Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Фідер, пікер - як фіксувати покльовки в ночі

Все про донні снасті

Фідер, пікер - як фіксувати покльовки в ночі

» 06.08.2010 12:34 am

Pavel K написав:А яке має відношення тип донної оснастки до візуалізації покльовки???
Це залежить виключно від того, що ви сконструювали на березі :D Чи то фідер/пікер, чи класичне вудилище в системі з електронним сигналізатором, або та ж сама класика з дзвіночком-тягарцем. Можна і до пальця причепити...
Не зрозуміло питання

Мав на увазі фідер. Як вночі побачити покльовку?

timofej

Повідомлення: 45

Re: Метод

» 06.08.2010 01:32 am

Мав на увазі фідер. Як вночі побачити покльовку?

Чіпляєш на кінчик фідера дзвоник-прищепку, і ти вже її (покльовку) чуєш. А якщо в цю прищепку ще вставити "світлячка"-то ще й побачиш.
ПиСи: і дзвоники і світлячки до них є практично в будь-якому рибальському магазині.

oleh

Повідомлення: 826

» 06.08.2010 10:34 am

Пробува так робити не сподобалось. Дуже для очей важко. Можливо э ще якась альтернатива?

timofej

Повідомлення: 45

» 06.08.2010 10:44 am

Альтернатива є завжди. Можна на кінчик наклеїти полоски світловідбивної плівки. Якщо фідер на двох стійках стоїть, то біля другої ставити свічку в банці. М'яке приємне світло прекрасно освітлює кінчик фідера, а якщо перед ним ще й встановлено "мішень" - взагалі супер. Можна пристосувати маленький ліхтарик з одного світлодіода (в запальничках такі бувають) і направити його вдовж вудилища - взагалі чудово. Сам користуюсь останнім способом, в мене взагалі для цього спеціальна конструкція зроблена зі стійки, мішені і ліхтарика. Світлячки не люблю, бубєнчики теж :D
P.S. Відхилились від теми, завтра перенесу це у Фідер

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 06.08.2010 12:06 pm

Перекинь тоді й це.
Хороший спосіб сигналізації для фідера. Працює на всі 100.
.jpg

Використовую його тільки коли не маю можливості або бажання слідкувати за снастю.
А так то фідер є фідер - треба слідкувати за кінчиком. Це те ж що дивитись за поплавком.

giorgio

Повідомлення: 1308

Re: Фідер, пікер - як фіксувати покльовки в ночі

» 28.08.2010 11:15 am

А я направляю ліхтар (світлодіодний акумуляторний), на кивок - на моєму фідері він люмінесцентний і дуже ефектно світиться в темряві :), крім того, якщо нема знмоги постійно за ним дивитись - вішаю дзвіночок (точніше таку китайську фігню з кліпсою) на шнур в зручному для знімання місці - вершинка то класно але фідер довгий - не зручно.

RuTa

Повідомлення: 1

» 28.08.2010 01:08 pm

одного разу в мене Євген Янчук (карпова школа) побачив як я свічу так на кивок світлодіодним фанариком, то спарафінив. :lol:

Ytsymbala

Повідомлення: 199

» 28.08.2010 02:15 pm

Детальніше будь-ласка... Що не так, які були пояснення, що запропоновано

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 09.10.2010 03:50 pm

паяснення що фідерне удилище має стояти тільки паралельнро до берега а не вверх чи якось інакше!!!

Ytsymbala

» 09.10.2010 03:51 pm

запропонованого не було нічо, хотів поставити в докір, а вирішення я так зрозумів в нього не було. він же ш карповик :lol: :?:

Ytsymbala

» 11.10.2010 12:50 am

Ytsymbala написав:паяснення що фідерне удилище має стояти тільки паралельнро до берега а не вверх чи якось інакше!!!

Так принцип освітлення кінцівки від положення вудилища не міняється. В чому докір був? Незрозуміло...

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 11.10.2010 02:06 am

Бррр. Прочитав цю тему і ... - відповіді зрозуміло, а що запитують - бррр.
Постараюсь розшифрувати назву теми "Фідер, пікер - як фіксувати покльовки в ночі"
1. "Фідер, пікер ..." - треба дивитись на вершинку вудилища. Все, далі.
2. "... - як фіксувати покльовки ... " - коли вершинка задригалась, або зносить вудилище з підставки - зафіксували, треба підсікати. Все, далі.
3. " ... в ночі " - так як і вдень ( дивись п.1 і п.2.), тільки треба бачити то все. Кожен собі освітлює, підсвічує як йому подобається,
тепер того в торгівлі до кольору, до вибору. Я користусь таким методом, як Pavel K, - в минулому році використовував два світлодіоди
від запальнички, а в цьому на базарі придбав один потужніший - світить плямою на дві вершинки, зробив з коробочки і фольги рефлектор - в
очі не світить, а прикормку і збоку берег (для виважування) освітлює. В мене зір не ахті, але все прекрасно видно і комфортно. Одного заряду
аккумулятора вистачає на 15 ночей.
Якщо хтось знає якісь інші методи, ну наприклад - з бенгальскими вогнями - ефектно, або відхилення вершинки від лазерного променя - круто,
- то опишіть, буде цікаво почитати.
p.s. - тільки не колокольчики і не бубенчики :)

SAS

Повідомлення: 328

» 11.10.2010 07:45 pm

а в цьому на базарі придбав один потужніший - світить плямою на дві вершинки, зробив з коробочки і фольги рефлектор - в
очі не світить, а прикормку і збоку берег (для виважування) освітлює

О так зробив і я, але мені сказали шо я чуть не профан , і фідер з ліва на право а не вперід від сбебе, хоча місця не було і вершинка була вверх, і шо взагалі будьяке світло то ... . Може для когось я і ..., але мені пофігу, для себе я все зробив правельно і ловив на нього успішно

Ytsymbala

» 11.10.2010 10:05 pm

SAS написав:...p.s. - тільки не колокольчики і не бубенчики :)

А що з ними не так? Якимось чином впливають на ловлю чи покльовки? :) Просто не завжди є змога сидіти годинами і дивитись на кінчики, треба пожарити шашлик для прикладу і т.д. Моя думка така - кожний ловить так, як йому зручно і до вподоби, це відпочинок і має бути гармонія. Всі кому не подобаються дзвіночки чи підсвітка - їх особиста справа, і не більше...

Marik

Повідомлення: 33

» 11.10.2010 10:43 pm

та все було ок, просто як завжди на березі знайдеться якийсь танцор якому мішають чужі яйця :lol:

Ytsymbala

Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей