Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Фідер, пікер - як фіксувати покльовки в ночі

Все про донні снасті

Re: Фідер, пікер - як фіксувати покльовки в ночі

» 12.10.2010 12:54 am

Marik написав:
SAS написав:...p.s. - тільки не колокольчики і не бубенчики :)

А що з ними не так? Якимось чином впливають на ловлю чи покльовки? :) це відпочинок і має бути гармонія...

Ось, дуже вірно підмітив - відпочинок, гармонія... :) Не всі вміють і стараються причіпити ці дзвіночки чи бубєнчики так, щоб злітали при підсічці (хоча варіантів багато), не кажучи вже про зняти самому. От і тарабанить на весь берег звукове супроводження не тільки покльовки, а і всього процесу виважування чи вимотування. Інколи оркестром :? Гармонія? Ні...
Про звукову сигналізацію на момент, коли вимушено покидаєш рибацьке крісло - теж вірно, нічого тут не поробиш, очей на потилиці немає. Просто все треба робити з розумом і пам'ятати, що не один...

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 12.10.2010 12:04 pm

Так. так.
Просто коли в мене хороший настрій, я можу весело написати...
Кожен ловить як йому подобається і як йому зручно - хто в воду опускає, хто вгору і вивчає космос - головне результат, я наприклад довго сидіти біля фідера і дивитись на зорі ( я про ніч) довго не можу - шия болить, А хто може - будьласка, навіть течією менще зносить.
Але на практиці, то що я бачу, як правело ті що ставлять вертикально то вони біля фідера не сидять, а так втрачається весь зміст фідерної ловлі ( розрахунок на самозацеп - це принцип самураїв :), які ходять по "своїй" 100 метровій території і перевіряють де щось вчіпилось ... ).
А що до колоколичиків-бубенчиків - я сам використовую коли потрібно, просто вони до цієї теми не відносяться, бо коли ти сидиш вкущах, або на поляні з хлопцями - митецькі розмови і почув брязчання, всеодно мусиш подивитись на вершинку , щоб визначити
чи то покльовка, чи якісь інші чинники привели до бряжчання, і все.

SAS

Повідомлення: 328

» 31.03.2013 04:21 pm

829_0.png
сигналізатор
Знайшов ось такий сигналізатор ...http://markon-fish.com.ua/product_info.php?products_id=829 http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=5SUgYRQW_LI хочу собі придбати.

volsen

Повідомлення: 3

» 31.03.2013 11:30 pm

Забудь про цю приблуду...
Пережовано в неті на цю тему достатньо. Або лови фідером з покльовками по квіверу (вершинці). Або дубинами з дзеленчиком ... може не втоплять...
З тою приблудою точно втоплять...

Pavel K

» 01.04.2013 02:06 am

Pavel K написав:Забудь про цю приблуду...
Пережовано в неті на цю тему достатньо. Або лови фідером з покльовками по квіверу (вершинці). Або дубинами з дзеленчиком ... може не втоплять...
З тою приблудою точно втоплять...

просто дубинами можна відбитись :D

Назарко

Повідомлення: 37

» 03.04.2013 05:06 pm

Згоден . :f1: Вже забув ...

volsen

» 23.03.2015 12:15 am

http://energofish.uzhgorod.ua/product.php/ET-%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D1%8F%D1%87%D0%BE%D0%BA-Night-Wasp-Feeder-Ss-2-%D0%A1-%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D0%BC/6847/
Дуже сподобались.А дзвіночок кліпсою до гребінки(знизу).

pavelcn

Повідомлення: 59

» 24.03.2015 08:50 pm

Всім привіт можна спробувати такий варіан я особисто ним користуюсь проблем не виникало, особисто дуже дратують ті дзвоники.Звичайний світлячок перемотуєте 2 оберти по середині можна трохи ближче до краю лейкопластирем шириною 5 мм і примотуємо світлячок до кінчика ківертіпа,тільки в одному місці ,світлячок обвертаю 2 оберти щоб він не крутився, покльовку видно супер риболовлі майже не заважає на характеристики фідера невпливає дуже рідко буває шнур попадає під світлячок коли знімаєте рибу змінюєте наживку це зразу відчуєте коли буде затруднене проходження шнура .На рахунок дзвоника непоганий варіант причепити його до стойки.

Димон

Повідомлення: 44

» 25.03.2015 01:15 am

Ще варінт
Кріпити порізаною(ширина до 5мм)термоусадкою необхідного діаметру.Потім акуратно запальничкою усадити .Пробував на шимановських вершинках(малі діаметри кілець).

pavelcn

Повідомлення: 59

» 25.03.2015 10:40 am

pavelcn написав:Ще варінт
Кріпити порізаною(ширина до 5мм)термоусадкою необхідного діаметру.Потім акуратно запальничкою усадити .Пробував на шимановських вершинках(малі діаметри кілець).

Особисто користуюсь способом з присвіткою вздовж фідера слабеньким ліхтариком,але якщо вже мова пішла за світлячки,які зачасту являються причиною захльостів і поломок квівертіпів,то рекомендую всім спосіб Сергія Попова на цьому відео починаючи з 9 хвилиниhttps://www.youtube.com/watch?v=B2vMa-Qjeek#t=563. Кріплення світлячка розраховане на надійне закидання з ним,а в разі перехльосту шнур зрізає світляк не ламаючи квівертіп.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 253

» 08.06.2015 01:19 am

Коли я ловив рибу на Дністрі вночі то використовував фідерну мишень таким чином; ставив її перд 2 ма фідерами , сідав за ними і налобним фонариком світив на мішень і кінчики фідерів. Дуже добре видно.

Кава

» 13.08.2015 06:40 am

Привіт де можна придбати фідерні мішені?

alexfox

» 13.08.2015 10:29 am

alexfox написав:Привіт де можна придбати фідерні мішені?

Скоріше за все що їх немає в продажу. Я жодного разу не бачив.
В них не має великого сенсу. Треба добрі полірезаційні окуляри коричневого коліру, в них червоній начебто горить. Добре видно в любу погоду при любому освітленні. Та й фідер можно виставити так як тобі потрібно, а не виставляти його по мішені, та мучатися після цього.

Malyshh

Повідомлення: 8

» 13.08.2015 11:48 am

де можна придбати фідерні мішені?

Та її простіше самому зробити за 5 хв. /topic-t5259.html
Мішень вночі штука не потрібна, вона корисна в день і коли вітер, тоді на фоні берегової рослинності важко спостерігатиза квівером, бо забагато зайвих рухомих об'єктів (трава, кущі, хвиля). Все це напрягає зір і відволікає. А на фоні мішені все простіше.
Стосовно нічних - давно використовую підсвітку ліхтариками (не налобними). Ніяких "світлячків", в мене після них ще добу голова болить і в очах вогники скачуть :D .
А ліхтарик , закріплений на підставці - бомба. Майже весь бланк видно і шнур теж. Очі не втомлюються, додатково виходить приглушена підсвітка свого "робочого" місця. Останнім часов використовую ультрафіолетову підсвітку, то взагалі окрема тема для розмов. Супер зручно!

Pavel K

Поперед.

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей