Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Бурштин

Озера та ставки Івано Франківської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Бурштин

» 30.11.2017 06:39 pm

Доброго вечора, був сьогодні на рибалці ловив Перед першою трубою метрів 10 вітер просто шаленів, але я знайшов місце трохи за стіною очерету.Спочатку ловив на фідер, від 8:30 до 12:00 одна покльовки карася грам 200, хоча пробував все що міг і мотиль і опариш, і разом а також пінопласт, медовий кук міняв довжину, товщину проводка все марно, ловив на прикормку флагман ґолд канал та плотва коричнева, а потім перейшов на домашню із горохом, крупою пшеничного та ячмінною крупами та пшоном, але всі мої старання не принесли успіхів! Тоді я зробив хід контори перейшов ловити на попплавок, хоча вітер не давав цього робити як положено проте після прикормку кашою почала клювати гарна верхушка в перемішку з невеликим окунцем, все клювало виключно на одного опариш із пінкою, а вже блище до вечора почав клювати малий карась та коропець розміром лодоні! В результаті десь 3 кг верхушки і окунців, ось так чудово пройшов сьогодні день, риболовлю закінчив в 16:00! P.S. А лящ ще не клює!)))))

ruba40k

Повідомлення: 21

» 08.12.2017 09:04 pm

Раз в тиждень починаючи з листопада їжджу в Бурштин на теплий канал пополювати на судака.
Цього року переважно покльовує одна дрібота,час від часу проскакують судачки від 500 грм.
Місцеві рибалки ,на самих класних місцях ловлять судака на живця-проскакують нкземпляри 2-3 кг,1-1.5 кг ловлять кожен день.
Як не дивно,але того кльову судака ,до якого ми звикли за останні пару років -нема,хоча риби в каналі є досить.Можливо ще не було сприятливих умов для його "жору",з розповідей рибалок,а спілкуюся з дууууже багатьма рибацюгами-в мороз клювало краще і риб був крупніший.
Зараз,найкращий час для ловлі судаків-вечір,від 19 до 22;00 години-клює крупніша риба.
Зображення
24176995_568137833531797_3570526514915615664_n.jpg
24296593_582108238802832_388705659190234933_n.jpg
24176815_568137863531794_3788660760513895064_n.jpg
24296266_568137810198466_1444894427976213287_n.jpg

Вже традиційно,я мав би переходити на поплавочну ловлю-поплавком ловлю тільки в зимі в Бурштині,але парадокс,мирна риба також слабо клює -минулого року в цей час підлящ шикарно клював :)
Думаю ще раз поїду зі спіном,а потім вже перейду на махалку

Мій цьогорічний рекорд-820грам :) (фото з крайнього виїзду)
Зображення
Якось так.
З пов.мамай :hi

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1268

рибалка на бурштинському каналі

» 09.12.2017 02:54 pm

вчора рибалили на каналі втішного нічого судачка не взяв підлящик просив зачекати пробував різні види прикормок ловив на фідер та коромисла наживка пінопласт бутерброт з опаришем на фідері пучок хробів з опаришем опариш чистий сидів перед повале ним деревом перед першою брамою сусіди перед брамою декілька підлящиків хапнули я пролетарій всім нілуски ні хвоста

Катамаран

Повідомлення: 15

» 10.12.2017 01:05 pm

Зїздив на Бурштин ,рибалка була трудова,але всетаки вдалось видурити паро рибок))
Зображення
:f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1: :f1:
Зображення

karpua

Повідомлення: 270

» 22.12.2017 05:16 pm

"Лящ на спінінг-судак на фідер" :)-якийсь цього року неправильний кльов на каналі в Бурштині,мирну рибу ловлять спінінгом,хижа клює на фідерні оснастки :)
В черговий раз ,класною компахою порибалили в Бурштині.Дуже слабо покльовує судачок,минулого року в цей час він "рвав" приманки.Цього року рідкі покльовки дуже дрібного судачка компенсують жоч і нечасті але потужні клюваки ляща від 1 кг :)
Думаю цього року це був мій заключний виїзд за кликастим,минулого року я вже в цей час "балдів" з махалкою в руках,яка доречі цього року також "відпочиває " в Буріку.
Що можу сказати,черговий виїзд на канал вдався,слабеньки йкльов компенсувала касна компанія друзів,я якими цього року переважно їжджу на риби.
Хлопцям дякую за файну компанію,файний день і файний настрій.
До зустрічі коло води.
З пов.мамай :hi

Трохи знимок :)
Зображення
25498039_576500322695548_2673143283950173813_n.jpg
25498188_576505736028340_922072434056260371_n.jpg
25446273_576505772695003_6851351402249645487_n.jpg
25552205_576500392695541_2133693913309998808_n.jpg
25507796_576505669361680_8265325833354218478_n.jpg
25498344_576500356028878_4105028260051410038_n.jpg

мамай

» 25.12.2017 05:47 pm

З 21 на 22 в черговий раз проіхав своі любимі місця 140 км, з рудок до каналу .Ігор Зайко забив любиме місце під першою брамою, пробував начепити три гачки на фідерну оснастку. Наживка- перловка опариш, хробак :перший підлящик лише о 23 00 ,другий о02 40 :обидва по 500 гр .Ближче до світанку 200 грамовий карасик ,трохи домахували дрібні йоржики та сомики ,далі подув сильний вітер ,сніжниця, калатун -більше нич незлапав, але поіду ше нейден раз .
Всім ні хвоста ні луски.

Катамаран

Повідомлення: 15

» 14.01.2018 06:24 pm

Вітаю. Вчора рибалили невеликою компанією з 4 до 14 на спінінг. Як тільки посвітліло почав чіпатися лящ біля кілограма та поодинокі окуні від 200 грам. Це тривало з годину, решта часу клював переважно зовсім дрібний окунець і то брав тільки мурмишку. Біля нас на виході було ще п'ятеро спінінгістів, які мали не ліпші улови. На всіх дев'ятьох був зловлений лише один судачок біля 200 грам за весь той час :? . Нажаль фоток немаю, лише одна з приманками на які була зловлена риба. Всіх із святом
2018113140224.jpg

Правила форуму: Заборонено викладати фото трофеїв в болоті, на траві,.. (Модератор)

Орест Г.

Повідомлення: 33
Звідки: Львів вул. О Пчілки( біля площі Петрушевича, початок Зеленої)

» 29.01.2018 04:15 pm

Чергова вилазка на риби в Бурік з друзями.
Кльов судака дуууже слабенький-з нашої банди ,2 судачка зловив тільки я,решта хлопці ловили окуня.
Рано-вранці був вихід окуня:клювали екземпляри 200+,товариш зловив одного на 600гр ,але той вихід був настільки короткий,що задоволення від кльову ми не получили.
Десь в 11:00 перейшли на ультра-лайт:мормишка 0.5гр і кусочок силікону або штучного мотиля-окунь на кожному забросі клював вздовж по каналі але....але розмір :)
Загалом рибалкою задоволені,компанією класно відпочили на свіжому повітрі коло води!!!
Якось так :)
З пов.Мамай :hi
Зображення

мамай

» 15.02.2018 02:10 am

Давно не писав звітів, та й на рибалці вже більше півроку не був :?
З'їздив із стриком на канал 12 лютого. Результат не дуже, але згадав як воно! На двох 2 карася по 300 і 400 грам, з десяток плотви на лодоню, підлящик 300 грам і котлів празник з йоржа і окуня.

Звірятко

Повідомлення: 49

» 24.02.2018 09:32 pm

Зимовий фідер Бурштинський канал

Після побаченого улову свого напарника по команді, Юрія Прокоп'юка, а саме 12кг відміних рибульок, декілька днів думки про лящів не виходили в мене з голови.
Зображення
З Юрою ми обговорили всі нюанси його ловлі, проаналізували все і записали в блокнот. Через декілька днів, коли був морозний ранок, я опинився на березі Бурштниського каналу, на якому завжди багато рибаків з різних областей. Проте, не дивлячись на таку популярність каналу, все-таки маленький клаптик вільного місця для одного фідера знайшовся. Дякую Едіку.
Зображення
Прикормку замішував вдома, оскільки ціль стояла ловити ляща, зволожував її в стан практично каші. На виході утворилась важка інертна прикормка, яка повина була, ставити на точку ловлі, виключно крупну рибу. І, як пізніше рибалка показала, таке зволоження і стало головною помилкою, але про це пізніше.
Зображення
Зображення
Стартовий закорм зробив чистою прикормкою, без додавання живих компонентів, і одразу на поводок 90см, проклюнулись дрібні підлящики. Активна риба з перших закидів давала надію, що зараз буде роздача. Та досвідчений спінінгіст, Сергій Князев, з яким ми і приїхали на рибалку, висловив таку теорію: “Якщо ловиш з першого закиду рибу, далі, можливо, буде повне фіаско”. В спінінгу свої забобони, а у нас свої.
Зображення
Зображення
Кожен день на рибалці завжди різний і, здавалось би, канал, висока плотність риби..., але і у такому місці можна просидіти з нульом. До 12 години я спіймав близько 5 рибок акваріумного розміру. Закрадалась думка, що риба стоїть в товщі води, і з дна не харчується. У мене ж була важка прикормка і на катушці жилка, а це не той інструмент з яким можна ловити темпово в товщі води.
Зображення
Зміна повідків, як в діаметрі, так і в модельному ряді і розмірі різних виробників, не приносила бажаного результату.
Зображення
Зображення
Зображення
Після всіх експериментів результат був 0 і, випадково, побачивши повідомлення в Вайбері, в групі SPORT FISHING Frankivsk, що хлопці стоять на самому виході каналу, і в них в прилові є хороші рибки, я прийняв рішення зібратись і переїхати до них. Можливо, хоча б там буде результат.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зимовий день короткий, і за кілька годин на новому місці, підловив невелику кількість рибок. І, як завжди, сама крупна риба, яка у мене клюнула, зійшла у береговій зоні. Хлопці з періодичністю підловлювали рибу. Їхні улови з 5ранку до 17.00 вечора, були приблизно від 3-5кг на чоловіка та екземпляри були дійсно хороші.
Зображення
Зображення
Зображення
От такий видався непростий Бурштинський канал, такі рибалки дозволяють побачити наші помилки. І моєю основною помилкою було 2 факти:
- не було різних варіантів зволоження прикормки;
- не взяв запасну шпулю з шнуром, а якби вона була в наявності, це би дало можливість при відсутності кльову ляща, перейти на темпову риболовлю плотви у товщі води.

Ну нічого, досвід є досвід і буде новий день.

А новий день і нова можливість половити на каналі з’явилась через кілька днів. У сонячний морозний день я знову поїхав на Бурштинський канал в компанії з Сергієм Івановичом, головою фідерного напрямку ФРСУ. Моєю ціллю було протестити відрізок каналу біля заправки OKKO, на якому за тиждень повинен був пройти 3-й фідерний батл.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
При температурі -6 поривистий вітер, рибалка пройшла в не дуже комфортних умовах, але, все-таки, вдалось зловити з десяток красивих карасів. Враховуючи попередні помилки, прикормку вже зволожив правильно, насадка мотиль пінка, поводок 0.1 гачок Gamakatsu Caster №14, і якщо карась припливав на точку ловлі, то покльовки йшли до 1 хвилини.
Зображення
Фідерні бланки використовував Zemex Rampage 3.75 тест до 100грам, новинка у моєму арсеналі, 3 рибалки з ними проловив, працював кормушками 40-70грам+ корм, катушка Preston PXR 6000, жилка Shimano technium 0.22, як я вже писав в себе на фб сторінці, виявляється не тільки старший брат у рості 4,20 гарно кидає на далекі дистанції, а молодший теж не відстає і кидає дай Боже. По відчуттям, як себе поводив бланк, фідер нагадав shimano speed master серії ах, загалом дуже задоволений обновленням, для себе питання фідер для річки+канал закрив. Дуже хочеться потепління і подивитись на роботу бланку з шнуром.
Зображення
Ось така в мене видалась риболовна неділя.
Зображення
Зображення
А вечері мене чекала смачна вечеря, карасі в сметані.
Зображення
Зображення
НХНЛ до зустріч на воді.[/size]

Petry4o

Повідомлення: 157

» 26.02.2018 06:08 pm

Після чудових неочікуваних подарунків від ЛКАВ та інтернет-магазину "UZH-FISHING" почав я думку гадати де хоч деякі з них потестити. Думати довго не довелось бо варіантів в дану пору і з даними морозами дуже мало.
Отже, прогноз погоди на 24.02.18р. казав що буде "-12" зранку та "-7" в день, вирішили з братом всетаки їхати на Бурштин ! Збиралися не спіша, їхали теж "на рослабоні" тому до води дісталися біля 8 ранку і легенько очманіли.....А де люди ? Ми точно дорогу не спутали ? А може рибохорона лютує ? Одним словом в полі зору десь далеко можна нарахувати може з 10 рибаків, це ж нереально для вихідного дня зимою на Бурштинському каналі. Але саме так і було. На тих радощах ми зайняли місце куди завжди хотіли потрапити, біля столика з накриттям (міні альтанки) блище до "виходу" з каналу.
Розклались, замішались (варений горох, запарена перловка і сипуха що лежала вже 4 місяця в шафі) і в бій. Перші покльовки отримали майже одразу та нереалізовані, появилася віра у кльов, але як це часто буває все було набагато гірше ніж очікувалося :oops: Зловили біля 15 рибок (підлящики та плотва), схід двох хороших карасів під самісіньким берегом у брата (були водорослі) і близько 8 нереалізованих покльовок на двох. Клювало суто на два опариша, деколи на падінні, деколи з дна. Краще і швидше клювало при застосуванні подарованих спреїв, що не може не тішити. Особливо рибці сподобався смак малини. Місію виконав, тішило що з виходом сонечка було набагато тепліше ніж прогнозували синоптики і вийшла цілком комфортна рибалка. Радий що поїхав і насолодився природою. Всім вдалої :f1:
Приєднані файли
.jpg
1.jpg
.jpg

4Fun.BLADE

Повідомлення: 111

» 11.03.2018 02:26 pm

Зображення
В один з перших теплих весняних днів велика і дружна фідерна компанія зібралась на батл. Ранковий схід сонця на бурштинському каналі заворожив нас своєю красою, такі світанки закарбовуються в пам`яті надовго. ? Розклавши обладнання і маючи попередню інформацію по каналу, був налаштований на темпову ловлю верхушки, але але…. інколи і цю рибу не спіймати. Без риби сиділи всі і дуже довго, влітку, можливо, така рибалка розчарувала, напевно би, всіх, але після зими така зустріч з друзями на рибалці, в щастя. По праву сторону від мене сидів Григорій Токар, а по ліву руку легенда Київського фідера - Михаил Богданович)))). От в такій компанії ми сиділи та пробували ловити капризну рибку. Ми без перерви травили історії одну за другою. Сподіваюсь, що наші балачки не заважали іншим.)))) На останній годині Гріша перейшов на дистанцію 5-6м і там йому вдалось підловлювати окунців. Після того, як ми побачили спійману рибу, у всіх нас увімкнувся спортивний азарт, - все-таки риба є. Скажу відверто, я ніколи не міг подумати, що ловля на останній годині нано окунців може приносити такий драйв і радість. А заруба між нами була на грами))) На фінальному зважуванні так і вийшло. Міші програв 10грамм, Гріші 30грамм ? ? ? І в результату в мене почесне 4 місце в зоні (В). Добре, що мій напарник - Юра Прокоп'юк в зоні (А) взяв 1 місце і, з загальною сумою 5 балів, ми зайняли перше місце серед команд. Радий був всіх побачити, класно відпочили, посміялись, пожартували, скоріше би розпочались змагання. НХНЛ до зустрічі на воді!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Petry4o

» 28.03.2018 01:08 pm

25Березня Половили в дружній обстановці на Бурштинському каналі, і провели батл з командою «Зловив Відпусти». Такі виїздні командні рибалки на каналі, позволяють тримати фідерну форму в між сезоння, і це є дуже круто! а що до самої рибалки, пройшла вона в мене ну дуже важко, за 2години ловлі з дистанцій 21м, вдалось зловити всього пару рибок, якось ловля не йшла зовсім.... і щоб не пролетіти з уловом, і не підвести напарника, змістився на дистанцію 4-5м, і в ногах підловлював верховодку, яка також клювала не з кожного закиду. Під кінець рибалки, позвонив Юра і сказав, щоб я вертався на 21м, так і зробив, дав знову стартовий закорм з великою кількістю пінки, легенький гачок гамакатсу 1830B №16, насадка 2мотиля за голову і справа налагодилась, і рибка почала клювати куди інтенсивніше, а завдяки бонусам в прилові, нам вдалось здобути перемогу в 300грам. От такий получився виїзд на рибалку, кожен раз ловля на каналі як в перше. Максимальна вага в напарника Юри Прокопюка 4740кг, як для весни результатом довольні. До зустрічі на воді, НХНЛ.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Petry4o

» 29.06.2018 07:39 pm

Проинформируйте,кто знает условия-цена рыбалки на карпа на водохранилище.Там СТРГ-разрешина ЛЮБИТЕЛЬСКАЯ ловля или КАК???...Спасибо.

oleg

Повідомлення: 31

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Ів. Франківської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей