

» 23.05.2012 10:28 pm

Сьогодні по роботі був в районі Левандівки і незміг пройти повз озеро,щоб не підійти поближче до води:) Чудова погода,чистенька водичка,запах шашлику з ресторану,трішки відпочиваючих,навіть купальщиків.Одним словом-Красота і благодать :) .Вирішив пройтись по березі навпроти ресторану і роздивитись ознаки життя у воді :) і непрогадав.Йшовши по березі бачив декілька стайок дрібної верховодки,а коли підійшов до камишу,то спочатку незрозумів що це...десь в метрах 5ти від берега майже на поверхні стояла рибка в районі 1,5-2кг.Скорше за все амур,простоявши на місці секунд 20ть вона направилась в сторону камишу і зникла з поля зору.Чув неодноразово про те що в даній водоймі є гарні екземпляри,а тепер і сам переконався на власні очі :)

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 370

» 30.05.2012 02:51 pm

Сьогодні знову проходив повз озеро і вирішив підійти поближче і пройтись по бережку.І знову був приємно здивований,кожних пару метрів біля берега бачив маленького шнурка.За 10хв що Я там перебував нарахував там 6-ть шнурків розміром 8-12см,такаж було багато стайок дрібної верховодки,такщо буде чим поживитись підростаючому поколінню щупачків :)

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 370

» 21.08.2012 10:06 pm

Вчора, син ( по случаю :)) подарував спінінг для блешніння, не втримався і бігом тестувати на озеро. Прибув о 18.00. .Налаштувався , закидую....-Красота, кайф.......Полетіла 2-х грамовка за середину озера без усяких зусиль, ще раз . і ще раз ( кидав без на надії на що-небудь, просто радів що гарно летить) , аж тут чую- тичок, далі навіть якийсь спротив на другому кінці лєски, підмотую і рахунок для нового спінінга Відкрито. :victory: :rage. Ну шнурочок, але ж ловиться. Легко зняв з трійника, зачепився за нижню губу, і відпустив додому. На превелике здивування сусіда поруч. На запитання :-а що робити з нею? --ЖАРИТИ :( Ну то піпєц, Народ , да ви і смаку не відчуєте, що з вами робиться?- Звертаюсь до таких жабістів, бо знаю , що гості на сайті не тільки рибаки. Причому, я для цікавості, попитав кількох дорослих - всі жарять :o , а дітвора каже, що відпускає. Бачив , що більшість спінінгують, тому "фідерист"викликав у мене здивування і зацікавлення. Підійшов, питаю , як успіхи. Розповів , що ловить , карпів, карасів, не багато , але пристойні. Я з недовірою поставився до його розповіді , побажав удачі і вже відійшов метрівз 20 від нього,- збираючись, задоволений спінінгом, додому. Раптом чую ,давно забутий, тріск невської катушки , та невже :o , обертаюсь, таки є!!!!! Спокійно виводить величеньку рибу на плесо.
Карась- красень, жовто-зеленого кольору з чорною товстою спиною. На око грам 400-500. Вітаю, гарна риба. Значить правду розповів хлопчина. Ех побільше б такої рибки , не треба б було їхати за тридевять земель, і платити за спущену воду. Озеро таке мальовниче , а качок розвелося, нарахував поза 30 шт. Вже привикли до людей, підпливають за хлібом. Тільки б не зимові замори... Темніє, і я, задоволений прогулянкою на озеро. зазбирався додому. Сьогодні футбол. п.с. Фотки робив мобільним, якщо вийде пізніше скину. :f1:

karperman

» 22.08.2012 06:39 pm

Цитата " З вересня у Львові розпочнуть ремонт водойми на території Стрийського парку — розповів у коментарі lviv.expres.ua Володимир Чишинський, головний інженер ЛКП “Зелений Львів”.

Виконуватиме роботи ТДВ "Шляхове ремонтно-будівельне управління №65". На це в міському бюджеті передбачено 199 134 грн.

“Зараз думаємо, куди тимчасово переселити лебедів, -- говорить Володимир Чишинський. -- Загалом заплановано поглибити озеро на 30 сантиметрів. Це потрібно для того, аби замулена водойма не перетворилась на болото. За ці кошти облаштуємо і водовідведення”.

Щодо завершення робіт, то остаточні терміни не встановлені. “Збираємось до кінця року. Принаймні усі угоди укладаємо до 31 грудня 2012-го”, -- сказав Володимир Чишинський.

Крім того, у вересні розпочнуть і ремонт Левандівського озера. “На цьому озері потрібно виконати дещо більший об'єм робіт, тому й вартість буде більшою. Зокрема відновимо підпірну стінку озера -- вона руйнується, -- сказав він. -- Також і його будемо поглиблювати”.

Брокер

Повідомлення: 22

» 21.09.2012 07:37 pm

Вирішив сьогодні трошки розважитись , поганяти свої оберталки (а щоб не залежувались :D ).В 15.00 прибув на озеро .ВАХ! правий кут і дамба все розрито, плити зняті, складені купами, болото . Та згадав попередній пост і заспокоївся. Питання часу і питання , що буде з рибою, (карпи Романича, щурята, карасі ) з качками, і чи залишаться ті плити , що зараз зняли. По при все , життя продовжується. Дітвора далі багрить щурят, під пильним оком татуся. На моє запитання ,- що робиш з рибою, рибак?- малий гонорово відповів- засолю на таранку!- А наїсишся?- Всеодно озеро спускають і рибу виберуть всю. От такі справи.....І знову повторяється історія, рибу запусять аматори, а виберуть "профі" :? Щось і блешнити перехотілось, та все ж хобі сильніше за мене :D , налаштовую спін, ставлю 1 -го мепсіка і з першого закиду чую приємний тичок , прямо на плюх, - щурятко грам 300, фотосесія і до мами,- рости малюк, може зовсім не спустять озеро? Десь на 10-й проводці знову ударчик і трохи менший шнурок йде додому, у рідні простори. Затишшя. Міняю оберталку , на лонг, обходжу озеро ,і на дамбі знов ударчик, такий же малюк,- топиться. Пройшов розриті місця, і біля стіни тростини, при черговій проводці, побачив щуку, думаю більше кг, яка швидко йшла за оберталкою, та вже близько до берега, видно побачила мене, стрімко розвернулась. зробила великий бурун і пішла собі попід тростину. Ах мамка , ну чому не захотіла порадувати мене? :) :( Більше ударів не було. А чим ближче до вечора , то блешнярів більшало, жор......Та сама бабуся годує качок, щось їх поменьшало, чи так здалося. Шкода ,якщо це все пропаде на кілька років після поглиблень, чистки і чи взагалі це дасть добрі результати. Сумно....

karperman

» 21.09.2012 08:35 pm

Нас, як рибаків, цікавило б щоб вибрали донну рослинність (через гниття якої постійні замори) і зробили зимувальну яму. Тоді зимівля риби проходила б набагато краще, можна було б посерйозному зарибити... Я не думаю, що буде проведено такі обсяги робіт, скоріш за все, просто впорядкують територію, хоча це вже немало.

ramanuch

Повідомлення: 334

» 04.10.2012 12:40 pm

Я не думаю, що буде проведено такі обсяги робіт, скоріш за все, просто впорядкують територію, хоча це вже немало.

Проходив сьогодні повз озеро, картина, яку я побачив дуже мене втіша. Робітники по трохи вибирають водну рослинність спеціально сіткою (що правда рибу теж вибирають, казали, що тільки велику, малу відпускають). Розпитав як проходить процес і що далі будуть робити. Сказали, що завдання у них вибрати всю рослинність, укріпити береги і підняти рівень води. Заглиблювати не будуть, бо треба велику техніку, а грошей так багато нема. Але якщо укріплять на совість береги і наберуть воду, то яма для зимування буде пристойних розмірів і глибини.
п.с. Бачив як відпустили маленького десь 15 см В'юна, ніколи б не подумав, що він там є.

west

Повідомлення: 132

» 06.10.2012 07:40 pm

сьогодні діти знайшли 2 гранати в озері, поки що дільничий чекає на саперів, фото скину пізніше.

Чорнобай Павло

Поперед.Далі

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей