Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Штекер

Мах, штекер, матч, болонез

Re: Штекер

» 06.03.2013 11:13 pm

Взяв сьогодні набір штекерний у Флагмані, будемо пробувати з нього....а далі будемо вибирати...шо потрібно мені! Правда 7 метрів, але думаю, шо карася і маленького коропа ловити можна... шо скажете?

Олег 87

Повідомлення: 20

» 06.03.2013 11:44 pm

Олег 87 написав:Взяв сьогодні набір штекерний у Флагмані, будемо пробувати з нього....а далі будемо вибирати...шо потрібно мені! Правда 7 метрів, але думаю, шо карася і маленького коропа ловити можна... шо скажете?

Для початку хватить !! З ним буде кмфортно на невеликих річках але щоб почути повний смисл треба плоскі поплавк !!!

GT
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 236

» 06.03.2013 11:54 pm

Ми дойдем до того...) пацани пояснили сьогодні взяти собі краще все і зразу за певну суму, щоб для початку поняти, що це таке....а не прикупити штик і все до нього, що потяне на багато більше і навряд, чи стане у пригоді...буду пробувати рибалка не загорами.... :D

Олег 87

» 06.03.2013 11:57 pm

Олег 87 написав:Ми дойдем до того...) пацани пояснили сьогодні взяти собі краще все і зразу за певну суму, щоб для початку поняти, що це таке....а не прикупити штик і все до нього, що потяне на багато більше і навряд, чи стане у пригоді...буду пробувати рибалка не загорами.... :D

Я знаю як це все відбувається, бо коли я купив штекер то було щось тяшкіше купити до ньго ніж зараз!! :D :)

GT

» 07.03.2013 12:05 am

Перші кроки зроблено, будемо надіятись не останні... :) штука не дорога так після одного сезону, можна буде ставити над нею екперементи, щось добавити, щось забрати...) можна кіти з китайських патиків наробити, но це все в планах...Краще підкажіть яку рибу ловите, і прикормку використовуєте...?

Олег 87

» 07.03.2013 12:15 am

Поясніть мені хто-небудь перевагу семиметрового штекера над семиметровим махом???...
П.с.Переваги маха я можу перечислити.

pavlikua100

Повідомлення: 397

» 07.03.2013 12:17 am

Олег 87 написав:Перші кроки зроблено, будемо надіятись не останні... :) штука не дорога так після одного сезону, можна буде ставити над нею екперементи, щось добавити, щось забрати...) можна кіти з китайських патиків наробити, но це все в планах...Краще підкажіть яку рибу ловите, і прикормку використовуєте...?

Рибу Всь яка попадеться !!Починаючи з верховодки .... !Прикормка це вже залежно від умов та можливостей!!

GT

» 07.03.2013 12:21 am

pavlikua100 написав:Поясніть мені хто-небудь перевагу семиметрового штекера над семиметровим махом???...
П.с.Переваги маха я можу перечислити.

Робота з дуже делікатними оснастками Від 0,1грама, та ловля в жостку притримкку на річках,Необхідність тонкіших жилко, більше шансів при виважувані бонусних риб,точна подача прикормки в зону ловлі!!!

GT

» 07.03.2013 12:24 am

Плюс безшумна подача корму!

GT

» 07.03.2013 12:27 am

Мах дивився не пре...маю два 5 і 6 метрів....переваг не бачу....чуть вітер і по рибалці....або міняй місце на безвітряне...хоча таких варіантів мало....! А коли риба є і є досить то і короп і карась на корм підійде і навіть на 7 метрів....я не правий?

Олег 87

» 07.03.2013 12:43 am

GT написав:Робота з дуже делікатними оснастками Від 0,1грама, та ловля в жостку притримкку на річках,Необхідність тонкіших жилко, більше шансів при виважувані бонусних риб,точна подача прикормки в зону ловлі!!!

А махом цього зробити не можна?Чи на семи метрах точно не закормишся?Про швидкість я вже мовчу.А враховуючи,що пів штекера будеш тримати під пахою(бо такий важкий дрин на витянуті руці не втримаєш,та й не по фен-шую :) ),то на якій дистанції будеш ловити?Махом можна виконати і притримку і правильну проводку з делікатними оснастками.
Так..був би штекер метрів 11-13,тоді можна говорити про контроль оснастки і т.д,а так моя особиста думка-гроші на вітер!
А...іще Олегу ніхто не сказав,що штекером без платформи з кучою прибамбасів ловити буде туго :( ,бо штекер і рогульки якось не суміщаються.
Сумно,коротше...

pavlikua100

» 07.03.2013 08:38 am

чому не суміщається? усе прекрасно суміщається..... сидіти можна і на стільці а не на платформі, замість відкатного ролика спокійно можна користувати сумку або підсак... усе працює а платформа і усі решта аксесуари діло наживне, за один раз не купиш..... та й на мою думку в першу чергу має вагу процес лову, розуміння справи а не феншуй.... Це моя особиста думка....

jedi

Повідомлення: 132

» 07.03.2013 11:16 am

jedi написав: в першу чергу має вагу процес лову, розуміння справи а не феншуй.... .

Підтримую.Після слова фен-шуй стоїть смайлик :D

pavlikua100

» 07.03.2013 11:41 am

pavlikua100 написав:
GT написав:Робота з дуже делікатними оснастками Від 0,1грама, та ловля в жостку притримкку на річках,Необхідність тонкіших жилко, більше шансів при виважувані бонусних риб,точна подача прикормки в зону ловлі!!!

А махом цього зробити не можна?Чи на семи метрах точно не закормишся?Про швидкість я вже мовчу.А враховуючи,що пів штекера будеш тримати під пахою(бо такий важкий дрин на витянуті руці не втримаєш,та й не по фен-шую :) ),то на якій дистанції будеш ловити?Махом можна виконати і притримку і правильну проводку з делікатними оснастками.
Так..був би штекер метрів 11-13,тоді можна говорити про контроль оснастки і т.д,а так моя особиста думка-гроші на вітер!
А...іще Олегу ніхто не сказав,що штекером без платформи з кучою прибамбасів ловити буде туго :( ,бо штекер і рогульки якось не суміщаються.
Сумно,коротше...

Проводку таку як на штекері точно не вийде зробити. А для маха щоб точно закормити хіба куити щеодин в півтора раз довший та на кінець вчипити закормочну чашу о тоді закормиться точка 30*30 см. без платформи і роліка можна обійтись! скількираз дома забував відкаточний ролік і нічого все виходило кидав чехол від садка або вудочок і все було гуд! Тай без платворми теж ловив!!!в цьому головне бажаня, а остальне з часом докупиться!!

GT

» 07.03.2013 12:21 pm

1."Проводку таку як на штекері точно не вийде зробити."
Ну... тут за себе треба говорити.
2." А для маха щоб точно закормити хіба куити щеодин в півтора раз довший та на кінець вчипити закормочну чашу о тоді закормиться точка 30*30 см."
Для чого все ускладнювати?Закорм з руки ще ніхто не відміняв.На семи метрах можно КОМФОРТНО ловити 5-метровою махалкою і закормити 10*10
3."без платформи і роліка можна обійтись! скількираз дома забував відкаточний ролік і нічого все виходило кидав чехол від садка або вудочок і все було гуд!Тай без платворми теж ловив!!"
А нащо ти купляв відкатні ролики і платформу,якщо без них можна обійтися?
4."в цьому головне бажаня, а остальне з часом докупиться!!"
Ключове слово-"з часом докупиться" :)
і....шановний GT,зверни ,будь-ласка увагу на орфографію.Нас тут люди читають. :)

pavlikua100

Поперед.Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей