Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Полезная информация для браконьеров

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Полезная информация для браконьеров

» 28.03.2007 01:49 pm

В этой теме предлагаю делится информацией о том, как печально может закончится издевательство над природой.

Случай произошел в селе Побережье Галицкого района Ивано-Франковской области. Житель данного села решил добыть рыбу с помощью электричества. Забросив на высоковольтную сеть провода, оголеные концы которых, бросил в воду небольшой старицы.Берег озерца был скользкий, подскользнувшись он упал в воду. Погиб вместе с рыбой. Так что у природы тоже есть свое терпение.
Востаннє редагувалось Сергей А в 28.03.2007 01:56 pm, всього редагувалось 1 раз.

Сергей А

Повідомлення: 365

» 02.04.2007 02:35 pm

Из расказа одного браконьера: Чтобы поставить сети нужно очень тихонько это делать, если не дай Бог заметят, то можно получить веслом по хребту... :lol:

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3285

» 02.04.2007 03:32 pm

или кормушкой в лоб :lol: :lol:

Юра

Повідомлення: 311

» 16.04.2007 11:48 pm

Проблема бракон"єрства більш глибока. Це стосується тих,хто на кишенькові гроші в місяць втирачає більше ніж ціна риби в АРСЕНІ з цілого ставу. Ця проблема є психологічного характеру.в людини повністю відсутнє відчуття відповідальності за середовище де живеш (де живу -там і сру, там і хаваю).
2. Інстинкт "добитчика" переріс в "унічтожателя".(як не зім, то понадкушую)
3.Відчуття безнаказанності переростає в самолюбство (нарцисцизм.1 крок да гомосексуалізму)
Тому хто відчуває ,що без електрики або сітки не дістає від рибалки кайф пора звернутись до ПРАКТОЛОГА і передивитись своє дерево родоводу - можливо гени не дають піднятись на більш пристойний рівень розвитку людини.
Всі 3 діагноза є в будь-якій книжці по психіатрії.Алн називаються дуже розумними словами.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 20.07.2007 01:38 pm

роблема бракон"єрства більш глибока. Це стосується тих,хто на кишенькові гроші в місяць втирачає більше ніж ціна риби в АРСЕНІ з цілого ставу. Ця проблема є психологічного характеру.в людини повністю відсутнє відчуття відповідальності за середовище де живеш (де живу -там і сру, там і хаваю).
2. Інстинкт "добитчика" переріс в "унічтожателя".(як не зім, то понадкушую)
3.Відчуття безнаказанності переростає в самолюбство (нарцисцизм.1 крок да гомосексуалізму)
Тому хто відчуває ,що без електрики або сітки не дістає від рибалки кайф пора звернутись до ПРАКТОЛОГА і передивитись своє дерево родоводу - можливо гени не дають піднятись на більш пристойний рівень розвитку людини.
Всі 3 діагноза є в будь-якій книжці по психіатрії.Алн називаються дуже розумними словами.

Ріспект. Природу треба берегти від рагулів яких вона породила - чим ближче рагуль живе до природи тим більше від нього їй шкоди :D

BITR

Повідомлення: 781

Електрики

» 04.09.2007 01:55 pm

в мене пропозиція на рахунок електриків, можна виготовити бомби які будуть діяти при розряді току. Ці бомби попритоплювати в цікавих місцях, можна навіть з попередженнями, "мол в радіусі 100м, затоплена БОМБА, і маленькими буквами обережно любі електрики, не суйте в воду свої снасті". Дана бомба людину не вбє, налякає на все життя точно, плюс думаю що і молва дуже бистро розповсюдиться про таких "мальчишей-кибальчишей", вообщем як на мене це буде самий дієвий метод. А потім взагалі можна тільки таблички розставляти, думаю ніхто не наважиться випробовувати щастя і взнавати чи є бомба? чи немає її тут :)
P.S. є один негативний момент, такі дії не зовсім законні (але й браки діють незаконними методами), а друге все таки людину можна покалічити, а якщо слабеньке серце і взагалі невідомо як закінчиться, але я іншого виходу НЕ ЗНАЮ. Я не такий ярий противник сіток, але електрики це "винищувачі світу".

tosi

Повідомлення: 1418

Re: Верин

» 04.09.2007 02:34 pm

можна виготовити бомби які будуть діяти при розряді току.

Хорошая идея, но думаю, tosi, твой телефон уже начали слушать :)
А вот если попадутся электрики на глаза, то фото притопления выложу..

Вова

Повідомлення: 3285

» 04.09.2007 03:09 pm

2 Вова
тоді зітри мій пост, швиденько :D

tosi

» 04.09.2007 03:18 pm

мій метод буде діяти не тільки коли ми на водоймі, а цілий рік цілодобово. Потрібні тільки контакти з срібла, щоб не окислювались довго. А при твому методі може ти й побачиш електриків раз на рік, а може й не побачиш, це справа випадку. І якщо й побачиш розвиток ситуації може прийняти не дуже хороший варіант. Особисто знаю випадок знайомого, який зловив електриків, ну й трохи "увлекся" в мірах наказання, тепер відбивається від прокуратури, і думаєш людина після цього буде хотіти щось робити? думаю що азарт і рвеніє згасне. А мій метод тихий, і дієвий :mrgreen: і нехай проклинають мене ті електрики, але вони тепер 100 раз подумають перш ніж робити свою "ганебну справу". А чутка "про такого партізана, який розставляє б.... в річці" дуже швидко розповсюдиться :wink: От тільки виглядає воно не зовсім гарно :( ...

tosi

» 04.09.2007 03:18 pm

А вот если попадутся электрики на глаза, то фото притопления выложу..

Елекрик дуже обережна тваринка так просто на очі не попадеться! Його треба вистежити, витропити і цільки після цього долю полювання вирішує прицільний вистріл :D :D :D

Romko

Повідомлення: 252

» 04.09.2007 03:20 pm

о бач дійсно, Romko правий, кучу часу потрібно посвятити щоб когось наказати, а так по принципу "солдат спит, служба идет" :D

tosi

» 04.09.2007 03:21 pm

2tosi
Ше є одне "но" шоб тими бомбами рибі більше шкоди не нанести!!!

Romko

Повідомлення: 252

» 04.09.2007 03:26 pm

можна виготовити бомби які будуть діяти при розряді току.

Хорошая идея, но думаю, tosi, твой телефон уже начали слушать :)

Неа, уже перестали... Еще на Домике в архиве старых общалок неоднократно обсуждалась эта тема - всякого рода самодостаточные притопленные бомбочки, "говнянки" на болотном газе и т.д., детонирующие от шагового напряжения, возникающего при разряде в воде... Идея рабочая, только вот противозаконная. И, имхо, не менее вредная для попавшей в зону действия мелкой рыбы - глушанет её, однозначно. А вот електрика поймать да фейс зачистить, лодку затопить с прибамбасами - тож противозаконно, но в точку :).

Pavel K

Повідомлення: 2646

Re: Полезная информация для браконьеров

» 05.09.2007 05:40 pm

В России их ловят с помощью локатора электроудочек

Vlad

Повідомлення: 45

Re: Полезная информация для браконьеров

» 05.09.2007 06:23 pm

Классная вещица... Но скорее всего полезна для заинтересованного лица - хозяина водоема. Но хорошая - простая и понятная

Pavel K

Повідомлення: 2646

Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей