Анонс

Facebook: Рибальський базар
Львівський Рибоохоронний патруль: Нерестова Заборона - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Бурштин

Озера та ставки Івано Франківської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Бурштин

» 14.10.2018 10:59 pm

Зпуск до каналу ніби підрівняли зато ділянка далі до мосту просто жесть

Genyk

Повідомлення: 21

» 13.12.2018 05:20 pm

СЛАВА УКРАЇНІ! Підкажіть, будь ласка, чи дозволено ловити на каналі взимку? Хотіли з фідерами поїхати. Дякую

Mukolka

Повідомлення: 15

» 13.12.2018 07:05 pm

Mukolka написав:СЛАВА УКРАЇНІ! Підкажіть, будь ласка, чи дозволено ловити на каналі взимку? Хотіли з фідерами поїхати. Дякую

Героям Слава! Ну, взимку як і влітку

Molfar

Повідомлення: 56

» 27.12.2018 01:08 pm

Щось давненько не був на рибалці, то ж коли поступила пропозиція поїхати на теплий канал в Бурштин, я погодився. Довго думав, що б то брати з собою – спінінг/фідер/поплавок і все ж зупинився на такому варіанті – зранку і до 12:00 спін, а потім фідер. Вирішено. Прикормка була, наживку купили, а по спінінгу в мене менш-більш порядок))
Звечора швиденько спакувався та й ліг спати.
Ранковий підйом о 2:40. Прокидаюся і навіть не ставлю будильник ще на 10 хв– це ж на рибалку, а не роботу. Пакуюсь в машину, по дорозі зустрічаємо ще колег і потихеньку виїжджаємо зі Львова в напрямку Бурштина. Їдемо поволі, як-не-як їхати біля 100 км, а цілу ніч падав сніг. Все ж доїхали без пригод і в годині десь так 5:30 ми вже складали спінінги і в’язали відвідні поводки з надією на грубого окуня та судака.
Вирушаю з колегою на вихід каналу в водосховище, хлопці розбрідаються по каналу. Ще темно.
На виході каналу в море пусто, хоч завжди тут купа спінінгістів – «кльова» точка. Хоча при такій чудовій погоді – мороз -3, вітер з поривами до 15 м/с зі снігом в лице – воно й не дивно. Всі під ковдрою вдома.
Перші закиди не дають нічого, як в басейн. Різні проводки, закиди в різні боки – хоча кидав дуже приблизно, при темноті і дикому вітрі зрозуміти куди летить приманка було важко.
Стою, мерзну, вітер видуває душу, але ми не здаємося, не дарма ж стільки їхали. На черговій проводці відчуваю удар, спротив – витягую ракушку. Це для мене класика. Я буду не я, якщо не витягну тут кілька ракушок. Потім ще одну, потім йоржика за хребет, потім ще одного за бороду, потім ще ракушку, потім підряд два йоржика за бік і бороду. Ех папьооор кльов!)) Жарти жартами, але блін холодно настрій на нулю. Не клюйоть.
На черговій проводці відчуваю добрячий удар, підсікаю і йе йе йе, щось таки є. Витягую доброго окуня. Настрій в гору, аж потепліло.
ЗображенняЗображення
Ловимо далі. Світає. Потрошки покльовує не грубий окунь, в колеги вчіпляється теж один бонусний. Підтягується решта колег , які теж половлюють окунця. В компанії веселіше і поміж розмовами, ми щось таки й ловимо.
ЗображенняЗображення
Ближче 12ї кльов почав стихати і ми переходимо на фідер.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Складаємо по одному патичку, мішаємо прикорму, знаходимо вільне місце і полетіли кормушки у воду. Кормушка 80 грам, поводок 0.12 80 см, 12й гачок. Насадка мотиль з опаришем. Виглядає смачно і швидка покльовка чималої плотви це підтвердила. Сидимо, мерзнемо, потрошки половлюємо грубу плотву і дрібного підлящика. Ляпота і не так вже й холодно, та й вітер стих. Кльов стабільним не був, але рибка скучати не давала, а плотва радувала своїм розміром. Давненько такої не ловив.
ЗображенняЗображення
Коли кльов став остаточно ніяким, приймаємо рішення втікати додому, та й цілий день на холоді і вітрі трішки всіх втомив.
ЗображенняЗображення
Перекус на дорогу і я відправляюсь в обійми Морфея і в сні доловлюю грубого окуня і мірну плотву.

v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 399

» 27.12.2018 02:35 pm

Доповню трошки. І я там був і зубровку з Юрком пив. Мені чомусь фідер не "заїхав" а от по окуню відірвався на повну, практично кожна проводка була результативна, було багато мілкого який топився зразу, але 37 хвостиків таки відібрав, судака не мав. Ну і на моє здивування, з 37 окунів хворих було тільки 4. Це вже краще як минулого року.

MiwaHunter

Повідомлення: 196

» 21.01.2019 10:17 pm

Були 20.01.19. Кльов дуже паршивий, зловили по пару плотвиць хороших та трохи мікроокуня на Фідер. Клювало на мотиль, опариш і їх комбінації. В спінінгістів теж мікроокунь клював в основному. Всім вдалої :f1:

4Fun.BLADE

Повідомлення: 124

» 29.01.2019 01:55 pm

Доброго дня) підскажіть будь ласка чи є сенс їхати на Бурштин на щуку буду вдячний))

Віталій9991

Повідомлення: 2

» 29.01.2019 03:43 pm

Доброго дня.Ловив окуня,cудака щука не попадалась.

ruba4ok=)

Повідомлення: 12

» 30.01.2019 08:06 pm

Доброго дня підскажіть будь ласка чи можна цю рибу їсти?? Бо йшли чутки про те що не варто.
Ще одне де краще там ловити хижака?

Віталій9991

Повідомлення: 2

» 13.02.2019 11:34 pm

Відвідав дану водойму вперше. Лови вся в основному окунь -Наживка мотель, опариш. По берегу ситуація така сама правда дехто говорив, що зловили по 1-2 карався. Ловив на фідер та поправок.

rosfishing

Повідомлення: 20

» 15.02.2019 12:40 pm

Риб їв. Смачно, окунь та плотва чисті.

rosfishing

Повідомлення: 20

» 22.02.2019 12:48 am

Свіжий випуск Українська рибалка на ютуб каналі.
Зимовий фідер на бурштинському каналі. А що з цього получилось дивіться в відео
Зображення
Посилання нижче.
http://www.youtube.com/watch?v=GlgyI_0RQ4M

Petry4o

Повідомлення: 175

» 02.03.2019 08:05 pm

Всім доброго часу доби. Ловіть гарячі пампухи, майже з печі. Лід ще є на наших водоймах, але поки старші пінгвіни відпочивають, вирішили молодшою кавалєркою рванути сюди наніч, прямо з роботи :D . Тож Тяпниця, перший екіпаж звільнився з роботи швидше, і погнали займати місце на "базарі" для банди. Другий екіпаж, закупивши все що треба, привалив пізніше. Блище 23:00 всі патики в воді, а шашлик на вуглях :D . Перші покльовки довго себе не заставили чекати, але щастя було не довгим :(

ЗображенняЗображення
Далі були експерименти з різними варіаціями довжини поводків, комбінації наживок, і т.д. але рибка розклювалась тільки на світанку, і то не надовго :? , З 6:30 до 9:00. І то рідкі покльовки. Всюдисущий йоржик вижирав живу наживку в момент :evil: , а пінопласту і куків риб не хотів, і так у всіх в радіусі 150 м. Але при такому поганому кльові, щось таки вдалось "настріляти" :roll: . Зранку псіханув і на спін зробив "недосбіруліно" та настріляв гарної червонопірки і верхівки, експеримент вдався :D . А тягнути на спін верхівку грубу то краще задоволення ніж на фідер карася в 700-800 гр.
Хоч даний формат наступних фото можливо порушує правила форуму, але інших фото загального (мого) улову, за 12 годин немає, тому виставляю на розгляд адмінів :oops:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
На рахунок хижака, періодично з 00:00 і до 08:00 пробували його вдурити, але де там :cry: , тільки в мене одного схід недосудачка +- 5:00 біля берега і все, на цьому всі контакти з хижаком на спін завершились. По спостереженнях така ж картина і в інших спінінгуїв :(
Якось так :) . Кому хватило терпіння дочитати звіт вітання :D . До зустрічі

MiwaHunter

» 02.03.2019 11:10 pm

Нарешті весна….
Ще трішки й відкриються всі улюблені водойми Львівщини, а поки що Бурштинський канал не перестає радувати хорошими уловами,
цього разу вдалось половити підлящика більшого ніж минулого разу.
В моєму арсеналі на канал є не від'ємною частиною вудилище Razer 12ft до 80g,
ловив я ним на дистанції 21 м годівниця 80 грамів, хоча друзі ловили 70 і 60, повідець 1 м в діаметрі 0,1 показав себе найкраще.
Загалом в нашій компанії улови були різні від 8 кг до 15 кг, моментами клювали бонуси у вигляді карасів і плотви.
Ось така видалась перша весняна рибалка..
FO0_2188.jpg

FO0_2212.jpg

karpua
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 294

» 23.03.2019 11:19 pm

Провів добрий шмат часу на буріку. Біла рибка ловилась, хоч капризно. Але ми наловили всі. Окунь тоже активністю не тішив, але ключик підібрався, і трошка бонусів заїхало, і то добре. А тепер про неприємне. Карасик треться повним ходом під берегом. Ну і при нас на протилежному березі тварі ще вночі сітку ставили, але коли я почав кричати на весь канал щоб витягнули, поморозились але тихо витягнули. А коли вже вертались додому і йшли до машини, три тєла в білий день, на території лодочної, кинули сітку на резинці, і екран. На наші прохання витягнути, зробили ділові рєпи, і мол ми місцеві і нам то можна, проігнорили. Ну з кулаками на мєсних йти не варік, я вирішив дзвякнути до рибохорони. І тут ся зачало. Гаряча лінія, тут же перекинула мене на обласний рибнагляд. А обласний рибнагляд, мотивуючи що неможуть додзвонитись до керівництва, дали його номер, і мол дзвоніть самі і тоді він вишле групу. Я пробував додзвонитись, але трубочку ніхто не брав. Повтикали пів години там, і поперли на Львів. І вже коли були під Львовом, керівник відзвонився, мол в мене від вас пропущений виклик. Але він вже був вкурсі всього, і сказав що групу вислав. Хоча сумніваюсь що ті гаврики там сиділи півтори години, і хтось кудись виїхав. Дивує б**ть одне, чому я мав їх всіх обдзвонювати? То не могла зробити гаряча лінія? І якого хрена, всі оті рибаки що сиділи напроти/по боках/ проходили мимо ніхрена їм не сказали? маєм що маєм. Ніби і рибалка вдалась, але настрій підпортили. І наш "рибнагляд" ніби не помічає бракованих, а людей з поплавком чи фідером, успішно штрафує під час нересту. в мене нема слів....

MiwaHunter

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Ів. Франківської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей