Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Бойлі власного приготування - рецепти.

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Бойлі власного приготування - рецепти.

» 25.03.2014 12:47 pm

Denis написав:4 шт і висипав приблизно 1 кг суміші яка вийшла..

:D :D :D :) :) :) :(
На один кілограм суміші має йти від 8 до 12 яєць, в залежності від розміру тих же яєць.
Тому і не вспливає, тріскає, тому і не тримається купи.
Хоча "невспливати" можуть тупо від того, що вариш у баняку без сітки (як у фритюрницях) і вони при засипанні прилипають один до одного і до дна та бортів баняка. У такому випадку вистачає помішати їх акуратно.
А от тріскання - однозначно, брак звязуючого матеріалу, а саме яєць.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

» 25.03.2014 12:55 pm

Denis написав:4 шт і висипав приблизно 1 кг суміші яка вийшла..
:shock:
все робив по рецепту тісто вийшло добре як має бути, туге щоб неприлипало

На чотирьох яйцях на кг,тісто отримати не реально,значить для отримання тіста, мусів додавати воду?

romanKRT

Повідомлення: 226

» 25.03.2014 01:11 pm

Кооперуймося.
"Прийму, або Впаду, на хвіст" на купівлю патоки для катання пиліків. Її продають вроді від 5 кг. Мені стільки не треба, а от попалам можна.
Або якщо хтось має свіжу лишню... :roll:

giorgio

» 25.03.2014 01:23 pm

giorgio написав:А от тріскання - однозначно, брак звязуючого матеріалу, а саме яєць.

romanKRT написав:На чотирьох яйцях на кг,тісто отримати не реально,значить для отримання тіста, мусів додавати воду?

Крім того така суміш , де основними компонентами є сильно пьючі воду зернові (манка, вівсянка, кукуруза) просто не можуть нормально себе вести. Тобто замішуються сирими, під час варки прогріваються всередині бойла, пьють воду і замість того, щоб потім висихати - тупо набухають. Результат очевидний.
Суміш з такими компонентами треба перед викаткою і варкою добре витримати, дати вистоятись. І то, результат не гарантований.

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 25.03.2014 10:29 pm

Дякую всім за критику і поради.. але я не ліворукий і працюю на кухні, може моя помилка була що я дав мало яєць, але якщо яб дав 8 -10 то тісто булоб рідким це раз... подруге спеціально для себе роман, візми замішай сумиш, 4 яйця і попробуй а тоді говори... яж неписав що дав 1 кг написав майже і води ніякої недавав.. а з приводу інгрідієнтів незнаю дуже багато рецептів де один суперечить іншому... в деяких вказано що пшеничного борошна взагалі неможна давати а також манки, в деяких зовсім інше і кому вірити) є прохання написати оптимальну свою суміш яку ви провірили і зловили рибу :f1: дякую!

Denis

Повідомлення: 38

» 25.03.2014 11:05 pm

Можу тобі порадити, на 1кг сухої суміші даю 7 яєць. Не враховуючи рідких інгрідієнтів.

sever

Повідомлення: 82

» 25.03.2014 11:38 pm

з чого я тільки не робив. Навіть з тих інгридієнтів які ніхто навіть не пробує (експерементував), та й що тільки не виходило :D :D :D , але 1. Завжди вспливали і 2. Ніколи не розсипалися (якщо якісно зкатані). Завжди давав 8-12 яєць на 1 кг суміні. Так, деколи було спочатку зарідке, але це так як у прикормці - дай настоятися, а потім вимішуй. Якщо і тоді зарідке - завжди треба мати трохи суміші про запас, щоб досипати.

giorgio

» 26.03.2014 12:00 am

Denis написав: спеціально для себе роман, візми замішай сумиш, 4 яйця і попробуй а тоді говори.

Якщо Ви пане Denis,уважніше прочитаєте те що я написав вище, то зрозумієте що у моїх словах нема ні грама критики,лише щире здивування і цікавість, що ж це таке вийшло на чотирьох яйцях і чи була там вода.Вже зараз я розумію що ми з Вами розмовляємо на різних мовах,бо "тісто"яке Ви отримали може мати якесь застосування в кулінарії,але аж ніяк в бойлокатанні!З отриманої суміші не реально сформувати еластичну ковбаску,а тим більше видавити її з ручного"шприца",думаю навіть з пневматичного,він просто буде формувати ковбаску шматками.
Denis написав:якщо яб дав 8 -10 то тісто булоб рідким

Таке тісто може видаватися зарідким тільки на стадії замішування,але потримавши його в холодильнику кілька годин,ви би його не впізнали і взагалі,загортання тістав полеетилен і витримування його в холодильнику, є одним з етапів виготовлення бойлів.
Якщо Ви справді хочете чогось навчитись,то просто уважно читайте пости,люди з досвідом все там написали і не сприймайте в штики окремі висловлювання і тоді все буде ОК.
РS: Імена людей пишуться з Великої букви :(

romanKRT

Повідомлення: 226

» 26.03.2014 12:19 am

Denis написав:Дякую всім за критику і поради.. але я не ліворукий і працюю на кухні, може моя помилка була що я дав мало яєць, але якщо яб дав 8 -10 то тісто булоб рідким це раз...

Ну, як сам сказав - кулінар... Ти не думай, а дотримуйся рекомендованого.
Зайву критику видалив. Погарячкував :oops:

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 26.03.2014 02:59 am

Denis написав: є прохання написати оптимальну свою суміш яку ви провірили і зловили рибу :f1: дякую!

не пар собі і нікому голови. Не хочеш експеремертувати і помилятися для досягнення істини, купи готові мікси, флавери, амінокислоти і т.д. І експерементуй з яйцями.

giorgio

» 26.03.2014 10:16 am

я нікому нічього не рекомендую.. взагалі я написав що в мене вийшло після першого катання бойлів і написав проблему запитав чи може шось хтось порадити і сказати чума так може стикався.... взамін мені накідала всі)) ну логічно подумай Роман я катаю перший раз все руками якшоб тісто невийшло я б незакатав правельно?) але це такє... дакяю всім за поради буду мати на увазі як наступний раз робити бойли) я зрозумів що можна купити готове але готів попробувати зробити своє і зловити рибу)

Denis

Повідомлення: 38

» 26.03.2014 10:35 am

усьо, хорош. Паша, чисть тему. А то вже пішли нервові пости без знаків пунктуації і помилками. Читаю як текст з гугл перекладача. Хто хоче чогось навчитися той знайде потрібне.

giorgio

» 26.03.2014 10:50 am

Denis написав:порадити і сказати чума так може .... взамін мені накідала всі))... якшоб тісто невийшло я б незакатав правельно?) але це такє... дакяю всім за поради :oops: :oops: :oops:

І катати...,і писати...- все приходить з часом... :D

Ярек133

Повідомлення: 353

» 06.06.2014 08:38 am

Denis написав:* кукурузная мука -400,
* соевая мука - 200,
* манная крупа - 150,
* овсяная мука - 150
* конопля - 50,
* молочный протеин (продается в магазинах спортивного питания) - 100, -- давав ше сухе молоко жирне грам 100
* соль (в качестве консерванта) - 50;
* простейшие ароматизаторы: ванилин - 8, давав харчові для кондитерки .
* корица - 2,
* сахар - 5 ст. ложек.
ось звичайний рецепт і така проблема(

Ваш бойл трескаеться із за великої кількості білка. Спробуйте зменшити кількість кукурудзяного борошна до 200 грам і молочного протеїну до 50 грам , сухого молока до 50 грам. Щоб замінити цю вагу, добавте 100 грам манки і 200 грам рибного борошна або рибного фаршу. Так само замініть цукор харчовим підсолоджувачем. Цукор при сушінні крісталізуеться що додатково може давати тріщини в бойле.

WinnerKharkov

Повідомлення: 23

Re:

» 25.11.2014 01:00 pm

Андрей LV написав::oops: :? .....интересно, кто-нибудь найдёт АШИПКУ в позапрошлом сообщении?...я тут "кое-что" напутал... исправлюсь попижже... :x

Нашел...

Taras89ja

Повідомлення: 2

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей